Opinie o Afz Group Sp. z o.o. (w likwidacji) w Gdańsk

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Afz Group Sp. z o.o. (w likwidacji). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Afz Group Sp. z o.o. (w likwidacji) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Afz Group Sp. z o.o. (w likwidacji) w Gdańsk

Ciekawa Nowy wpis

Wybiera się ktoś na pakowanie leków? Groningen

Spawacz

Nie polecam. Wystarczy przeczytać ogłoszenie z wczoraj. "Spawacz MIG/TIG ESPOO FINLANDIA Stawkę od 12,66 € na godzinę + 6,3% + pieniądze na wakacje 9% = średnia pensja 14,66 € za godzinę brutto. Zakwaterowanie, pokoje 4-5 osobowe, koszt ok 150 euro miesięcznie." Przecież to jest jawne szukanie jeleni.

AFZ
@Spawacz

AFZ jest Agencją, która prowadzi procesy rekrutacji dla pracodawców zagranicznych. Proszę zwrócić uwagę, że oferta jest sprzed ponad roku, a u nas oferty pracy aktualizują się co tydzień. Po drugie, w każdym ogłoszeniu informujemy, iż praca jest na warunkach pracodawcy zagranicznego. AFZ nie zatrudnia pracowników. Koszt zakwaterowania podany jest na miesiąc, czyli 37,5 euro na tydzień. Każdy ma prawo wyboru pracy, która spełnia jego oczekiwania. AFZ działa na wielu rynkach UE stąd nasi kandydaci mają możliwość wyboru pracy w różnych krajach. Ci którzy z nami współpracują, zawsze otrzymują propozycje pod swoje preferencje... Zapraszam do współpracy a później do wystawienia opinii ;) Pozdrawiam serdecznie

Spawacz
@AFZ

Oferta z przed pięciu dni. Ref. PRZEM.FIN.002 Praca dla doświadczonych spawaczy metalu pracujących metoda MIG i/lub TIG. Wymagania: Komunikatywna znajomość języka angielskiego Oferujemy: Zatrudnienie na warunkach pracodawcy zagranicznego Stawkę od 12,66 € na godzinę + 6,3% + pieniądze na wakacje 9% = średnia pensja 14,66 € za godzinę brutto Umowa na czas określony ok. 6 m-cy Ubezpieczenie zdrowotne VMP (Workcontrol Oy) 40 godzin pracy w tygodniu Zakwaterowanie, pokoje 4-5 osobowe, koszt ok 150 euro miesięcznie Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z zaznaczonym nr ref. Proszę mi nie pisać że to stara oferta z przed roku. Ja wiem że wy ludzi nie zatrudniacie. Jak każda tego typu Agencja. Jesteście jak sutener. Pracownik jest dla was jak towar. Liczy się kasa i nic więcej. Ja tylko przestrzegam innych ludzi, żeby widzieli kontrast. Nie będę z wami współpracował. Mam zasadę wynikającą z doświadczenia że gówna nie tykam. Wasza oferta śmierdzi z kilometra. Trzeba być desperatem, albo mało rozgarniętym człowiekiem żeby wejść z deszczu pod rynnę. Nie pozdrawiam.

Fakt Nowy wpis
@Spawacz

Powtarzacie tą samą śpiewkę każdemu kto do Was zadzwoni że oferty się aktualizują i macie bardzo duuużo pracy .A ta o którą akurat pytasz jest ofertą już nieaktualną .Zależy Wam wyłącznie na pozyskaniu danych (C,V) Jak działacie ,.skoro nie aktualizujecie ofert ? Obsługa opryskliwa i niesympatyczna. Po co zatem siedzi i odbiera telefony Pani Księżniczka . skoro twierdzi że nie jest rekruterem i nie udziela informacji na temat ofert. Śmieszne...Dobrze że nagrywacie rozmowy ,tylko szkoda że nie wyciągacie wniosków. Podzielam opinię przedmówcy. Nie pozdrawiam.

Dorota Nowy wpis

Specjalista ds. Rekrutacji i sprzedaży usług HR - to stanowisko wydaje mi się ciekawe i mam pytanie czy ktoś miał z nim styczność i coś może opowie ?

