Opinie o Ascensia Diabetes Care Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ascensia Diabetes Care Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Ascensia Diabetes Care Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ascensia Diabetes Care Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Rekrut Nowy wpis

Jedna z najlepiej zorganizowanych rekrutacji. Szybkie odpowiedzi, weryfikacja języka, rzeczowe pytania o doświadczenie, szybka odpowiedź. Jasno i konkretnie, bez zbędnego przedłużania i testów i czekania miesiącami. Tak powinno być. Pozdrawiam HRy

Wioleta Nowy wpis

Hej, zauważyłam, że wznowiono wczoraj ofertę dla Specjalisty ds. Operacji Płacowych. Czy był ktoś na rozmowie i może o niej opowiedzieć? zastanawiam się czemu wciąż ktoś jest poszukiwany. trudno jest się jednak dostać? już wcześniej myślałam żeby się zgłosić

Anka Nowy wpis

Polecam. Polecam. Polecam. Fajne miejsce do pracy i do rozwoju. Bez stresu. Ludziska super. Szefostwo spoko.

Cześć. :) Właśnie widziałam wypisane benefity w dzisiejszej ofercie na stanowisko Payroll Operations Specialist. Z oferty już wiem, że bez trzech lat doświadczenia w branży się nie obejdzie, oraz ze przypadają premie roczne. A co z ogólna podstawą wynagrodzenia? czy każdy zaczyna od innej, skoro nie jest wprost podana?

Firma Ascensia Diabetes Care Poland Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Medyczny. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Zoja

Bardzo polecam! Mamy bardzo dużo benefitów, lux med, karty lunchowe, ubezpieczenia, kafeterię, owoce, platformy do nauki języków. A co najważniejsze mamy super atmosferę z super przełożoną. Pracy jest sporo, ale nie az tyle żeby siedzieć nadgodziny. Ogólnie pracuje się fajnie.

Zastanawiam się czy sporo osób pracuje po prostu z polecenia. Podkreślono właśnie dobre benefity i rekomendacje pracownicze to jedna pozycja się w nich zawierająca. Ciekawi mnie ile wynagrodzenia może dzięki niej wpaść i czy warto polecać?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Ascensia Diabetes Care Poland Sp. z o.o.?

Nowa

Fantastyczna atmosfera. Super benefity. Szefowa super fajna, otwarta, epmatyczna. Fajnie się pracuje. Ludzie mili i otwarci. Pensje spoko. Polecam aplikować.

Werka

Czy mogę mieć wpływ na zmianę przełożonego? We wpisach podkreślone zostało, że najważniejsze to trafić na kogoś dobrego, zastanawiam się czy to czysta loteria czy jednak mam na to jakikolwiek wpływ? liczę na dobra atmosferę

Aljs

Pracuję ponad rok i uważam, że jest ok, wynagrodzenie zawsze może być wyższe lub niższe. Najważniejsze to trafić na spoko przełożonych, team, klientów wewnętrznych a to się zmienia w czasie j przestrzeni. Także ja polecam firmę a jeszcze bardzo dobrze przygotować się do rozmowy, żeby dopytać na sypie rekrutacji o sprawy, ktore są istotne dla danego kandydata.

Ano, ja także już od jakiegoś czasu jak ktoś tutaj z rok temu się zastanawiam nad tą pracą zdalną. I czy stanowisko ma wobec tego jakieś większe znaczenie? Wiecie? W jednej opinii ktoś pisał o dodatku do tego trybu pracy, wiadomo ile wynosi i czy do czegoś jeszcze dodali dofinansowanie?

Czy mozna pracowac 100% w domu?

Ooo

To jak to z tymi zarobkami tam? Ktoś tu pisał w komentarzu, że liczy na 10 tysięcy, no ja też tak myślałem właśnie. Chodzi mi o stanowisko Internal Control Specialist. I oczywiście proszę o informację, za ile to godzin w miesiącu. Są nadgodziny w firmie?

