Opinie o Stowarzyszenie mali bracia Ubogich w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Stowarzyszenie mali bracia Ubogich. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Stowarzyszenie mali bracia Ubogich o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie mali bracia Ubogich w Warszawa

Czy można liczyć w Stowarzyszenie mali bracia Ubogich na prywatną opiekę medyczną?

mbU

Stowarzyszenie mali bracia Ubogich przewiduje możliwość dofinansowywania szkoleń w ramach rozwoju pracowniczego łączymy pozdrowienia

Co jaki czas w Stowarzyszenie mali bracia Ubogich można ubiegać się o podwyżkę?

mbU

@Pracodawca dzień dobry, dziękujemy za pytanie. W tej chwili nie oferujemy prywatnej opieki medycznej.

Natka
@mbU

A macie to w planach żeby jednak zapewnić swoim pracownikom? Może od nowego roku będą jakieś szanse chociaż na niektórych stanowiskach?

mbU Nowy wpis
@Natka

@Pracodawca Pani Natalio, dziękujemy za ciąg dalszy korespondencji. Pozwoli Pani jednak, że o takich planach najpierw będziemy informować naszych aktualnych pracowników, a w dalszej kolejności inne osoby. W 2023 roku nie mamy zaplanowanej takiej komunikacji do naszych pracowników. Łączymy pozdrowienia.

@mbU

A na jakie inne benefity mogą liczyć pracownicy tej firmy? Czy w grę wchodzi dofinansowanie karty MultiSport? A może są organizowane jakieś kursy/szkolenia, które opłaca firma? :) Myślę nad aplikacją w to miejsce, więc każda informacja będzie dla mnie bardzo przydatna.

mbU Nowy wpis

Aktualność
Do naszego zespołu regionalnego poszukujemy osoby na stanowisko:
Koordynator/- ka  wolontariatu w Pruszkowie

Praca koordynatora/ki wolontariatu w mbU polega na:
– rekrutacji podopiecznych i wolontariuszy do Programu OBECNOŚĆ,
– koordynowaniu długoterminowego wolontariatu towarzyszącego,
– budowaniu partnerstw z lokalnymi organizacjami i instytucjami,
– motywowaniu wolontariuszy, współpracy z liderami wolontariatu oraz dbaniu o ich rozwój,
– podejmowaniu aktywności promujących Stowarzyszenie w Pruszkowie,
– rzetelnym prowadzeniu dokumentacji,
– przygotowywaniu materiałów na stronę www oraz do mediów społecznościowych.

Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz poniższe kryteria:
– ukończone studia wyższe, mile widziane w kierunku praca socjalna lub kierunki pokrewne,
– doświadczenie w pozyskiwaniu partnerów do współpracy (min. 1 rok),
– doświadczenie w pracy z osobami starszymi (min. 1 rok),
– doświadczenie w koordynacji wolontariuszy lub w osobistym wolontariacie (min. 1 rok),
– gotowość do pracy w terenie (w tym: spotkania z partnerami, podopiecznymi na terenie Pruszkowa),
– komunikatywna znajomość języka angielskiego,
– sprawność w obsłudze komputera (MS Office, Internet),
– łatwość w korzystaniu z aplikacji mobilnych,
oraz jeśli cechują Cię:
– otwartość w relacjach z ludźmi, komunikatywność,
– odpowiedzialność i uczciwość,
– dobre umiejętności organizacyjne i umiejętność elastycznego działania,
– samodzielność,
– pozytywny stosunek do ludzi i świata,
– wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze 3/4 etatu (z możliwością rozwinięcia do pełnego etatu) w formule hybrydowej,
– pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji, zrzeszonej w międzynarodowej Federacji,
– możliwość rozwoju - szkolenia i doskonalenia swoich umiejętności,
– przyjazną, a zarazem profesjonalną atmosferę pracy.

