Opinie o Grupa S.O.S. Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Grupa S.O.S. Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa S.O.S. Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa S.O.S. Sp. z o.o. w Katowice

Klops

SOS Katowicach to cwaniacy dają kupę papierów do podpisania in blanco nie wiesz co podpisujesz. Bo oni powinni wydać Świadectw pracy w tym samym dniu według KP a tego nie robią i nie traktują ludzi dobrze dla nich liczy się zysk za pracownika a nie sam pracownik. A koordynator zabyt ma dziwne praktyki lubi mieć swoje paugi koło siebie

@Klops

To prawda tak jak w katonie .wiecznie się mnie czepia jak ja jestem sama na zmianie i nie ma nikogo by mi pomóc i na hali nie ma też nikogo

Jaka jest kultura pracy w Grupa S.O.S. Sp. z o.o.?

@Duoa2

Co należy do tych przykładowych argumentów, które tu wspominacie? Ciekawi mnie ze względu na co zazwyczaj rezygnuje się tu ze współpracy i dlaczego? na ile niektóre powody są wytłumaczalne?

W styczniu nasłali na mnie policję i zostałem zwolniony i dziękuję bo się wyswobodziłem z kieratu tylko dlaczego przepracowałem w grudniu 200 godzin a dostałem 1390. Po długich próbach kontaktu z firmą dowiedziałem się że koordynatorka pani Godlewski tak zadecydowała więc czekam teraz na decyzję prokuratury i co oni zdecydują. Tam liczą się tylko niepełnosprawni bo mają z nich kasę a reszta jest do tyrania

Blanka

Czemu sugerujesz by ze Szczecina zrezygnować? Ja akurat nie widzę do niego ofert, tutaj na Ożarów wiszą i Siekiernice akurat, wiec to nie mój rejon. Są przy tym lokalizacje które można polecić? To od nich wszystko zależy jeśli o atmosferę chodzi? kasa i tak ta sama?

Ilona Nowy wpis

Witam. jest dostępna ofertą dla pracownika działu kadr oraz rekrutacji. mile widziane w opisie zostało wskazane prawo jazdy przy czym dodatkowo oferowany jest samochód służbowy. jaki konkretnie i w przypadku tego stanowiska gdzie się jeździ i jak często?

H Nowy wpis

Firma sos największy dziadostwo jakie może być nie płacą i trzeba podać do pip-u inspekcji pracy bo (usunięte przez administratora) ludzi i nie płacą ale ja mam zdjęcia porobione jak tam są wypłaty robione a ten kierownik Valeo dziady jeden nie polecam tej firmy

Co do tych umów widzę, że w paru wątkach ludzie się upewniali. Teraz jak oferta wisi jest napisane wprost, że pracownik ochrony będzie zatrudniony na umowie o pracę i to od zaraz. tylko ze ta umowa będzie terminowa czy też mogliby ogarnąć na stałe?

Jaka jest kultura pracy w Grupa S.O.S. Sp. z o.o.?

i1

szambo patrz poprzednie komentarze, to nie jest praca to zlecenie.

Elżbieta
@i1

To w takim razie jak to wygląda, macie projekty jakieś czy co?

xxx

masakra

Beata
@xxx

Co to znaczy dla Ciebie "masakra"? Możesz dokładniej napisać jak wygląda atmosfera między pracownikami? Oraz między pracownikami a szefostwem...

Anonimowy

Nie polecam tej firmy wypłaty nie przychodzą w terminie . Maja wywalone całkowicie na pracownika na obiekcie którym pracowałem i zgłosiłem koordynatorowi ze jest pijany pracownik zero reakcj ta firma to (usunięte przez administratora) w białych rękawiczka ostrzegam każdego przed nimi

Elżbieta
@Anonimowy

A po jakim czasie? Jeśli jakieś opóźnienia by były, to dobrze byłoby wiedzieć, czy mowa o paru dniach czy dłużej. W ogóle o jakiej wypłacie mówimy też?

@Anonimowy

W sumie to jakiej reakcji się spodziewałeś? ten wspomniany pracownik to zagrażał komuś czy po prostu dobrze się bawił (po swojemu)? reakcji nie było a jakiś komentarz?

