Opinie o Europharma Alliance Sp. z o.o. w Rzeplin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Europharma Alliance Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Europharma Alliance Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europharma Alliance Sp. z o.o. w Rzeplin

Paulina

Można spytać ilu pakowaczy obecnie pracuje w firmie? Był wątek w listopadzie, że szukali a z tego co widzę ogłoszenie wciąż wisi. Nikt nie dołączył czy naprawdę wielu osób potrzeba? Ktoś opisze warunki na jakie pakowacz może liczyć od nowego roku, cokolwiek się zmieniło?

Carmen
@Jan

Wystarczy jeden dzień w tej pracy i się dowiesz :)

Witam. wiem, że oferta dla dyrektora zarządzającego jest już od roku wygasła, więc zastanawiam się co konkretnie mogło ulec zmianie na dziale po zakończeniu naborów do teraz? w samym opisie oferty pojawiło się stwierdzenie o kształtowaniu polityki zatrudnienia, wynagrodzenia i motywacji pracowników, stąd ciekawość

magda Nowy wpis

Czy do pracy pakowacz leków trzeba mieć duże zdolności manualne czy w miarę każdy może to ogarnąć. Dziękuję

sylwia Nowy wpis

Czy jest jakaś możliwość dojazdu do Państwa firmy komunikacją miejską, podmiejską czy tylko własny transport?

Operator Nowy wpis
@sylwia

Można dojechać autobusem linii 903.

W lutym wpadła taka wiadomości o tym, że od stycznia 2023 zatrudnianych było 6 osób, to teraz jak zbliża się już styczeń 2024 to jaka ich liczba docelowo jest przewidywana? Czy ktoś wie? obecnie widnieje oferta dla asystentki na obsługę recepcji. Reflektuje ja. czy możecie polecić prace? głównie ze względu na atmosferę? nie ma niczego aktualnego tutaj a chce mieć pewność

ABS

Obecnie poszukiwani są Operatorzy i Pakowacze. Informacje można znaleźć pod linkiem: https://www.pharmaalliance.eu/kariera-operator-maszyn oraz https://www.pharmaalliance.eu/kariera-pakowacz

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Europharma Alliance Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Magazynier?
Paulina

@Paulina

jeśli jest pani pracownikiem tego portalu, to proszę przekazać kierownikowi że w firmach obowiązuje tajemnica zawodowa i odczepić się. jeśli jest pani zainteresowana zatrudnieniem (w co wątpię) to proszę o kontakt z naszym hr (te. na stronie).

Ehh
@Paulina

Może po prostu za mało płacą? ;) Konkurencja nie śpi.

@pj

Ale jesteś niemiły. Ktoś pyta o prace o ty od razu z tajemnicami. Chyba po to jest to forum żeby dzielić się informacjami. Zanim pójdę do hr też chętnie dowiedziałbym się więcej czy w ogóle warto aplikować.

Tru
@Andrzej

Nie warto, nie potrafią odzwonić po rozmowie, w tych czasach jest to mega słabe. Do tego "rozwój" raczej marny.

Jan
@Tru

Ciągła rekrutacja, ciekawe czemu ;)

@Paulina

Proszę podesłać swoje zapytanie na rekrutacja@pharmaalliance.eu. Na Pakownie zadał poszukiwani są pracownicy

@Ehh

Od stycznia 2023 zatrudniliśmy już 6 osób i zainteresowanie jest spore.

Carmen
@Jan

Wystarczy jeden dzień w tej pracy i się dowiesz :)

Małpia praca, kasa słaba i ta monotonia - nowi nie dajcie się zwieść widełkami, zaczniecie od najniższych.

AS
@Marek

Tu się nie zgodzę, praca jest ciekawa, ale też odpowiedzialna. Co do kasy - nie znam w okolicy firmy, która płaci lepsze pieniądze, chociaż to pewnie zależy od stanowiska. Na wszystko trzeba zapracować. Przyjdź, pokaż co potrafisz i negocjuj stawkę. To nie jest (usunięte przez administratora) i nikt za (usunięte przez administratora) nie każe Ci pracować. Z drugiej strony, pieniądze są ważne, ale jeśli nie ma dobrej atmosfery i szacunku do ludzi to po jakimś czasie stwierdzasz, że kasa to nie wszystko czego oczekujesz od pracodawcy.

Romek
@AS

Marek dobrze pisze, całkiem niedaleko o wiele lepsze pieniądze na produkcji i nie trzeba w kombinezonach i maskach robić;)

AS
@Romek

Te "kombinezony" i maski służą bezpieczeństwu żywności. Wiesz co to takiego? Chciałbyś kupować coś co będziesz jadł z włosami albo czymkolwiek co mogłoby się tam dostać, gdyby nie to ubranie?? Poza tym to tylko służbowe spodnie i bluzka, nie brudzę swojego i nie muszę tego prać w domu.

Rom
@AS

Za te pieniądze co oferuje firma, w innych nie trzeba robić w takich uniformach. Tyle w temacie.

EWA

Witam, czy oferta pracy na stronie, operator i pakowacz są aktualne?

Pracuję w tej firmie już kilka lat. Firma miała swoje wady jak każda. Jednak zawsze pracownicy byli traktowani z szacunkiem a atmosfera świetna. Teraz niestety się to zmieniło. Coraz gorsze pomysły kierownictwa. Motywacja pracowników szoruje po dnie. Brakuje ludzkiego podejścia, najważniejsze zeby pokazać ludziom kto tu rządzi. Kierownicy obudźcie się i wysłuchajcie pracowników. To tez są ludzie!

