Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia Jag Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Osób i Mienia Jag Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia Jag Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Osób i Mienia Jag Sp. z o.o. w Bydgoszcz

BYŁY

JEST CORAZ GORZEJ TO FAKT , PIENIĄDZE CORAZ PÓŹNIEJ , GŁUPIE TŁUMACZENIE NIE MAJĄ PIENIĘDZY , MOŻE JUTRO I NADAL NIC , WYPŁATY PO TERMINIE , TELEFONÓW NIE ODBIERAJĄ , DOBRZE ŻE JUŻ NIE PRACUJĘ W TEJ FIRMIE.. NADGODZINY DO ODBIORU W BIURZE , WYPŁATA PO TERMINIE NA KONTO.

Ewelina
@BYŁY

Piszesz, że zapłata za nadgodziny jest płacona gotówką, a wypłata na konto, tak? Zapłacili Ci już? Co się konkretnie dzieje, że szef ma zaległości w płatnościach?

Amelia

Jaką umowę ma tu pracownik dozoru? Mój brat szuka pracy i widziałam w internecie ogłoszenie. Ale interesuje mnie właśnie kwestia formalna. Czy jest tu UOp przez cały proces zatrudniania? Czy jednak dają tylko inne formy zatrudnienia?

@Amelia

Jak najdalej niech brat się trzyma od tej firmy, obojętnie jaka masz umowę,i tak nie płacą

Krzysiek
@Robert

Jak to nie płacą i komu? Nie jest tak, że gdyby nie płacili, to by pracowników nie mieli, a ktoś tu chyba jednak pracuje, tym bardziej, skoro są ogłoszenia?

Zdzisław

Nic nie kumam wypłata wpłynęła na czas i tak jest co miesiąc

@Zdzisław

Też nie kumam o co biega. Ale skoro już jesteśmy przy pieniądzach, to ile aktualnie osoba bez licencji ochroniarza może zarobić, i czy pracuje się tu na 24 godzinne zmiany, czy 12 - tki lub jeszcze inaczej?

@Marcin

Czy masz licencję czy nie,zarabiasz najniższą krajową.Pracujesz albo 24 albo 12 godzin na dobę no chyba że jesteś Gnieckim, wtedy nie pracujesz wcale bo na niczym się nie znasz ale i tak cię trzymają.W dniu wypłaty nie licz na wypłatę a więc gdy masz kredyt do spłacenia,inne zobowiązania to załatw sobie pieniądze gdzie indziej.W upały oczywiście nie dostaniesz wody na obiekt od firmy

Felix

Faktycznie temat przewija się już od jakiegoś czasu na forum. Co jest powodem tych opóźnień i jakiej grupy pracowników to dotyczy, wszystkich? Wiadomo coś o trudnościach finansowych, które miałyby firmy dotknąć?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agencja Ochrony Osób i Mienia Jag Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ (DOZORU) (NR 1116)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

Jakie wartości są cenione w Agencja Ochrony Osób i Mienia Jag Sp. z o.o.?

Justa

Chodzi o te opóźnienia w wypłatach, o których tutaj mowa? Od kiedy w ogóle zaczął się ten problem? Opóźnienia jak długo trwają i czy finalnie jest wypłacana całość wynagrodzenia czy tylko część?

Robert

Znowu nie ma wypłat,to staje się normą.Nic sobie z ludzi nie robią.Tutaj już nie PIP powinien wejść ale prokuratura.Pracownicy są okradani,nie wypłacenie pensji to kradzież.Nie mam dobrej wiadomości dla szefa firmy. Wnioski o kontrolę urzędu skarbowego,pefronu, inspekcji pracy już w tym tygodniu zostaną złożone

Jędrek
@Robert

Rozmawiałeś Ty lub Twoje koleżanki i koledzy z szefem, że pieniądze jeszcze nie wpłynęły i co jest tego powodem? Pytanie też, jaki jest do niego dostęp i jaka chęć kierownictwa do przyjmowania pracowników oraz tego, co mają do powiedzenia? No i czy kasa jest już na koncie, jeśli okres rozliczeniowy macie do 10-ego, następnego miesiąca?

@Jędrek

O czym rozmawiać,chłopie,ogarnij się.Nie ma wypłat w terminie i to nie ja powinienem do nich dzwonić tylko te łby do pracowników i wyjaśnić a przede wszystkim przeprosić. To są prymitywy

Robert

Wszystko na to wskazuje że znowu nie ma wypłat, upały,brak wody dla pracowników na obiektach .

Wściekły

Znowu nie ma wypłat na czas, niby firma nie ma pieniędzy. Nas pracowników to nie obchodzi. Pracujemy po 24 h za najniższą pensję, skoro firma nie ma pieniędzy to czas wycofać się z rynku pracy a nie kłamać i mydlić ludziom oczy. Księgowość do wymiany. Kultura osobista by się przydała tym Panią.

Roxa
@Wściekły

Piszesz że znowu nie ma wypłat na czas, to co miesiąc są z tym problemy? Czy co jaki czas? Od dawna tak jest? I serio pracuje się po 24 h? Czy to trochę podkoloryzowane jednak?

Stachu

Księgowość do wymiany. Nie płacą na czas, zaniżają pensje i jeszcze nie odbierają tel. Jest 12 ty a ja dalej nie mam wynagrodzenia. Nie interesuje mnie że firma nie ma pieniędzy od kontrahentów proszę wpłacić mi pieniądze inaczej pójdę z tym do Sądu pracy i Inspekcji pracy. Wstyd drogie Panie. Wstyd. O grupę żeby dostarczyć to same Panie dzwonicie i przypominacie ale pensji na czas wypłacić to już cisza....