Podobno pracując w firmie Ascensia Diabetes Care Poland Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 7200 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Czy chodzi ci o 7200 brutto czy netto? Zastanawiam się nad aplikacja ale liczyłem na ok 10k brutto.

@Kandydat

hej, jakby nie patrzeć z miesiąc od tego czasu już minął czy aplikacja ostatecznie poszła? na podstawie czego te 10 k zostało wzięte pod uwagę? jak teraz rozmowa wygląda, może da rade negocjować?

tacca
@Kandydat

jak jest salary na GL Accountant?

Na jakie wsparcie w Ascensia Diabetes Care Poland Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Oudin

Moja opinia może nie zabrzmieć wiarygodnie, bo jednak raczej przychodzi się tutaj ponarzekać, ale dla mnie to najlepsza firma w jakiej dane mi było pracować. Zaznaczę tylko, że jestem częścią SSC. Jest to korpo i każdy kto w korpo pracował zna specyfikę. Natomiast: - firma ma dobre benefity i serio, naprawdę o to dbają. Pakiety medyczne VIP do Luxmedu, dostęp do platformy nauki języka (eTutor), karta lunchowa Edenred, ubezpieczenie na życie, dodatek za pracę zdalną (wprowadzony zanim zostało to narzucone prawnie) i premie roczne też były do tej pory bardzo w porządku. Dodatkowo świąteczne paczki oraz świąteczne premie (kilkaset PLN). - W czasie pandemii nikt nie gonił pracowników na siłę do biura narażając ich zdrowie, tylko było odgórne zalecenie, że kto może niech przeczeka w domu. - Kiedy przeszliśmy oficjalnie na model hybrydowy, dostaliśmy nawet jednorazowy dodatek na doposażenie biura w domu Ludzie są różni, spotyka się zarówno takich, z którymi prywatnie nigdy nie chciałbyś mieć nic wspólnego, a są i tacy, z którymi chętnie zawsze zamienisz kilka słów. W opozycji do tego co zostało napisane poniżej - nie mogę też powiedzieć złego słowa ani na szefa SSC, ani na szefa HR, dla mnie zawsze byli w porządku. Zaznaczę tylko, że osobiście nigdy nie spotkała mnie sytuacja otwartego konfliktu lub innych zachowań, typu mobbing, które wymagałaby interwencji działu personalnego, nie wiem jak wygląda reakcja w takiej sytuacji. Ogólnie to w kwestii atmosfery różne historie słyszy się na korytarzach i - wiadomo - również te negatywne, ale tylko jedna dotarła do mnie z pierwszej ręki, więc nie chcę powielać plotek. Moje osobiste odczucie jest takie, że w skali 1-10, atmosferę oceniam na 7-8. Wlicza się w to również relatywnie dobra współpraca z zagraniczną centralą. Tam też ludzie są różni, ale jednak moim zdaniem dominuje serdeczność. Wygląda to w każdym razie o wiele, wiele lepiej, niż w moim poprzednim miejscu pracy. Z nadgodzinami bywa różnie, ale z tego co się orientuję to większość działów nie ma systemowych nadgodzin. Wiele osób widzę, że kończy pracę normalnie po 8h. Czasem, wiadomo, jak gonią terminy trzeba przycisnąć i trochę zostać, ale moim zdaniem to ma raczej charakter incydentalny. Powtórzę tylko, moim zdaniem firma bardzo ok, ja rekomenduję, ale każdy musi sam podjąć ryzyko.

Halina

Trafiłam na ogłoszenie Financial Analyst i nie ukrywam, że jestem dość mocno zainteresowana aplikowaniem, jednak szukam kogoś kto mi potwierdzi i opowie więcej o tych naprawdę świetnie brzmiących warunkach pracy. Jak to realnie wygląda, jeśli chodzi o te benefity z ogłoszenia w postaci zdalnych zajęć językowych czy premii? Czy realnie można na to wszystko liczyć?

