Opinie o Nrf Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nrf Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nrf Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nrf Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Maciek

Firma uczciwa i co najważniejsze wypłacalna. To co jest ustalone na rozmowie tego się trzymają. Ludzie spoko. Praca w normalnych warunkach godzinowych i społecznych. Trzeba robić swoje w dobrym tempie, a nikt nie czepia się wtedy.

biuro
@Maciek

Dokładnie, firma wie jak dbać o komfort psychiczny pracownika. Atmosfera i warunki socjalne na plus

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Nrf Poland Sp. z o.o.?

prawda Nowy wpis

Kierownictwo nie potrafi być szczere i to poważny problem. NRF jest małą firmą z ograniczonymi możliwościami awansu i często też rozwoju w zależności na jakie stanowisko pójdziesz. Wiele osób z tej firmy odeszło, bo obiecywano im coś czego firma zwyczajnie nie jest w stanie spełnić. Z jednej strony można powiedzieć byli naiwni, ale czy relacja pracodawca - pracownik nie powinna opierać się na obopólnym szacunku, dialogu, szczerości oraz rzetelności ? Warto sobie na to odpowiedzieć.

ooo Nowy wpis
@prawda

Kurczę, serio z tym rozwojem? Jestem zainteresowany ofertą pracy dla Operatora wózka widłowego - Magazyniera. W ofercie napisali, że możliwość rozwoju to nietylko hasło i że istnieje nawet szansa na przejście z działu do innego działu. Były w ogóle takie sytuacje, że ktoś chciał zmienić dział i mógł to zrobić?

Ggg

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej, mimo zapewnień że otrzymam odpowiedź z wynikiem, nikt się do mnie nie odezwał w wyznaczonym terminie, nie polecam takiego pracodawcy, który nie szanuje czyjegoś czasu i danego słowa

NRF HR Nowy wpis
@Ggg

Przepraszamy za tę sytuację i za wszelkie niedogodności, jakie mogły wyniknąć z braku odpowiedzi w wyznaczonym terminie. W pełni doceniamy Pana zaangażowanie i czas poświęcony na udział w rozmowie rekrutacyjnej. Proszę o kontakt mailowy: rekrutacja@nrf.eu, abyśmy mogli udzielić Panu feedback'u. Ponownie przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Nowy wpis

Hej. Czy ktoś może mi powiedzieć jak wyglada system premiowy na stanowisku Technical Support Specialist? Ciekawy jestem jak wysokie są wyniki do zrealizowania i czy dodają dobre premie do podstawy

Jest oferta dla specjalisty ds. kontroli jakości i tak się zastanawiam, co z tą premią i umową. Na początku jest okres próby, potem umowa na 12 miesięcy, i dopiero potem na czas nieokreślony. Piszą, że premia za wyniki przyznawana jest na tej docelowej umowie. Trochę słabo pracować rok bez premii... czy to warunek konieczny, dostał ktoś ją wcześniej? No, chyba że już na początku oferują naprawdę konkretne zarobki. Dajcie znać jak to u was działa :)

szanuj się

Nie pasuje Ci oferta to negocjuj lub odrzuć. Premie stosują tylko nieuczciwi pracodawcy są po to, aby cię króciutko trzymać i za byle co będzie Ci ona zabrana. Dokładnie tak to w tej firmie zresztą działa + toksyczni ludzie na stanowiskach kierowniczych.

Księgowa

Sama rekrutacja przbiegła w bardzo miłej i przyjacielskiej atmosferze. Niestety pomomo obietnic ze strony osób z firmy nie otrzymałam odpowiedzi do dzisiaj. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że nie zostałam wybrana, ale byłoby miło żeby ktoś napisał chociaż maila. Widocznie firma NRF Poland nie szanuje osób, które były zainteresowane pracą.

Dlaczego nie dajecie informacji zwrotnej do osób które potencjalnie chcieliście zatrudnić? Czy to wymaga, aż tyle wysiłku? chodzi o wzajemny szacunek.

Leszno
Poszukujący

Witam, widziałem ogłoszenie Supply Chain Coordinator, Macie jakieś doświadczenia? Jak wygląda rekrutacja? Warto?

