Opinie o D4M Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy D4M Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w D4M Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D4M Sp. z o.o. w Poznań

Uwaga na sender24.pl którego właścicielem jest D4M Sp.z o.o. !!! Nie wypłacają pobrań za przesyłki. Zalegają mi na chwilę obecną z wypłatą za 17 przesyłek na kwotę ponad 10tys!!! Sprawa zgłoszona na policję. Wielokrotne wysyłane e-maile, wiadomości przez formularz, wezwania do zapłaty, z firmą nie ma praktycznie żadnego kontaktu. Zdawkowe, rzadkie, szablonowe odpowiedzi.

@Marta
@Anna

to również wybierzkuriera.pl Ta sama sytuacja. Dostają kasę z pobrań i nie przekazują nadawcy. U mnie taka sama sytuacja od stycznia. Brak kasy, automatyczne odpowiedzi. Taka sama sytuacja jest z np. kurierem.pl tam jest to pod firmą N4P Sp. z o.o. z Gdańska. (usunięte przez administratora)

@Justyna

Mojeprzesylki.pl to wielka ściema. Zamówiłam kuriera za pobraniem (oczywiście za zamówienie kuriera od razu zapłaciłam) Kurier przyjechał pobrał paczkę. Klient ją odebrał wpłacił pieniądze a ja nadal czekam za pieniędzmi. Minęło już 32 dni i nic.Jestem stratna 1700 zł. Wiadomości wysyłane na maila w kółko to samo generowane z automatu żadnego numeru telefonu żadnego innego kontaktu no szok. InPost nic lepszy każą czekać mówią, że pieniądze zostały przekazane do posrednika mojeprzesyłki. Zero jakiejkolwiek informacji od nich Kto to jest? do kogo poszły te pieniądze zero. No naprawdę Ile można czekać. Sprawę zgłaszam policję. Czy jest więcej osób poszkodowanych przez tą firmę?

@@Justyna

Również jestem w podobnej sytuacji. Brak zwrotu za pobranie. Termin ostateczny minął 7 marca Zero kontaktu Wysyłane automatyczne odpowiedzi Proszę o pomoc czy mają może Państwo jakikolwiek numer żeby można się z nimi skontaktować

Albert

Piszę jako poszkodowany brak zwrotu pobrania na kwotę 3300zł sprawę zgłaszam do prokuratury

Dominika

Dziękuję, mi zalegają 2650 zł. Przesyłkę wysłałam 14.02.2024 następnego dnia paczka była dostarczona, DHL przelał im pieniądze 22 a ja do dnia dzisiejszego nie otrzymałam pieniędzy …. Nie odpowiadają na telefony na mejla to wiadomo automat w kółko to samo odpisuje. Wczoraj wysłałam przedsądowe to zapłaty im. Ale opiszę jeszcze tutaj na tego mejla od Pana całą sytuację może się uda….

Piotr Nowy wpis

Też zostałem (usunięte przez administratora) nie wypłacono mi za pobranie.

Gosik57 Nowy wpis

Firma przetrzymuje i nie przekazuje pobrania. Brak kontaktu bezpośredniego z firmą i brak telefonu kontaktowego. Jedyna możliwość kontaktu przez formularz zgłoszeniowy. Odpowiadają szablonowo zasłaniając się maksymalnym terminem przekazania pobranych środków, którego również nie dotrzymują. Nie zapłacili pobrania na kwotę 1500,-.

Mery Nowy wpis

Niewiele tu wpisów od samych pracowników firmy, sami niezadowoleni klienci. Na swojej stronie mają formularz do wypełnienia, dla osób które są zainteresowane pracą. Czy ktoś w taki sposób został tu zatrudniony, bo nie wiem czy w ogóle jest sens zawracać sobie głowę... Z tego co widzę, to dają elastyczny czas pracy, ale co to oznacza w pracy codziennej?

Albert

@Albert

Mam ten sam problem na kwotę 2650 zł zgłaszał Pan sprawę na policję albo gdzieś ?

Luk
@Dominika

Tak opisałem całą sprawę i wysłałem maila do prokuratury do Poznania. Gdy dostałem potwierdzenie zgłoszenie z prokuratury to wtedy wysłałem screen oraz SMS z wezwaniem do zapłaty na numer który podałem we wcześniejszym wpisie. Dzwoniłem codziennie pod ten numer.

@Luk

A otrzymał pan pieniądze ?

