Opinie o PKP Energetyka Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. w Łódź Dr. Stefana Kopcińskiego 79

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PKP Energetyka Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PKP Energetyka Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKP Energetyka Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. w Łódź Dr. Stefana Kopcińskiego 79

Paweł Warszawa

Ja pytanko pracuje od niedawna bo grudnia czy tej pracy są paczki bądź umpominki dla rodziny a czy jakies premie?

@Paweł Warszawa

Dzień dobry. Naszym pracownikom oferujemy szereg atrakcyjnych benefitów. Dodatkowo mogą oni otrzymać m.in. paczki mikołajkowe dla dzieci czy bony świąteczne. Szczegóły znajdują się pod linkiem https://www.pkpenergetyka.pl/O-PKP-Energetyka/Kariera/Benefity oraz w zakładce „Wynagrodzenia i benefity” na naszym profilu na portalu GoWork. Każdy pracownik CUW objęty jest premią zgodnie z obowiązującym w tym zakresie Regulaminem. Jej przyznanie jest uzależnione od stopnia, w jakim pracownik realizuje wyznaczone mu cele. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem hr@pkpenergetyka.pl. Z poważaniem Zespół PKP Energetyka

ByłaPracownica

Pracowałam tam pół roku. To był koszmar na jawie. Niepłatne nadgodziny, skostniała struktura, jak mawiała moja przełożona - to pracownik jest dla pracy i ma się cieszyć, ze ją ma a nie praca dla pracownika. Firma absolutnie nie wspiera rozwoju osobistego pracownika-nie jest to w ich interesie, mało płaci i zmusza do pracy w atmosferze nerwowości, ciągłych pretensji i krzyków[!]-każdy pracownik podnosząc swoje kwalifikacje to ryzyko jego straty. Kadra menadżerska bez kwalifikacji, brak podstawowych umiejętności kierowania ludźmi - wszelkie działania egzekwowane przez stosowanie takich technik jak zastraszanie czy manipulacja. Na sam koniec zwolniono mnie argumentując, że jestem za droga i zbyt asertywna mówiąc o tym 14 dni przed zakończeniem pracy. Przełożony nie miał czasu ani motywacji przekazać tej informacji do HR pokój dalej -2 godz przed wyjściem musiałam sama[!] załatwiać sobie świadectwo pracy. Straszna żenada i brak zaangażowania.

Kinga
@ByłaPracownica

To prawda, to jest żenada. Kadra zarządzająca to juz porażka.. Niewolnictwo... Pracuje bo ściemniam ile się da...

Byly elek......
@ByłaPracownica

Cała prawa o GK PKP Energetyka. Od góry do najniższego szczebla, pracownika fizycznego. Kadra zarządzająca to nie ma pojęcia o tej firmie.

Konik

Witam Państwa, ze względu na to, że bardzo dużo ostatnio ogłoszeń o pracę do naszej "wspaniałej firmy" postanowiłem podzielić się swoimi doświadczeniami w PKP Energetyka CUW. Jak można się domyślić nie będzie to pozytywna opinia. Może zanim fala goryczy to kilka pozytywów: - dobra atmosfera wśród zwykłych pracowników "niższego szczebla". Mili, pomocni i profesjonalni ludzie. Jeżeli chodzi o relację pracownik-przełożony to zależy, jak się spodobasz. - innowacyjność- można podpatrzeć nowoczesne rozwiązania roboty, digitalizacja itp. - jak ktoś się boi covid-19 można pracować zdalnie To byłoby na tyle dobrych stron pracy w PKP Energetyka CUW. :) Negatywy: -brak szacunku i poszanowania pracy innych- Łódzkie biuro to jedna z wielu gałęzi Grupy Kapitałowej, więc współpraca z pozostałymi to istne wyzwanie. Jeżeli zdecydujesz się na pracę w CUW licz się z tym, że w wielu przypadkach nie otrzymasz niezbędnych informacji czy pomocy od innej "gałęzi", dodatkowo za wszelką cenę spróbują z Ciebie zrobić niedouczonego idiotę ;) - wynagrodzenia to temat rzeka w tej firmie. Sam zarabiam, powiedzmy akceptowalne pieniądze, ale koleżanki czy koledzy pracują za 3000 brutto. Nie mówię tutaj o nowo zatrudnionych na okresie próbnym, tylko o ludziach którzy są tu 2 lata albo i więcej, których przerzucano z projektu na projekt, żeby tylko CUW mógł się pochwalić kolejną nagrodą. - zatrudnianie nowych osób- proszę sobie wyobrazić, że firma rozpoczęła rekrutację na staż wakacyjny dla studentów. Inicjatywa bardzo fajna, szkopuł w tym, że proponowane wynagrodzenie to 3500 zł . Zastanawiam się co będzie czuł pracownik zarabiający 3000zł brutto kiedy będzie uczył stażystę, który za naukę zgarnie więcej? - zwolnienia- wielokrotnie padało hasło, " jeżeli dostaniesz lepszą ofertę powiedz nam o tym, żebyśmy mieli szanse o Ciebie zawalczyć" BULLSHIT. Po co dać wyszkolonemu pracownikowi podwyżkę, lepiej zatrudnić nowego, uczyć go wszystkiego i dać mu dobre pieniądze. Pozdrawiam!