O a wiesz jak jest obecnie? Bo pisano tu już jakiś czas temu, że kasa słaba i w sumie, że można zarobić nadgodzinami tylko. Pozmieniało się? Jaka stawka dla takiego magazyniera teraz? Atmosfera też na plus, nie ma konfliktów w zespole?

Patryk

Kasa jest trochę wyższa niż to co można teraz zarobić na innych magazynach. Generalnie przychodzisz i robisz swoje to będzie ok. Ludzie bardzo na ok przez co atmosfera jest naprawdę na duży plus. Pracuję już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony

Basia
@Patryk

Hej a dziewczyny tez u was na picku mogą robić? Jest co dźwigać czy to zależy? Mam już doświadczenie, wiec wdrożenie raczej nie będzie dla mnie problemem. Atmosfera piszesz, że jest ok? integracje i te sprawy też organizujecie sobie czy raczej nie ma kiedy?

Mam wrażenie, że przeszukałem cały internet, a i tak z marnym skutkiem — nie znalazłam żadnej oferty pracy na magazyneira, jedynie archiwalną. Jak dostaliście tutaj pracę? Mam się udać bezpośrednio do zakładu podpytać? Pytam na poważnie, to bardzo duża firma, coś mi się nie chce wierzyć, że nie mają wakatów. Chodzi mi właśnie o robotę na magazynie, czy coś podobnego jak operator. Jak tam, co ogólnie myślicie o pracy w firmie? Zadowoleni z warunków? Coś tam narzekaliście, mam nadzieję, że się coś poprawiło?

Luk

Normalnie przez stronę, może dostać się z polecenia przez kogoś kto pracuje w firmie. Praca oraz ludzie bardzo ok.

Stefek
@Luk

Miło, że dałeś info. Co dokładnie oceniasz jako ok w pracy tam? Bo widziałem, że pisali tutaj o słabych zarobkach. Odniesiesz się do tego, czy coś się poprawiło? Nadgodziny, jak są możliwe to jest jakiś limit ich wykorzystywania? Bo i to mnie zaciekawiło.

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Nrf Poland Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

biuro
@Maciek

Ona

Muszę się podzielić swoją opinią. Jestem jak najbardziej na "tak" jeśli chodzi o prace w NRF Poland. Biuro nowoczesne, ludzie pomocni i benefity w standardzie. Oby tak dalej :)

Ryszard

No i dobrze, że ci pasuje praca. Nie każdy umie się wpasować i wtedy wszystko mu przeszkadza. Dobrze zarabiasz, czy pensje nie są najmocniejszą stroną zatrudnienia?

@Ryszard

Jakie dobrze, co ty(usunięte przez administratora) Zarobki słabe, szału nie ma, w innych firmach wyciągniesz więcej.

Obecny pracownik
@Ryszard

Zarobki się zmieniły można więcej zarobić niż za czasów byłego pracownika. Jest to uzależnione od doświadczenia i chęci nauki na nowych stanowiskach. Najlepiej samemu się zgłosić na rozmowę.

@Obecny pracownik

Czyli nie dają każdemu równo tylko można coś wynegocjować i ugrać podczas rekrutacji. A jak ma się chęć nauki to myślisz, że wyślą wtedy na jakieś szkolenie i nie trzeba będzie podpisywać lojalki?

Ryszard

Tylko pytałem, a ty już się unosisz. Rozumiem, że masz słabą pensje, ale to nie znaczy, że każdy tyle zarobi, nie? Więcej optymizmu życzę.

@Ryszard

Pracujc w NRF NIE ZAROBISZ kokosów chyba że będziesz gonił nadgodzinami, a to przecież nie o to tu chodzi. To że stawki się zmieniły nie dziwi mnie wcale, poszli po rozum do głowy jak (usunięte przez administratora) osób się zwolniło w ciągu jednego miesiąca ale ok 3k na rękę szału nie robi Ja się nie unoszę to ty masz problem, (usunięte przez administratora)

On

Cześć, Pracuje od początku i nie pamiętam miesiąca, aby 6 osób się zwolniło ;) sciema

Wzięliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Magazynier w Nrf Poland Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem marki? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

HR

Cześć, Kandydaci powinni postawić na szczerość w rozmowie, pewien poziom doświadczenia i zaprezentować chęć do rzetelnej pracy. Pozdrawiam

Konrad

A ja uważam, że wystarczy być dobrym pracownikiem a opinia o firmie byłaby z całą pewnością pozytywna.

