Opinie o Sofastyl Sp. z o.o. w Żołędzin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Sofastyl Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sofastyl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sofastyl Sp. z o.o. w Żołędzin

@pracownik tapicerni

Czy nikt nie widzi co się dzieje na firmie ?Pan R.Ch. robi takie awantury na tapicerni kooperację obraża co wyłapuje błędny Pani od rozrysow …oni są nietykalni ?

Tapicer

Praca kontrolera polega na kontrolowaniu jakości a nie chodzeniu i wydzieraniu się na całą halę i upokarzaniu !Troche kultury osobistej niech się nauczy !

Montaż

Na montażu pewnie płaczą ze wzruszenia, ponieważ w porównaniu do tego co było a co jest nie ma w ogóle porównania! Towar jest podstawiony na czas pod stół, nie trzeba chodzić i samemu szukać po paletach, na regałach w końcu widać co jest, wszystko poukładane i opisane, nie ma zbędnego towaru który leżał od kilku lat. "A złej baletnicy..." Pozdrawiam serdecznie

@Montaż pracownik

A osoba tak chwaląca też nie przedstawiła się z imienia !A może to dwie szanowne Panie to piszą !?Nikt nie poda swojego imienia bo Kierownik zrobi porządek a ludzie boją się o pracę !a w każdej wypisanej opini musi być coś prawdy skądś się one wzięły !

Jakie godziny pracy? Na stronie w google pisze 6-15 (9 godzin nie chce mi się wierzyć) proszę o odpowiedź w jakich godzinach pracujecie

@pracownik

Przerwy są 3 tak jak wyżej napisane w zasadzie każdy musi się do tego stosować nie ma dodatkowych przerw na papierosa .Bylo inaczej jak rządziła Kinga czy Mateusz teraz jeden donosi na drugiego żeby przypodobać się władzy.Ostatnio mieli firmową wigilię ‚,i niby miało być w ukryciu żeby nikt nie wiedział ,że kierownik był z pracownikami ‚,A Pani Jadzia też bardzo dobrze się bawiła do końca.

On Nowy wpis

Ostatnio przez Urząd Pracy szukali kontrolera jakości mebli tapicerowanych. Mnie by takie stanowisko pasowało tylko z tego co widziałem było zaproponowane zlecenie. Nie ma co się zniechęcać i potem można dostać umowę o pracę z pełnym ZUS-em czy cały czas nowi jadą na śmieciówce?

Ona Nowy wpis
@On

Będą umowę zlecenie przeciągać jak długo się da !

Jadzia Nowy wpis
@Ona

Słabo, ale taka sytuacja z tymi umowami zlecenie jest tylko dla kontrolera jakości? Sama chciałam wysłać tu cv do pracy biurowej, ale no jednak chciałabym po jakimś bliskim czasie dostać umowe o pracę. Jak wiecie, to napiszcie, dzięki.

Ona Nowy wpis
@Jadzia

Umowy zlecenie przeciągają ile się da a w biurze nową to ciężko żeby się utrzymać

Montaż

@Montaż

Kiedyś o czymś takim można było pomarzyć, towar podstawiany niekompletny, trzeba było chodzić i szukać samemu brakujących elementów, pani brygadzistka faworyzowała tylko swoich pupilów a reszta to były same cytuję (usunięte przez administratora) "pokraki", "wywłoki" - zero szacunku do pracowników, wyzwiska, krzyki i obelgi było na pierwszym miejscu, nawet do kierowników się nie hamowała ...

Tapicer

Nie chodzi o porządek tylko o podeście Pani K i M dla niektórych osób bo były jazdy wcześniej teraz też są atmosfera jest nie do wytrzymania

@Tapicer

Co do atmosfery to sami montażyści sobie ja stwarzaja, jeden drugiego nakręca na trzecią osobę i wychodzi co wychodzi. Niech każdy patrzy na siebie a w końcu będzie spokój bo kto by nie był to wiecznie będzie źle i tak jest od co najmniej 6-7 lat

k
@Montaż

A niby jak tam ma wygladac skoro za chwile "chodzacych" bedzie tam wiecej od zbijajacych. Poza tym 3/4 stelaży przyjezdza z zewnatrz...

