Opinie o El-Sigma Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy El-Sigma Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie El-Sigma Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El-Sigma Sp. z o.o. w Katowice

Administrator Nowy wpis

El-Sigma Sp. z o.o. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Asystent biura. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Zawiedziony

Niskie zarobki typowe red flagi w ich ogłoszeniach - brak świętego spokoju Brak parkingu Przekładanie rozmów milion razy, bądź długie oczekiwanie, aż się rozmowa zacznie - brak szacunku

Weronika
@Zawiedziony

Te niskie zarobki, to na jakim stanowisku? I z kim masz przekładane te rozmowy, ze swoim przełożonym? A wiesz gdzie znajdę ich aktualne oferty pracy, bo piszesz o czerwonych lampkach w ich ogłoszeniach, masz coś konkretnego na myśli? Czy w ogłoszeniu są informacje, które nie odzwierciedlają stanu faktycznego? Podałbyś przykłady?

@Zawiedziony

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Zastanawiamy się nad wzmożeniem aktywności in minus akurat w dzisiejszym dniu. Poniżej nasze komentarze: a. "Niskie zarobki" - fakty: poczucie wysokości zarobków jest indywidualne, dodatkowo nie wiadomo, jakiego stanowiska ta uwaga dotyczy, co piszący uznaje za zarobki wysokie i co do nich zalicza, pewne jest, że wszystkie informacje podawane są podczas rekrutacji i jeśli ktoś przyjmuje ofertę pracy, zakładamy świadomość i akceptację, ostateczny argument przeciwko tezie: nie notujemy fluktuacji z powodów finansowych b. "typowe red flagi w ich ogłoszeniach - brak świętego spokoju" - a o tym, że centrum Katowic i najlepsza kawa w mieście to nie warto było wspomnieć, skoro dłużej pojawia się od świętego spokoju? tak, sformułowania pojawiają się w naszych ogłoszeniach i jest to zgodne z tym, że szukamy osób zmotywowanych do działania i samodzielnych, nie wiemy, co ta informacja dla Czytelników szukających opinii ma wnieść, poza tym, żeby może dołożyć argumentów za "niefajni" - nas to nie przekonuje, bo wiemy, że jesteśmy fajni. :) c. brak parkingu - sugerujemy jednak zajrzeć za budynek biurowy, tam jest parking, faktem jest, że ilość miejsc parkingowych nie jest równa ilości osób, które u nad pracują, mimo tego radzimy sobie z tym, prosimy o przyjrzenie się biurowcom w katowickim Śródmieściu lub innych dużych miastach, czekamy na jakieś sugestie, gdzie moglibyśmy się spodziewać swobody w dostępności miejsc, ale nie w miejscach typu hipermarket, (usunięte przez administratora) "Przekładanie rozmów milion razy," - nawet jak na tak dynamiczną firmę i olbrzymią skalę zachodzących procesów nie notujemy takiej skali zmian jakichkolwiek terminów, może Autorowi chodziło jednak o miliony rosnącego potencjału handlowego, bo tu by się zgadzało, e. "bądź długie oczekiwanie, aż się rozmowa zacznie" - zaczyna nam to wyglądać na bolesne doświadczenia z placówki NFZ, z którym nic nas nie łączy, więc tutaj nie pomożemy, zapewniamy o tym, że czas ma dla nas kluczowe znaczenie i to dla nas rzeczywiście pieniądz (usunięte przez administratora) Pozdrawiamy i życzymy więcej słońca, Zespół EL-SIGMA

@Weronika

Dziękujemy. Lubimy wnikliwych , konkretnych, rzetelnych ludzi. Proszę śledzić nasze ogłoszenia. Chętnie się spotkamy. Pozdrawiamy, Zespół EL-SIGMA

Respect Nowy wpis
@EL-SIGMA

Przykre ze firma, która ogłasza się jako posiadająca „respect” pisze takie komentarze. Nie zawsze najlepsza formy obrony jest atak… Proponuje trochę wyluzować i wyciągnąć kij z d… wiem z doświadczenia że w tej firmie, nie lubi się ludzi, którzy mają własne zdanie i nie boją się o nim mówić

