Opinie o Polska Press Grupa w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Polska Press Grupa. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polska Press Grupa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Press Grupa w Bydgoszcz

Jo Anna

Jaki zakres obowiązków należy do social media managera? Jakie są wobec takiego pracownika wymagania?

@Jo Anna

Dzień dobry, Głównym obowiązkiem social media managera jest dbanie o profile social mediowe naszych klientów, tworzenie contentu oraz prowadzanie akcji reklamowych.

Zawiedziona

Nie pracowałam w tej firmie. Rozmowa rekrutacyjna trwała krótko, ponieważ ogłoszenie dotyczące zarządzania Social Media było stricte ofertą na handlowca. Pięknie napisana oferta nie wspominała słowem o sprzedaży i kontakcie z klientem. Strata czasu, chyba że chcesz być telefonistą.

@Zawiedziona

Dzień dobrym, być może zaszła jakaś pomyłka ale w rekrutacjach prowadzonych na stanowisko social media, nie szukamy sprzedawcy i nie proponujemy pracy w Call Center. Praca w Call Center odbywa się na Focha 18 a social media managera na Zamoyskiego 2. Czasem zdarza nam się zaproponować stanowisko inne niż Social Media Managera, kiedy uznamy że posiadane kompetencje nie spełniają naszych wymagań. Wolimy dać, szansę niż powiedzieć nie.

@Zawiedziona

Nasza firma prowadzi rekrutacje na doradce ds. kontaktu z klientem oraz social media managera. To są dwa różne stanowiska :-) @Zawiedziona jeśli startowałaś na stanowisko SMM, a byłaś na rekrutacji na doradcę to wystarczyło nam o tym powiedzieć podczas spotkania :-) Oferty pracy na SSM znajdziesz facebook.com/PolskaPressKujawskoPomorskie/ Oferty pracy na doradcę znajdziesz: facebook.com/polskapressfocha18/ Krzysztof

Rekrutacja

Hej! Czy wiecie może po jakim czasie od wysłania aplikacji dzwonią na rozmowę? Rekrutacja na stanowisko social media specialist zakończyła się 22.02, w aplikacji pokazywał mi się status "rozpatrywana przez pracodawcę". Nie wiem czy czekać jeszcze na odpowiedź, czy już pogodzić się z odrzuceniem ;) z góry dzięki za odpowiedzi!

@Rekrutacja

Cześć w ogłoszeniu jest napisane, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W praktyce wygląda to tak, że do wybranych kandydatów odzywamy się do 4 dni roboczych od otrzymanego zgłoszenia, zatem jeżeli takiego kontaktu nie było, takie CV nie przeszło pierwszego etapu rekrutacji. Życzymy powodzenia w innych rekrutacjach.

Rekrutacja
@Grzegorz - Polska Press Grupa

Dziękuję za szybką odpowiedź, pozdrawiam :)

Adele

Hej, Mam szeroko otwarte oczy gdy to czytam..Jest ogłoszenie na Junior Social Media Specialist. Czy to fikcja? Czy ktoś pracuje tam na takim stanowisku czy to zwykle call center?

@Adele

Hej, stanowisko Junior Social Media Specjalisty nie dotyczy pracy w Bydgoszczy #Focha18. Do naszego zespołu rekrutujemy obecnie na specjalistę ds. sprzedaży i specjalistę ds. jakości. Serdecznie zapraszamy!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Polska Press Grupa? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
Kinga

Jak wyglada aktualnie sytuacja w firmie odnośnie pracy , atmosfery i zarobków ? :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Polska Press Grupa?

Krzysztof

Tak, rozmowa odbywa się w siedzibie firmy.

W potrzebie

Witam! Interesuje mnie jedna kwestia: kiedy dostawane są wypłaty? Na początku, po 10 czy przed końcem danego miesiąca? Z góry dziękuję za odpowiedź

@W potrzebie

Jeśli jesteś pracownikiem to polecam zapytać przełożonego :-) Wypłaty przed 5, premie przed 10 Dobrej niedzieli!

Owszem reagują i wydaje się że są zainteresowani problemem pracownika., ale to tylko pozory. Zawsze znajdą wymowę, że nie ma problemu.

Krzysztof

Cześć "Pracownik", chętnie zmierzę się z problemem, natomiast musiałbym go poznać. Dajemy naszym pracownikom kilka kanałów komunikacji - bezpośrednia, przez koordynatora, ankieta. Serdecznie zapraszam :-)

Krzysztof z całym szacunkiem jeżeli centrala pozamiatala to co mam myslec????