Jadwiga Paździerz
@Konik

Cześć. Wszystko co jest tu napisane odnośnie pracy w PKP Energetyka CUW to prawda. Żenada, (usunięte przez administratora) i wyzysk- to trzy najlepsze określenia dla tej firmy. Jedyna pozytywną sprawa jest fundusz socjalny oraz elastyczny czas pracy. Ale to chyba trochę za mało żeby móc tam pracować i rozwijać swoją ścieżkę zawodową. Pierwsze primo- kierownictwo które powinni wypieprzyć na zbity pysk. Nie znają się na niczym i jeszcze doświadczonych pracowników się pozbywają mówiąc na koniec "sorry, masz za wysokie kwalifikacje i za duże kompetencje i nie możesz tu dalej pracować" :-)) śmiech przez łzy :-) Po drugie primo- obowiązków jest tyle, że przerobić to... Hmm.. praca non stop po 20 godzin dziennie to mało. Po trzecie primo- prezes nigdy prawdziwym prezesem tam nie będzie! Wszyscy mają z niego polewkę, a on uważa że jest taki świetny, taki pomysłowy, taki wspaniały... Rzeczywistość weryfikuje ???? po czwarte i po piąte i po szóste primo... Nie pracujcie tam! Odejdźcie póki czas! Zostawcie ich, niech sobie sami zapieprzaja za 4 tysia brutto... Wszyscy jednego dnia złóżcie wypowiedzenia, niech mają za swoje. Rynek oferuje dużo ciekawych zajęć, każdy z Was coś znajdzie. Pozdrawiam

Tabasco
@Konik

Dokładnie! A jak już wskoczysz na te 3500 czy nawet 4000 brutto jako "nowy", to Ci to wynagrodzenie ma wystarczyc na kolejne 3 lata, o podwyżce możesz pomarzyć. Podwyżki dostają tylko wybrańcy. Tutaj nie możesz mieć żadnych aspiracji poza uslugiwaniem. Jeżeli ktoś chce się rozwijać to od razu jest sprowadzany na ziemię albo usuwany. Jesteś tutaj po to żeby służyć i wykonywać polecenia, nawet te najbardziej bezsensowne. Jeżeli masz lepszy pomysł aby rozwiązać dany problem to idź sobie gdzie indziej go rozwiązywać, tutaj najlepsze pomysły ma wyłącznie kierownictwo.

cwok
@Tabasco

najlepsze pomysły ma mareczek tadzio i andrzejek lesio też

Baba

Okropne miejsce ze złą energią, tutaj wciąż jeszcze wyznaje się zasadę że pracownik jest własnością pracodawcy. Brak szacunku do drugiego człowieka nigdy nie zaowocuje sukcesem. Dlatego dobrzy, stali pracownicy wreszcie zaczęli się ewakuować.

Firma PKP Energetyka Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Winek

Szkoda, że mamy tak krótka pamięć i zapomnieliśmy wybuchu pandemii!! Firma ok ale zawsze znajdzie się maruda.