Pewny

Panuje w tej pracy przemoc wobec pracowników dowódcy myślą że są ponad prawem.obrazaja pracowników stosują przemoc psychiczna.nie warto zaczynać pracy w ochronie w tej firmie.

Duoa2
@Pewny

Tak (usunięte przez administratora) podstawiają dokumenty do podpisu i znikają wszystko pod biurkiem i nie maja odwagi podać prawdziwego powodu zwolnienie. Ze muszą zatrudnić tańsza tylko wymyslsjs kłamstwa jak Lokuciejewska z Messet

@Duoa2

Pracownik Biurowy

Wszystkie osoby na dane stanowisko zostały umówione na tą samą godzinę, co już jest brakiem szacunku do kandydata. Rozmowa była przeprowadzana przez jakiegoś mężczyznę, niestety nie wiem kogo, bo nie był łaskawy przedstawić się i nie podał swojego stanowiska w firmie. Rozmowa została przeprowadzona po łebkach, widać było, że wybrał już swoją kandydatkę. Rozmowa umówiona na 14, więc narażają kandydatów od razu na koszty, stres i stratę czasu, bo wtedy są największe korki. Facet zachowywał się bardzo prostacko, bo co chwilę ziewał, jak ja coś mówiłam to patrzył w okno, zamiast na mnie, kiwał się na krześle, był ubrany w pognieciony podkoszulek i jeansy itd. Ja odczułam, że zadaje te pytania, bo musi, ale moje odpowiedzi go w ogóle nie interesowały. Jak miał przebłyski, że słuchał co mówię, to później drążył odpowiedź i zmierzał do tego, aby mnie upokorzyć, ale nie dałam się sprowokować. Później zaczął wypytywać o poprzednią pracę, ale nie o zakres obowiązków, lecz np.o zarobki personelu, politykę wewnętrzną itd. Oczywiście odpowiedzi nie uzyskał. Zapewniał, że skontaktuje się bez względu na wynik rekrutacji, ale jak wiadomo, to takie zapewnienia są nic nie warte, bo do dzisiaj cisza. Podsumowując, nie polecam, szkoda Waszego czasu.

Dlaczego chce pani pracować u nas, dlaczego odeszła pani z poprzedniej firmy, ile chce pani zarabiać

Firma ooszuści wyłudzanie danych nic więcej a i oddajcie pieniądze za badania ludziom (usunięte przez administratora)

Czemu pojawiło się stwierdzenie dotyczące wyłudzania danych? Na jakiej zasadzie i w jakim celu? Nie rozumiem jeszcze do końca okoliczności a wstępnie chce tu sprzątać

joa1

Wezmą od ciebie dane osobowe, że niby do umowy lub cv i powiedzą potem, że sprząta już ktoś inny,,,,,potem cie okradną lub wezmą kredyt na ciebie lub inne rzeczy, co im przyjdzie do łba, proszę poczytać w InterneCIE LUB IŚĆ DO ADWOKATA , Są darmowe porady niech wyjaśni, radzę też nie podpisywać niczego co dadzą Pani do podpisu np. umowa i to potem zabiorą sobie a pani nie dostanie swojej kopii, w razie takiej sytuacji radzę wyjść, bo potem mogą to podrzeć i nie zapłacić i grafik sfotografować i wszystko z nazwiskiem i sprawdzać czy zapłacili tyle ile powinni.

Czy jest możliwość pracy w Grupa S.O.S. Sp. z o.o. na część etatu?

A w biurze nikt w razie czego się nie zastrasza? W ostatnim czasie zaczęły się pojawiać tego typu komentarze względem pozostałych działów, mnie jednak przywiodła tu oferta do biura, o którym nie widzę zbyt wielu aktualnych opinii. czy jesteście w stanie opisać tamtejszą atmosferę? chyba nie ma nadgodzin? Nie widzę o nich wzmianki w opisie, ale o premii także. sama podstawa?

