Opinie o Daytona Lubricants Polska Sp. k. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Daytona Lubricants Polska Sp. k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Daytona Lubricants Polska Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daytona Lubricants Polska Sp. k. w Warszawa

Robert Nowy wpis

Hejka. Perypetie życiowe wymusiły zmianę miejsca zamieszkania i szukam pracy, wobec tego weryfikuję komentarze. Liczę, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Warszawy. Pomóżcie mi i dajcie znać jak pracuje się w firmie Daytona Lubricants Polska Sp. k.? Czy warunki pracy są dobre? A może jest kantyna? Mieszkam samemu i nie ma mi kto zrobić kanapek. Robert

Arleta Nowy wpis
@Robert

Dzień dobry Robercie. Odpowiadając na Twoje pytanie napiszę że warunki są OK. Wiadomo, mogłoby być lepiej. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych posiłków pracowniczych to zwracam uwagę na firmę Havi Logistics z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od kuzynki, która jest tam zatrudniona) zamawiają obiady przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. To dość wygodne rozwiązanie, szczególnie jeśli idzie o reklamacje, które załatwia się od ręki. Powodzenia! Arleta.

Robert Nowy wpis
@Arleta

Witam Pani Arleto. Jako specjalista w dziedzinie organizowania posiłków w pracy dodam kilka zdań od siebie. Firma Havi Logistics, której nazwę Pani przytacza korzysta z platformy SmartLunch. Skąd o tym wiem? Wdrażałem to rozwiązanie jako doradca klienta. Od swoich klientów wiem, że wspólne posiłki integrują załogę i wpływają na obniżenie rotacji. Pozdrawiam Robert

Jak jest z pakietem medycznym w Daytona Lubricants Polska Sp. k.? Można dołączyć rodzinę?

Jacek Wruszak - Dyrektor Nowy wpis

W naszej firmie, pakiet medyczny i jego zakres jest możliwą opcją dodatkową. Warunki ustalamy indywidualnie z kandydatem, któremu chcemy zaproponować współpracę. Zapraszam do kontaktu.

Czyli firma oprócz cv wymaga listu motywacyjnego ?

Jacek Wruszak - Boss
@Michał

Szanowny Panie Michale, Proszę napisać do nas czego Pan szuka i co lubi Pan robić. To wypełnia moje rozumienie określenia "list motywacyjny". Z poważaniem Jacek Wruszak Dyrektor Zarządzający

@Michał

Szanowny Panie, Tak, chcielibyśmy poznać Pana nieco więcej niż to wynika z CV. Poznać między innymi pańskie oczekiwania, które ma Pan wobec nowego pracodawcy, itp.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Daytona Lubricants Polska Sp. k.?

Jacek Wruszak - Dyrektor

W zależności od wolnego stanowiska i formy współpracy, wynagrodzenia wyglądają różnie, zatem zapraszam do kontaktu pod adresem: biuro@daytonalubricants.pl. Proszę o przesłanie kilku zdań o swoich talentach, które moglibyśmy docenić w naszej firmie nawiązując współpracę. Do usłyszenia.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Daytona Lubricants Polska Sp. k. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Daytona Lubricants Polska Sp. k.?

Jacek Wruszak - Dyrektor

Witam uprzejmie na koncie naszej firmy. W zależności od wolnego stanowiska, rekrutacja wygląda różnie, zatem zapraszam do kontaktu pod adresem: biuro@daytonalubricants.pl. Proszę o przesłanie kilku zdań o swoich oczekiwaniach i ulubionych działaniach, które moglibyśmy docenić w naszej firmie nawiązując współpracę. Do usłyszenia.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Daytona Lubricants Polska Sp. k.?

