Opinie o D4M Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy D4M Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w D4M Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D4M Sp. z o.o. w Poznań

ART

W zeszłym roku wszystko działało prawidłowo, wczoraj wysyłając przesyłkę i opłacając ją nie wygenerował się list przewozowy, widać jak zmienił się właściciel Sender24 to i zmieniła się polityka firmy na okradanie ludzi. Szkoda.. Korzystałem z wysyłania przesyłek tylko czasami ale i tak działało dobrze aż tu bęc. U mnie poszło 25zł ale widząc kwoty jakie zalegają niektórym osobom to są nieźle zarobieni.

PRYZ
@ART

Brak odpowiedzi na zapytania do firmy, brak listów przewozowych.

Kaja

Ludzie piszą, że firma nie zwraca za przesyłki pobraniowe i tak pomyślałam, że może brakuje rąk do pracy, stąd ta sytuacja. Jest tu etat, który zajmuje się typowo przesyłkami za pobraniem, jeśli tak to jakie sa minimalne wymagania? To wtedy jest praca pon-pt?

Janusz

Paczka pobraniowa wysłana dnnia 17,03,2023r. do dnia dzisiejszego 30,06,2023r.nie otrzymałem pieniędzy. Odpowiedź przez maila ciągle ta sam że zlecenie przelewu zostało przekazane do realizacji. Brak kontaktu przez telefon. Nie ma z kim rozmawiać

Klementyna

Można wiedzieć, jak? Na przyszłość będzie wiadomo, jak się zachować w razie takich sytuacji. W pracy też są problemy z przelewami?

Czy D4M Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie D4M Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Julia

We witrynie firmy jest wzmianka o pracy, ale bez konkretnych ogłoszeń, podane są tylko informacje, co pracownicy zyskują. Piszą o atrakcyjnym systemie premiowym, a ktoś wie jak to się przedstawia na liczbach, bo interesują mnie konkretne kwoty? Szkolenia są od początku zatrudnienia, nie licząc tych wprowadzających o ile są?

ja2

(usunięte przez administratora) ludzi. Nie zwracają pobrań za przesyłki.Zero kontaktuTaka firma nie powinna istnieć. Sprawa dla telewizji!!!

Jack

Ta firma (usunięte przez administratora) klientów niepłacąc za przesylki pobraniowe. To przestepstwo... a ludzie tutaj pytaja sie, czy wobec pracownikow jest OK i czy jest mozliwosc awansu. Jest dla was obojetne, ze bedziecie praowac dla firmy, ktora wyludza pieniadze od zwyklych ludzi? W moim przypadku czekam juz ponad 2 miesiace na przelew pobrania za przsylke.

Krystyna

Zainteresowało mnie ogłoszenie na stronie firmy na stanowisko Specjalisty. W ogłoszeniu jest informacja na temat elastycznych godzin pracy. Czy pracę muszę wykonywać w określonych godzinach czy mogę mieć dowolny czas wykonywania pracy? Czy jest możliwość pracy zdalnej?

Julia

Na stronie firmy jest info, że można dołączyć do zespołu jako specjalista. Jakie są zarobki na tym stanowisku? Ktoś pracował? Jakie szkolenia są w ogóle prowadzone w pierwszym roku zatrudnienia? Jak dokładnie wyglądają premie kwotowo? To są jakieś stałe kwoty?Godziny pracy można sobie samemu wybrać?

Niestety, brak kontaktu od tygodnia. Paczka opłacona, dokumentów brak....

Jurek

Przesylka zamowilem i oplacilem przez posrednika firme Sendit 15.11.2022. Paczke dostarczyl kurier DHL i pobral pobranie 1000zl 16.11.2022. Na reklamacje DHL odpowiada, ze kase przelal do Poznania nie chce podac gdzie bo RODO. w dn 23.11.2022. W regulaminie Sendit pisze, ze przelewaja kase w srednio 9 dni, max 30. Do dzis kasy nie ma. Sendit wystawilo fakture za ta usluge ale fakture faktycznie wystawilo D4M Sp z oo. To jakas piramida. Co dalej? Gdzie policja , prokurator?

Ola
@Jurek

Czy jest do nich jakiś numer kontaktowy ?

pol

To oszuści, są operatorem sendit24.pl i kradną pieniądze, wobec nich toczy się postępowanie rzecznika praw konsumenta, omijać z daleka

@pol

Jaka jest sygnatura tej sprawy? Trzasnęli mnie na 26 zł ale nie o kasę tu chodzi.

hubtur

Witam 10 miesięcy czekałem na zwrot 1887zł pobrań i dopiero po zgłoszeniu sprawy na Policję udało się odzyskać pieniądze.Już nie będę korzystał z usług tej niby firmy i przestrzegam wszystkich,

Julia

Pracował tam ktoś? Dużo tutaj zarzutów na forum o problemach z należnościami. Zastanawiam się, jaka jest sytuacja zatrudnionych, płacą normalnie?

hubtur@wp.pl

Dziś złożyłem zawiadomienie na Policję o nie wypłaceniu przez sender 24 kwoty 1808 zł. pobrania Trochę za późno się za to wziąłem

