Opinie o BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Raiffeisen Bank Polska S.A.) w Warszawa Grzybowska 78

Raiffeisen Polbank należy do Raiffeisen Bank International AG (RBI), jednej z największych grup bankowych działających w Europie Środkowej i Wschodniej. Poprzez banki, spółki leasingowe i inne firmy z branży finansowej, zatrudniające w sumie 58 tys. pracowników, obsługuje ona w Austrii oraz 15 krajach regionu ponad 14,6 milionów klientów w sieci około 3 tys. placówek.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Raiffeisen Bank Polska S.A.) w Warszawa Grzybowska 78

Zamknęłam konto przez telefon miesiąc temu a... ...oni dalej do mnie dzwonią i wysyłają wiadomości. Zostawiłam coś na opłaty na koncie. Powiedziałam już im, żeby do mnie nie dzwonili ani nie pisali a oni dalej swoje. Jak tak dalej będzie to to zgłoszę bo to podchodzi już pod stalking.

Aneta

Czy ktoś z użytkowników może powiedzieć coś na temat benefitów pozapłacowych w Raiffeisen Banku Polskim? @mege, czy jesteś w dalszym ciągu pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat możliwości rozwoju w Raiffeisen Banku Polskim? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia?

mege

jeszcze 3 lata temu warto było się poświecić dla rbpl obecnie coraz większe dno, tylko plan sie liczy pracownik oddziału jak i klient -sa nikim- sprzeda aby otrzymać wyższe szczeble ludzi oderwanych od rzeczywistości. w stolicy podstawy nowo zatrudnionych poszły mocno w dół-wstyd mówić o takich stawkach

Aneta

@Milka, czy jesteś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś na temat warunków pracy w tym miejscu? Czy ilość obowiązków jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia? @anonymous, czy powiesz nam coś na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje?

Doradca Klienta

Dyrektor banku się nie pojawiła i nie odbierała telefonu. Czekałam 45 minut. Postanowiłam zrezygnować z dalszego udziału w rekrutacji skoro polega ona na siedzeniu i czekaniu nie wiadomo ile... Słabe.

Brak

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Doradca klienta zamożnego w dużym mieście podstawa 5-6 tys + premie 1-3 tys brutto. Doradca klienta w dużym mieście 3,5-4,5 tys + premie 1-2 tys brutto. System motywacyjny (premie) bardzo skomplikowany, plany sprzedażowe mocno wyśrubowane, tylko nieliczni biorą premie (myślę że ok 30% pracowników). Kadra menedżerska niższego szczebla (dyrektorzy Oddziałów) to zależy na co trafisz, głownie z rekrutacji wewnętrznych więc stąpają po ziemi ale w oddziałach wyścig szczurów, natomiast Regionalni są totalnie wystrzeleni w kosmos - tylko siedzą w Excelach i cisną dyrektorów. Liderzy to raczej nie tutaj. Bank jest sprzedany i na przełomie roku zacznie się restrukturyzacja. Myślę, że nie jest to dobry moment na rozpoczynanie tu pracy. W tej chwili w dużych miastach najbardziej doświadczeni sami odchodzą, w mniejszych pewnie wyczekują na zwolnienia grupowe. Wybór należy do Was :)

Aneta

@Piotr, czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? @nc, czy jesteś obecnie pracownikiem firmy? Mógłbyś podzielić się z nami informacjami na temat możliwości rozwoju w tym miejscu? Czy dla pracowników organizowane są/były szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje?

Aneta

@Piotr, czy zdecydowałeś się ostatecznie przesłać swoje CV? Może masz już za sobą pierwszy kontakt z pracodawcą? Opowiedz proszę więcej na temat rekrutacji. @Kuba, w jakim charakterze chciałbyś pracować? Czy masz wcześniejsze doświadczenie w bankowości? Może słyszałeś coś więcej o pracodawcy?

Kuba

Czy bank prowadzi może rekrutacje?