Dominika Nowy wpis

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie D4M Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Klaudia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Nie otrzymałam pobrania, ponad 2000 zł. Przesyłka odebrana 22 luty. Brak kontaktu z firmą, pełno (usunięte przez administratora) osób, firma co chwile działa pod inną witryną internetową, więcej informacji znajdziecie na grupie na Facebooku pod nazwą sender24, boxpoint - (usunięte przez administratora)

Luk

Witam. Przerabiałem ten problem, udało mi się odzyskać 800 kwotę pobrania. Na zwrot czekałem od lutego, moja paczka była wysłana w styczniu a w lutym minął 30 dniowy okres na zwrot gotówki, dzięki uzyskanym tutaj informacjom odzyskałem swoje pieniądze w zeszłym tygodniu. Tak jak pisali przedmówcy należy odczekać maksymalny termin 30 dni na zwrot, pisałem reklamacje przez stronę active post niestety odpowiedzi były automatyczne itp itd, zacząłem dzwonić pod numer podany przez innych poszkodowanych +48 794 744 600 nikt nie odbierał ale dostałem SMS że proszą o kontakt przez SMS. Wcześniej wysłałem na adres spółki wezwanie Pezedsądowe do zapłaty ( list został odebrany) zero reakcji ze strony d4m. Dzwonilem , pisałem SMS z wezwaniem do zapłaty pozostało to bez odzewu, do momentu kiedy zgłosiłem sprawę przez maila do prokuratury w Poznaniu, po otrzymaniu pisma z prokuratury o przyjęciu zgłoszenia, dołączyłem pismo do wiadomości sms i wysłałem pod wyżej podany numer z wezwaniem do zapłaty i codziennie po kilka razy dzwoniłem do nich. Ostatecznie w zeszłym tygodniu po kolejnej akcji dzwonienia do nich dostałem SMS że przekazano moje zgłoszenie do obsługi klienta zaraz po tym dostałem maila ze zrealizują przelew i kolejnego z potwierdzeniem wpłaty. Więc nie poddawajcie się zgłaszacie sprawę czy na policję czy do prokuratury, wyślijcie screena zgłoszenia SMSem na ich numer i wręcz natarczywie wydzwaniajcie i piszcie SMS.

Poszkodowany

Od lutego nie przelali mi pieniędzy za pobranie ponad 1 tys zł. Jutro zgłaszam sprawę na policję

Marek M.

Na początku lutego 2024r zamawiałem kuriera. Zapłaciłem ale nie otrzymałem możliwości wydrukowania listu przewozowego. Pomimo wielu napisanych maili z dołączonym skanem faktury zero odpowiedzi. Suma niewielka bo 26.91 ale mogę dołączyć się do pozwu zbiorowego. dieselbenz@o2.pl

Julia

Napiszesz jak było w Twoim przypadku? W jakim charakterze się z nimi kontaktowałeś chociażby, ciekawa jestem czy losy pracowników są takie same. Czy ta firma prowadziła jakieś rekrutacje ostatnio?

tasior87@gmail.com
@Anna

Proszę o kontakt: (usunięte przez administratora) Firma D4M zalega mi ponad 4 tyś zł. Ostatnia przesyłka została doręczona 28.02 i do tego czasu nie otrzymałem kwot za pobranie.

@Anna

Firma zwlekała z zapłatą. Mimo iż minęło 30 dni roboczych i składałam reklamację, otrzymywałam w koło te same wklejone informacje. Po przeczytaniu opinii, postanowiłam pisać do nich codziennie. Poinformowałam firmę mailowo że mają czas do piątku (był poniedziałek) inaczej zostaną pociągnięci do odpowiedzialnosci karnej, zgłoszeni do Izby Handlowej i obdarowani w internecie. W tytule dodałam pilne/policja i powtarzałam te maile. We wtorek otrzymałam potwierdzenie zlecenia przelewu, w środę byly pieniądze. Nie poddawajcie, piszcie do nich nieustannie może wreszcie się uda, a kto nie korzystał z ich usług.. odradzam

Krzysiek

Dzięki za ten numer. Właśnie skontaktowałem się za jego pośrednictwem i temat ruszył. Ma informację że do zwrotu ma dojść w ciągu 3 dni.