Anonimous

Całkiem w porzo firma z fajną kulturą organizacyjną. HR i Dyrektor Shared servisu naprawdę robią dobrą robotę jeśli chodzi o atmosferę w pracy. Pracowałem w firmie przez 5 lat i ogólnie byłem zadowolony. Tyłko naprawdę mega fajna oferta z innej firmy skusiła mnie żeby zmienić pracę. Ale ogólnie wiele rzeczy się nauczyłem w ADC i spotkałem bardzo fajnych ludzi. Polecam tą firmę!

jp
@Anonimous

Z tym HR to nie do końca prawda, jest (usunięte przez administratora)zamiatany pod dywan niestety, wiem to od znajomej, która pracowała w zespole GL.

Www
@jp

Dzial personalny akceptuje niemoralne i (usunięte przez administratora)zachowania przelozonych z innych dzialow. Sa ludzie ktorzy uciekaja od rozwiazywania nieporozumien, konfliktowych sytuacji w sposob normalny. Tylko upodlaja czlowieka ,by zachowac sobie dobry PR, a co tylko robia, to doprowadzaja czlowieka na skraj wyczerpania psychicznego. Oby sie ludzie tam ogarnrli bo nie wolno sir tak zachowywac!

piotr
@jp

to niestety prawda, działu HR nie interesują zachowania przełożonych oraz złe traktowanie pracowników

@piotr

nie wiem na ile w tym prawdy ale ten dział to taki bez zmian od lat jest? zastanawiam się czy ktoś podejmował więcej rozmów na ten temat, ciekawa byłabym ich reakcji na to. jak dialog może wyglądać? ludzie otwarcie starają się tu rozmawiać o problemach?

Zzz

Praca sama w sobie fajna, rozwijająca. Miejsce ma dobry potencjał do rozwijania umiejętności pracowników, ale niestety natrafiasz na klasyczną klikę koleżanek z działu, które rujnują Ci życie w pracy(co odbija się na twoim zdrowiu fizycznym i psychicznym, klasyczne intrygi, manipulacja itd). TL nie wie tak naprawdę co dzieję się w jego dziale, jest bardziej zainteresowany pronoponowaniem relacji ons, pozapracowych. Szkoda, że Twoich argumentów i zdań nikt nie zawierza jako prawdę i na sam koniec rzucą Cię jak papier na chodnik. Mam nadzieję, że ludzie z tego miejsca przemyślą swoję zachowanie i nie dopuszczą do takich zachowań never again. Chyba płonne są to nadzieje.

@Zzz

:( czyli atmosfera według Ciebie leży? Ale ten początek mimo wszystko mnie zaciekawił. Możesz proszę napisać coś więcej na temat samej specyfiki pracy i dlaczego została przez Cebie uznana za tak rozwijającą?

Jaka jest kultura pracy w Ascensia Diabetes Care Poland Sp. z o.o.?

Jest ok. Zależy jaki dział Cie interesuje ale ogólnie pracuje sie raczej przyjemnie.

Zbigniew

Przyjemnie to znaczy, że nie ma żadnych konfliktów i atmosfera jest ok? Z przełożonymi też się można dogadać?

@Zbigniew

Pracuję ponad 2 lata, Przez ten czas nie byłam ani uczestnikiem ani świadkiem jakiegokolwiek konfliktu. (może taki traf), ale z mojej perspektywy można się dogadać z każdym, atmosfera jest luźna i pozytywna, bez timecampów i innych bzdur.

Zostaw merytoryczną opinię o Ascensia Diabetes Care Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ascensia Diabetes Care Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ascensia Diabetes Care Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ascensia Diabetes Care Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ascensia Diabetes Care Poland Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 98
    00-807 Warszawa

Ascensia Diabetes Care Poland Sp. z o.o.