Jacek Wruszak - Dyrektor

Moi drodzy, podczas rozmów w naszej firmie w większości używamy języka ojczystego (polskiego). Zdarza się łacina :-), ale coraz rzadziej. Angielski w stopniu komunikatywnym jest wystarczający na stanowisku lidera zespołu konfekcji. W ekipie mamy jednego Irlandczyka. Podobnie jak reszta zespołu to - Super gość! Coraz Lepszy Szef

Radek

Mam zamiar aplikować i interesuje mnie atmosfera w firmie oraz jaką umowę firma podpisuje na początek?

@Radek

Szanowny Panie, Jestem przekonany, że o atmosferze w firmie będzie się Pan mógł dopiero przekonać gdy zdecyduje się na współpracę :-) A my przekonamy się jaką atmosferę wniesie Pan do naszego zespołu :-) Co chciałby Pan robić w naszej firmie? Jaka jest pańska praca marzeń? Coraz Lepszy Szef

tadeo

Na pracę w daytonie nie ma co narzekac. Oczywiście chciałbym zarabiać więcej, ale praca mi pasuje. Mam blisko i nie pracuje mi sie źle

xyz
@tadeo

Jakie są zarobki?

LB

Mierne

@xyz

@XYZ zarobki na danym stanowisku przedstawiane są w każdym naszym ogłoszeniu o pracę. Jeśli będziemy prowadzić rekrutację znajdziesz aktualne warunki w naszych ofertach na pracuj.pl

bobi
@LB

Nie powiedziałbym, że mierne. To zależy od stanowiska, ale nie ma co narzekać

@xyz

Jak napisałem w innym komentarzu - to zależy od stanowiska.

samisam

Dotychczas obserwowałem dyskusje biernie i czytałem dużo prawdziwych i też nieprawdziwych rzeczy. Powiem tak - nie jest to praca dla każdego. Najlepiej samemu przyjsc i sie przekonać. Pracodawca jest uczciwy i jeżeli się starasz i nadajesz na stanowisko to będziesz doceniany

JolkaJolka
@samisam

I stąd ta rotacja? Mała firma, a ma rotacje jak duża firma. Albo popełnia się błędy na poziomie rekrutacji, albo oczekiwania pracodawcy przerastają realia.

dandys
@samisam

też tak myśle, w firmie nie widać tych niezadowolonych osób, ale wiadomo, że ci co chcą ponarzekać napiszą predzej w internecie od tych, którzy mieliby chwalić

234_den
@JolkaJolka

w tych czasach w każdej firmie są rotacje - i w mniejszych i większych, a i tutaj są osoby, które pracują latami

@234_den

Dokładnie, mi od tylu lat jakoś nie przeszkadzają te rzeczy, które piszecie. Dobrze mi sie tu pracuje

@JolkaJolka

Rotacja - trudna sytuacja. Rozmowa, po której się rozstajemy, to ostatnia rzecz, którą chciałbym robić w firmie. Jeśli do niej dochodzi, to znaczy, że poniosłem porażkę, albo na etapie rekrutacji, albo wdrożenia. Coraz Lepszy Szef

TLO

Poszli mi na rękę kilka razy. Fajna atmosfera.

@TLO

Dziękuję za dobre słowo. Tak, coraz lepsza atmosfera, elastyczność warunków współpracy oraz ciągła praca nad tworzeniem przyjaznego środowiska pracy, to jeden z moich priorytetów. Coraz Lepszy Szef

Wiktor

Podpowie mi ktoś czy trudno dostać się do pracy w firmie. Wiem , że to dobra firma.

Triklo
@Wiktor

Wiesz, że firma "dobra", a nie wiesz czy trudno się dostać? ... ... ... buhahaha.....czyli nie wiesz zupełnie nic

paragraf
@Wiktor

Wiesz, że dobra, a nie wiesz czy trudno się do niej dostać. Czyli wiesz już, że "dobra", a nie przeszedłeś etapu rekrutacji. Nie przeszedłeś rekrutacji czyli nie pracowałeś. NIE PRACOWAŁEŚ czyli nic.