Jak to jest z tym wolnym? Pisali tutaj cos takiego, że nawet jak chcesz / potrzebujesz to możesz mieć problem z tym by je otrzymać, z jakich powodów? Nie ma wystarczająco dużo rak do pracy? trudno odszukać kogoś na zastępstwo? Z jakim wyprzedzeniem warto jest się ugadywać na potencjalne dni wolne?

aaa

Proszę o jakieś informacje od osób, które pracowały jako pracownik sprzątający. Firma wystawiła ogłoszenie i jestem gotowa aplikować, chcę się tylko upewnić odnośnie tego, jak tam się pracuje, bo prawdopodobnie rezygnowałabym z aktualnej pracy. Na jaki okres jest podpisywana umowa, coś na dłużej pewnego?

Grupa sos pracodawca
@aaa

Grupa sos jest ok ludzie w porządku i fajna atmosfera w pracy jeśli chodzi o kierownictwo to jest sympatyczne potrafią porozmawiać o każdym problemie związanym o pracy oraz pomoc koordynatora w razie problemu w miejscu pracy więc polecam a jeśli chodzi o wynagrodzenie to nie ma żadnych problemów jestem pracownikiem w tej firmie i mi się podoba

@Grupa sos pracodawca

Cześć, czy dla osób niedoświadczonych możesz wstępnie opisać o jakie przykładowe problemy w miejscu pracy może chodzić? Jak wiadomo nie zawsze musza one faktycznie występować ale na co warto zwrócić uwagę? I w jaki sposób wtedy pomagają?

Jeśli chodzi o pracę w grupie sos teren Bielska i Czechowice w ochronie to bardzo niekompenty jest koordynator pan Szepietowski. Zwalnia ludzi którzy dobrze wykonują swoją pracę na podstawie donosów nieuczciwych dowódców.dowodcy w tej grupie nie chodzą na obchody.naznaczyli się bogami.diedza tylko i tyją

Web
@Grupa sos pracodawca

Nie polecam pracy w s.o.s pracownicy są zastraszani przez pseudo dowódcow niekompetentnych .leniwych i chamskich.chcesz wolne nie dostaniesz. ludzie są zastraszani i takie hasła nie dostaniesz godzin jak nie zrobisz wszystkich weekendów.bo praca jest dla wybranych papug

@Piotr

Tak ja byłam bez grupy i szybko zwolnili mnie by wymienić na osobę z grupą. Ogólnie firma działająca bezprawnie, czyli zwolnienia z dnia na dzień, ciągle coś podstawiają do podpisania i natychmiast zabierają to , co się podpisało wypowiadają bez wymaganego okresu wypowiedzenia, to (usunięte przez administratora) na których trzeba uważać, ja w momencie podjęcia pracy nie powinnam zgodzić się na pozostanie na obiekcie i dyżur w momencie jak kierowniczka schowała podpisaną przeze mnie umowę lecz miałabym w plecy kasę na niekaralność i na dojazdy kilkukrotne Szczecin/ Police.

@joa1

jakie przykładowe postanowienia znajdują się na tych wspomnianych umowach? odnośnie podziękowania za współprace jak konkretnie jest to ujęte w danej umowie, skoro padło stwierdzenie, że dzieje się to bezprawnie? doszło w takiej sytuacji do jakiegokolwiek zgłoszenia?

Ola
@Piotr

Spotkałam się z brakiem kompetencji i szacunku od tej osoby.Rekrutowala na obiekt na którym moja firma świadczyła usługi. Nie byłam pokorna potraktowałam jak na to zasługuje...... Proponuję zgłosić do siedziby głównej bo osoba takiego pokroju nie ma racji bytu na rynku pracy. Działa niezgodnie z prawem .

Tadeusz.
@joa1

Na jakich obiektach sprzątają w Szczecinie?

Blanka

Czy po poprzedniej opinii można myśleć ze w sumie zależy na jaka lokalizacje i ludzi się natrafi? Nie wiem jak z tymi samozwańczymi szefami sytuacja wygląda, ale od miesiąca już widnieje na LinkedIn oferta na Bydgoszcz i właśnie się nad nią zastanawiam. Czy nikt nie aplikował? Jeśli tak to czemu? i czy możliwe ze warunki się polepsza od nowego roku żeby zachęcić kandydatów?

