Opinie o Ergo Energy Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ergo Energy Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ergo Energy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ergo Energy Sp. z o.o. w Gdynia

Wiecie, czy Ergo Energy Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Nie wazne Nowy wpis

Telefon tak, laptop nie, chyba że nie masz własnego to dadzą Ci jakis (usunięte przez administratora) na ktorym nie da sie pracowac i bez baterii, ktorej cytuje nie oplaca sie kupowac, wiec zabulisz za prad wiecej:) a szukają znów kogoś, czemu pytasz?

xxx

O powyższej firmie nie da się napisać nic dobrego. Począwszy od totalnego braku narzędzi do pracy- baz danych, działających sprawnie sprzętów biurowych, aż po skandaliczne zachowanie "kadry zarządzającej", która np. obgaduje pracowników, bo nie noszą markowych ciuszków, a to razi gust pani "chciałabym być damą" prokurent. P. prokurent poza wieczną miną 100% dezaprobaty dla Twojej osoby i kaczym skrzekiem, a także okazjonalnym wydarciem się w odpowiedzi na grzeczne i uniżone pytanie, nie ma dla Ciebie nic. W firmie panują ciekawe zasady, np. strój biurowy, więc jeśli pognieciesz koszulę podczas siedzenia za biurkiem, na pewno nie ominie Cię złośliwy komentarz, ale panie dyrektorki cyt. komentarz niżej "odstawione jak na wesele" są już nienagannym przykładem stroju formalnego ;). W czasie przerwy śniadaniowej jest szansa dostąpienia zaszczytu skorzystania z kuchni dla vipów, ale tylko podczas obecności vipów, gdyż w innym przypadku traktują Cię jak gorszy sort, który nie może się tam krzątać (bo jeszcze coś wyniesie?). Wisienką na torcie jest zakres obowiązków- mocno przeinaczony w ogłoszeniu o pracę, bo Twoje zadania sprowadzają się do sprzątania garów po damach, a jak przypadkiem przez godzinę nie spytasz jaśnie królowej, czy czegoś się nie napije, to zostaniesz uraczony agresywnym komentarzem. Reasumując- lepiej jedz suchy chleb, niż idź tam do "pracy" ;) ps. pracownicy na plus, w większości mili.

Ewelina Nowy wpis
@xxx

Wiesz, skupiłeś się na zachowaniach kadry w Ergo. O bazach danych, sprzęcie i pracownikach jedno słówko. Natomiast nic nie wspominasz o zarobkach i benefitach. Co z nimi? Zastanawia mnie, że nie mogę znaleźć ofert pracy tam, tylko sprzed kilku lat na stanowisko młodszy specjalista ds. rozliczeń. Tu też wymieniali tylko atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny, ale bez szczegółów. Ech...

S. Nowy wpis
@Ewelina

Zarobki bez szału, mocno przeciętne. Przynajmniej dla nowych pracowników i tych na szczeblach zwykłych. Podpinam się do każdej negatywnej opini o tej firmie. Nie warto sobie psuć nerwów dla 3 miesięcy pracy Po których albo Cię zwolnią, bo im nie pasujesz albo sam/sama się zwolnisz bo będziesz miał już dość.

As

@Inny nick a ile ten okres próbny tutaj trwa? I po nim umowa o pracę?

Jepepej
@As

Trzy miesiące i raczej nie radzę tyle się tam męczyć...

Stefano

Ale przecież firmy zawsze uprzedzają, że będą się kontaktować z wybraną osobą!

@Stefano

Co Ty bredzisz? A może jesteś tym zezowatym prezesem, z którym rozmawiałem?

Sławomir

Rozumiem, że sam brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej do Ergo Energy. Możesz powiedzieć mi jak ona przebiegała i jakie warunki pracy oferował pracodawca? Liczę na Twój wpis, daj znać koniecznie.

Inny nick
@Sławomir

Ja byłem na rozmowie i to była jakaś porażka. Pytania o poprzednie prace w ogóle nie związane z rekrutacja na dane stanowisko (np. Jaka miałem umowe w danej firmie). Warunki- umowa zlecenie na okres próbny.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Ergo Energy Sp. z o.o..
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Gutek

Myślę, że taki spokój na forum wynika z zadowolenia pracowników. Widziałam, że firma dobrze jest oceniana w internecie.