Pracownik montażu
@k

Na dzień dzisiejszy montażystów jest 15 i 2 panie które szykują towar, dla mnie cyfra 15 jest większa niż 2 więc proszę doprecyzowanie swojej wypowiedzi

@Tapicer

Jedna to w ogóle zachowuje się tak jakby była brygadzistka na montażu, ciągle się wymądrza i na każdy temat musi się wypowiadać bo ona wszystko wie najlepiej, wydziera sie na całą hale na kogoś jak dzwonią że coś jest (usunięte przez administratora) albo do poprawy, próbuje tylko zwrócić na siebie uwagę... najlepsze było kiedyś to że sama pani K. mówiła że to inne osoby buntują innych przeciwko pani K i pani M a to (usunięte przez administratora) prawda , same nastawiają innych a zaś winę zwalają na kogoś żeby nie było na nich ... dodam jeszcze to że ploteczki po przyjściu do pracy są na pierwszym miejscu.. a gdy powiesz że coś brakuje czegoś nie ma to taki wzrok na ciebie zrobią jakby chciały cie (usunięte przez administratora) kiedyś była taka sytuacja że pani K. i pani M. przez jakiś czas potrafiły się tak beszczelnie do każdego odzywać nawet gdy się podeszło do nich i powiedziano coś to one od razu z ryjem na ciebie ..

Wieloletni obserwator

Kiedyś było można pomarzyć ..Za Justynę się bardzo dobrze pracowało !!!A od jakiegoś czasu tylko zebrania zdjęcia i kablowanie i to pracownik ma winę nie ten co nim zarządza bo tak lepiej w papierach

tapicer2
@Pracownik montażu

Nikt nie mówi, że 2 jest większe niż 15 (15 to nie cyfra swoja drogą). Chodzi o to, że kierownik daje coraz więcej osób do rozkładania, układania, przewożenia itd. bo myśli, że to usprawni pracę. Na magazynie i nie tylko jest to samo. Pełno ludzi od wszystkiego i niczego zarazem. Kierownik chodzi i pyta się ludzi o nadgodziny a w tym czasie co niektóre panie spacerują sobie po halach w tą i z powrotem. Są osoby, które biorą wolne lub jeżdżą prędzej do domu tydzień w tydzień, a niektórzy muszą regularnie pracować dłużej.

@tapicer2

Dokładnie jest tak jak piszesz organizacja pracy padła dawno temu.Na szwalni to samo brygadzistka wykorzystuje K.K.i ta robi za kilku a szczególnie za nią a jak produkcja nie idzie to ona dostaje opierdziel a brygadzistka ma rączki czyste nic nie bierze na klatę tylko na ludzi wszystko!Wszystkie działy miały być usprawnione a nie jest żaden tylko spijanie kawek i debaty z których nie wynika nic dobrego !I R.Ch. Też robi tylko szum !tak jest jedni robią na tych leni i obiboków !Sa osoby które regularnie mają gorączkę i biorą urlop na żądanie i wychodzą szybciej tego nikt nie widzi?A temat Odbijania Pani M.W nie odbija się jak wróciła z l4 także to też jest dziwne !Mozna historie opisać

Ona

Liczy się jak dobrze donosisz na swoich ludzi i mówisz o tym co się dzieje i oczywiście przy okazji trochę siebie wybielić i bajek opowiedzieć to się teraz liczy !

Jeśli chodzi o atmosferę na montażu to najwięcej szumu, krzyku robi pani K. co by nie było, co by się nie stało , od razu się wydziera na całą hale jakby to nie umiała normalnie podejść powiedzieć No nikt gluchy nie jest żeby się tak wydzierać ..

Montaż pracownik
@pracownik

A jak Pan czułby się gdyby obrywał by pan za każdym razem za innych? Montażyści popełniają dziecinne błędy tydzień w tydzień, żadne tłumaczenia, prośby nie działają a oni się jeszcze śmieją z tego... Więc proszę wybaczyć ale doskonale rozumiem Kasie i Mirke bo nerwy mogą wysiąść jeżeli inni mają gdzieś wywiązywać się ze swoich obowiązków tak jak nalezy. I wydaje mi się że chyba dość brudów została tu wylana co dla mnie jest nie do pomyślenia, bo nikt z montażu nie ma cywilnej odwagi powiedzieć prosto w oczy dziewczynom co im nie pasuje a anonimowo obsmarować to potrafi zwykły tchórz. Pozdrawiam Kasie i Mirke bo zrobiły kawał dobrej roboty jeżeli chodzi o montaż, szkoda tylko że montażyści nie potrafią tego docenić tylko rzucają im kłody pod nogi i obsmarowują je tutaj

@Montaż pracownik

@pracownik tapicerni

@@pracownik tapicerni

Jak kontrola jakość na tapicerni nie potrafi wyłapać co jest nie tak w hocerach i afera na cały zakład że kooperacja źle szyje a wina lezy bo robiąca rozrys znowu się pomyliła i źle formatki wprowadziła i skrojonych zostało bardzo dużo sztuk.Wiec się pytam kiedy będzie tak jak powinno być ?

