Opinie o Mudeung Electronics Poland Sp. z o.o. w Piła poznań chodzież

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mudeung Electronics Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mudeung Electronics Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mudeung Electronics Poland Sp. z o.o. w Piła poznań chodzież

Gabriela Nowy wpis

Witam. znalazłam ofertę dla pracownika biurowego. Jeszcze w zeszłym roku ktoś na Łąkowej był potrzebny i zastanawiam się czy teraz też nie byłoby może opcji na pracę? mieszkam niedaleko i spełniam wymogi. Komentarze są dość dawne więc liczyłabym na opis aktualnej atmosfery. jest na niego szansa?

Ryży Nowy wpis

A ten pijak alkus z Piły - kierownik DUR jeszcze pracuje?

Oczywiście rozumiem, że akurat dla Ciebie zarobki w Mudeung Electronics mogą być za niskie, ale na pewno są takie osoby, którym będą odpowiadać. Wspomniałeś coś o straszeniu nadgodzinami. No ale mam nadzieję, iż dostajecie za nie dodatkowe wynagrodzenie? Jest tak?

xxxxx Nowy wpis
@Ewa

pracownicy otrzymują adekwatne wynagrodzenia za pracę w nadgodzinach nadliczbowych. mobbing był, jest i będzie, nie tylko ze strony pracowników biurowych, ale również ze strony współpracowników produkcyjnych. większość pracowników nie może pozwolić sobie na utratę pracy, więc ludzie godzą się na takie warunki, które panują w danym miejscu pracy, dzięki czemu wyrażają zgodę na takie traktowane. brak reakcji na mobbing, jest równoznaczny z przyzwoleniem na takie zachowanie.

xxxxxxx

Zwolnienia z pracy nie są czymś nowym, to naturalne. Krytykowanie firmy za otrzymanie wypowiedzenia bądź za nieprzedłużenie umowy nie powinno mieć miejsca. Miejsce pracy tworzą ludzie. Im większe skupisko ludzi tym różnie bywa. Panowie najwidoczniej nie potrafią się pogodzić z decyzją góry o wręczeniu wypowiedzenia.

@xxxxxxx

Dzięki za opinię. Czy jako pracownik Mudeung Electronics możesz powiedzieć jakie są szanse na dłuższy staż w firmie? Rozumiem, że zawsze można dostać wypowiedzenie z różnych przyczyn, ale interesuje mnie to, jakie są szanse na długoletnią współpracę.

xxxxx Nowy wpis
@Ewa

co rozumiesz poprzez „dłuższy staż w firmie”? niezależnie od tego czy pracujemy w danej firmie kilka miesięcy czy kilka lat, to żadna praca nie daje gwarancji długoletniej współpracy.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Mudeung Electronics Poland Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Operator wózka widłowego. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

@Przemo Możesz wyjaśnić dlaczego tak napisałeś?

Przemo

Wstyd...

Aneta11

Generalnie nie polecam. 10 zl na nockach masakra. Za grosze mysla, ze czlowiek będzie biegać.

xxx
@Aneta11

płacą tyle ile muszą ????

nie polecam ????

xyz

kabaret.

Rzymski pretor

Szczerze odradzam...wielkie kłamstwo...

@Rzymski pretor

nie spinaj się tak artur

@przemko

Jeszcze w miarę rozsądnych zwolnili... Brawo HR, brawo zarząd.... Szerokim łukiem ten bałagan omijać, najgorsza firma w powiecie

@anonymous

ty karol też się tak nie spinaj :) dla odprężenia podrasuj sobie CV :)

@anonymous

Znacie może powody zwolnień, które miały miejsce w firmie Mudeung Electronics Poland? Ma to związek z redukcją etatów pracowniczych, czy może pracodawca uznał, że te osoby nie wykonują należycie powierzonych obowiązków? Chciałbym poznać, jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa w tej firmie, dlatego zachęcam do odpowiedzi.

@Maciej

a co cię interesuje polityka kadrowa jakiejś firmy? szpiegujesz? płacą ci za naciąganie?

@przemko

Nikogo nie szpieguję, po prostu staram się uzyskać informacje, które są pomocne dla osób odwiedzających ten wątek i rozważających podjęcie zatrudnienia w firmie Mudeung Electronics Poland. Jeżeli masz jakieś informacje związane z tym miejscem pracy, to zachęcam Cię, abyś podzielił się nimi w tym wątku. Twoja wypowiedź może być pomocna dla wielu osób.

tfu
@Maciej

trybun ludowy się znalazł :) jak nic jakaś parówa

@tfu

Proszę, abyś mnie nie obrażał. Wróćmy do dyskusji na tematy związane z pracą w firmie Mudeung Electronics Poland, ponieważ tego typu wypowiedzi nie wnoszą nic do tematu. Ktoś może odpowiedzieć, czy w firmie w ostatnim czasie rzeczywiście doszło do odejść pracowników? Jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa? Proszę o informację na ten temat.

tfu
@Maciej

chyba nie obrażała ;) zajmij się jakąś konkretna praca, a nie trollingiem :)

Zostaw merytoryczną opinię o Mudeung Electronics Poland Sp. z o.o. - Piła poznań chodzież

• Jak się pracuje w Mudeung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mudeung Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mudeung Electronics Poland Sp. z o.o.
  • Łąkowa 25
    64-800 Piła poznań chodzież
  • NIP: 8971797844 REGON: 22372813 KRS: 0000501977

Mudeung Electronics Poland Sp. z o.o.