Paulo

Pracowałem w tej firmie daremna firma szefostwo ma gdzieś ludzi tam rządzą samozwańczy szefowie obiektów którzy przyjmują po znajomości swoją rodzinkę i pracują tylko od poniedziałku do piątku nawet nie raczą pracować nocek tylko innych wypisują żeby robili za nich robotę, a na niejednym obiekcie są(usunięte przez administratora) które wszystkie weekendy mają wolne łącznie z wszystkimi świętami i też za nich inni muszą pracować.

Klops

To prawda

gr3
@Klops

Prfacownik bez grupy inw. to brak zysku za pracownika więc szukają następnego,,,,,,,

@gr3

czyli z tego wynika, że osoby z grupą pracują tutaj identycznie jak osoby bez niej? padło tu jakieś stwierdzenie o dziwnych praktykach koordynatora... o co miało wtedy chodzić i czy do dziś takie coś występuje?

koala
@Klops

I PIT nie dają za ubiegły rok Szczecin reszte potwierdza też in blanco bylo.

Obojętna
@koala

W 2022 wszedł Polski Lad oni dali nam w Radomsku do podpisania cytuje "nieprzedłużanie terminów poboru zaliczki na podatek dochodowy" przy tym powiedzieli ze jeśli przekroczy dochód 30 tysięcy będziemy zmuszeni zwrócić bardzo wysoki podatek do urzędu skarbowego na koniec roku!! Bo aż może 1000 zł.. Ja podpisałam wszyscy podpisali ale nie dało mi spokoju zrobiłam zdjęcie nie podpisanej kartki koleżanki i poleciałam do urzędu skarbowego dowiedziałam się że jest to niezgodność!! Pracując na umowę zlecenie tylko kolezanka miała dwie umowy i grupę równiez się dowiedziała że to niezgodność i jeśli podpisze będzie na jej niekorzyść a po podpisaniu tego papieru Pani K oznajmiła że będziemy zarabiać 14 zł na godz zamiast 15...!! Ludzie obudźcie się to banda (usunięte przez administratora) w dodatku przychodzą wezwania do sądu do krakowa bo nie odprowadzili składek okropna firma samo dno

@Obojętna

potwierdzam ,na szczęście w końcu przysłali PIT , PODSTAWIAJĄ SAME NIEKORZYSTNE RZECZY do podpisania pod ryj i stawiają przed faktem dokonanym, banda kretynów, ze mnie to musieli zrezygnować bo ja nie mam grupy inwalidzkiej to wiadomo, za drogo dla nich... coś też mi na koniec podstawili do podpisu ale gdy odmówiłam, to natychmiast to zabrała i nawet mi nie pokazali co to było.......pewnie to, co Pani pisze....

Mila

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam te wpisy niżej, czy oni ludzi z grupą przyjmują? Mam na myśli przyjęcia na pracownika utrzymania czystości, szukają w internecie wielu osób i ja tak w sumie myślę nad przyjęciem. Faktycznie zachęcają osoby z grupą, tylko czy z każdą?

Jaką umowę oferuje Grupa S.O.S. Sp. z o.o. dla osoby na okresie próbnym? Z tego co widzę, to aktualnie poszukują kogoś na stanowisko Opiekunka Osób Starszych.

Firma okropna. Dyskryminacja na każdym kroku. Dzwoniąc odnośnie oferty pracy tej firmy w Skierniewicach pierwsze pytanie to czy ma się grupę i kolejne pytanie o wiek. Nie wiem czy to osoba rekrutująca czy kierownik ale strasznie wulgarna osoba. Brak kompletnie szacunku dla osoby dzwoniącej wiec zapewne pracownicy firmy również nie maja lekko. Odradzam. Nie polecam

joa1

Mam wątpliwości co do tej firmy bo działają niezgodnie z prawem, w momencie jak znajdą osobę z grupą to tej bez grupy natychmiast wypowiadają umowę i... niezgodnie z prawem tzn. nie zachowują okresu wypowiedzenia natomiast gdyby ktoś z Was tak postąpił w stosunku do nich to nie zapłacą zgodnie z umową. Przy wypowiedzeniu podstawiają papier do podpisu i zaraz po podpisaniu go zabierają, nie zgodziłam się na to no i baba powiedziała, że mam się wynosić bez podpisywania papieru i mam duże wątpliwości co tam było na pewno niezgodne z prawem, bo zabrała papier niepodpisany.... Oczywiście do domu tego nie dadzą, banda (usunięte przez administratora), trzeba by było to zgłosić do PIP. po napisaniu kolejnej negatywnej opinii, ze nie wysłali PIT jakiś fagas z ich firmy mnie zjechał na forum ale wysłali PIT. Zapłacili podatek i wystawili PIT ale przyjęli osobę z grupą, żeby więcej nie było przypału z płaceniem. Koordynatorka wymyśla jakieś kłamstwa i niestworzone rzeczy, zwala na wszystko winę na kierownika obiektu z Messera.... Szambo...