@@pracownik tapicerni

Taka jest praca pana R.Ch. jest kontrolerem jakości i jak sama nazwa mówi musi kontrolować jakoś danych rzeczy, jeżeli czegoś nie dopilnuje to on dostaje po przysłowiowej (usunięte przez administratora) a każdy powinien dobrze się wywiązywać ze swoich obowiązków to pan R. Ch. nie miałby się do czego przyczepic. Pozdrawiam

Benia

Kierownik nie słucha co ludzie do niego mówią! Nie jedna osoba z montażu była u niego mówiła co się dzieje i zero efektów. Lepiej (usunięte przez administratora) montażystów, po co rozwiązywać problemy. Osoby liżące (usunięte przez administratora) zawszę będą głaskane po głowie

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sofastyl Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Pracownik magazynu był poszukiwany jakieś 4 lata temu i zastanawiam się jakie miałbym szansę gdybym teraz złożyć swoje dokumenty. Akurat w ogłoszeniu nie podawano wymagań odnośnie uprawnień na wózki widłowe, ale jakby co to ja je posiadam. W starym ogłoszeniu płacono od 3k brutto, a teraz ile można się spodziewać?

Na olx jest oferta pracy dla klejarzy pianek. Ktoś tu wcześniej pisał, że praca jest jednozmianowa, ale w ogłoszeniu jest mowa o pracy na kilka zmian. To jak to w końcu jest? Czy w ostatnim czasie była jakaś zmiana organizacji czasu pracy? Czy może chodzi tylko o to stanowisko?

odp.

Klejacze pracują na 2 zmiany od czasu do czasu, ale nie polecam zatrudniać sie na ten dział.

@odp.

Co to znaczy, że od czasu do czasu? To normalnie na ile zmian jest praca? Bo jeśli się okaże, że jest ich więcej, to niestety mi by osobiście nie odpowiadało. I dlaczego nie polecasz akurat tego działu? Jakieś gorsze warunki tam są niż w innych?

Czy Sofastyl Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

@pracownik

Pracujesz od 5:50 do 14:05. W tym są śmieszne przerwy o 8.00 5 minut o 10.00 15 minut i o 12.00 5 minut czyli jesteś dymany na 5 minut…Ale takie godziny i pomysły to tylko za nowa władze

@@pracownik

To jak było za starej władzy i czemu się ona zmieniła? Od dawna macie tak ustalone te zmiany? Ktoś pisał, że palący się nie stosują co do tych przerw, więc jak ktoś wychodzi na fajka to ile ma przerw i ile one trwają? Trzeba wcześniej z przełożonymi ustalać, że będzie się robiło więcej przerw?

Danka

Szukam informacji o stanowisku jako KONTROLER JAKOŚCI MEBLI TAPICEROWANYCH. Mam chłopaka, który ma kilka lat doświadczenia w tym fachu, ale zastanawiamy się nad pensją. Bo w tej ofercie dawali 3500 zł brutto miesięcznie. Czy z takim kilkuletnim doświadczeniem można dostać już na początek większą pensję, niż ta z ogłoszenia? Czy jak poda kwotę 4500 zł netto, to firma jest w stanie to dać??

Myślałem, że na tego pomocnika szwalni to coś aktualnego, a jak wchodzę to mi pokazuje, że nie ma takiej oferty nawet. Warto samemu jechać i dopytywać jeszcze o pracę czy nie ma szans? Chciałbym też wiedzieć, jakie maszyny i ogólnie jak jest wyposażony zakład, czy w miarę nowocześnie - ktoś tu negatywnie komentował na ten temat, a to dla mnie ważne, bo wpływa jednak na tempo pracy, jak są stare, nie?

Taki jeden

W poprzednich komentarzach ktoś już napisał jak wygląda praca w tej firmie (wszystko trzeba nosić ręcznie).

@Joanna

Szefowie połowy nie wiedza co się dzieje jak jeszcze mniej.Kiedyś bez ich wiedzy nic się nie wydarzyło.Miałeś problem była rozmowa .Nie rozumiem jak wlasciciele mogli oddać mu władze absolutna i mało tego dopuścić do tego ze odchodzą pracownicy i nie dlatego ze są kiepscy i nic nie umieją tylko dlatego ze komuś są nie wygodni.Ostatnio kobiety tira rozładowywały w tym babka co ma koło 60 lat bo rządząca szwalnia kazała.

Taki jeden

Prawda. Nie dość że niczego nie potrafi to jeszcze stosuje (usunięte przez administratora) i wykorzystuje ludzi. Nie jedna osoba wracała z płaczem do domu. A najgorsze jest to że nikt na to nie reaguje, tak jak by to co ona tam odwala było normalne

Jest dobrze

Pracowało się na szwalni dobrze do pory kiedy się władza nie zmieniła. Człowiek próbował się dostosować ale zaczęło się wyróżnianie jednych a (usunięte przez administratora)innych. A jak było coś ciężkiego do zrobienia to brygadzistka (usunięte przez administratora) Nie miała czasu pomóc albo miałeś sobie radzić.