Robert

Znowu (usunięte przez administratora) wypłat nie wypłacili

Firma która (usunięte przez administratora) ludzi nie wypłaca pieniędzy za pracę zlecone nie dajcie się nabrać mnie (usunięte przez administratora)

Robert

Zostawili pracowników na święta bez wypłat.Rada dla pracowników - możecie złożyć wypowiedzenia z pracy w trybie natychmiastowym z winy pracodawcy.Bedzie musiał wam zapłacić za urlopy zaległe, odprawy i wszelkie inne zaległości.Art.53 kodeksu pracy

Elżbieta
@Robert

A do kiedy powinny wpłynąć wynagrodzenia? Sporo tu właśnie wpisów o opóźnieniach. Ile przeważnie dni mają te opóźnienia? Były jakieś próby rozmów w tym temacie?

Zadowolony...

A jak sytuacja z Politechnika? Wie ktoś coś czy zostajemy?

ktos

Firma zmienia umowę z 1/4 na 1/8 etatu. Jestem osobą a w pełni zdrowych. Jestem w plecy!

Maciej
@ktos

Dlaczego zmniejszyli Ci etat, nie ma tyle pracy? Ile teraz zarobisz po tej zmianie i ile godzin w miesiącu pracujesz? Inni też mają taką sytuację?

Kwalifikowana

Pracuje w tej firmie od roku poza małymi wpadkami z wypłatą jest ok pracowników traktuje się dobrze kadra kierownicza profesjonalnie podchodzi do tematu zwłaszcza Szef Ochrony facet na poziomie trochę gorzej Oanie z kadr ale może mają za dużo pracy ostatnio zmieniłam obiekt zobaczymy jak to będzie na razie jest ok.

Sylwia
@Kwalifikowana

Co masz na myśli z wpadkami z wypłatą? Możesz to opisać? Chciałam podejść z CV, ale będę wdzięczna jak napiszesz bo szukam stabilnego dochodu....

Kwalifikowana
@Sylwia

Chodzi oto że raz zdarzyło się przesunięcie z wypłatą o jeden dzień

Zadowolony

Wypłata w tym miesiącu przyszła na czas. Jest ok , były problemy ale widać już jest lepiej i wypłacają.

Danuta
@Zadowolony

To jest jakieś święto, że wypłata jest na czas? A jak było wcześniej? Jak długo potrafili nie wypłacać pieniędzy?

KrecIk

wstydu nie macie ludziom kasy nie wyplacac

Zły

Krętacze ! Nie wypłacają nawet na umowę o pracę ! Dziś 13 luty a po wypłacie ani śladu ! Omijajcie szerokim łukiem ta firma nie jest wypłacalna.

Gabriela
@Zły

A którego ta wypłata powinna wpaść na konto? Może warto w takiej sytuacji zapytać w księgowości czemu są jakieś opóźnienia? Często sie tak zdarza?

Klaus
@Zły

To się zwolnij jak ci nie pasuje a nie biadolisz nie znając tematu możesz podziękować temu co ma kota w domu i siedzi i na Nowogrodzkiej. I ciesz się że w ogóle dostaniesz wypłatę bo niedługo nigdzie nie dostaniesz wypłaty na czas.

Zły
@Gabriela

Niestety często się to zdarza, nie ma miesiąca bez opoznien . Jeśli dalej tak będzie pracownicy będą się zwalniać a oni tracić obiekty. Usprawiedliwiają się tym że czekają na przelewy od innych obiektów , porażka.

Aadj

Od jakiegoś czasu problem z wypłatami, ciągle spóźnienia . Nawet na umowę o pracę, jestem pracownikiem od dłuższego czasu. Proszę uważać.

Danuta
@Aadj

O ile przeważnie zdarzają się te spóźnienia? Miesiąc czy jednak trochę mniej? Ile czasu taka sytucja już trwa?

katarzynagorska13@gmail.com

czy tą firmę mozna nazwać profesjonalną śmiem watpic w swoich spodniach polarem i jedną koszulką z krutkim rekawem pracuje od ponad miesiaca nie mam umowy żadnej wciskanie godzin na umór czy ci pasuje czy nie masz przyjsc nie doplacanie pensji za zeszly miesiąc firma krzak nie polecam

kwalifikowany
@katarzynagorska13@gmail.com

Ja pracuję w tej firmie 16 miesięcy i nie zdarzyło mi się nie dostać wypłaty na czas a co do sortów mundurowych to kłaniają się przepisy o okresie używalności. Następny pracownik zmieniający firmę co dwa miesiące dla którego każda będzie krzakiem. Firma profesjonalnie podchodzi do tematów i nie toleruje nieudaczników.

Ciekawy
@kwalifikowany

Wszystko jest Okay !

Dominika
@Ciekawy

możesz proszę rozwinąć co tutaj jest ok według Ciebie? wpadałam na dość negatywne opinie tutaj a tato będzie potrzebował pracy od kolejnego roku. Wiadomo jak warunki zatrudnienia tutaj mogą się zmienić? Są jakieś zapowiedzi / plany?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia Jag Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Osób i Mienia Jag Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia Jag Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia Jag Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 13 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Ochrony Osób i Mienia Jag Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Saperów 184
    85-539 Bydgoszcz

Agencja Ochrony Osób i Mienia Jag Sp. z o.o.