@Wiktor

Szanowny Panie, Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko lidera/brygadzisty do działu konfekcji/logistyki/magazynu i szukamy osoby, której także chce się zmieniać na lepsze naszą firmę. Jesteśmy także otwarci na propozycję współpracy skutecznych i ambitnych przedstawicieli handlowych. Mam nadzieję, że odpowiedziałem na pańskie pytanie. Coraz Lepszy Szef

Czy Daytona Lubricants Polska Sp. k. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Jacek Wruszak - Dyrektor

Odpowiedź. Członkowie zespołu produkcji i stacjonarnej obsługi klienta zwykle uzgadniają między sobą terminy urlopów. Pozostała część zespołu nawet tego nie robi, gdyż nie ma takiej potrzeby. Coraz Lepszy Szef

Jestem ciekawa zarobków w tej firmie?

Były magazynier
@Monika

Najniższa krajowa, kilka spółek a ludzie zatrudnieni byli nawet w warsztacie. Zachorujesz, na l4 umrzesz z głodu.

Czesław
@Były magazynier

Rozumiem, że na umowie widniała stawka najniższa krajowa, dlatego zastanawia mnie, czy finalna pensja również była tych rozmiarów? Być może resztę pensji pracodawca wypłaca np. w formie premii bądź nagród. Chciałbym to sprecyzować, dlatego mam nadzieję, że mi pomożesz.

@Monika

Szanowna Pani, Dziękuję za pytanie i jeśli jest Pani (może także inni) ciągle ciekawa jak zarabia się w naszej firmie, spieszę z odpowiedzią. Pracownicy produkcji obecnie zaczynają współpracę z nami od stawki miesięcznej 3050 zł brutto na miesięcznym okresie próbnym, podczas którego raczej się szkolą :-). Pensja miesięczna lidera magazynu, przy umowie o pracę na czas nieokreślony, to obecnie 3700 zł brutto na okresie próbnym i rekrutację na takie stanowisko właśnie prowadzimy. Osoby współpracujące z nami na stanowiskach przedstawicieli handlowych zwykle przedstawiają swoje oczekiwania dotyczące warunków przyszłej współpracy (rodzaj samochodu, rodzaj umowy, czas pracy, itd), a do nas należy ich rozważanie. Górna granica zarobków ograniczona jest wyłącznie wyobraźnią handlowca, jego zdolnościami oraz chęciami. Po dwóch-trzech latach współpracy to zwykle kwota powyżej dziesięciu tysięcy brutto (czasami nawet bliżej dwudziestu) przy jednoczesnym zapewnieniu przez nas narzędzi współpracy na wysokim (według mojej oceny) poziomie. PS Jestem przekonany, że nie będzie niegrzecznością gdy osoby zainteresowane współpracą w takim zakresie, skontaktują się z naszymi kontaktami umieszczonymi na stronie www.daytonalubricants.pl i w rozmowach bezpośrednich dopytają o rzeczy, które są dla nich istotne. Nasza decyzja o rozpoczęciu współpracy z handlowcami zwykle jest pozytywna, a szybka i umiejętna ocena ich zaangażowania pozwala na kontynuowanie współpracy tylko z najlepszymi, czyli takimi, którym się chce :-) Dobrego dnia. Coraz Lepszy Szef

@Były magazynier

Szanowny Panie, Obecnie nie mamy wolnych etatów z propozycją współpracy z wynagrodzeniem równym niższej krajowej. Coraz Lepszy Szef

@Były magazynier

Przepraszam. Miało być najniższej.

