Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia Jag Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Osób i Mienia Jag Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia Jag Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Osób i Mienia Jag Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Aadj

Od jakiegoś czasu problem z wypłatami, ciągle spóźnienia . Nawet na umowę o pracę, jestem pracownikiem od dłuższego czasu. Proszę uważać.

Łatka
@Aadj

Żadna nowość że to najgorsza z najgorszych firm tej branży bym się rozpisał ale daje na luz o nich kśiążke można by napisać

@Łatka

Zastanawiające jest to, że ktoś inny deklarował u siebie kasę na koncie na czas, jak to możliwe? Różnie płacą na różnych stanowiskach? I wiadomo kiedy te listopadowe ostatecznie dotarły?

Kwalifikowany

Pracuje od 2 lat w tej firmie i muszę powiedzieć, że zero problemów wypłata na czas kadra kierownicza dba o swoich pracowników, a jeżeli ktoś się zatrudnia i po miesiącu idzie na pół roku na chorobowe to czego ma się spodziewać nagrody za wzorową pracę. W tej firmie nie ma miejsca dla nygusów i cwaniaczków, firma bardzo profesjonalna, co jedynie mogło by się poprawić to lepsza weryfikacja osób przyjmowanych do pracy, żeby odsiać ziarno od plew, i będzie ok.

Ona
@Kwalifikowany

Może ze dwa razy wypłata była na czas, wiecznie po kilka dni opóźnienia.

Aadj
@Ona

Dokładnie. Dziś jest 14 listopada a wypłaty nie ma

W końcu jest dobrze firma idzie do przodu zmieniło się podejście do ludzi kasa jest na czas a i kadra profesjonalna. Nie to co kiedyś firma wygrywa przetarg za przetargiem, polecam pracę ja już pracuje cztery lata kiedyś nie było różnie teraz jest ok.

@Marek

Wygrywa bo kombinuje - płaci na lewo , ale niektórym to pasuje.

Ona
@Marek

Gdzie jest kasa na czas. Co miesiąc spóźnieni. Masakra.

Kal

Moim zdaniem bardzo rzeczowa firma i konkretną bywają gorsze jak np intergrup co podrabiają pracowników podpisy

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agencja Ochrony Osób i Mienia Jag Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ (DOZORU) (NR 1116)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

Firma solidna wypłaty w terminie kadra kierownicza za wyjątkiem P G który ma zakaz sądowy zbliżania się do pracownika ok.

@Marek

Jak można być kierownikiem z zakazem sądowym? Tak może być tylko w JAG

@Były

Co wy mówicie, o co chodzi z tym zakazem?

Ciekawy

Mam 2 grupę niepełnosprawności,2 ,5 roku stażu w ochronie bez żadnych nagan czy zwolnień.Szukam pracy na chwile obecną.Czy potrzebuja Państwo pracowników ? Michał

Agata
@Ciekawy

Dobre pytanie, właśnie chciałabym wiedzieć jak to jest i czy oferują coś osobom z orzeczeniem, a jakie stanowisko ciebie interesuje w ogóle?

@Ciekawy

Z dała kolego , wiele firm szuka pracowników chyba że zależy ci na kasie na lewo bo np. masz komornika,

Sławomir
@Były

To co, w ogóle umowy nie dają? ;o

@Sławomir

Dają nawet dwie jedna na papierze a druga ustna , jedna na konto a druga osobiście w biurze, ciuchów mniej niż zero , kto widział regulaminy , trzeba poprosić w odwiedziny PIP - tam to dopiero będą w szoku, nikt nie dna o wyposażenie stanowiska pracy , sam sobie kupiłem krzesło żeby móc siedzieć wygodnie przy biurku , wygrali przetarg od stycznia i jeszcze nic nie można kupić

@Były

Ale powiedziałeś im o tym krześle? Żeby potem nie było, że stwierdzą, że jest firmowe... Ale dziwi mnie to właśnie, bo dużo osób w firmach narzeka na warunki i potem w komentarzu coś o pipie wspomina, że przecież trzeba zgłosić itp., to czemu tego tak właściwie nie robicie, skoro jesteście tego pewni, że trzeba?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Agencja Ochrony Osób i Mienia Jag Sp. z o.o.?

Kategorycznie odradzam najgorsza Firma w Bydgoszczy najmniejsza płacą w dodatku (usunięte przez administratora) a Atmosfera beznadziejna

Danuta
@Marek

Dlaczego najgorsza? Możesz rozwinąć? Ile płacą?

@Marek

Potwierdzam, zarobić więcej to można pracując 300h miesięcznie , płatne na konto a reszta w biurze tylko ile tak wytrzymasz.

@Były

Zastanawiające jest to , że PIP tego nie widzi , wystarczyłoby tylko sprawdzić wnikliwie papiery - grafiki, ewidencję czasu pracy- potwierdzam grafiki robią pracownicy sami na obiekcie, ważne żeby była obstawa i do przodu

Sławomir
@Były

Bez sensu że tak to tu wygląda ;/ To pewnie rotacja spora jest?

Firma krzak. Wyzysk pracownika, przymusowe nadgodziny, przerzucają z obiektu na obiekt, szantaż na porządku dziennym, jak człowiek zachoruje to nie ma prawa bo wielką obraza i potem cię zwalniają. Ludzie oderwani od rzeczywistości, (usunięte przez administratora). Typowa polska firemka cwaniaków.