Krzysztof

Dział sprzedaży PPG #Focha18 w Bydgoszczy prężnie się rozwija. Nie mogę się zgodzić z Twoim komentarzem @Pracownik. Serdecznie zapraszam do dyskusji, ale w innym miejscu. Myślę, że najlepszym dowodem na to jak jest w Bydgoszczy przy ul. Focha 18 są ludzie, którzy tutaj pracują - można ich zapytać - jesteśmy na facebook-u (usunięte przez administratora)

Czy w Polska Press Grupa jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

zaciekawiony

Cześć! A zapytanie dekodowane jest dla bydgoskiego oddziału na Focha - czy ogólnie do firmy Polska Press Grupa?

Do obecny pracownik: pamiętaj że opinie dotyczą poszczególnych placówek a w nich rządzi kierownik i tu jest problem a Góra o wielu problemach nie wie

Obecny pracownik

Nigdy jeszcze nie dodawałam opinii na takich portalach, ale jak czytam niektóre opinie to mam wrażenie, że chodzi o inną firmę. Odnosząc się do niektórych negatywnych wypowiedzi: - odkrycie roku! Tak, trzeba tu pracować i sprzedawać, nikt was nie zatrudnia jako dekorację - atmosfera ? To za nią lubi się tą pracę, nie każdy lubi sprzedawać, nie każdy się do tego nadaje, ale nie wiem wgl skąd biorą się takie stwierdzenia jak "wyzysk" "mobbing" . Uwielbiam ludzi z którymi pracuję, włącznie z całą kadrą, pracowałam wcześniej w call center i mimo, że z tamtą ekipą też się lubiłam to tutaj w porównaniu mam wrażenie, że pracujemy bezstresowo. Nikt przecież na nikogo nie krzyczy, nie nęka, nie straszy zwolnieniami. Jasne, że czegoś się od nas wymaga, ale wróć do pierwszego myślnika. Tutaj koordynatorki na prawdę są w stanie pomóc i na prawdę chcą to zrobić, ale jeśli ktoś jest zamknięty na uwagi i bierze je jako osobiste to myślę, że ma problem ze sobą, nie jesteśmy w przedszkolu, żeby obrażać się kiedy ktoś ci powie, że coś powinieneś zmienić. - tak, mamy odprawy co 2h, po każdej przerwie parę minut na podsumowanie przedziału, i co z tego? Nie rozumiem co miałoby kogoś w tym stresować, dziwna uwaga moim zdaniem - lipne nagrody za konkursy ? Rozumiem, że u was w pracy dostajecie diamenty za wykonywanie swoich podstawowych obowiązków? - co do wynagrodzenia to są bardzo proste zasady, takie same jak w większości tego typu miejsc pracy. Podstawa to najniższa krajowa + premie zależne od obrotu - dodatkowym atutem (dla mnie) jest fakt, że nasz produkt zasadniczo dość łatwo się sprzedaje. Wiadomo, że nikt nie mówi "łał, ale super, że Pani do mnie dzwoni", ale w porównaniu z np umowami na internet, czy telefon to jest to na prawdę przyjemna sprzedaż - kolejną fajną sprawą jest "zbieranie" własnych klientów, stały kontakt, na prawdę masz wtedy wrażenie, że robisz dla nich coś miłego wyszukując im dopasowane oferty, badając ich potrzeby marketingowe, a dodatkowo to łatwa kasa dla ciebie - a co do dużej rotacji, o której często tu piszecie to nie wiem co was w tym dziwi, to przecież call center, nie każdy się do tego nadaje i dużo osób odchodzi np po 1 tyg bo nic nie sprzedało. Zostają u nas na znacznie dłuższy czas tylko osoby, które pracowały przynajmniej 3 MSC okresu próbnego. Swoją drogą chyba trzeba przetrwać te 3 MSC na słuchawce, że polubić taki typ pracy, albo chociaż się do niego przyzwyczaić ;)