Alicja Nowy wpis

Chciałabym wyjechać na sadzenie cebulek czy ktoś z was może kiedyś już wyjeżdżał z ta agencja ?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Afz Group Sp. z o.o. (w likwidacji) się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Polecam. Fachowa usługa. Pomogli mi zorganizować pracę na produkcji. Dobry kontakt w trakcie zatrudnienia.

Ona

Mega zadowolona ze współpracy. Polecam!

Jack

The worst agency in the world

lourie

szok!

xxx
@lourie

Z jednej strony może wiem o co chodzi z drugiej strony może i nie, czy możesz coś więcej napisać, wypowiedzieć się, jeśli można. Gdzie byłaś/byłeś przy czym itp, ostatni post zamieszczony tu to wrzesień zeszły rok to świadczy może że jest dobrze, mają wiele ofert pracy w różnych miejscach i branżach. Ja byłam przez nich kierowana dawno temu do pracy, szło bezproblemowo z tym, że na miejscu zamieszkanie bardzo słabe miałam z naciskiem słabe (niby fajni ludzie ale wolała bym być na zewnątrz ta klitka była w stanie pomieścić chyba wszystko -pokój nie jedno z czego wyglądał a kilkuosobowy jego zawartość=kuchnia+garaż+palarnia+aranżacja komuny+wszystko z innej parafi po sam sufit, było sprzątane tak po wierzchu żeby nie było widać sma(r)lców olejów taki żart szafki szatnarskie metalowe słupki a szafę turystyczną składaną plus składana lampa własnoręcznie to przerabiałam gdzieś indziej, wkurzyć się można ) koszta duże tak wyglądało jakby wynagrodzenie zatrzymało się w miejscu z pół wieku z kolei u mnie też bo niemam pewnych umiejętności ale to i tak nie wpływało by na coś lepsze mając. Bywa źle nieraz. Plus, że Firma zagraniczna rozliczyła się, wszystko przesłali, wakacyjne wypłacili.

Maja

@Kulak, może warto sprecyzować swoje pytania odnośnie firmy Afz Group? W ten sposób innym użytkownikom będzie łatwiej na nie odpowiedzieć. Czy interesują Cię warunki mieszkaniowe, a może wynagrodzenie? Czy to będzie twój pierwszy wyjazd do Norwegii? Na tym forum na pewno jest kilka osób zastanawiających się nad wyjazdem do Norwegii. Niektórzy jednak wolą obserwować, a nie komentować.

Naiwna
@Maja

Czy ktoś pracuje przez tę agencje w Holandii? Czy umowę o prace podpisujecie od razu przed rozpoczęciem pracy czy w dniu rozpoczęcia? Mnie zaproponowano podjąć prace od poniedziałku ale umowę mogę podpisać w środę lub czwartek- czy to jest zgodne z przepisami???

@Naiwna

Widzę że to pierwszy twój wypad/wyjazd do pracy za granicę, poza Polskę. U nich czy też przez nich jest legalnie, ja byłam za ich pomocą i to był tylko mój jeden wyjazd do Holandii pracy. Na wstępie jest rozmowa wiadomo o co jeżeli odpowiada praca, jest kierowanie dokument dla obu stron do podpisu, jeśli się zaakceptuje to czeka dalsza droga etap po informacjach gdzie co i jak (rekruter/koordynator/opiekun nie wiem jak by tu ich nazwać wszystko przedstawi, w każdym razie u mnie tak było) potem na miejscu docelowym/przyjazdu tamtejszy koordynator z Firmy tej na miejscu pod która się podlega ogarnia osobę, czyli wypełnić kwestionariusz umowa no i reszta gadżetów zwiazanych z pracą co gdzie i jak, żeby pracować trzeba mieć wyrobione nummer sofi/nip nl. nie zapomnij o koncie mieć na forsę ojro zarobioną jak przepracujesz coś tam:) Transport do roboty czy jest i jaki to też przed wyjazdem powiedzą, nawet co zabrać ze sobą -pościel, ręcznik -standart, ważne pytać i słuchać. Dużo agencja pomaga na początek z papierami itd . nawet nieraz ludzie na miejscu rzucą jakieś info. "Kto pyta nie błądzi" Następnie już od nas zależy czy damy rade pracować, czy stawka ok itd ...w razie problemu to do biura na miejscu trzeba pierw podać o co "biega" chodzi. Na wstępie przygotowac się, skoncentrować, uważnie słuchać, nie stresować się, podejść na luzie, nie wiem jak jest u niektórych osób, jak wygląda podejście do podjęcia pracy rozmowa.