Tia
@Winek

Mamy tu inną pandemię niż covid

Lalunia
@Tia

Wianek chyba wiem co masz na myśli... Pandemia strachu, obłudy i niewyobrażalnie chu...ej atmosfery :-( powinni ta firmę zburzyć, tylko pracowników żal...

nick

Pracownicy działu kadr i płac w cuw to świetni specjaliści, ludzie którzy potrafią ciężko pracować, przyzwyczajeni do nadgodzin, do realizacji trudnych zadań w krótkim czasie, do traktowania ich bez szacunku dla ich pracy, zdrowia, czasu wolnego i najbliższych, potrafiący pracować w bałaganie organizacji która nie używa procedur nie ma szkoleń pozbywa się pracowników z dnia na dzień nie daje awansów, tzn daje tym którzy mają układy, za to ma duże parcie na szkło i na kasę, a jeśli prowadzi rekrutację to szuka raczej robotów niż ludzi. Jakieś 2 lata temu zaczęło się tu dziać bardzo źle i jest coraz gorzej ale stali pracownicy karmieni obietnicami że już za chwilę będzie lepiej wierzą w to i tak tkwią w tym bagnie bo nie chcą stracić pracy.

Lalunia
@nick

Zgadzam się z Tobą w stu procentach! Zapierniczają ciężko, a ciągle są karmieni obietnicami bez pokrycia. Ile fajnych i wartościowych ludzi odeszło to już nawet liczyć przestałam. I to nie tylko z Cuwu ale ogólnie z Energetyki. I jazdy jest teraz szczęśliwym człowiekiem, spokojnym, bez nerwów i stresu. Ta firma była kiedyś na poziomie, jak było inne kierownictwo, wszystko się rozkręcali, była dobra atmosfera i szacunek. Teraz jest wieczne niezadowolenie, humory przełożonych i wieczne wymagania, do tego non stop nadgodziny i stres. A skargi do tzw Komisji Etyki powoli staną się tu normą! :-( Kandydaci do pracy w CUW! Nie idźcie tą drogą! Są lepsze firmy niż PKP Energetyka CUW w Łodzi! Nie skazujcie się na porażkę zawodową i życiową, szkoda czasu i nerwów.

Czy w obrębie jednego działu w PKP Energetyka Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Xyz

Liderzy przynoszeni są "w teczkach" z Centrali w Warszawie. Nie ma żadnych rekrutacji wewnętrznych, nie ma się co łudzić ????????

PKP Energetyka CUW szuka Kierownika Kadr. Czy warto aplikować? Jaka panuje atmosfera w tym dziale, jaki jest przełożony? Rozwój, szkolenia, nadgodziny?

xyz
@Kandydat

Nie warto tracić czasu na pracę w tej firmie, szczególnie, że p. Lider nie jest ideałem w stosunku do pracowników. Pewnie dlatego szuka kolejnego kierownika.

Chciałabym zwrócić uwagę, że Twój wpis jest dosyć obraźliwy w stosunku do pracowników firmy PKP Energetyka - jesteśmy na forum publicznym i jednak wydaje mi się, że dobrze byłoby, gdyby opinie były bardziej merytoryczne. Możesz skomentować samą firmę albo ewentualnie jakieś zachowania pracowników, które wydają Ci się nie w porządku? Co według Ciebie stanowi problem?

Myszk@

Nie warto pracować w PKP Energetyka CUW!! Zwłaszcza przełożeni to jedna wielka porażka. Znam tam parę osób osobiście, które pracują w Cuwie w Łodzi. To, co od nich słyszę to jakiś dramat. Ostatnio przyjęli do kadr jakąś paniusię z Orlenu, co ma rzęsy jak stąd do Tokio, podobno na niczym się nie zna, tylko rządzić chce i wysługiwać się swoimi podwładnymi. Była tam jedna taka całkiem spoko dziewczyna, co jak się do niej zadzwoniło, to zawsze pomogła. Jak sama nie umiała, to chociaż pokierowała gdzie uderzyć, z kim załatwić. Okazało się, że podobno ją zwolnili kilka dni temu :-( nie wiem co zaszło i z jakiego powodu tak się stało, ale na pewno to jest jakiś podstęp. Przyszła nowa z Orlenu, to "starej" trzeba się było pozbyć.. Jak się będą pozbywać wartościowych ludzi, to ta firma nigdy wartościowa nie będzie. Ogólnie pracą PKP Energetyka nie warto się interesować. Wielu wartościowych ludzi stamtąd odeszło, albo dostało "propozycję", żeby zmienili swoją ścieżkę kariery. Szczycą się różnymi tytułami, że jaka ta firma jest wspaniała, a tak naprawdę praca tam to (usunięte przez administratora)