EL-SIGMA Nowy wpis
@Respect

Dziękujemy za opinię. Nie znamy doświadczeń piszącej osoby, ale z tego, co widać we wpisie, nastrój musi być ciężki. Po przedstawieniu się, będziemy mogli się do nich odnieść. Tym bardziej, że powołuje się na rzekome własne doświadczenia. Życzymy, aby to "własne zdanie" i brak obaw przed artykułowaniem go inspirowało w kolejnych latach zawodowej aktywności oraz - co najistotniejsze - dawało jak najlepsze realne wyniki. Prosimy też o zachowanie umiaru w komentarzach, zgodnie ze wskazaniem na początku swojej własnej wypowiedzi. Rozumiemy, że anonimowo można wpisać cokolwiek, ale nie będzie to przez nas pozostawiane bez odpowiedzi - przede wszystkim dlatego, że szanujemy ludzi, którzy współtworzą całą naszą organizację. Pozdrawiamy i życzymy udanego dnia, Zespół EL-SIGMA

Małgorzata

Orientujecie się, jak często organizowana jest rekrutacja na stanowisko Specjalisty ds. Handlowych? Zdarzają się rotacje na tym stanowisku? Znalazłam jedynie archiwalne ogłoszenie i ogólnie taka oferta by mnie interesowała... Jedyne co mnie zastanawia to, to czy pracuje się tylko od poniedziałku do piątku? I w ogóle to w jakich godzinach? Bo to dla mnie kluczowe, a nic o tym nie wspomniano :)

p
@Małgorzata

Nie jest to typowy handel

EL-SIGMA Nowy wpis
@p

Zaciekawiła nas ta ekspercka opinia, a wzruszenie odjęło mowę. Intuicyjnie czuliśmy od zawsze, że jesteśmy wyjątkowymi ludźmi w wyjątkowej organizacji. Liczyliśmy, że ktoś musi to w końcu zauważyć. Prosimy o rozwinięcie wypowiedzi. Chcemy się tym podelektować. Pozdrawiamy, Zespół EL-SIGMA

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w El-Sigma Sp. z o.o.?

EL-SIGMA

Dzień dobry, wszystkie informacje znajdują się każdorazowo w ogłoszeniu rekrutacyjnym - w obecnie emitowanym ogłoszeniu jest to również jasno określone: umowa o pracę. Pozdrawiamy, Zespół EL-SIGMA

Antoni
@EL-SIGMA

Mógłbym dopytać czy dotyczy to każdego stanowiska? Czy umowa o pracę poprzedzona jest okresem próbnym? Jeśli tak, to ile on trwa? Z góry dziękuję za informacje.

El-SIGMA
@Antoni

Dzień dobry, umowa o pracę poprzedzona jest okresem próbnym i dotyczy to wszystkich stanowisk. Musimy poinformować, że dotychczasowa rekrutacja została zakończona. Pozdrawiamy, Zespół EL-SIGMA

Aplikowałeś do firmy El-Sigma Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Dominika

Zastanawiam się nad wysłaniem CV na stanowisko specjalisty ds. wsparcia sprzedaży. Trochę zaniepokoiły mnie poniższe wpisy. Czy zarobki poprawiły się od czasu ich publikacji? :/ Może ktoś pracuje w tym dziale i mógłby powiedzieć co firma ma na myśli pisząc w ogłoszeniu "komfortowe stanowisko pracy, ale brak "świętego spokoju""? Brzmi to dość intrygująco.

@Dominika

Dzień dobry, Pani Dominiko, serdecznie zapraszamy do przesłania CV, bo czasu coraz mniej. Mieliśmy na myśli to, że praca u nas jest niezmiernie intensywna i okresy tzw. świętego spokoju należą raczej do rzadkości, jeśli w ogóle u nas występują. Zapraszamy do aplikowania! Pozdrawiamy, Zespół EL-SIGMA

KANDYDAT

WITAM, JAKIE SĄ MOŻLIWOŚCI ROZWOJU W TEJ FIRMIE I ŚCIEŻKI AWANSU?

Milena

Zastanawiam się nad aplikacja na stanowisko Specjalista ds. administracji i marketingu, czy ktoś z Was był na rozmowie? Jak przebiegała? Jakie macie odczucia

Olla
@Milena

Byłam, czekam na decyzję. Rozmowa bardzo w porządku, wszystko wyjaśniane przez rekruterkę, praca z perspektywami. Najpierw wideorozmowa, później jest ewentualnie bezpośrednie spotkanie w biurze w centrum Katowic, ale trzeba poczekać na zaproszenie. Ja mam pozytywne odczucia i na pewno z czystym sumieniem polecam.