Nicki
@Gutek

Niestety nie. Jedną dobrą rzeczą w tej firmie jest moment wyjścia z niej do domu. :) Każda z powyższych opini jest zgodna z prawdą. Ludzie, byle jak najdalej stamtąd.

dots

Podpisuję się pod poniższymi opiniami całkowicie . Pierwsze tygodnie w pracy były naprawdę fajne. Przemiłe stosunki, pochwały i obietnice wyższej pensji wraz z upłynięciem okresu próbnego. Zdawać by się mogło- praca idealna. Nic bardziej mylnego. Wybuchy złości zupełnie niestosowne do rangi zdarzenia. Wiele można powiedzieć normalnym tonem, bez przesadnej gestykulacji czy podnoszenia głosu. Dla mnie osobiście jest to ogromne zaskoczenie, że osoba wykształcona, na takiej pozycji pozwala sobie na takie zachowanie. Skutkuje to ciągłym napięciem towarzyszącym przez całe 8h w pracy. Ciężko to na dłuższą metę wytrzymać. Co do stroju- strój biznesowy. Dobrze by było, gdyby faktycznie przestrzegano tej definicji. Okazuje się, że jakikolwiek inne ubranie niż garsonka nie przystoi. Zarazem do tej zasady nie odnoszą się Panie Dyrektorki- one mogą nosić wspomniane już w poniższych komentarzach krótkie spodenki. Cała atmosfera jest napięta, ciągle trzeba się zastanawiać, czy ten ruch który zrobię nikogo nie zirytuje. Nie muszę dodawać, że po okresie próbnym podwyżki jak i benefitów obiecywanych na początku brak. Duża rotacja pracowników potwierdza tylko słuszność wszystkich wyrażonych opinii.

Rozczarowana

Jeszcze nigdy nie wystawiłam negatywnej opinii na żadnym portalu, jednak nie sposób tego nie zrobić w stosunku do tej firmy. Ogólnie firma to jedna wielka Porażka. Pracują tam trzy osoby na krzyż, kilka osób od kilku lat, reszta jest rotowana średnio max co 3 m-ce. Można to łatwo zaobserwować na portalach, gdzie cyklicznie widnieją oferty na te same stanowiska. A co do samej pracy. Rozmowa kwalifikacyjna wygląda bardzo profesjonalnie, ale to jedyny atut tej firmy. Obiecują cuda wianki, jak wyglada ścieżka kariery, jak będą wzrastać wynagrodzenia (nota bene bardzo nędzne), ale to wszystko jest wielkim oszustwem, bo i tak nie mają zamiaru Cię zostawić. Atmosfera jest baaardzo gęsta, strach się odezwać. Przymilne uśmieszki w twarz, obgadywanie za plecami. W pracy obowiązuje „biurowa elegancja”, 2 gwiazdy prezes i dyrektorka codziennie odstawione jakby szły na wesele, nie wiadomo zupełnie po co i dla kogo. Patrzą na pracowników z pogardą, gdyby były lepszą rasą. Przeszkadza im, że w ogóle jesteś. Nie szanują nikogo, nawet „zaufanych” pracowników, których też obgadują. Trzeba się prosić o kawę czy nawet papier, żeby wytrzeć po sobie blat (zmywarki nie ma). Nawet o wodę do picia trzeba się prosić. Mają oddzielną kuchnię, gdzie nie masz prawa wejść, bo pewnie masz zamiar coś ukraść. Wydaje się, że wszędzie jest podsłuch, bo nikt z tobą nie rozmawia, a wiedzą wszystko. Nigdy jeszcze nie pracowałam w firmie, gdzie do tego stopnia nie szanowano pracownika. Non stop towarzyszy ci myśl : za jakie grzechy tam pracujesz ? Podsumowując, wszędzie, byle nie tam ! Dramat. Tylko zepsujecie sobie cv.

Jepepej

O Ergo Energy można napisać dużo, na prawdę dużo. Szkoda, że nic pozytywnego. Chyba najlepszym dowodem na to jest rotacja pracowników, która tam panuje. Pracownicy zwalniają się nawet po kilku dniach pracy tam - całe szczęście bo dłuższa praca tam może doprowadzić do problemów ze zdrowiem psychicznym. Pracownicy są zastraszani, krzyczy się na nich pokazując swoją "władzę". Byłam świadkiem jak Szanowna Pani Dyrektor okrzyczała jednego z pracowników za złe wykonanie zadania, jak się okazało później niesłusznie. Zwrócenie uwagi byłoby ok, ale takie podnoszenie głosu i manifestacja swojego oburzenia w taki sposób, że wszyscy inni pracownicy wyraźnie słyszą jaki to dany pracownik jest beznadziejny, to chyba nie na miejscu. Aby dojść do pokoju szanownych Pań Dyrektor oraz Kierowniczki Biura trzeba poprosić o audiencję i składać rączki do Bozi, że akurat mają czas i humor by wysłuchać nasze prośby. Co do stroju to chyba wszystko w tym temacie napisali poprzedni użytkownicy. Zupełnie się z nimi zgadzam. Najciekawszym dla mnie zjawiskiem były fakt jak to Pani Dyrektor ostrzega wszystkich pracowników przed złą i kłótliwą Panią Główną Księgową, której ulubionym zajęciem jest wprowadzanie kłótni i zamętu. O dziwo to ona z tego całego "kierowniczego" zamętu jest najbardziej w porządku i nie dane mi było doświadczyć jej zawistnych działań. Jest jeden pozytyw tej pracy - pracownicy. Mimo tego jak są oni traktowani przez zarząd (btw. Pan Dyrektor wydaje się być w porzadku, ale nie ma się z nim praktycznie kontaktu) to są na prawdę mili i można z nimi normalnie porozmawiać, pożartować. Ogólnie nie polecam pracy tam, chyba że chcecie zobaczyć czy opisany cyrk rzeczywiście istnieje :)

