Opinie o Puro Hotel Gdańsk Sp. z o.o. w Warszawa Aleja Jana Pawła II 22

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Puro Hotel Gdańsk Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Puro Hotel Gdańsk Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Puro Hotel Gdańsk Sp. z o.o. w Warszawa Aleja Jana Pawła II 22

Wpadła oferta dla pracownika technicznego i podobno za uprawnienia sep jest plus. Podpowiedzcie mi proszę co to znaczy, większe szanse w rekrutacji czy przełoży się to na zarobki. Ciekaw jestem co to takiego to Puro Brand Ambasador, też pisza że jakoś wynagradzają przystąpienie do niego?

Romek

Firma centralnie zarządzana. Wszystko trwa tygodniami. Obiecują premie podobno już kilka lat i wszystkim zatrudnianym - nikt nie widział. Dostać ubranie pracownicze graniczy z cudem. Budynki piękne. Ludzie są druga kategorią. Zatrudnienie nowego pracownika trwa tyle, że zwalniają się kolejni przytłoczeni ilością pracy. Człowiek np z recepcji jest od wszystkiego - czyści ekspresy , melduje, obsługuje bar , sprząta.( Wszystkie działy tak mają). Czasami też jest się sprzątającym pkoje -jak w niskiej kategorii hostelu. Wynagrodzenia niskie. Niższe od biedronki i to sporo! Premii brak. Jakieś niewielkie prezenty na święta są. Mydlenie oczu awansami i potencjałem. Głównym problemem jest brak przyznawania się do błędów. Nikt ich " nie popełnia" i brnie się w to. Aktualnie chyba wszyscy są na pracuj.pl . Podobno wcześniej było inaczej z innymi dyrektorami i kierownikami. Na dzień dzisiejszy nazwa powinna być Purex sp z oo z podkreśleniem ograniczonej odpowiedzialności. Szafa gra, jakoś kasa leci, nie ma ludzi niezastąpionych. Nie polecam. Przed sezonem letnim mnie już tu nie będzie.

Renata
@Romek

Nie brzmi to dobrze.. najbardziej martwię mnie rozbieżność zadań na stanowisku, np. przytoczonej przez Ciebie osoby z recepcji.. Czy próbował ktoś rozmawiać z właścicielami na temat podziału obowiązków? A co do wynagrodzenia, może warto byłoby iść na rozmowę całą grupą osób i porozmawiać o tym.

@Romek

Potwierdzam tą opinię absolutny brak szacunku jesteś parobkiem i sługą dla kadry menedżerskiej z każdego działu otrzymujesz zadania. Każdy się tobą próbuję wysługiwać a jak zaczynasz konfrontować zakres swoich obowiązków dowiadujesz się że nie ma ludzi niezastąpionych. Ciągle poszukują nowych superbohaterów do pracy za (usunięte przez administratora) Kantyna beznadziejna często reakcje żołądkowe po posiłkach pracowniczych. Tempo zwalniania się pracowników przewyższa zatrudnianie nowych. Ciągły brak obsady we wszystkich działach. Zatrudnia się ludzi po znajomości bez kwalifikacji. Na recepcji pracują osoby nieogarnięte które się ciągle mylą. House keeping to jakaś pomyłka ciągły brak pościeli ręczników. Często zdarza się że zamiast jednego prześcieradła kładzie się dwa mniejsze. Łazienki zagrzybione. Kierownictwo chyba już dawno odleciało kasa się zgadza więc jakoś to będzie. Zawsze można winę zwalić na swoich (usunięte przez administratora)

Izabela
@Xyz

A te posiłki to skąd oni je biorą, że takie rzeczy podobno się przytrafiają po ich spożyciu? I tak się teraz zastanawiam jak tutaj z ruchem jeśli o gości chodzi? Bo warunki, które opisujesz raczej nie przyciągają zbyt wielu?

@Izabela

Goście raczej stołują się na mieście. Wszędzie pełne restauracje a tutaj straszy czasami ktoś zabłądzi, bo wolne stoliki są. Nie potrafili nawet ogródka na zewnątrz poprowadzić. Czasami zasiadali tam goście z pobliskiego baru mlecznego. Niestety rynek weryfikuje ale tutaj nikomu nie zależy na zyskach. Wystarczy dobrze się podlizywać nie mieć własnego zdania i jesteś superbohaterem.