ala

na nr 794744600 , w pierwszej kolejności wykonałam połączenie - nie odbierają, za chwilę dostałam sms "proszę o sms" więc napisałam że w wnoszę o pilny kontakt celem uzgodnienia polubownego zwrotu przywłaszczonych pieniędzy w przeciwnym razie zostaną podjęte dalsze kroki prawne co będzie skutkowało obciążeniem Państwa wszelkimi kosztami procesowymi wraz z odsetkami za zwłokę niezwróconej należności. I poskutkowało - napisali aby przekazać nr przesyłki. Przekazałam nr przesyłki i napisałam że: wzywam do zapłaty kwoty 250 zł do dnia 16.02.2024, po tym terminie zawiadamiam wszelkie ograny ścigana. poskutkowało - już na drugi dzień była wiadomość że przelew został wykonany i w rezultacie pieniądze otrzymałam

Witam. Trzeba zrobić pozew zbiorowy, też mi nie wypłacił 4500zl

@Marta
@Anna

Przestrzegam przed tą firmą. Nie mogę odzyskać pieniędzy za przesyłkę pobraniową. Sprawa skierowana do prokuratury.

Poszkodowana

Również jestem poszkodowana, ale wysyłałam paczkę za pośrednictwem Kurierexpert.pl właścicielem firmy jest ta sama osoba… niedowierzanie, że w tych czasach nie da się zrobić nic z takimi firmami.

andrzej

Widzę że jestem pionkiem jasli chodzi o kasę od tych złodzieii.Wysłałem paczkę za pobraniem i nie otrzymałem swoich pieniedzy.To wprawdzie tylko 500 zł ale zawsze to coś.Chyba z tego co tu widzę nie ma szans na odzyskanie kasy.

fkluj

Jeśli chcecie odzyskac swoje pieniadze sprobujcie mojego sposobu, ktory pomogl takze innym osobom. 1. Musisz odczekac regulaminowe 30 dni (roboczych). 2. Napisz maila z reklamacja na adres kontakt@obsluga-online.pl - w odpowiedzi dostaniesz informacje, ze musisz czekac na rozpatrzenie (nie czekaj tylko idz do pkt3). 3. Zglos sprawe na policje i uzyskaj nr sprawy lub zgloszenia. 4. Zrob zdjecie policyjnego zgloszenia. 5. Napisz pismo OSTATECZNE PRZEDSĄDOWE WEZWANIE DO ZAPŁATY (gotowe wzory sa dostepne w necie) podpisz sie i zrob fotke tego pisma. 6. Wyslij MMS na nr 7 9 4 7 4 4 6 0 0 i zalacz zdjecia obu pism. 7. Czekaj na przelew. Jezeli komus z Was udalo sie odzyskac pieniadze to dopiszcie cos od siebie. Pomozcie takze innym!!!! Napiszcie co u Was poskutkowalo.

Witam, nadal nie otrzymałem pieniędzy za wysyłkę, firma jest mi dłużna kwotę 4500zl. Jestem zainteresowany żeby złożyć pozew zbiorowy, (usunięte przez administratora)

@Justyna

@@Justyna

Moje przesyłki.pl uwaga (usunięte przez administratora) poszła paczka za pobraniem czekam już 2 miesiące na zwrot pieniędzy

Aneta
@@Justyna

Może wniosek zbiorowy też nie otrzymałam 590zl podaje (usunięte przez administratora)

@@Justyna

Zgłaszam się! U mnie pobranie dostarczone 13 grudnia 2023 na kwotę 600 zł i nic , (usunięte przez administratora) i tyle !

pj
@@Justyna

U mnie to samo, (usunięte przez administratora) 690zł. Gdzie jest Policja, organy Państwa. Działają dalej, kasy brak od 07.12.2023

Dorota

Tak, mój mąż też nie dostał zwrotu pobrania 1500 zł

Dorota
@@Justyna

Tak mój mąż też nie dostał zwrotu pobrania

Xxxx
@@Justyna

Proszę zadzwonić na ten numer 223198899 To jest kontakt do firmy patron service, która jest jedną z wielu spółek firmy d4m. Ja tam zadzwoniłam i domagałam się zwrotu pieniędzy. Jak powiedziałam że zgłoszę sprawę na policję to sprawa ruszyła. Od razu dostałam wiadomość że w dniu jutrzejszym pieniądze będą na moim koncie.

wwww
@Xxxx

Witam, firma Patron Service nie jest powiązana z tą spółką, to zupełnie inny broker. W przypadku, jeśli ktoś nie korzystał z usług akurat tego brokera to pod tym numerem nie otrzyma żadnych informacji.

