Opinie o Galicja Brokers Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Galicja Brokers Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Galicja Brokers Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galicja Brokers Sp. z o.o. w Kraków

Firma Transportowa Nowy wpis

Prowadzę średnią firmę transportową ( ponad 100 zestawów), byłem bardzo sceptyczny podjęcia z kolejnym Brokerem współpracy, ale Galicja Brokers została mi zarekomendowana prze mojego zaufanego kolegę, notabene, też prowadzącego transport (obsługiwany w Galicja Brokers), i muszę przyznać, że w końcu trafiłem na Kancelarię z prawdziwego zdarzenia tj. ludzie mega kompetentni z ogromną wiedzą praktyczną zwłaszcza w likwidacji szkód i nie tylko, bardzo oddani i pomocni i przede wszystkim nie obiecującą gruszek… jak wielu innych Brokerów, których miałem przyjemność poznać, ech… szkoda gadać. Gorąco polecam Galicja Brokers z pełną odpowiedzialnością naprawdę mega profesjonalny Broker. Tomasz

Czy pracownicy Galicja Brokers Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Dziwię się trochę opiniom poniżej, gdyż to są jacyś klienci, a nie pracownicy. Ja tutaj przyszedłem ocenić pracodawcę, bo niestety miałem okazję pracował ponad rok i nie jestem zadowolony. Atmosfera w pracy jest dosyć napięta(usunięte przez administratora) Klienci są naganiani, obiecywane są złote góry, w sumie na każde pytanie odpowiedź jest TAK, wszystko da się załatwić, aby tylko klient podpisał umowę. Potem jak są problemy to właśnie zrzuca się na takich szeregowych pracowników jak ja, którzy muszą świecić oczami, gdzie od początku wiadomo było, że się nie da czegoś zrobić. Obiecać można wszystko - i taka dewiza przyświeca przełożonym. Ja osobiście wolę pracę spokojną bez napięc, na szczęście dogadałem się za porozumieniem stron i spokojnie mogłem odejść bez terminu wypowiedzenia. Teraz jestem w pracy gdzie mnie szanują i mi dużo lepiej

Galicja Brokers Nowy wpis
@Michał

Zarząd Galicji Brokers informuje, że w firmie nigdy nie pracował Pan Roma, wobec czego jego opinię należy uznać za nieprawdziwą i naruszającą dobra osobiste. Od dnia założenia firmy do dnia dzisiejszego, żaden pracownik nie został zwolniony, jak również nie odszedł dobrowolnie. Firma niezmiennie cieszy się dużym zaufaniem zarówno wśród pracowników jak i klientów. Pozdrawiamy konkurencję:)

Roman

(usunięte przez administratora) na początku w pracy był bardzo miły i sympatyczny, ale zaraz po okresie próbnym interesowały go tylko wyniki. Człowiek to ma być dla niego bezduszna maszyna, która wypełnia słupki zgodnie z jego oczekiwaniami Jeżeli sprawa była kiepska to obarczał zawsze mnie winą, nie rozumiał, że to nasz klient przyniósł coś z czego nie da się nic zrobić. Byłem obarczony nadmiarem obowiązków, spraw było za dużo, pracowników za mało, przez to klienci cierpieli bo trwao to miesiącami, a oczekiwali szybkich rezultatów, które im każdy obiecywał. Faktycznie jak zaczeły się skargi niezadowolonych kientów to musiałem za (usunięte przez administratora)świecić oczami, a przecież to on obiecywał a nie ja. (usunięte przez administratora)

Galicja Brokers Nowy wpis
@Roman

Zarząd Galicji Brokers informuje, że w firmie nigdy nie pracował Pan Roma, wobec czego jego opinię należy uznać za nieprawdziwą i naruszającą dobra osobiste, co spotka się z opowiednimi krokami prawnymi. Od dnia założenia firmy do dnia dzisiejszego, żaden pracownik nie został zwolniony, jak również nie odszedł dobrowolnie. Firma niezmiennie cieszy się dużym zaufaniem zarówno wśród pracowników jak i klientów. Pozdrawiamy konkurencję:)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Galicja Brokers Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Transportowiec

Z tego co ja wiem, to od kiedy powstali, nikt nie odszedł z firmy za wyjątkiem jednej Pani, która musiała się przeprowadzić do innego miasta. Po drugie, rzetelna praca, pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, zawsze krótko i na temat. W wielu zaległych sprawach mi pomogli wyciągając spore odszkodowania, w których to inni pośrednicy obiecywali mi pomóc. Miałem już kilku „wielkich” ogólnopolskich brokerów w obsłudze i wiem, że im faktycznie zależy tylko na prowizji, zero serwisu w przeciwieństwie do Galicji. Na dzień dzisiejszy nie zawiedli mnie i nie powiem pod ich adresem złego słowa. Gorąco polecam!!!!

Transport

Obsługa mojej firmy transportowej w zakresie ubezpieczeń i spraw związanych że zgłaszaniem i likwidacją szkód oraz reprezentowanie w sprawach prawnych, przebiega bez żadnych zastrzeżeń. Polecam Serdecznie TK

Billy

Kompleksowa i rzetelna obsluga mojej firmy transportowej, ktora świadczy usługi zarówno za granicą jak i w Polsce. Opieka dot. ubezpieczeń oc, AC, czy OCP. Za każdym razem otrzymuje pomoc w sprawach prawnych dot. Np. problemów transportowych, spedycyjnych czy szkodach powstałych np. Na przewożonym towarze. Broker godny polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Galicja Brokers Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Galicja Brokers Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Galicja Brokers Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galicja Brokers Sp. z o.o.?

Galicja Brokers Sp. z o.o.
  • Domowa 3
    30-395 Kraków

Galicja Brokers Sp. z o.o.