Opinie o Ekoszok Leszek Wiśniewski w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ekoszok Leszek Wiśniewski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ekoszok Leszek Wiśniewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekoszok Leszek Wiśniewski w Szczecin

Ryszard Nowy wpis

Sposób w jaki firma traktuje klientów mówi o tym , że nie chce ich mieć. Zero szacunku tylko marnujecie czas potencjalnych klientów, serdecznie nie polecam- chamska obsługa, zero totalne zero nie firma

ekoszok Nowy wpis
@Ryszard

Tak się składa, że w niedzielę, jak każdy szanujący się Polak odpoczywam i nabieram sił na kolejny tydzień pracy. Dzwonienie w niedzielę po południu...Gdzie kultura...Gdzie szacunek dla drugiego człowieka!!! O jakiej chamskiej obsłudze w niedziele Pan pisze. W niedzielę nie jestem FIRMĄ. Spędzam czas z rodziną. Kto tu jest chamski ? Odpoczynek należy się każdemu. Niestety są ignoranci którym się wydaje, że im wolno wszystko. Nie Panie Ryszardzie, jeżeli Pan nie będzie szanował innych to i Pana szanować nie będą... Nie oczekuję na przeprosiny, bo na pewno na to Pana nie stać.

Kamila Nowy wpis

Klienci widzę, że zazwyczaj nie byli zbytnio pocieszeni z firmy, albo trafiają tu tylko ci niezadowoleni? A co z obecnymi pracownikami? Ciekawa bym była jakie mają zdanie na ten temat. Ile osób obecnie tu pracuje i na jakich warunkach?

POPEK Nowy wpis

NIE MAM TEGO ARTYKUŁU KUP SE PAN GDZIE INDZIEJ CZYLI ZERO EMPATI ŻEBY POMÓC KLIENTOWI ROZWIĄZAĆ PROBLEM.

Staszek

Firma z dobrymi opiniami i jako pracodawca i jako firma, polecam

Aplikowałeś do firmy Ekoszok Leszek Wiśniewski? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer - Tools and Infrastructure
Sonova Warsaw Service Center Sp. z o.o.
lolek

Na przestrzeni 20 lat po raz kolejny skorzystałem z oferty Ekoszok i po raz kolejny nie zawiodłem się. Zaproponowano bardzo praktyczne rozwiązania - kocioł centralnego ogrzewania na pellet plus ogrzewanie wody pompą ciepła. Działa rewelacyjnie. Gorąco polecam

Gutek

@Aga Uwagi kierowane do firmy tylko szkoda, że napisane na forum pracowniczym!!

Aga

Firma tego nie mozna nazwac. Sa to ludzie dla ktorych licza sie tylko pieniadze. Zostalam bardzo oszukana przez nich, lecz z ta wiedza ktora teraz posiadam. Patrzac na zle dpbrany piec, zle wszystko zrobione i co najwazniejsze jak ktos bedzie tam cos kupowal: prosze brac fakture z wyszczegolnieniem dokladnie tego co zostalo zamontowane i kwota. Przy kazdej inwestycji, jeali klient placi i nie bierze rozpiski to sobie dodaja materialy kilkakrotnie.... Oszusci i tyle

niko

Firma krzak! W sklepie bałagan, zimno i wieczne oszczędzanie na świetle. Klient to intruz, jak nie masz do wydania 30tyś to nawet tam nie zachodź. Najważniejsze żeby klient wpłacił zaliczkę, później to już problem klienta na kiedy będzie miał wykonaną usługę i czy firma ekoszok wykona ją solidnie. Właściciel to zwykły prostak. Nie polecam.

ekoszok
@niko

Jest nam bardzo przykro,że jest to opinia prawdopodobnie pracownika,do którego mieliśmy duże zaufanie. Sam w trybie natychmiastowym rozwiązał umowę o pracę.Zaczął rozpowszechniać nieprawdziwe opinie o firmie,na co mamy liczne dowody.Świadomie wprowadzał w błąd i oczerniał.Działamy nieprzerwanie na rynku lokalnym i nie tylko -od 1985r .Klient był jest zawsze dla nas najważniejszy. Z poważaniem Leszek Wiśniewski

Iga
@niko

Potwierdzam bardzo ciężki człowiek do współpracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Ekoszok Leszek Wiśniewski - Szczecin

Ekoszok Leszek Wiśniewski