Opinie o D4M Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy D4M Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w D4M Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D4M Sp. z o.o. w Poznań

Olga

Witam. Chcialam powiedziec że nigdy wiecej nie skorzystam z tej firmy. Żenujące podejście do klienta i brak z nimi jakiego kolwiek kontaktu telefonicznego a mailowo rozmawia sie z botem. Moja cierpliwość byla wystawiona na wszelkie możliwe granice. Nigdy wiecej !!!

@Olga

Czy odzyskała pieniądze i po jakim czasie?

Angelka

Firma nadal funkcjonuje i zatrudnia pracowników, skoro tyle tu opinii odnośnie zwlekania z pieniędzmi? Niektórzy tu nawet wchodzą na drogę sądową. Czy wobec pracowników też firma ma opóźnienia z pensjami? Jak to wygląda od strony formalnej, bo zastanawiam się czy nie próbować składać papierów do biura. Ktoś wie jak wyglądają zarobki w biurze?

Alicja

Absolutnie nie polecam. Pieniążki dostałam, ale ile się człowiek nadenerwował, pisałam mnóstwo e-maili aż w końcu poskutkowało i wysłano mi moje pieniądze. Ale ogólnie nie polecam totalnie tej firmy :)

@Alicja

Po jakim czasie otrzymała pani zwrot?

Mateusz
@Alicja

Po jakim czasie dostała pani pieniądze?

Małgosia
@Alicja

Proszę o informację ile Pani czekałam na zwrot pieniędzy tez mam z nimi problem, czekam od listopada.

Klient

Czy ktoś odzyskał pieniądze z paczki za pobraniem??

man9o
@Klient

podpinam sie, też nie otrzymałem od nich pieniedzy mineły 32dni robocze

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie D4M Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Agnieszka

Czekam na kuriera zamówionego przez firmę 3 dni . Nikt nie przyjechał po paczke. Zrezygnowałam z usługi pieniądze miały wpłynąć na konto do 7 dni taka informacja od tej firmy. Nie otrzymałam ich do tej pory ponad dwa tygodnie. Jeżeli w tym tygodniu nie wpłynie zwrot zgłaszam sprawę na policję . Napisałam do firmy w e-maile w sprawie zwrotu gotówki za kuriera.

Gosia

Kasa oddana o dziwo 17 grudnia w niedzielę i jeszcze odpowiedz na meila tego dnia , 12 grudnia minęło 31 dni roboczych od dostarczonej przesyłki. A już traciłam nadzieje, nie wiem czy pisanie do nich meili poskutkowało?

Kamilblazo

Mojeprzesyłki (usunięte przez administratora) brak kontaktu, list przewozowy niby wygenerowali ale brak zlecenia dla kuriera który ma odebrać paczkę i koło zamknięte, kasy nie ma paczki też

Kowal

Uwaga to (usunięte przez administratora) nie wypłacają pieniędzy za pobraniem sprawę zgłaszam na policję!!!

Jasiek
@Kowal

Ile czasu pan czeka na pobranie też wysłałem kilka paczek i oczekuje na przelew .pozdrawiam

Sander 24

Nie polecam nie moge odebrac pieniedzy za przesylke xa pobraniem

Odnośnie pracy można się z Nimi skontaktować poprzez formularz, ale ja chciałabym wiedzieć kwestii wcześniej i nie podpisywać się z imienia i nazwiska. Jaka jest w ogóle szansa, że kogoś zatrudnią, albo w ogóle się odezwą po takim kontakcie? Co w praktyce tu oznaczają elastyczne godziny, można je samemu ustalać?