Alex

No właśnie nic nie ma na temat tej firmy. Jednak czytając ich ogłoszenie zastanawiam sie jak funkcjonują, bo stawka niska, za lokum wysoka a nic nie ma o przelocie do i z miejsca wykonywania pracy jak i o dojazdach i wyżywieniu. Domyslam sie ze wszystko po stronie pracownika. Rzecz w tym ze wówczas zostanie takiemu mniej niż moze zarobić na tym samym stanowisku w Polsce. Jaki wiec tu sens pchać sie w taka prace?

let it be good
@Alex

I tak pojawić się może pewne ryzyko Albo się poszczęści albo nie Funkcjonować powinno raczej wszystko dobrze Dla nowej osoby do pracy poza granicami kraju w tych czasach nasuwają się pytania takiego typu: -Jakie lokum i w ile osób na pokojach? oby nie przepych, ścisk, tłok -Jakiej są kultury osobistej Ci owi współlokatorzy? -Jakie stawki i jakie odciągnięcia czy nie zbyt wysokie i słuszne? -Oferty pracy czy rzetelne? -Czy jest równowaga w pracy? chodzi mi o mieszanie prac lekkich z ciężkimi, czy jest rozkładanie ich pomiędzy pracownikami -Norma? Akord? -Czy umowa pracy jest przestrzegana przez obydwie strony? pracodawcy jak i pracownika? a pracownik o zakwaterowanie dba? i jest sprawdzany pod kątem kwalifikacji itp. Większość biur pracy na dzień dzisiejszy zapewnia dobre warunki, prace. Ale i zdarzą się problemy zastane na miejscu więc starajmy się je rozwiązywać nie zamiatać pod dywan. Bądźmy dla nich też dobrymi pracownikami i aby się z nas nikt nie wstydził.

Naiwna
@Alex

Daj proszę znać czy wyjechałeś z tą agencją?

Kulak

Witam może ktoś leci do tromso w Norwegii albo tam jest i może coś napisać o pracy jako malarz ....byłbym wdzięczny za jakieś informacje...dziękuję pozdrawiam

Maja

@anonim, czy będziesz wyjeżdżał z Afz Group po raz pierwszy? Może to już Twój kolejny wyjazd? Jak oceniasz warunki mieszkaniowe, czy transport do miejsca pracy jest bezpłatny i zapewniony przez pracodawcę? Może wiesz coś na ten temat? Wasza opinia o firmie jest bardzo ważna, na pewno są osoby, które chciałby wyjechać z tą firmą do pracy.

Janusz

Ja mogę polecić agencję, wyjeżdżaliśmy 2 razy, nawet aktualnie jesteśmy w Holandii przez tą agencję, praca jest dobra, za stawkę w miarę porządną. Kontakt z agencją jeden z lepszych, Pani bardzo rzeczowa, oferta, umowy bardzo szybko. Jednym słowem polecam.

@Janusz

Zgadza się. Ta agencja tu w pl jest bardzo dobra, w razie problemów i pomoże.

Mudzyn

Jeśli chodzi o agencje, to mogę polecić. Pracuje na magazynie z karma - wypłaty na czas, dużo godzin, zakwaterowanie dobre. Póki co nie mam na co narzekać :)

Paula

Czy ktoś ma jakieś informacje na temat AFZ Group? Jak działa współpraca, zarobki itp? Zastanawiam sie nad wyjazdem przez ta agencje.

Kika
@Paula

Wjechałaś przez tą agencję? Wiesz coś? W internecie nic nie mogę znaleźć

• Jak się pracuje w Afz Group Sp. z o.o. (w likwidacji)?

Zobacz opinie na temat firmy Afz Group Sp. z o.o. (w likwidacji) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Afz Group Sp. z o.o. (w likwidacji)?

Afz Group Sp. z o.o. (w likwidacji)
2.9/5 Na podstawie 8 ocen.

Afz Group Sp. z o.o. (w likwidacji)