@hubtur@wp.pl

Ponad 2 miesiace czekalem na 1000 zl z pobrania. Rozeslalem maile opisujace sytuacje i zgloszenie podejrzenia popelniernia przestepstwa do policji, prokuratora, izby skarbowej. Pomogl mail policjantki i kase oddali .Zglosilem nie tylko brak kasy ale i pajeczyne powiazan. Zamawialem usluge w jednej spolce, dostalem list przewozowy od DHL, fakture (PELNA KWOTA KTORA ZAPLACILEM ) na usluge logistyczna od D4M (przeciez nic takiego nie zamawialem) a DHL napisal, ze kase przelal zgodnie z ich umowami jeszcze innej spolce. Piramida finansowa. To tez zglosilem. W prokuraturze i Izbie skarbowej sprawy sie tocza. Takie dostalem pisma. Wazne, ze pomoglo. Polecam.

@Jurek

Do wysylanych maili trzeba w pliku rar dolaczyc wszelkie dokumenty, korespondencje, zrzuty ekranowe, fakture, listy przewozowe itd. No i trzeba podac swoje dane.

szaszkin
@Jurek

proszę o odpowiedz na soplast@o2.pl Mogę wiedzieć do jakich instytucji i w jakiej formie kontaktu poinformował Pan o nie wypłacaniu pieniędzy przez D4M Sp. z o.o. Libelta 1a / 2 61-706 Poznań NIP: 9570997791 Bank: Santander Nr konta: 81109011020000000109186598 był to kontakt mailowy , listy , osobiste zgłoszenie na Policji czyli " Rozesłałem maile opisujące sytuacje i zgłoszenie podejrzenia popełnienia przestępstwa do policji, prokuratora, izby skarbowej" można prosić o te adresy mail tych instytucji , tym bardzie że temat już znają z problemem z firma D4M Mały problem z Moja opinia jest: zaznaczam neutralna choć Panu należy się pozytywna lecz nie wiem kogo tyczy opina?

BART

Korzystałem z Boxpointa kilka razy od 2017 roku i generalnie było ok. Teraz opłaciłem przesyłkę, dostałem potwierdzenie, że paczka będzie odebrana następnego dnia. Jak nikt się nie zgłosił po odbiór to zadzwoniłem do firmy kurierskiej, która miała realizować dostawę a tam mi powiedzieli, ze nie maja zlecenia na moją paczkę i tak jest do dziś. Wysłałem mail do Boxpoint - bez odpowiedzi. Wysłałem żądanie zwrotu pieniędzy - też brak odzewu i zwrotu. Chętnie dołączę się do pozwu zbiorowego.

Martyna Ząbek

(usunięte przez administratora) podszywający się pod firmę boxpoint.pl Brak zwrotu pobrania od 57 dni roboczych, brak odpowiedzi na chociażby jedno zgłoszenie lub email. Sprawa zgłoszona na policję oraz Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej.

@Martyna Ząbek

Popieram. Jak ktos bedzie robil zbiorowke to sie przylaczam. Trzeba sie spieszyc zanim oglosza upadlosc.

Tez sie przylaczam. Przekrecili mnie na 1000zl jurek.be@wp.pl

@Jurek

Pomoglo czytajcie wyzej jak zatwierdza moj wpis. Kase mam.

Witam wysłałem przez ten portal moje przesyłki towar za pobraniem minęło ponad 60dni ani pieniędzy ani odpowiedzi sprawę kieruje na (usunięte przez administratora)

Darek
@Andrzej

Podobna sytuacja, jakie kroki Pan poczynił w tym kierunku?

@Darek

Witam zbieram wszystkie wydruki w tej sprawie i w tym tygodniu idę na policję jeżeli nie przyjmą tego jako zbyt mała szkodliwość to trzeba zebrać ludzi poszkodowanych i złożyć pozew zbiorowy.

ArturS
@Andrzej

Witam, Jestem poszkodowany przez ta pseudo firmę, czekam już trzeci miesiąc i nic, nawet odzewu nie było, chętnie przyłącze się do pozwania tej firmy.

Robert

Witam, też jestem oszukanym klientem tej firmy, czekam na pobrania za dwie przesyłki, jak dołączyć do ewentualnego pozwu?

Jurek

Bo w najblizszych dniach zrobie to samo. Zastanawiam sie jeszcze nad sadem lubelskim. Papiery wszystkie mam, jeszcze zgodnie z par 471 mozna zadac odszkodowania, zadosuczynienia. Rzecznik praw konsumenta pomoze w pozwie. Pytalem.

Przemek

Firma D4M z Poznania jest właścicielem mojeprzesylki.pl i boxpoint.pl nie korzystajcie z ich usług a szczególnie za pobraniem.Zlodzieje nie przelewają pieniędzy za pobrania wobec nich toczą się postępowania.UWAGA NA TĄ FIRME!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o D4M Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w D4M Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy D4M Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w D4M Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

D4M Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Karola Libelta 1A lok. 2
    61-706 Poznań