@@Justyna

Ja tak samo czekam zero kontaktu termin 30 dni roboczych mina 25 stycznia i zero dpd mają w (usunięte przez administratora) pieniądze przekazali pośredników mojeprzesyłki pl i tyle to są (usunięte przez administratora) też zglosilem na policję. Pieniądze przepadły

Bartek
@@Justyna

Również jestem poszkodowany, w połowie 12.2023 paczka została doręczona, do dnia dzisiejszego nie otrzymałem pieniędzy w wysokości ok.400 zł. Pisałem do firmy maila z reklamacją, zero odzewu.

@@Justyna

Ja również mam takie doświadczenie. Przesyłka nadana I dostarczona w listopadzie 2023 a do tej pory nie otrzymałam zwrotu pieniędzy z pobrania. Ciągle otrzymuje automatyczne odpowiedzi. Jeśli do końca miesiąca nie otrzymam pieniędzy, sprawa trafi na policję. Czy jest ktoś kto ma pozytywne doświadczenia z mojeprzesylki.pl?

Przemo
@@Justyna

Tak - na 570 pln. Usługa przez kuriera wykonana w listopadzie 2023 - pieniędzy z pobrania brak - wysłałem maila z informacją że daję czas do 25.02 na zwrot środków - inaczej zgłaszam (usunięte przez administratora) i próbę (usunięte przez administratora)na policję.

Frela
@@Justyna

Też nie otrzymałam kasy. Minęło już 60 dni.

@@Justyna

Tak samo. DHL twierdzi, że 23.01 przesłał pośrednikowi mojeprzesylki.pl pieniądze za pobranie. 1000zl. Piszę maila ale są tylko odpowiedzi od nich generowani automatycznie. Zgłoszę ie reklamacji to kolejne 30 dni roboczych. To jakąś kpina i zart. (usunięte przez administratora) Nie wiem. Wyslalam im SMS na podany tutaj od was też nr ale ja nie wiem czy coś to pomoże. Jestem zalamana

Zuza
@@Justyna

Też zostałam (usunięte przez administratora) kwota 300 zł porażka…

Ania1989
@@Justyna

Zgłaszm się i ja. Również czekam juz 2 miesiące na zwrot 550 zł!

Neon1987
@@Justyna

Witam dokładnie Ja mam taką samą sytuację dodatkowo na początku miałem problem z wygenerowaniem się etykiety to jedna wielka ściema

Kamila
@@Justyna

Ja już też czekam 3 miesiące na swoje pobranie. (usunięte przez administratora) też chciałabym zgłosić pozew

Pp
@@Justyna

Witam u nas kuriera brak po przesyłkę za kuriera było zapłacone no i zwrotu brak 230 zł i cisza nie odpisują na meile

@@Justyna

Innym krzakiem tej firmy jest boxpoint. Na dzień dzisiejszy nie otrzymałem kwoty 1070,00 zł a przesyłka odebrana i zapłacona została w dniu 31.01.2024 r.

Witam . Również jestem chętna . Od stycznia czekam na kwotę z pobrania . (usunięte przez administratora) Prześlę wszystkie potrzebne dokumenty potwierdzające wysłanie paczki przez tą firmę

mattwest

Witam serdecznie wszystkich obecnie już czekam ponad dwa miesiące na pieniądze omijajcie ich stronę daleko Zgłosiłem już sprawę na Policję dziwię się że oni jeszcze istnieją dużo ludzi (usunięte przez administratora) trzeba to nagłośnić bardziej (usunięte przez administratora)!!!!!

fy

Z tego co mi sie udalo ustalic, to sprawa jest już prowadzona w prokuraturze w Gdansku. Prowadzi ją prokurator Michał Koziorowski. Postępowanie jest prowadzone pod sygnaturą akt 4052-5.Ds.2738.2022. Uważam, ze powinniscie pisac na maila do prokuratury w Gdansku. Czym wiecej osob sie zglosi, tym szybciej wezmą się za tych (usunięte przez administratora).

na pieniądze czekam od 14 lutego, dziś informacja że maja czas 30 dni od daty doręczenia przesyłki a wg nich 30 dni od 14 lutego to 27 marzec. Do tego zostałam poinformowana, że doliczą mi opłatę 50 zł za przesyłką niestandardową i 25 zł za weryfikację przesyłki.

Zostaw merytoryczną opinię o D4M Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w D4M Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy D4M Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w D4M Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

D4M Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Karola Libelta 1A lok. 2
    61-706 Poznań