@joa1

na sam koniec padło stwierdzenie o mówieniu nieprawdy, a jakiś konkret? co to za niestworzone rzeczy, czego dotyczą, że masz pewność, że nie są sprawdzone? pytanie także jaki rzeczywisty wpływ na ten stan rzeczy ma to wspomniane kierownictwo odnośnie obiektu? w technicznym ujęciu jak to powinno się przedstawiać?

Joa1
@Grażyna

Szkoda czasu na wasza głupawa firmę ale powiem ci ze kierowniczka powiedziała ze rzekomo nie zgodził się kierownik obiektu przemysłowego bym została ci jest kłamstwem bo zatrudniał sprzątaczkę co miała wypadek także kłamstwem jest ze tak boi się wypadków. Musieli na kogoś zwalić winę

@Joa1

nie wiem jak to konkretnie było ale czy do dziś ostatecznie ten temat jakkolwiek było podejmowany? jak pozostali zatrudnieni mogli zareagować na tego typu informacje? wpłynęło to jakkolwiek na warunki zatrudnienia czy praca dalej wygląda podobnie jak sprzed tego okresu?

@Grażyna

Nic nie wiem o tej (usunięte przez administratora) to nieprofesjonalna firma. Przy mnie się wyzywali od złodziei tzn. kierowniczka z b. pracownikami. jA MUSIAŁAM ODEJŚĆ Z BRAKU GR. INWALIDZKIEJ I nie utrzymuję kontaktów. lepiej zrezygnujcie z rekrutacji bo wygląda to słabo.

Brak kontaktu z firmą, ogłoszenie aktywne. Wysłane dokumenty, kontakt telefoniczny i zero odzewu.

@Kandydat

hej, masz może na myśli alpinistę przemysłowego? z tego co widze jest dostępne. wie ktoś za jaką konkretnie prace mozna te oferowaną szóstkę w górnych widełkach zdobyć? praca ciężka?

Zosia

Nie polecam grupy s.o.s szczególnie Pani Kamili zostałam zwolniona po 6 dniach pracy a powiedziała że okres próbny 14 dni a wywaliła mnie po 6 nie dostałam umowy

@Zosia

14 dni jest w tym przypadku wymysłem, ponieważ nigdy nie istnieją takie terminy. Jeśli już to 30.

Mirek
@Zosia

Jeżeli się nie chcę pracować to tak wychodzi, a później po zwolnieniu wszystko przeszkadza. Firmę s.o.s polecam serdecznie.

Zosia
@Mirek

To dobrze że Panu się fajnie pracuje życzę dalszych sukcesów na magazynie

Wojtek
@Mirek

Jak tak pan poleca to po co pana zwolnili???tez sie nie chcialo pracować???

@Zosia

i peewnie za to nie zapłacili, za te 6 dni, wyglądali od razu na złodziei.

@joa1

No raczej trudno cokolwiek egzekwować jak podobno umowy nie było? Swoją drogą jak może dochodzić do tego typu sytuacji, że ludzie faktycznie bez niej przystępują do pracy?

Klient z Keno

A czy tego starszego siwego pana można jakoś usunąć z bramy wjazdowej na obiekcie GLP? Bardzo nieuprzejmy i wiecznie drze (usunięte przez administratora) ,gdzie reszta państwa z ochrony naprawdę sympatyczna,to psuje reputację i odechciewa się tam przyjeżdżać

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa S.O.S. Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Grupa S.O.S. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa S.O.S. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa S.O.S. Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 3 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa S.O.S. Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa S.O.S. Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa S.O.S. Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Lwowska 38
    40-389 Katowice