Izabela
@Xyz

Superbohaterem? Samym tytułem człowiek raczej się nie naje jeśli portfel prawie pusty? I tak jak padło info, że cały czas kogoś szukaj to czy możliwe, że kiedyś limit chętnych zostanie wyczerpany?

@Izabela

Limit raczej się nie wyczerpie bo ostatnio zbyt długo to nikt tu nie zagrzewa miejsca. Atmosfera bardzo napięta .

Dociekam Nowy wpis
@Romek

Nie wiem kto tym dowodzi ,totalna porażka pracownicy znęcają się nad innymi,niby przyjmują do pracy potem wszystkie świrnięte doprowadzają cię do tego stopnia że sama się zwolnisz. Co to za środowisko to trudno okręślić,dziewczyny dostają " padaczki" tyle pracy. Najgorsze są kelnerki i recepcja. Niech raz staną na zmywaku może nie będą tak głowy nosić wysoko .(usunięte przez administratora)

@Romek

Hmm.. a czy na rozmowie i w ogóle ofercie recepcjonisty jest zawarte to ze są aż tak zróżnicowane obowiązki ? ;p ciekawi mnie tez strój roboczy. Czy kobiety maja spódniczki. Jest wypłacany ekwiwalent za pranie ? Czy może da się być po prostu ubranym elegancko i to wystarczy?

PK Nowy wpis

Dopóki nie dostaniesz swojego ubrania pracowniczego to dress code jest dosyć luźny, a strój roboczy możesz za darmo odesłać do wyprania w pralni zewnętrznej

Czy w Puro Hotel Gdańsk Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Kucharz umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 1 maja na Pracuj.pl.

Błażej

Jest nienormowany bo szukają ludzi cały czas.

Grażyna

Branża, w której działa Puro Hotel, znalazła się w problematycznej sytuacji, nie da się tego ukryć. W związku z tym chcę spytać czy jest sens aplikowania do firmy teraz i jak sobie ona radzi w pandemii koronawirusa. Czy pracownicy jeszcze tam pracują? Powiedzcie, jak się przedstawia obecna sytuacja, dzięki.

Edmund
@Grażyna

Warto warto. Za wszelką cenę utrzymali 0ravownikow podczas pandemii, w miarę dobrze płacą i jest spoko atmosfera

Jurgen hoop
@Edmund

Atmosfera się skończyła w 2020. Teraz jest zaganianie szczurków i szczucie 1na 2. Tym co mieli krótkie umowy podziękowano. Czyli zwalniano. Redukcja etatow. Zmuszanie do brania bezpłatnych urlopów Przypomina atmosferę na produkcji w nortvolt. Nie polecam.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Puro Hotel Gdańsk Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Wiki

Nie jest tajemnicą, że aktualny czas jest bardzo trudny dla tej branży. Ale to nie powód do cieszenia się bo firma dobra ale jest ciężko

Puro Gdańsk

Tonie jak Titanic, szkoda że usuwane są wpisy osób niezadowolonych. Bardzo nieudolne zarządzanie, w czasie pandemii odbije się na niewinnych oddanych pracownikach. W ciągu miesiąca uciekło ok 20 osób.niezalezy im na podniesieniu obrótow wszystko dzieje się siłą rozpędu poprzedniego dyrektora Michała Z. Szkoda że zatracono wartości Puro. Wcześniej czuło się jak w domu. Pomoc na kazdym kroku.przyjazna atmosfera ale to już przeszłość.

Uwazam,że to dobra firma. Jak wszędzie znajdą się rzeczy,do których idzie się przyczepić. Pracuję tu dłuższy czas. Porządne szefostwo,może zarobki trochę za niskie,Ala atmosfera świetna.

Iza

Bardzo dobra firma tylko zastanawiam się jak przetrwają ten straszny czas? Wiecie coś więcej?

@Iza

Zyjemu i mamy się dobrze ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Puro Hotel Gdańsk Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Puro Hotel Gdańsk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Puro Hotel Gdańsk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Puro Hotel Gdańsk Sp. z o.o.?

Puro Hotel Gdańsk Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.

Puro Hotel Gdańsk Sp. z o.o.