Rozglądam się za pracą na rynku, mam spore doświadczenie jako tapicer, natknąłem się na ogłoszenie dla Kontrolera jakości mebli tapicerowanych. Oferta niestety jest sprzed roku ale myślę żeby zostawić po prostu swoje CV. Podana jest jako forma zatrudnienia umowa zlecenie albo o świadczenie usług. Przy owocnej współpracy jest możliwość dogadania się i zatrudnienia na UoP? Miesięczne zarobki można liczyć jako powyżej 4 tyś na rękę?

Kolega widzę, że o prace pytał pod koniec października a oferta dla tapicera z tydzień temu podobnie została wrzucona. ilu tam osób na dziale w sumie potrzeba? Zakład w opisie został określony jako nowoczesny, co to oznacza? Jak jest wyposażony? Łatwiej się chociaż pracuje?

jkl

Pod względem technologicznym firma zatrzymała się na latach 2000. Od początku do końca produkcji każdy mebel noszony jest w rękach.

@jkl

Nowy Technolog miał takie zmiany wprowadzić i usprawnić prace produkcji a zajął miejsce poprzedniego kierownika i zamiata…ulepszone nie jest nic a wręcz jakby proces produkcji jeszcze się cofnął w tył…A ludzi takich pod siebie dobiera co tylko donoszą i udają, ze go popierają a za plecami każdy jego ruch wyśmiewają!!!

Czy w Sofastyl Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Co wchodzi w socjal Sofastyl Sp. z o.o.?

Nie liczylbym na zaden socjal, bony, czy nawet datki na swieta. Totalna golizna. Tylko ppk dziala

Dzień dobry chciałbym się dowiedzieć jaki czas pracy i jakie zarobki w państwie Firmie

????
@Nowy

Czas pracy 8 godz , jedna zmiana. Zarobki w zależności od zrobionych mebli, akord. Osobiście nie narzekam na wynagrodzenie

@????

Witam.Pytanko ile czeba zrobić mebli na przykład w 100%tach i czy są jakieś premie.bony świąteczne.A jak robiąc około 100% ile brutto wypłaty będzie.Dziekuje.

Zuzanna
@????

Cześć, rozumiem, że wynagrodzenie jest zależne od zrobionych mebli i to praca na akord ale czy mogłabym się dowiedzieć jakie to są w ogóle miesięczne kwoty?

Waldemar

Jakie nastroje w firmie panują? Epidemia nie pomaga ale przecież musimy pracować.

Zdzichu

Pan struś zamiast zająć się produkcja to ucieka na boki i rozmawia przez telefon z kochanka ..żenada .

Sławek strus

Kiedy podchodzisz o podwyżkę, tłumaczenie jest następujące:,, firma przechodzi kryzys,, i tak w kółko. Za to firma nie ma kryzysu żeby robić 3 tyg wakacje za granicą. Organizacja pracy? Taka tu nie istnieje. Ciągle zmiany w wysyłkach przez co pracownicy głupieją. Tona obietnic bez pokrycia. Wartościowi kierownicy którzy co kolwiek coś wnosili zamienieni rodzina. Brak znajomości praw pracowniczych. Wszędzie jest źle ale jeśli macie wybór to nie tu. Pozdrawiam!

Wolny

Kolego masz rację co do Wachowej też z nią pracowałem w Ryczywole walczyła z szefem i nie wygrała nic nie potrafi tylko wyzywać palić fajki jak to Ruda kontroler jakości ona śmieszne w życiu nie obiła mebla a od tego zaczyna się jakoś niech nauczy się obijać puzniej kontrolować widziałem sam na oczy ostatnio jak potraktowała pracownika nowego zgłębiła ale człowiek nie dał się sobą pomiatać zucił wszystko i wyszedł gratulacje dla niego jeden odważny w tej firmie sam tam pracuje ale nie polecam nikomu szefostwo niewie o niczym co się dzieje pozdrawiam

Rozbawiona
@Wolny

Ludzie ogarnijcie się i wejście do uczciwej i sumiennej pracy a nie obrabiajcie komuś tyłka... Jak się komuś pracować nie chce i produkuje buble to najlepiej zegnac że kontrola jakości jest niedouczona... A co do pracy kierownictwa to trzeba mieć trochę w głowie poukładane jak byście mieli to teraz byście piastowali takie stanowisko a nie obijali byle jak meble po miesiącu w każdej okolicznej firmie... Trochę pokory i szacunku do drugiego człowieka

@Wolny

Słownik się kłania bo aż żal czytać z takimi błędami trzeba sobie darować pisanie na forum publicznym i przy tym można oszczędzić sobie wstydu.

Zostaw merytoryczną opinię o Sofastyl Sp. z o.o. - Żołędzin

• Jak się pracuje w Sofastyl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sofastyl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sofastyl Sp. z o.o.?

Sofastyl Sp. z o.o.
  • 19