@Olla

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia. Zespół EL-SIGMA

Jaki jest wkład kierownictwa El-Sigma Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

EL-SIGMA

Dzień dobry, nie wiemy, skąd biorą się tego rodzaju pytania, szczególnie wówczas, gdy gdzie indziej publikujemy rozwojowe ogłoszenie rekrutacyjne, ale chętnie przeczytamy tego rodzaju opinie na tak istotne kwestie. :) Pozdrawiamy, Kierownictwo

Ellie
@EL-SIGMA

Wow, brawa za IQ i dystans do siebie. Złożyłam ostatnio podanie.

Aaa
@EL-SIGMA

Takie właśnie jest „kierownictwo” tej firmy… nawet botów się czepiają za zadawanie pytań. Pracownicy wcale lepiej nie mają

@Aaa

Dziękujemy za podzielenie się wrażeniami w niedzielny poranek. Życzymy, aby kolejne były mniej frustrujące. Wierzymy i widzimy to na co dzień, że Koleżanki i Koledzy z naszego Zespołu mają odmienny nastrój od prezentowanego i pozytywnie odbierają większość działań, także wówczas, kiedy się "czepiamy". Pozdrawiamy, Kierownictwo

M.

Kiedyś byłam na rozmowie, proponują bardzo niskie zarobki do wykonywanych obowiązków. Trochę wyzysk. Nie żałuję, że nie zdecydowałam się.

@M.

Dzień dobry, zapraszamy Panią "M." do kontaktu - na pewno zweryfikujemy powody odrzucenia Pani kandydatury i to podejście do domniemywanego "wyzysku" oraz tego, co się kryje za tak niemerytoryczną opinią z gatunku (usunięte przez administratora) & fake news. Jedno jest pewne - jesteśmy specjalistami i pracujemy ze specjalistami, a znając realia anonimowych internetowych opinii liczymy, że również Pani wkrótce powiedzie się na rozmowie kwalifikacyjnej. Pozdrawiamy, Z (kto oglądał Men in Black, ten wie) dla pozostałych Czytelników: Zespół EL-SIGMA

M.
@EL-SIGMA

Za 2000 zł na rękę na stanowisku specjalisty podziękuję. Na takim stanowisku minimum 3000 zł na rękę powinno być patrząc na obecne podwyżki cen wszystkiego, porównanie do innych firm gdzie takie stanowisko występuje oraz realia życia w Polsce.

@M.

Dziękujemy za podzielenie się swoją uniwersalną opinią. Jednocześnie mamy świadomość, że nie ma Pani wiedzy na temat stawek obowiązujących w naszej firmie. Pozdrawiamy, EL-SIGMA

Liliana
@M.

Hahaha. Sądzę, że każda firma cieszy się, jeśli nie pracuje z kimś takim, kto ma takie argumenty, pewnie ci się również cieszą, że się nie zdecydowałaś/-eś. Chyba się zgłoszę do pracy, bo walka z tymi głupotami w internecie jakoś tej firmie nawet wychodzi i do tego z dużym do siebie dystansem są te odpowiedzi do tych pseudofanów ciężkiej pracy.

Pan T.

Byłem w tej firmie na rozmowie na stanowisko menadżera. Sama rozmowa bez większych zarzutów, jednak odniosłem wrażenie, że osoba prowadząca rozmowę nie zadawała sobie trudu by przeczytać cv. Wynagrodzenie, które mi zaproponowano bardzo niskie…. Uwłaczające w moje doświadczenie. Zmarnowany czas.

@Pan T.

Dziwne, jeśli to ostatnia rekrutacja na menedżera to ja też biorę w niej udział. Od każdej strony bez zarzutu. A o pieniądzach rozmowa w drugiej połowie miesiąca na kolejnym ewentualnie spotkaniu. Stawek nie znam, ale jestem raczej dobrej myśli, patrząc na dynamicznych ludzi, którzy twierdzą pracują. Jeśli jest dla kogoś niezadowalająco, to przecież można nie przyjmować propozycji i szukać dalej.

@Pan T.