@Czesław

Bardzo proszę. Pracowali onegdaj ludzie, którzy oczekiwali wynagrodzenia za swoją pracę na takim właśnie poziomie. Już dzisiaj z nimi nie współpracujemy, gdyż okazało się, że dla firmy byli zbyt kosztownym rozwiązaniem. Coraz Lepszy Szef

Zbyszek

Prowadzę mały serwis, klienci są zadowoleni, nie wiem skąd te opinie.

toNICK

Uczciwe warunki zatrudnienia, dobra atmosfera.

iwan

Zarobki, atmosfera, taktowanie pracowników - jak najbardziej w porządku. Firma ma swoje wymagania, ale jak się starasz, to na spokojnie są to spełnienia.

tartan

Dobra praca w całkiem przyjemnej atmosferze. Zarobki moim zdaniem adekwatne do stanowiska i pełnionych obowiązków.

cichy
@tartan

Zgadzam się. Jak robisz to co należy do twoich obowiązków to będzie Ci się dobrze pracować. Ja pracuje już trochę i nie mam w planie zmieniać pracy

-------

polecam pracodawce

orange87

Świetna atmosfera pracy i duże możliwości rozwoju. Zarobki w porządku i można spokojnie starać się o premie

z baraku na Kominiarskiej 21
@orange87

"można spokojnie starać się o premie" . Haha, dobre. Premie dostają TYLKO i wyłącznie handlowcy. Reszta może pomarzyć sobie o podwyżce raz na 5 lat, a co dopiero o premii.

secondman
@z baraku na Kominiarskiej 21

A pytałeś? Czy jesteś kolejny, który liczy na premię, ale boi się zapytać? Swoją drogą, skąd wiesz, że nie napisał tego właśnie handlowiec?

Krzysztof
@orange87

Czy możesz napisać, ile wynosi przeciętna premia w firmie Daytona Lubricants Polska? Może orientujesz się, czy taka premia jest przydzielana miesięcznie, czy kwartalnie. Każda dodatkowa informacja o tej firmie będzie mile widziana ze strony przyszłych kandydatów.

konkretny
@Krzysztof

To jest forum, na którym można znaleźć opinie o pracodawcy, nie wysokość wypłaty czy premii. Nie wydaje mi się, żeby ktoś miał się chwalić tym, ile zarabia. Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą, pracodawca z pewnością sie podzieli takimi informacjami

@konkretny

Ludzie pracują po to by zarabiać pieniądze, a nie odstawiać wolontariat. Tak, kwestia wysokości płacy, premii, benefitów, dodatków rozmaitej maści, jest podstawą prace. Uważasz, że po czym ocenia się pracodawcę - po ładnych oczach?

fabric
@wezyr

Stawki są różne w każdej pracy, zależą od stanowiska i doświadczenia, więc nie sądzę żeby jakaś informacja w tej kwestii tutaj była miarodajna, szczególnie na anonimowym forum.

@fabric

Będzie najbardziej oczekiwaną informacją na tym forum, uwierz mi;) i bardziej miarodajną, niż posty wstawiane hurtem przez pracodawce;)

michutaki
@wezyr

Niewiele wiem o tej firmie jako pracodawcy, ale też bez przesady. Nie tylko niezadowoleni są anonimowi w internecie, ludzie mają prawo mieć inne zdanie od twojego i być zadowolonym z pracy, każdy ma inne wymagania

marcin

Generalnie polecam pracodawcę. Praca mogłaby być lżejsza, a zarobki większe, ale wiadomo, nigdzie nie jest idealnie.

ninja
@marcin

Zarobki też są ok :) W porównaniu z innymi firmami tego typu to jest ok:)

@ninja

Nie są ok. Wszystko zależy ile chcesz zarobić. Jeśli komuś wystarczy parę groszy, to tak. Handlowiec ma zarobki zależne od sprzedaży produktu, a jeśli produkt się nie sprzedaje, bo po prostu nikt nim się nie interesuje, więc handlowiec nie zarabia. I takie baju baju jak to pracownicy się nie sprawdzają.

yrnity
@wezyr

A wiesz jakie stawki są na takim stanowisku u innego pracodawcy? bo ja wiem i przez to na na stawki tutaj nie narzekam

Zostaw merytoryczną opinię o Daytona Lubricants Polska Sp. k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Daytona Lubricants Polska Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Daytona Lubricants Polska Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Daytona Lubricants Polska Sp. k.
2.7/5 Na podstawie 12 ocen.

Daytona Lubricants Polska Sp. k.