Łukasz
@Konrad

Możesz nawet być najlepszym pracownikiem. A i tak będą Tobą gardzić. Byle drobnostka z nikąd spowoduje problemy wielkiej wagi.

Maria
@Łukasz

Możesz przybliżyć jakoś temat i opisać sytuację, w której drobnostka powodowała większy problem? Chętnie dowiem się coś więcej. Może po prostu dla każdego dany problem ma inne znaczenie? I dla kogoś jest błahostką a dla innego dużo większym kłopotem? Napisz proszę coś na ten temat.

As123
@Konrad

Jak wygląda praca w tej firmie na pakowaniu elementów do kartonu

Łukasz Future
@Maria

Jeśli chcesz przybliżenia na ten temat to proszę zapytać się kierownika magazynu "dlaczego każdy problem który może być "błachostką" jest tak mocno wnerwiający". on z całą pewnością będzie mieć swoje racje mijające się z prawdą, ponieważ jest to człowiek nie zrównoważony psychicznie. Ja się osobiście bardzo dziwię że jeszcze go dalej trzymacie.. Nie macie za grosz honoru by coś z tym zrobić ale wiadomo... zamiatanie pod dywan to najlepszy sposób na pozbycie się problemu.

Teresa
@Łukasz Future

Nie brzmi to za dobrze... Ale co ten Pan robi, że od razu aż za niezrównoważonego go masz?

Dział HR
@Łukasz Future

Dzień dobry, Dziękujemy za komentarz. Wysuwa Pan poważne oskarżenia. Prosimy o doprecyzowanie zaistniałej sytuacji i kontakt z HR rekrutacja@nrf.eu Pozdrawiamy, Dział HR

Dział HR
@Łukasz

Dzień dobry, Twoja opinia jest dla nas ważna. Jeśli doszło Twoim zdaniem do przejawów złego, niesprawiedliwego zachowania ze strony innych osób prośba o kontakt bezpośrednio z działem HR. Z poważaniem Dział HR

Jojek

Czy w NRF, jest dofinansowana karta Multisport? Opieka zdrowotna? W dziale logistyki można liczyć na premie?

@Jojek

Karta Multisport już działa, jest dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne. Premiami się nie zajmuję, ale wiem, że są :)

Agata
@Anonim

A wiesz w jakiej wysokości i jak często są te premie? :)

Emilia
@Anonim

No spoko nie musisz się nimi zajmować ale chyba też dostajesz, co nie? :D

Tolek

Zaczynasz od (usunięte przez administratora) brutto po 3 miesiącach masz (usunięte przez administratora)plus premia (usunięte przez administratora)za obecnosc, jak jesteś to ja masz jak Cię nie ma to nie masz, oraz za l4 także ci się nie należy.

Mati

Czytając tę opinię łapie się za głowę sam pracuje na tym magazynie i atmosfera jest dobra, nikt nikogo nie pogania poprostu rób uczciwie swoje i się nie przejmuj.Pracowalem na wielu magazynach A w nrf jest najlepiej 10/10

Paula2
@Mati

Witam czy mógłbyś opowiedzieć w skrócie jak wygląda praca przy pakowaniu gotowych elementów. Czy jest coś skomplikowanego czy raczej prosta praca?

Halina
@Paula2

Podpowiesz, skąd taka oferta pracy w NRF-ie? Bo ja znalazłam dwie takie, dla analityka cen i spedytora, obie w Gdańsku https://www.nrf.eu/pl/praca-w-nrf/ Na ich stronie nic nie ma o pracy przy pakowaniu, a chętnie się dowiem, co i jak.

Wiktoria

Jaka atmosfera panuje w dziale administracji w Nrf? Widzę, że szukają Specjalisty ds. Administracyjnych. Jaki zakres obowiązków na tym stanowisku?

Ale w jaki sposób gardzą w firmie?

Mmr

Operator Cnc na jakie pieniadze moze liczycz?

Maciek

Będziecie mieli wigilie pracownicza ?

Zostaw merytoryczną opinię o Nrf Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Nrf Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nrf Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nrf Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nrf Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nrf Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nrf Poland Sp. z o.o.