Była pracownica

Całkiem niedawno pracowałam na focha, zmieniłam strategie życiową i wyprowadziłam się z Bydgoszczy dlatego już mnie tam nie ma. Co mogę powiedzieć o samej firmie, generalnie praca spoko jedna zmiana i wolne weekendy pozwoliły mi na skończenie studiów. Początki były trudne bo nigdy nie pracowałam w takiej formie kontaktu telefonicznego z klientem ale jak już "zatrybilam" to byłam krolowa świata ???? Fajna jest to że w pracy jest duża różnorodność tematów a nie cały czas to samo - pewnie niektóre tematy są po prostu słabe ale tak jak pisałam można je zamienić/wymienić. Widzę że piszecie tutaj o atmosferze - to prawda ludzie są genialni!!! Żarty z kuchni to długo zapamiętam hehe

Polska
@Była pracownica

Cześć "Było pracownico"! :) Jest nam niezmiernie miło, że fajnie wspominasz czas pracy u nas :) :) Nie taki straszy temat jak go opisują prawda? :) Najważniejsza jest chęć i pozytywne nastawienie, a z tego co piszesz miałaś to :). Sama pewnie wiesz, że wtedy wszystko jest możliwe ! I dzięki temu można być (tak jak napisałaś) Królową/Królem Świata! :) ;) Jeśli będziesz w Bydgoszczy zapraszamy na kawę! :) Pozdrawiam Team PPG

Team PPG

Drodzy Kandydaci, Rekrutacja trwa, nie przegapcie odpowiedniego momentu i sprawdźcie o co chodzi w naszej propozycji! :) Jesteście tu i pewnie szukacie informacji na temat naszej Firmy – bardzo nas to cieszy ! :) "Bo ten kto pyta, nie błądzi" Najlepiej zasięgnąć informacji u źródła – dlatego też proponujemy Wam, wysłanie do nas swojego CV i spotkanie na rozmowie rekrutacyjnej :) Praca polega na kontakcie telefonicznym z klientem biznesowym :) Może podziałamy trochę hasłowo, aby rozwiać Wasze wątpliwości: NASZ „PRODUKT” – to rozwiązanie, które buduje wizerunek marki na lokalnym runku, NASZE ROZWIĄZANIA – to możliwość zamieszczenia artykułu, linku sponsorowanego, klasycznej formy reklamy, bonu rabatowego, boxu i wielu innych form NASZE DZIAŁANIE – odgrywa się w płaszczyźnie największych gazet lokalnych oraz na naszych portalach internetowych NASZ ZASIĘG – Cała Polska! Nie ograniczamy się tylko do Bydgoszczy ;) FORMA PRACY – kontakt telefoniczny – zobacz ile daje Ci to możliwości i nie ruszasz się z ciepłego biura :) DOŚWIADCZENIE – super jak je masz, możesz się wykazać swoim umiejętnościami ;) BRAK DOŚWIADCZENIA – proponujemy szereg szkoleń produktowych i sprzedażowych – spokojnie się wszystkiego nauczysz – mamy czas :) ATMOSFERA – to podstawa, fajnie czuć się docenionym za swoją pracę – poza tym, my po prosu się tu lubimy :)) PIENIĄDZE – dajemy Ci zagwarantowaną podstawę – to ja wygląda Twoja wypłata na koniec miesiąca zależy głównie od Ciebie -> od Twojej : frekwencji/ zaangażowania / podejścia, premie do wypłaty otrzymujecie za wykonaną pracę – więc do dzieła! :) WAŻNE DLA NAS : zaangażowanie, dobra dykcja, dyspozycyjność pon-pt 8-16, uśmiech, nakierowanie na cel, pewność siebie! Podoba się Wam nasza propozycja? Zapraszamy do aplikowania :) Dajmy sobie szanse na poznanie ;) LINK do aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=839672eb90b346b892bcccf91b1e5863 Czołem! Hej! ;)

Buźka

Co to za dziwna firma. Kilkanaście ogłoszeń dziennie na portalach pospamowane a do pracy z tego co wiem po rozmowach kwali i tak nie przyjmują? Chyba, że robią selekcję jak na dyrektora a to przecież tylko nachalne zdobywanie klientów na reklamy w prasie. PRL 2019 tylko dla wybrancóFFF :D

