Opinie o F.H.U. Krakfach Andrzej Ślażyk w Rudawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy F.H.U. Krakfach Andrzej Ślażyk. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w F.H.U. Krakfach Andrzej Ślażyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Krakfach Andrzej Ślażyk w Rudawa

Bogdan Nowy wpis

zamówiony towar-zestaw do baterii kran pokrętło retro głowica ceramiczna jest (usunięte przez administratora) a to dlatego że przysłano pokrętła zwykłe a pomimo tego zapłaciłem jak za oryginał zamówionego towaru

Biły Nowy wpis

Wszystko dostałem na czas zgodnie z opisem

fris Nowy wpis

Jestem zadowolony z zakupu

BEATA Nowy wpis

PREPARAT BARDZO SKUTECZNY .POLECAM.JEDYNIE DOSTAWA NIEZGODNA OPOZNIENIE JEDEN DZIEN

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w F.H.U. Krakfach Andrzej Ślażyk? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Mario

Pracowałem dla firmy Krakfach w wieku 13 lat w 2007r. Za darmo robiłem pierwszą wersję strony internetowej, wycinałem tło z każdego produktu obrysowujac dookoła każda złączkę, grzejnik aby oferta prezentowała się dobrze, wykonałem szablon allegro i wystawiałem początkowo wszystkie aukcje allegro. Pracowałem tak przez prawie rok za darmo. Pana Andrzeja przyprowadził do domu ojczym Tomasz D, który był wówczas pracownikiem firmy DIAMOND. Ja uczyłem się podstaw stron internetowych bo wiedziałem że w tym jest przyszłość, a pochodzę z ubogiej rodziny w Nowej Hucie. Były momenty że Nieraz w lodówce nie było co jeść, albo brakowało na opłaty za mieszkanie. Pan Andrzej Slazyk wraz z Tomaszem D mieli mieć cicha spółkę pod postacią sklepu Krakfach oraz SaniTermo. Miałem wtedy 13 lat i pracowałem zgarbiony do 12 w nocy codziennie po nauce w gimnazjum. Nie wiedziałem ile za to dostanę. Jako 13 latek wówczas nie byłem świadomy wartości pieniądza i za taki miesiąc wtedy bym się cieszył z jakichkolwiek pieniędzy. W domu obiecywano mi że wkrótce coś dostanę. Nie dostałem wówczas ani złotówki. A Tomasz D wymyślił wersję że został osukany przez Andrzeja Ślazyka, który jest mu winien pieniądze. Podczas gdy współpracowali jeszcze długo, być może nawet po dziś dzień. Po tym doświadczeniu zrezygnowałem z nauki programowania. Kilka lat później zostałem nakłoniony by pracować w Firmie Diamond. O tym co mnie spotkało w firmie DIAMOND napisałem na opiniach dot. DIAMOND KRAKOW. Prezes Diamond Marek K zniszczył mi życie, a większość zachowan to zachowania charakterystyczne dla sekty. Oferta KRAKFACH opiera sie głównie na towarach DIAMOND. Nigdy nie miałem umowy o poufności więc nie jest tajemnicą że firma KRAKFACH jako praktycznie jedyna miała regularnie dodatkowy rabat na grzejniki DIAMOND jako jedyna w Polsce dodatkowe 3 punkty procentowe, tzn około 7% taniej niż pozostałe setki kontrahentów. Firma KRAKFACH w 2013r. Już była w pierwszej trójce klientów Diamond pod względem zakupów. W tym kręgu wszyscy udają skłóconych, a w rzeczywistości ze sobą współpracują. W 2014r. Andrzej Slazyk w firmie DIAMOND próbował nawiązać ze mną współpracę by pomagać mu w aukcjach i sklepie manipulując mną że niby chce się zrewanżować za to sprzed lat. Szybko się wycofałem z jakichkolwiek rozmów z tym człowiekiem. W porozumieniu z DIAMOND Andrzej S próbował wkręcać mnie w jakieś chore rozmowy telefoniczne że on chce ode mnie kupić bazę klientów DIAMOND albo lecieć ze mną do Chin kupić towar jednocześnie nagrywał te rozmowy. To mu podałem jakieś abstrakcyjne ceny żeby sobie poszedł z kogo innego robić takie numery... Firma KRAKFACH i firma DIAMOND ściśle współpracowały na moment do 2018 kiedy odszedłem z DIAMOND i od tego momentu nie interesuje mnie ani jedna ani druga. Również nie jestem i nie będę już związany z branżą, jednak co szeroko opisałem dot DIAMOND moje życie prywatne jest inwigilowane nawet po zakończeniu pracy w DIAMOND. Jak są traktowani aktualni pracownicy Krakfach na magazynie oraz dziale sprzedaży nie wiem. Wiem tylko jak powstała firma KRAKFACH na mojej darmowej pracy w wieku 13 lat czego w dużym stopniu późniejszym następstwem była choroba kręgosłupa, która dziś po latach zaczyna sie odzywać w postaci budzącego bólu w nocy jak i po obciążeniu. Myślę, że to czego doświadczyłem od Pana Andrzeja wystarczy żeby mieć opinie jakim jest człowiekiem. To jest Polska... Tu się patrzy jak wykorzystać innych. Intrygi we współpracy z firmą DIAMOND pomine. Na świecie ludzie mają nie takie pieniądze, a potrafią zachować uczciwość wobec innych...