Praca w tej firmie to koszmar. Mega duza rotacja, pracownicy nie wytrzymuja presji. Krzyki i grozenie dyscypliniarka sa na porzadku dziennym. Jakiegokolwiek szkolenia wstepnego brak. Bonusow pracowniczych brak. Po pracy dluzej niz mc zalecam lecznie w PZP celem minimalizacji rostroju zdrowia.(usunięte przez administratora)Odpowiada sie za wszustko lacznie z zlym humorem klienta (to tez wina pracownika) . Odradzam jesli wam zdrowie psychiczne mile.

kacha

Atmosfera w tej firmie jest koszmarna. Lizanie tyłka przełożonym. Mycie ich brudnych garów i znoszenie fochów "Pani Prezes", która jest sfrustrowaną starą panną i samym swoim zachowaniem odpycha. Praca w 90% polegająca na pytaniu szanownego zarządu czy może napiją się herbaty, kawy, soku a może zmyć po nich talerze. Pracownicy są tak wystraszeni, że boją się zapukać do drzwi za którymi siedzi pożal się Boże królowa. Choć wcale nie są to nowi pracownicy. W pracy panuje też dziwne pojęcie stroju słożbowego. Biała bluzka i marynarka nimi nie są bo bluzka nie ma kołnieżyka. Alr już krótkie spodenki przez które widać czerwone stringi największej(usunięte przez administratora) są w porządku (: Nie polecam. Chyba, że ktoś ma syndrom Sztokholmski.

Ala
@kacha

Potwierdzam wypowiedz powyżej. (usunięte przez administratora)Sami pracownicy twierdzą, że jest to na porządku dziennym. Ciągłe straszenie naganami a to za strój, a to za nienależyte wykonywanie obowiązków (choć każdy pracownik daję z siebie całą energię, żeby zadowolić przełożonych). Aby dowiedzieć się czegokolwiek od przełożonych trzeba najpierw zapowiedzieć się u sekretarki, żeby ta zapowiedziała pracownika u szanownej pani dyrektor lub kierowniczki i za ich zgodą można w końcu zadać pytanie (pomimo, że drzwi do jednej i drugiej są cały czas otwarte a pracownicy pytają czy mogą na chwilę wejść i spytać o coś). Jak to powiedziała Pani kierownik " tutaj jest niewidzialna linia, której nie można przekraczać". Programy z których korzysta firma nie działają a dyrektorka udaję, że nie widzi problemu a potem zwala winę,że pracownicy za wolno pracują.To prawda,że pracownicy są wystraszeni. Prawie wszyscy starzy pracownicy odeszli z tej firmy właśnie przez koszmarną atmosferę i ciągłe straszenie. Dyrektorka na rozmowie kwalifikacyjnej obiecuje cuda na kiju a w rzeczywistości jest jedno wielkie(usunięte przez administratora) jeżeli chodzi o atmosferę i organizację. Co do stroju służbowego to faktycznie jest taki wymóg, ale oczywiście dotyczy on tylko pracowników (zarząd ma swoje zasady np. krótkie spodenki). Stanowczo odradzam pracę w tej firmie.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Ergo Energy Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

kacha

Nie. Tam nikt z zarządu nie mówi na tyle dobrze po angielsku, żeby mógł prowadzić rozmowę :D

Brak odzewu i informacji zwrotnej po rozmowie kwalifikacyjnej, co świadczy o standardach firmy i jej stosunku do kandydatów/pracowników.

Martyna

Hej! Co tu taka cisza? Dobrze się pracuje ?

Zostaw merytoryczną opinię o Ergo Energy Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Ergo Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ergo Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ergo Energy Sp. z o.o.
  • Al. Zwycięstwa 96/98