Dzień dobry, dziękujemy za pozostawienie opinii. Wnikliwie zapoznajemy się z każdym zdaniem na temat naszej organizacji w celu jej stałego usprawniania. Rzeczywiście, sprawa bieżącej rekrutacji nie jest jeszcze zamknięta, a w jej ramach nie był podnoszony szczegółowo temat wynagrodzeń. A zatem może to zdanie dotyczyć okresów wcześniejszych. Z założenia nie komentujemy odniesień do kwestii finansowych, gdyż nie sposób odnosić się merytorycznie do subiektywnych odczuć osób, które pozostawiają takie opinie. W tym przypadku możemy jedynie stwierdzić, że doświadczenie nie jest odrębnie wycenianym elementem składowym wynagrodzenia, w szczególności, gdy w żaden widoczny sposób nie wpływa ono na efekty pracy. Znamy przypadki osób, które po 1-2 latach doświadczeń znakomicie odnajdują się w naszej organizacji, mając przy tym doskonałe efekty oraz takie, które mają 25-30 lat doświadczenia i pozostają przekonane, że to wystarczy. Ten drugi rodzaj współpracowników nas nie interesuje, gdyż oczekiwania interesariuszy co do efektów naszej pracy są bardzo wysokie. Zapraszamy do współpracy osoby, które przekonają nas efektami swoich działań, a nie ich metryką.

Robert
@EL-SIGMA

Fajna, konkretna odpowiedź. W sumie to tak trochę prętem po kratach, ale bardzo kulturalnie. :)

Pan T.
@EL-SIGMA

Dziękuje za odpowiedz. Niestety Państwa postawa jeszcze bardziej mnie zniechęciła do tej firmy. Z tego co pamietam, z ogłoszeniu o prace wymagali Państwo posiadania doświadczenia na stanowisku menadżera oraz znajomosci branży. Teraz piszą Państwo, że to nie jest decydujący element… zaprzeczenie faktów. Przykre, ze nie umieją Państwo znieść krytyki z honorem. Obserwuje tą firmę od dawna i patrząc jak często zmieniają się nazwiska na stronie, rotacja pracowników jest bardzo duża a to nigdy nie świadczy dobrze o pracodawcy.

@Pan T.

Szanowny Panie, pozostawiamy Pana przy własnym, anonimowym zdaniu. Wskaźnik rotacji jest absolutnie niski, a wręcz znikomy, jak na współczesne realia, a nazwiska będą się zmieniać, bo priorytetem dla nas jest jakość i celowość realizowanych zadań, a do tego zarówno pracodawca, jak i pracownicy mają swobodę w podejmowaniu decyzji o kontynuowaniu współpracy. Życzymy powodzenia w poszukiwaniu pracy, która spełni Pana wszelkie oczekiwania, Zespół EL-SIGMA

Benedykt
@EL-SIGMA

Oczekiwanai akcjonariuszy wysokie ale wynagrodzenie mizerne. Ważne że wypłata na czas , taką uzyskasz odpowiedz

@Benedykt

Dziękujemy za tę anonimowe wyrażenie swego zdania pod imieniem które nie przewinęło się u nas ani podczas rekrutacji, ani w trakcie pracy. Zaczynamy się przyzwyczajać do tych wynurzeń, jednak szacunek do naszej organizacji I wysiłku setek osób w niej działających zmusza nas każdorazowo, aby wyjaśniać tego rodzaju fałszywe wypowiedzi. Informujemy, że nie jesteśmy spółką akcyjną, a więc może organizacje się wypowiadającemu pomyliły, stąd akcjonariuszy u nas nie ma. Po drugie wynagrodzenie jest domeną pracodawcy i pracownika, który je akceptuje, a jeśli nie, to jest to jeden z elementów ewentualnego zakończenia lub niepodejmowania w ogóle współpracy z danym pracodawcą. Robienie z siebie ofiar "finansowego wyzysku" nie jest cechą członków naszego dynamicznego i powiększającego się stale Zespołu. Ostatecznie przykro wnioskuje się z takich wypowiedzi, że terminowe wypłacanie wynagrodzenia to zaskakujące dla niektórych doświadczenie w pracy zawodowej i traktowane jest jako jakiś benefit. Chcielibyśmy zapytać o źródło i twórców rzekomych "odpowiedzi". Życzymy wielu sukcesów, chociaż przy takim poziomie frustracji może być to trudne do osiągnięcia. Mimo to trzymamy kciuki. Udanego dnia, Zespół EL-SIGMA

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w El-Sigma Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

EL-SIGMA

Zapraszamy do składania konkretnych zapytań na adres: praca@elsigma.pl. Nie widzimy przeszkód w zatrudnianiu studentów, jeśli mają poszukiwane przez nas kompetencje. Aktualne ogłoszenia o pracę dostępne w serwisie pracuj.pl.