Agawa

Szybka dostawa i super kontakt. Solidna i konkretna firma. Polecam - klient allegro.

ciekawy

Czesc widze oferte,pracy magazyniera w krakfach, czy ktos moze powiedziec w jakich godzinach pracuja magazynierzy i jak zarabiacie w tej firmie?

smelaez

Firma nie solidna sprzedaje uszkodzone rzeczy i wmawia że uszkodzone zostały w transporcie brak reklamacji i zainteresowania z ich strony nie polecam absolutnie.

Adaś

Pełna satysfakcja. Zakupu dokonałem sprawnie , a produkt dostarczono błyskawicznie. Przedmiot zakupu spełnia moje oczekiwania i wszystko wskazuje na to , że dobrze będzie mi służył. Dziękuję i proszę tak trzymać ,pozdrawiam.

Irena Jankowiak

Firma NIESOLIDNA,traktująca klientów przedmiotowo. Dnia 24 kwietnia zamówiłam kabinę prysznicową ,która była w ofercie ,przelałam stosowną kwotę ,otrzymałam potwierdzenie zamówienia. Do dzisiaj kabiny nie otrzymałam, była tylko mowa o przesuwaniu terminu na bliżej nieokreślony termin. Zgodzi,lam si czekać . Nagle dnia 25 maja otrzymałam e-maila o treści :zamówienie anulowano -koniec ,kropka. Cały czas byłam w kontakcie z bardzo miłą i uprzejmą konsultantką p.Agnieszką , natomiast zero kontaktu z osobą decyzyjną ,o co prosiłam. NIE POLECAM !!!

INSTAL BUD

CZY TO PRAWDA ZE FIRMA KRAKFACH TO W RZECZYWISTOSCI DIAMOND KRAKÓW???

Roman

Jest ok

Roman

Faktycznie - opinie nie na temat Pracowałem w tej firmie 3miesiące i było ok - miła atmosfera niestety przeprowadzka spowodowała że musiałem się zwolnić i wiem że szukają magazyniera na nowy obiekt w brzeziu -ja polecam

Zuzanna

Cześć dlaczego w ostatnim czasie nie wypowiada się nikt z pracowników firmy? Chętnie dowiem się jak wygląda praca w firmie. Zaglądacie tu na forum? Jak ktoś posiada jakieś informacje to podzielcie się nimi tutaj, każda ma znaczenie.

lmb

Produkt zgodny z zamówieniem ( dobowy przewodowy regulator temperatury KF 3003).Paczka starannie zapakowana i zabezpieczona do wysyłki. Dostawa na drugi dzień. Regulator już zainstalowany i działa popranie. Serdecznie polecam ten sklep.

maseratti555

Polecam firmę, zakupiony towar zgodny z opisem aukcji, produkt otrzymałem już następnego dnia.

Firma do polecenia ,wysyłka natychmiastowa 100 procent zadowolenia .

Tomasz

Trochę długo się czeka na zamówione produkty ale ogólnie ok

Kupiłem folię do podłogówki 19.01.2021, towar dotarł 21.01.2021., fajnie by było gdyby wszystkie przesyłki docierały w tym tempie. Pozdrawiam Tomek

Ad

szybko sprawnie

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Krakfach Andrzej Ślażyk - Rudawa

• Jak się pracuje w F.H.U. Krakfach Andrzej Ślażyk?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.U. Krakfach Andrzej Ślażyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H.U. Krakfach Andrzej Ślażyk?

F.H.U. Krakfach Andrzej Ślażyk
4.2/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Topolowa 1
    32-064 Rudawa