Do myszki
@Myszk@

Dosadnie ale niestety to prawda. Pracownicy zastraszeni, zdani tylko na siebie, jest strach nie ma szacunku Mało opinii na GoWork bo każdy się boi o pracę. A stażyści traktowani są w ogóle jak podludzie.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w PKP Energetyka Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o.?

hahahaaha .

Zapytaj sie tadzia jak traktował magazyniera.tadziu wie najlepiej o wszystkim i o wszystkich.(wszyscy to ćwoki)

Daniel

(usunięte przez administratora) aplikować, szkoda czasu na rozmowę. HR zarzeka się że dadzą odpowiedź po tygodniu i nawet nie potrafią odpisać. Szkoda czasu na ten wytwór.

kandydat

Uczestniczyłam w rekrutacji w PKP Energetyka CUW pod koniec lutego br i mimo zapewnień osób, które przeprowadzały rozmowę, że skontaktują się ze mną bez względu na podjętą decyzję do tej pory nie uzyskałam odpowiedzi zwrotnej na temat procesu i dalszego etapu rekrutacji. Pomijam fakt, że na rozmowę rekrutacyjną czekałam przy recepcji ok godziny Sugeruję bardziej profesjonalnie podchodzić do kandydatów

Tobjasz

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje pracowników? Warto aplikować?

Klient CUW

Nie można mieć wysokiej klasy pracowników za najniższe wynagrodzenia w kraju. Firma powstała przy założeniu, że głównie pracownice rozsianych po całym kraju działów kadr są za drogie i niewiele umieją bo pracują w jednej firmie po 20 lat i więcej. Stworzono CUW i na różne sposoby pozbyto się wartościowych i doświadczonych osób. Na to miejsce przyjęto młode osoby z rynku za śmieszne pieniądze. Z byłych działów kadr pozostawały pojedyncze osoby, które wykonują pracę za kilka osób. Wspomniane wprowadzane roboty ( Robot testowy nr 1 ) mylą się tylko na korzyść pracodawcy np. przy naliczaniu delegacji. W ubiegłym roku przy okazji podwyżek najwyższy ich pułap był w CUW a to i tak pewnie za mało. Nie można mieć super specjalisty za małe pieniądze. Tak to trudno zrozumieć ?

Bylam_tam2018

Ostatnio zakonczylam tam swoją przygodę. Firma jest rozwojowa. Nie płacą niestety wiele, ale można sie dużo nauczyć- zwłaszcza obsługi SAP. Wdrażają roboty, automatyzują procesy. Pracy jest mega dużo, często trzeba pracować po godzinach. Jest gratyfikacja z okazji Dnia Kolejarza, dobry Fundusz Socjalny, kasa na święta. Mogliby podnieść ludziom wynagrodzenia bo niektórzy pracują za mniej niz kasjer w Biedronce i to jest przykre. Jak to się poprawi praca w tej firmie będzie okazją do rozwoju i stabilnego zatrudnienia. Fajni ludzie są w Kadrach,Zobowiazaniach, kilka osób z Należnosci. O księgowości (na czele z p. Lider) nie wypowiem się. Moje sugestie dla PKP Energetyka Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o.: Podnieść pracownikom wynagrodzenia!

@Bylam_tam2018

Podnoszenie swoich umiejętności i kwalifikacji w firmie jest bardzo ważne, najlepiej jednak, gdy idzie to w parze z odpowiednim do umiejętności wynagrodzeniem. Czy w PKP Energetyka Centrum Usług Wspólnych można liczyć na szkolenia wdrożeniowe do firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o PKP Energetyka Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w PKP Energetyka Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PKP Energetyka Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKP Energetyka Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PKP Energetyka Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 57 ocen.

PKP Energetyka Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o.