Katarzyna

Rozmowa kwalifikująca merytoryczna, bez zbędnych udziwnień. Ogólnie pozytywne wrażenie. Przykre jest jednak to, iż mimo deklaracji złożonej przez panie, że skontaktują się z informacją zwrotną niezależnie od wyniku do dziś cisza ... To jedyna firma do której składałam aplikację, która nie wywiązała się ze złożonej deklaracji.

Jak jest z pakietem medycznym w El-Sigma Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

EL-SIGMA

Dzień dobry, zawartość pakietu medycznego jest określona w naszych standardach zatrudnieniowych. Objęcie rodziny jest również możliwe. Pozdrawiamy, Zespół EL-SIGMA

Wiecie może czy w El-Sigma Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

EL-SIGMA

Dzień dobry, w sprawach związanych z chęcią odbycia stażu zapraszamy do wysłania swej aplikacji na adres praca@elsigma.pl. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół EL-SIGMA

EL-SIGMA

Tak, jesteśmy otwarci na stażystów. Zapraszamy do przesłania swej kandydatury. Pozdrawiamy, Zespół EL-SIGMA

Czy El-Sigma Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

EL-SIGMA

Nie, aktualnie nie posiadamy w ramach benefitów karty sportowej, bo żadna nie spełnia naszych kryteriów i nie zaspokaja naszych oczekiwań. Mamy inne propozycje dla osób w naszym Zespole. Pozdrawiamy, EL-SIGMA

Aneta

Faktycznie są aż tak niskie zarobki?

@Aneta

Jaki i do jakiej branży przyjmuje Pani punkt odniesienia? W ciągu kilkunastu lat działalności nigdy nie odnotowaliśmy przypadku rezygnacji z pracy z przyczyn finansowych. Jednocześnie fluktuacja jest znikoma, a nasz Zespół tworzą ludzie ze stażem od kilku do kilkunastu lat, z czego osoby z najmniejszym stażem rozpoczęły pracę ze względu na rozwój naszej firmy. To powinno oddać realnie kwestie finansowe, z jakimi pracujący w EL-SIGMA mają do czynienia. Ale jeżeli Pani oczekiwania notują się w kategoriach wysokich menedżerów w Google, Apple czy Amazon - rozczarujemy Panią. Tutaj od razu pytanie - jeśli o takie stawki chodzi, to może szuka Pani profesjonalnego zespołu? Nie będziemy nadmiernie wymagający w płacowych negocjacjach? :) Pozdrawiamy, Zespół EL-SIGMA

Leon

Jaką macie atmosferę w pracy? Podpowiedzcie jeszcze na jaka umowę można liczyć?

Jak długo trwa proces awansu w El-Sigma Sp. z o.o.?

Anka

Czy te pytania wpisują jakieś booty? W kilku miejscach widzę dokładnie te same pytania odnoszące się do różnych pracodawców. Co to w ogóle za pytanie? Jakiego stanowiska dotyczyć ma ta ścieżka awansu?

zainteresowana

Na jakie stanowisko Pani aplikuje ? Aplikowałam kiedyś, nie widziałam nowych ogłoszeń, a bardzo pozytywne wrażenie odniosłam o firmie...

kandy_datka

Biorę udział w obecnej rekrutacji i naprawdę nie mam żadnych negatywnych uwag. Wręcz przeciwnie. Kontakt bardzo dobry, rozmowa nie jest prowadzona nerwowo, nie mam odczucia, że jestem traktowana jak jakaś niedorajda, bo szukam pracy. Raczej poczułam się tak doceniona po tej rozmowie, chociaż nie wiem jaki będzie jej wynik. Ogólnie lepiej, niż na kilkunastu innych rozmowach, na jakich byłam w ostatnich kilkunastu tygodniach. Chciałabym pracować z takimi osobami.

Bożena
@kandy_datka

@kandy_datka Długo czekałaś na wynik rozmowy? Napisz jak przebiegała rozmowa, na jakie pytania trzeba się nastawić i przygotować?

Zostaw merytoryczną opinię o El-Sigma Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w El-Sigma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy El-Sigma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

El-Sigma Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Dąbrówki 16
    40-081 Katowice