Em

Czy ktoś w ogóle otrzymał pieniądze za paczki ? Czy można sobie o nich pomarzyć? Ja też czekam już ponad 30 dni i kasy brak

Mojeprzesylki

Chciałam ostrzec przed oszustami takiej firmy jak Mojeprzesylki wysłałam paczkę przez InPost za pośrednictwem Mojeprzesylki w październiku za pobraniem niestety do dziś nie otrzymała kwoty 1050 wiecznie meila dostaje od sekretarki automatycznej . Sprawę zgłaszam na policję

Olga

Pierwszy i ostatni raz skorzystałam z ich usług. Nigdy wiecej. Na maile odpisuje jakis bot. A nawet nie ma numeru telefonu zeby zadzwonic zapytac. Nie jestem zadowolona z ich usługi. Z oddaniem kasy za przesyłkę zwlekają bardzo dlugo.

Jadwinia

Nie do wiary ,że może taka firma istnieć, biorą pieniądze za usługi kurierskie, nie wywiązują się z nich, robią z ludzi frajerów, mnie akurat oszukali na małą kwotę ,ale może ktoś bardziej poszkodowany zrobi z nimi porządek-odwagi, chętnie wesprzemy.

Piszą o sobie na stronie internetowej, że są zespołem profesjonalistów, którzy przez ostatnich kilkanaście lat zdobywali doświadczenie i wiedzę w największych polskich firmach informatycznych i telekomunikacyjnych. Ale nikt tu nic jak dotąd nie napisał o warunkach pracy w tej firmie. Skąd tyle wpisów od klientów, zglaszających nieprawidłowości? Ktokolwiek tu pracuje, wypłaty są na czas? Czekam na wieści ze środka firmy.

Dawid P

Tak samo czekam za pieniędzmi od 26.09.23r i nic na email odpisuję pewnie automat nic z ludzi sobie nie robią! Omijajcie tą firmę jak daleko ale też zgłoszę sprawę na policję nie można im odpuścić po komentarzach widać iż długo ten proceder trwa.

Kkkk

Ja czekam 14 dni na pobranie. Tylko emaile z lakonicznym do 30 dni.Czytam komentarze i jestem załamana !!!! pobranie 1700 zł na które czekam. Szok i niedowierzanie. Jak mogą z (usunięte przez administratora) pracować przewoźnicy tego nie rozumiem

Dawid P

Czy ktoś w ogóle odwiedził siedzibę firmy?czy ktoś coś tam jest?

@Dawid P

Ja może ich niedługo odwiedzę, bo przeglądałem ich stronę i piszą tam, że zapewniają pracownikom rozbudowany system szkoleń, czy atrakcyjny system premiowy. Ale może wpierw dowiem się czegoś więcej od pracownika, jeśli tu zaglądają? Chodzi mi o to, jak to, o czym piszą działa w praktyce i jak składa się w jedną całość? Na ile szkolenia, o których piszą pomagają uzyskiwać te premie? I jakie to są w ogóle kwoty, tych premii i oczywiście podstawy?

@Dawid P

Pod adresem w Poznaniu jest jakieś wirtualne biuro/biurko. Nawet listów i wezwań do zapłaty nie odbierają osobiście tylko ktoś inny się podpisywał.

Robert

Uwaga (usunięte przez administratora) ! radzę czym prędzej zrezygnować z ich usług ! pobrali opłaty za usługi kurierskie których póżniej nie wykonali !! zgłaszam na policjię i do skarbówki tanzakcja z 29.09

hubtur
@Robert

Siema. Dopiero jak zgłosiłem na Policję oddali ponad 2 tyś zł za pobrania prawie po 10 miesiącach, Dziwi się że nikt do sądu ich nie pozwał bo proceder ten trwa już długi czas i jak się nie upomnisz to bay bay

@hubtur

Ta firma w ogóle jeszcze istnieje? Może została zamknięta i stąd brak kontaktu. Ktoś im wytoczył proces?

Cześć, mi też nie przelali kasy za pobranie. Zero odpowiedzi na maile. Korzystałem z bluepost.pl : co prawda 350zł ale czy Policja coś zrobi czy od razu esąd?

Zostaw merytoryczną opinię o D4M Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w D4M Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy D4M Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w D4M Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

D4M Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Karola Libelta 1A lok. 2
    61-706 Poznań