Potwierdzam umowa o pracę , reszta pod stołem - czyli razem ponad 200h

koczkodan
@Paweł

w dodatku oszukuja na nockach nie licza uczciwie dodatku nocnego i obcinaja nadgodziny zamiast 48 nadgodzin wyparowuje 24 i zostaje 24 nadgodziny unikajcie tej kretackiej firmy tragedia z nimi

Wojciech
@Paweł

Żadna nowość w tej Firmie od roku nowo zatrudniony kierownik który nie ma podejścia do ludzi wysyła celowo na urlopy żeby w razie przegrania przetargu być czystym uregulowanym nie potrafi liczyć nadgodzin uczciwie przepracowanych Firma chyba nie wie że tam powinien być ktoś bardziej rzetelny tak więc podpisuje się

Łatka
@Paweł

zgadza się Firma Krzak (usunięte przez administratora) na nockach i nie wypłacają uczciwie przepracowanych nadgodzin kierownik szuka kreta na każdym obiekcie inne firmy go zwalniały za takie numery zwalniał za np chorobowe gość nie nadaje się na kierownika nie ma podejścia do człowieka

Święta prawda

Niezadowolony pracownik

Chyba Jag wykupiło dostęp na portalu gowork bo nie ma żadnej prawdziwej opinii na ich temat. No poza tym że kierownik przerzuca z obiektu na obiekt. Dodam, że jak najszybciej PIP powinien zainteresować się tą firmą!!!!

@Niezadowolony pracownik

Racja , wykupili dostęp - brak informacji co się tam dzieje: jeden grafik na obiekt , jeden dla pracownika, jeden w razie kontroli , pieniądze na konto, reszta w biurze gotówką, grafiki robią pracownicy - 3 osoby na obiekcie , godzin na 5 to rzeczywistość. Jedno wielkie kombinowanie. Tylko gdzie tu PIP

@Były

I to racja , na niejednym obiekcie tak robią , na konto, reszta w biurze, grafik w biurze inny , na obiekcie inny , czasami i 100 godzin ponad normę, płacone do ręki i nikt nie przyjdzie z PIP - ciekawe dlaczego? Odzieży coraz mniej, socjalu zero , żadnych zabezpieczeń covidowych - dali by chociaż rękawiczki to też nie dadzą

@Były

Interesuje cię wypłata (usunięte przez administratora) to biegnij bo zabraknie miejsca Zatrudnią na umowę, dostaną dofinansowanie , a reszta oczywiście za dużo niższą stawkę dodatkowe pieniądze, patrol na obiekcie - kiedy? Chyba jak nikogo nie ma i kto tam jeździ.

@Były

Ich hasło przewodnie: potrzebujesz kasy chodź do nas Ty zarobisz i my też - trochę legalnie, trochę w innej formie - wypłata w biurze

Niezadowolony
@Były

Najgorsza z bydgoskich firm , jedno wielkie krętactwo , zero nadgodzin , część (usunięte przez administratora) , grafiki układają się same na obiektach , nikt nie zwraca uwagi ile godzin jesteś w pracy , ile dni bez wolnego , w razie kontroli da się inny grafik i będzie git. I tak to się rozwiła firma

@Były

Potwierdzam dlatego tam nie pracuję. Wcześniej czy później to wpadną

@Niezadowolony pracownik

Na to wygląda - bali się tych wszyskich negatywnych opinii - nawet krzesło do siedzenia trzeba sobie kupić samemu albo siedzieć w plastikowym foteliku 5 nocnych służb pod rząd, potem jeden dzień wolny i znowu 5 nocek w pracy. Nikogo nie interesuje czy dasz radę - masz pracować. Tak to jest w DPS, albo w drugim alkoholu dużo, czasami bełkotu trudno zrozumieć, ale co tam przecież przyzwolenie jest od patrolu, popić troszkę można i pospać również , na lewo poza grafikiem też kilka służb wpadnie- kasa do odbioru w biurze.

facet

Gratuluje polotu osobie pod pseudonimem Były same złote myśli pracuje w tej firmie od dwóch lat nigdy się nie zawiodłem kasa na czas szef ochrony spoko kierownik ochrony nowy spoko a tak na marginesie zawsze znajdzie się jakiś koleś zwolniony za wódę albo za olewanie pracy , który potem wypisuje jaka to firma zła, Polecam firmę JAG jedna z lepszych jak nie najlepsza firma w Bydgoszczy. A ci wszyscy bohaterowie skrzywdzeni przez los może by się ujawnili skoro pod pseudonimem są tacy odważni,

Jak szefostwo w Agencja Ochrony Osób i Mienia Jag Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Hydraulik

Na pewno lepiej niż w pseudo agenciji ochrony typu Impel.

Kwalifikowany

Byłem w firmie JAG na rozmowie w sprawie pracy Szef ochrony facet na poziomie konkretny i rzeczowy, ale drugi kierownik to jakieś nieporozumienie nic nie potrafił mi wyjaśnić co chwile zmieniał informacje ręce mu się trzęsły, na chwilę obecną mocno się zastanawiam czy podjąć pracę w tej firmie.

nie polecam kierownik były policjant przerzuca z jednego miejsca na drugie ledwo się zapoznawali ludzie z obiektem już idzie na drugi

Agnieszka
@ja

Wygląda mi na to, że znasz pracę w JAG od podszewki. Napisałbyś więcej o niej? Interesują mnie płace, zmianowość, czy firma przydziela stroje, a może musicie dopłacać do nich. Pomożesz mi?

Firma wykonuję dla mnie usługę indywidualną, jestem zadowolony z profesjonalizmu, szybka reakcja na zdarzenia kadra kierownicza na wysokim poziomie, polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia Jag Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Osób i Mienia Jag Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia Jag Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia Jag Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 13 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Ochrony Osób i Mienia Jag Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Saperów 184
    85-539 Bydgoszcz

Agencja Ochrony Osób i Mienia Jag Sp. z o.o.