Team PPG
@Buźka

Cześć Buźka! Fajnie, że został poruszony ten temat. Nasza Firma charakteryzuje się bardzo dużą selekcją w doborze kandydatów. Kierujemy się konkretnymi kompetencji, które są niezbędne do pracy z nami. Nowy rok przyniósł nam nowe wyzwania :-) Zwiększamy nasz zespół sprzedażowy, stąd też mamy więcej ogłoszeń rekrutacyjnych. Powstały zatem nowe miejsca pracy, które czekają na Was. Jeśli szukasz pracy w godzinach biurowych, z idealnym dojazdem z każdego miejsca w Bydgoszczy i okolic - to MAMY PRACĘ DLA CIEBIE! Aktualnie mamy miejsca pracy dla: SPECJALISTÓW DS. KONTAKTU Z KLIENTEM - rozmawiamy z Klientami na temat bardzo ważnej sprawy dla każdego przedsiębiorstwa czyli REKLAMY w prasie i w Internecie. Jesteśmy liderem na rynku mediów regionalnych i lokalnych w aspekcie prasy jak i Internetu a nazywamy się Polska Press Grupa ! :) Doradzamy, pomagamy w szukaniu kreatywnych rozwiązań i prowadzimy kampanie reklamowe dla firm z całego kraju. Potrzebujemy nowych osób, świeżego spojrzenia i kreatywnej głowy :) Chcesz się rozwijać, wdrażać swoje pomysły, być częścią super ekipy! Aplikuj do nas! Co Ci gwarantujemy: * zawsze zapewnioną podstawę + premię + konkursy * wcześniejsze wyjścia z pracy (a kto nie lubi kończyć pracy wcześniej :) * pracę w samym centrum miasta - 3 minuty do Starego Rynku * dopasowanie rozwiązania do Ciebie! Interesujesz się motoryzacją, ogrodnictwem a może urządzaniem wnętrz? Będziesz prowadził rozmowy z przedstawicielami tych branż * zwrot kosztów dojazdu do pracy * kompleksowe szkolenia - wszystkiego Cię nauczymy Poszukujemy osób - pozytywnie nastawionych do ludzi - tryskający pozytywną energią - dyspozycyjne od poniedziałku do piątku w godz. 8/16 - głodnych wiedzy - kreatywnych- każdy klient jest inny, działamy poza schematami, - pozytywnie zakręconych- żebyś zdążył/a za naszą energiczną ekipą -bystrych i szybko reagujących Jeśli czujecie, że to właśnie Wy -> zapraszamy do aplikowania do nas Link do aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=839672eb90b346b892bcccf91b1e5863

Mirki i Mirabelki znacie to? "...co się dzieje ??", "...wiecej energii..." i tak w kółko do usran%#

artek

wszystko tylko nie polska press...nie idzcie ta droga, bo to strata czasu!!!!

Zuzanna

Czy firma Polska Press Grupa daje swoim pracownikom szanse na rozwój? Czego można się nauczyć, będąc zatrudnionym w tym miejscu? @M, szybko zrezygnowałaś z pracy, czy wiesz coś o tym, by występowała duża rotacja pracowników? Jaki rodzaj umowy Ci zaoferowano? Czy mogłaś liczyć na elastyczny grafik?

P.
@Zuzanna

Rotacja pracowników jest ogromna! Uważam, ze to juz o czymś świadczy...

TAKAPRAWDA

słynny slogan "młody i dynamiczny zespół" w ogłoszeniach należy rozumieć w ten sposób: - tyrają u nas sami biedni studenci - nie zdążysz zapamiętać imienia kolegi obok bo zaraz odejdzie z tego p#?%@?%nika

Zuzanna

@Absolutnie nie Każdy ma prawo napisać swoją opinię. To że nie zgadzasz się z opinią innych użytkowników, nie oznacza, że dana osoba nie może napisać tego, jak postrzega pracę w firmie Polska Press Grupa. Niemniej jednak. W jaki sposób konkretnie objawia się mobbing, który zarzucasz firmie? Co jak co, ale tego typu informacje powinno zostać podparte silnymi argumentami. W innym wypadku mogą zostać potraktowane jako zwykłe pomówienie. Nie kwestionuję, ani nie potwierdzam Twojej opinii, a jedynie zachęcam do udzielenia większej ilości informacji.

Zuzanna

@gosia Dziękuję za wypowiedź. Jak często konkursy, o których piszesz, były organizowane dla pracowników firmy Polska Press Grupa? Ważne jest odpowiednie motywowanie pracownika, więc zachęcam Cię do udzielenia tej informacji. Pomoże ona na pewno wielu innym użytkownikom.

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Press Grupa - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Polska Press Grupa?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Press Grupa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Press Grupa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polska Press Grupa