Jak pracujesz tu kilka lat to Twoim zdaniem, co jest powodem tego, że zaczęło się zmieniać na gorsze? Chociaż warunki finansowe są lepsze niż na początku, jak zacząłeś pracę, czy jak to wygląda? Ja myślę o aplikowaniu ale trochę zaczynam się zastanawiać.

@Andrzej

Taki trochę „januszex” się robi pod niektórymi względami

zainteresowany

A można więcej szczegółów? Jest to dość ogólna opinia i ciężko się do niej odnieść i coś poprawić, jak się nie wie o co dokładnie chodzi.

Asia

Czy szukacie nowych pracowników do oddziału w Rzeplinie?

@Asia

Pewnie że szukają, za najniższą krajową :)

@Adam

Szanowny Panie Grzegorzu, dziękujemy za udział w naszej rekrutacji. Jest nam przykro, że rozmowa kwalifikacyjna potoczyła się niezgodnie z Pana i naszymi oczekiwaniami. Na pewno musiało dojść do nieporozumienia co do ilości zmian, na której pracuje nasza pakowania oraz formy ujęcia proponowanego wynagrodzenia (netto/brutto). Mam nadzieję że wkrótce znajdzie Pan satysfakcjonujące Pana stanowisko.

ABS
@Asia

Tak, szukamy pracowników na produkcji jako Pakowacz lub jako Operator maszyn. Ogłoszenia są dostępne na portalu Lento.pl, Jobdesk.pl, fachpraca.pl, Gowork.pl , olx.pl oraz Pracuj.pl

@Asia

Tak, na Pakowanie szukamy pracowników.

@Asia

Witam, na Pakownie potrzebujemy jeszcze Ok. 5 pracowników. Proszę składać CV na adres @: rekrutacja@pharmaalliance.eu

Europharma Alliance Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Wiceprezes Zarządu w miejscowości Rzeplin. Bierzesz udział w procesie rekrutacji? Jak wrażenia?

pj

Bardzo dobrze, dziękuję za troskę.

Czy firma Europharma Alliance Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

PJ

Pytanie 28.07.2021 10:54 Pytanie Czy firma Solid Security udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik? Drodzy pracownicy GoWork.pl, prosimy nie zadawać pytań na naszym forum, po prostu od razu aplikujcie do nas !

Czym w Europharma Alliance Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

PJ

Jeśli jesteś realną osobą zapraszamy do kontaktu z naszym działem HR.

A czy taka praca na produkcji jest „nużąca”? Słyszałem ze da się sporo zarobić ale zależy mi także na rozwoju, No i czy można np pracować dwunastki?

Opinia

Witam, Firma, która oferuje za pracę 3 zmianową 3 tyś.brutto w dzisiejszych czasach jest śmieszne i nie poważne!!! Więcej chyba nie muszę pisać Powodzenia!!!

@Opinia

Ania.

Pracuję ponad rok i w mojej ocenie mogę już wystawić opinie. Będzie to opinia pozytywna. Jestem zadowolona, to moja pierwsza praca w takiej branży jak i na produkcji. Nie miałam pojęcia jak to się odbywa, ale przebranżowienie się w moim przypadku przyniosło mi OGROM satysfakcji. Poznałam bardzo dużo fajnych, ciekawych i co najważniejsze dzielących się doświadczenim ludzi. Firma stawia na bezpieczeństwo, dobre relacje między ludzkie jak i fajne gratisy comiesięczne. Nie ma przepaści między kadrą kierowniczą a produkcją i to DUŻY plus. Pensja zawsze na czas. Polecam.

Dora
@Ania.

Jakie są zarobki????

Dora

Jakie są zarobki w firmie i czy szukają Panstwo pracowników oddział w Rzeplinie??

Jak wygląda ścieżka kariery w Europharma Alliance Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

pj

Botom prowokującym sztucznie dyskusje mówimy dziękuję . Takie działania ze strony portalu są nie etycznie.

Czy jest możliwość pracy w Europharma Alliance Sp. z o.o. na część etatu?

PJ

Dziękujemy, ale nie odpowiadamy botom z gowork.pl

Dawid

A jakie są zarobki na pakowni?

@Dawid

Panie Dawidzie, informację nt. warunków pracy może Pan uzyskać w dziale HR pod adresem email: HR |małpka| PHARMAALLIANCE |kropka| EU

pracująca

Witam,pracuję w firmie od kilku lat i będę pracowała dalej-jestem pracownikiem pakowni.Firma jest jak najbardziej na OK.Jak masz chęć do pracy to dasz radę a jak masz dwie lewe ręce to szukaj gdzie indziej.Pensja zawsze na czas i premie też są , jak się pracownik stara to zostanie doceniony.Jak wszędzie pracodawca ma swoje wymagania a tutaj szczególnie trzeba przestrzegać higieny i BHP jak również standardów produkcji.Jak ktoś popracuje z rok to trudno mu odejść z tej pracy,ostatnio obserwuję taką tendencję,że pracujące matki w tej firmie polecają pracę swoim córkom (to oznacza,że pracodawca jest w porządku).Doceniam pracodawcę i warunki jakie oferuje.

@pracująca

Długo myślałem czy odpowiedzieć i jak. Dziękuję za wpis w imieniu całej firmy i własnym. Ma dla mnie duże znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Europharma Alliance Sp. z o.o. - Rzeplin

• Jak się pracuje w Europharma Alliance Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Europharma Alliance Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Europharma Alliance Sp. z o.o.?

Europharma Alliance Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Al. Led 1
    55-020 Rzeplin
  • NIP: 8942915092 REGON: 20565442 KRS: 0000286948

Europharma Alliance Sp. z o.o.