Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Rafpol

Pracowałeś w firmie Rafpol i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Krzysztof1 - 2010-10-23 02:54:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
DZIADY !!!!!!!!!!!!!! Firma "matka" rAFPOL wraz z firmami "córkami"
Sp z o.o , Spółki jawne (i nie jawne) i Woody Concepty, (usunięte przez administratora) pozdrawiam
Krzysztof
zdjecie uzytkownika
gosc - 2010-11-29 21:29:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
FIRMA PPH RAFPOL SPÓŁKA Z O.O W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W POTOCZKU (usunięte przez administratora) !!! WIĘC NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU.
zdjecie uzytkownika
ANONIM - 2010-12-04 14:50:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Koledzy budowlancy, najlepsze w Potoczku to powietrze, ale nie firma.(usunięte przez administratora) .Jednym slowem bagno....!!!!
Kilku kolegow juz sie przewiozlo na ich uczciwosci.
zdjecie uzytkownika
bolek - 2010-12-09 17:47:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
(usunięte przez administratora) I tak mieszkaja na wsi.Omijajcie ten grajdoł!!!NIE PRACUJ za darmo!!!!!!
zdjecie uzytkownika
kontrahent - 2011-05-26 19:42:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Opinia osoby wspolpracojacej z firma, nie pracownika:
Osoba kierujaca ta firma jest nieslowna i niekompetentna. Nie dotrzymuje umowionych terminow, nie szanuje cudzego czasu. Nie potrafi przyznac sie do swoich bledow. Kiedy jej osustwo wychodzi na jaw ignoruje calkowicie jakiekolwiek proby kontaktu.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-20 19:51:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Bolek dlaczego to oszuści i cwaniacy, jakieś argumenty, przykłady, cokolwiek więcej na ten temat. szukam pracy i myślałem o Rafpol, ale zaczynam się poważnie zastanawiać. Co z atmosferą, idzie pogadać z ludźmi na przerwie bez spiny i stresu? Z góry dziękuję za rozwianie moich wątpliwości, pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
4 osoby obserwuje ten wątek
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rafpol

Twoj email:
Wiadomość: