Opinie o Enefit Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Enefit Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Enefit Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enefit Sp. z o.o. w Warszawa

AAA Nowy wpis

Red flagi stawiacie firmie? nie mam pojęcia na ile to uzasadnione ale wpadłem zorientować się jak zarabia mniej więcej Project Manager. Pełnię obecnie podobną funkcję, w zasadzie w tej samej branży. Ciekaw jestem jak praca jest obecnie wynagradzana, ponieważ w aktualnym ogłoszeniu nie podano widełek. Czy doświadczenie wpływa na podstawę? Mam za sobą 4 lata

Aktualnie rekrutują tu nowa osobę na posadę Office Manager. Jest tu ktoś, kto wie coś o tej pracy? Fajnie, że napisali o spotkaniach integracyjnych. A ile razy w miesiącu czy w roku są takie spotkania?

Kandydat Nowy wpis

Dziwna sprawa z ta oferta. Już byłam umówiona na spotkania (aplikacja została otworzona po 3 tygodniach a bulo ze praca od zaraz) gdy w dniu spotkania a właściwie w drodze na spotkanie odebrałam telefon od rekruterka , ze nie jest aktualne bo obecna OM jednak się rozmyśliła i nie zmienia stanowiska. ????‍♀️

Kandydat Nowy wpis
@Kandydat

Dzięki, właśnie miałem aplikować ale skoro firma nie może się dogadać z pracownikiem co do wakatu to widać dziwne kwasy mogą być. Ogłoszenie po pół roku znowu aktualne. Albo szukają co chwilę kogoś albo na stanowisku jakaś XY córka szwagra czyjegoś ojca i możesz stracić pracę z dnia na dzień jak znowu jej się odwidzi. Tak czy owak firma RED FLAG

Generalnie to co to oznacza, że atmosfera oraz warunki są na wysokim poziomie? Ktoś tak jeszcze w styczniu zeszłego już roku napisał, ale właśnie bez rozwinięcia... Ja to jednak lubię mieć przed sobą konkret. Do teraz warunki jakkolwiek się zmieniły? Na stronie ofert brak, widzę tylko żółtą kaczuszkę przy tej informacji. Jak są dostępne stanowiska to jaka grafika się pokazuje? : )

Warszawa to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Specjalista ds. Marketingu? Co powiecie o pracy w firmie Enefit Sp. z o.o.?

Polecam. Pracuje tam już długo i atmosfera oraz warunki są na wysokim poziomie.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Enefit Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds danych pomiarowych i zmiany dostawcy ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Aplikujący

Podejście do rekrutacji, nie jest szczególne. Wciąż czekam na informację zwrotną, mimo zapewnień że będzie jeszcze w tygodniu rozmowy rekrutacyjnej.

@Aplikujący

Również do dzisiaj mam odpowiedzi, strata czasu

kandydat
@Aplikujący

potwierdzam, strata czasu. Na rozmowie kwalifikacyjnej, która była niskiego poziomu (bardzo szybkie tempo, ucinanie zdań) był podany termin zakończenia procesu rekrutacyjnego, po tygodniu napisałem maila i próbowałem się dodzwonić, zapytać, niestety brak reakcji.

Kamil
@kandydat

Na jakie stanowisko aplikowałeś? Czy rozmowa była w języku angielskim?

kandydat
@Kamil

sales manager - było jedno pytanie po angielsku

Tyson

Rozmowa rekrutacyjna składa się z dwóch, a tak naprawdę z trzech etapów. Pierwsza to telefon z działu HR, który tak naprawdę nic nie wnosi, ponieważ te same pytania poruszane są na drugi etapie, na którym dodatkowo pojawia się osoba na menadżerskim stanowisku. Podczas drugiego etapu występuje weryfikacja CV, języka angielskiego oraz standardowo "oklepane" pytania od pracownika działu HR. Trzeci etap jest to spotkanie w centrali, w Warszawie z osobami decyzyjnymi odnośnie procesu rekrutacji. Odnośnie feedbacku nie mam jakiegokolwiek pozytywnego zdania, informacja nie bo nie - brak jakiejkolwiek konstruktywnej odpowiedzi tłumaczony jest polityką firmy (brak zgody na udzielenie odpowiedzi) lub podjęcie współpracy na określonych podczas rozmowy warunkach.

Agata

Czy ktoś mógłby napisać, jak wygląda kwestia benefitów socjalnych, takich pozapłacowych, oferowanych pracownikom w Enefit? Ciekawi mnie bardzo, czy pracownicy mogą korzystać na przykład z dofinansowania do karty sportowej albo prywatnej opieki medycznej.

Donek

Firma estońska ale dobrze radzi sobie na naszym rynku, rozszerza swoją ofertę i do tego dobrze się pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Enefit Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Enefit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enefit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Enefit Sp. z o.o.
  • Plac Marsz. Józefa Piłsudskiego 1