Zapewniamy wdrożenie, tzw. profesjonalny onboarding pracowniczy.
Jeśli czujesz potrzebę realizowania się, chęć zdobywania nowych doświadczeń oraz potencjał do
rozwijania akcji Stowarzyszenia, to wyślij nam swoje CV i LM na adres: praca@malibracia.org.pl do
15 sierpnia 2023 r. tytułując mail: „Koordynator/ka wolontariatu”

Uwaga: w liście motywacyjnym prosimy określić swoje oczekiwania finansowe.
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Jakie godziny pracy obowiązują w Stowarzyszenie mali bracia Ubogich?

mbU

dzień dobry, pracujemy 40 godzin w tygdniu, w większości 8 godzin dziennie (choć nasz czas pracy może być elastyczny - na życzenie możemy pracować w jednym dniu 6 godzin a w drugim 10), z reguły w rozpiętości od 8 -ej do 18-tej. Pozdrawiamy

Jest możliwość pracy hybrydowej. Wynagrodzenia są zależne od stanowiska, zakresu zadań (odpowiedzialności) i doświadczenia.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Stowarzyszenie mali bracia Ubogich? Czy kandydat na stanowisko Specjalista/Specjalistka ds. fundraisingu biznesowego i relacji z partnerami powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Na jakie benefity można liczyć w Stowarzyszenie mali bracia Ubogich?

Stowarzyszenie mali bracia Ubogich proponuje: elastyczny czas pracy dodatkowe dni wolne dofinansowanie do urlopów (wczasy pod gruszą) dofinansowanie do profesjonalizacji warsztatu pracy (szkolenia, kursy) wsparcie coachingowe/ opieka psychologa Pozdrawiamy

Damian
@Stowarzyszenie mali bracia Ubogich

O to sporo. Jak często można mieć dostęp do szkoleń? To pracodawca wybiera jaki kurs dofinansuje czy pracownik też ma coś do powiedzenia?

@Damian

Dofinansowanie do profesjonalizacji warsztatu pracy (szkolenia, kursy) i wsparcie coachingowe jest uzgadniane indywidualnie z pracownikiem (są personalizowane w zależności od potrzeb i zasobów, tak pracownika, jak i organizacji). Pozdrawiamy

Dołącz do zespołu!
W związku z dynamicznym rozwojem działalności Stowarzyszenia mali bracia Ubogich do naszego warszawskiego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Koordynator/- ka  wolontariatu.

Zapraszamy do aplikowania przez naszą stronę. Link poniżej:

Dołącz do zespołu!
W związku z dynamicznym rozwojem działalności Stowarzyszenia mali bracia Ubogich do naszego wrocławskiego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Koordynator/- ka  regionalny/-a

Zapraszamy do aplikowania przez naszą stronę. Link poniżej:

Jaki jest okres rozliczeniowy w Stowarzyszenie mali bracia Ubogich? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

mbU

Okres rozliczeniowy to 1 miesiąc. Wypłata wynagrodzenia max do 10 dnia następnego miesiąca. Pozdrawiamy.

Dominika
@mbU

I nie zdazaja sie zadne opoznienia prawda? Pytam w szczegolnosci w kontekscie pandemii. Wiadomo, jak to bylo w tym kryzysie.

@Dominika

Pani Dominiko, dziękujemy za dodatkowe pytanie. Odpowiadamy: nie, nie zdarzają się nam opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń. Pozdrawiamy

rada_nierada

Praca jest wymagająca, ale nowy pracownik ma zapewnione wdrożenie (a nie wszędzie jest to takie oczywiste), są szkolenia, bezpośredni kontakt z członkami zespołu, w tym z przełożonymi. Nie zarabia się kokosów, ale moje oczekiwania podane w LM spełnili.

Ada
@rada_nierada

Proszę o info po kilku miesiącach. Widzę kolejne ogłoszenie na koordynatora wolontariatu po kilku miesiącach.

rada_nierada
@Ada

Wg mnie ono jest już nieaktualne (jeśli chodzi o Wwę). Ostatnio rekrutowali nową osobę na Kraków. Z tego co wiem organizacja się rozrasta i chyba będą nowe ogłoszenia na inne miasta i może też jeszcze na te, w których działają.

Dust

Widzę aktywne ogłoszenie o pracę na stanowisko koordynatora wolontariatu. Warto aplikować? Proszą o podanie kwoty w LM jaką chce się zarabiać. Co myślicie?

I

Czy możesz powiedzieć o rzędzie jakiej kwoty netto mówimy?

Urszula

W jaki sposób według Ciebie ambitni ludzie są wykorzystywani w Stowarzyszeniu? Przybliżysz bardziej ten temat? Nie wiem co masz dokładnie na myśli..

Macie może staże w firmie?

Kamil

Jakie są stanowiska w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie mali bracia Ubogich - Warszawa

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie mali bracia Ubogich?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie mali bracia Ubogich tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Stowarzyszenie mali bracia Ubogich

Stowarzyszenie mali bracia Ubogich