Opinie o Optima Development Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Optima Development Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Optima Development Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Optima Development Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Ona Nowy wpis

Coś wiecie o pracy recepcjonistki? Pytam, bo w internecie widziałam ogłoszenie i dlatego zastanawiam się, jak to tutaj wygląda. Czy jest to praca zmianowa? Jak tak, to jakie są godziny zmian i system rotacji, ok? I jak jest zmiana weekendowa lub nocna, to jest dodatkowa stawka wtedy??

SUPER

SWIETNE MIEJSCE PRACY, IDEALNY PRACODAWCA

poszkodonipoptima
@SUPER

KIM TY JESTES ???!!! O CZYM MOWISZ CZY WIESZ ???? BO MOWISZ JAK TEN Z PRAWEJ !!!

TADEJ
@SUPER

CHETNIE SIE ZATRUDNIE - GDZIE MOZNA SIE ZGLOSIC ?? JAKIE PROPONUJA WARUNKI ???

TADEJ
@SUPER

CHETNIE SIE ZATRUDNIE - GDZIE MOZNA SIE ZGLOSIC ?? JAKIE PROPONUJA WARUNKI ???

Chetny Nowy wpis

Jakie są warunki???

Maria Nowy wpis

Ale możesz coś więcej napisać co z tą kasą? Odzyskałeś od firmy czy o co chodzi bo takim wpisem nie pomagasz podjać decyzji czy warto tam pracować.

Hanna

Jakim wierzycielom? Pracownikom? A tylko co w grudniu ktoś tu chwalił pracodawcę.. Napisz coś więcej, ja myślałam na sezon turystyczny szukać u nich pracy..

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Optima Development Poland Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Jak jest z pakietem medycznym w Optima Development Poland Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

gościu

to nie opinia tylko pytanie, prawdopodobnie wygenerowane przez bota

Karol

Dużo macie obcokrajowcow w firmie?

Sylwia

Bardzo niepokojące są poniższe wpisy dotyczące firmy. Czy wszystko do tej pory zostało już wyjaśnione? Czy to było zwykłe nieporozumienie? Jak sprawa się zakończyła? Dajcie znać.

maro

marek19682poczta.wp.pl@wp.pl

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Optima Development Poland Sp. z o.o.?

Pracoptima

2 lata pracy bez zastrzeżeń, jednak teraz jestem potraktowana źle! Czekam na wypłatę z marca, zero kontaktu

Sylwia

@M Jak długo istnieją problemy z Optima Development? Z firmą nie ma żadnego kontaktu?

Zostaw merytoryczną opinię o Optima Development Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Optima Development Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Optima Development Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Optima Development Poland Sp. z o.o.
  • Butorów 6
    34-511 Warszawa

Optima Development Poland Sp. z o.o.