Deku
@Kuba

Witam, tak obecnie na 76 stanowisk jest prowadzona rekrutacja zewnetrzna: https://www.pracuj.pl/praca/Raiffeisen%20Polbank;en

Witam, Czy ktoś może mi powiedzieć na jakie wynagrodzenie może liczyć asystent ds operacji w Cetrum w Rudzie Śląskiej? Widzę, że od dłuższego czasu widnieje ogłoszenie na pracuj.pl - czym jest to spowodowane? Takim rozwojem działu, że stale szukają, zwolnieniami ?

Aneta

@Karolina, a wiesz, czym są spowodowane te zwolnienia, czy pracodawca coś wyjaśniał? Chodzi o kwestie finansowe? @Anonim, jakie dokładnie kwestie Cię interesują? Pojawiło się już nieco wpisów o pracy w firmie, może w nich znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? Jeśli nie, śmiało pisz, na pewno znajdzie się ktoś, kto Ci pomoże. Może już aplikowałeś/łaś?

Cześć. Pytanie o stanowisko Doradca Klienta ds. Małych Przedsiębiorstw. Ktoś coś w tej kwestii?

Aneta

@SeniorBanker, dziękujemy za twoją opinie w temacie firmy Raiffeisen Bank Polska. Proszę napisz dla nas jakie są dodatki do płacy, co oferuję ten pracodawca swoim pracownikom poza opieką medyczną? Można liczyć na samochód służbowy, gdy trzeba dużo podróżować? Zachęcam Cię do napisania kolejnego komentarza w tym wątku. Proszę także o nowe opinie inne osobą związane z tym pracodawcą.

zainteresowana

Witam, Jak obecnie pracuje się na stanowisku doradcy klienta? Duże są plany miesięczne? Ciężko je zrealizować?

SeniorBanker

Pracuję w Rajfku ponad 10 lat - fakt, teraz w centrali. Mam też długie doświadczenie w innych bankach i wielu znajomych - przez te lata ludzie między bankami krążą, to wiedza przepływa. I uważam, że to dobry pracodawca, tym co chcą i się angażują dający szanse na rozwój, awans, dobre zarobki. Atmosfera pracy jest nieformalna i można dużo rzeczy powiedzieć wprost. Szefowie to ludzie, więc wiadomo, że można różnie trafić - ja miałam do tej pory szczęście. Plany sprzedażowe są, ale dużo ludzi je robi (ja już nie - przeszłam do wsparcia). Opieka medyczna super - łącznie z wizytami domowymi. Możliwość pracy zdalnej- świetna rzecz i duża elastyczność w tym względzie, chociaż nie każdy może, ale wiadomo- bankowość... Fajne PRO (różne szkolenia dla pracowników - szefowie mogą zgłaszać, ale można też wygrać w różnych konkursach). Wyjazdy super dla najlepszych sprzedawców i raz do roku dla wybieranych przez ludzi gwiazd, również w centrali! Wynagrodzenia przeciętne, czyli są firmy płacące lepiej i płacące gorzej - przynajmniej jak sobie gadamy ze znajomymi to tak realnie wychodzi. Zawsze wydaje się że u sąsiada jest lepiej, ale w Rajfku jest mnóstwo rzeczy które cenię. Co prawda dużo zmian w strukturze często, ale oprócz tego, ze to czasem zlosci, to również szansa na nowe rzeczy, ciekawe projekty. To Bank dla tych, którzy lubią jak się dzieje, chcą się uczyć, są skupieni na celu i cenią sobie dobrą atmosferę. Ot co.

Fan kredytów-chwilówek
@SeniorBanker

nie martw senior a raczej hrowcu. Już niedługo wykażesz się swoimi mądrościami w BNP Paribas. Skupisz się na celu, bedziesz się na maxa uczyć jak przetrwać no i na pewno polubisz że codziennie coś się dzieje

LICZĄ SIĘ TYLKO Słupki SPRZEDAŻY!!! Byłem na rozmowie o pracę w Katowicach, spotkanie miało miejsce w oddziale na Sowińskiego (3Stawy), w Katowicach. Czekałem niemal 10 minut aby mnie przyjęto! W spotkaniu uczestniczyła również kierowniczka oddziału z ulicy Warszawskiej. Pierwsze pytanie jakie mi zadano to CZY SIĘ BOJĘ??? Obie Panie były aroganckie, obie miały brudne włosy i żakiety! Wyglądały jakby nie spały a dzień wcześniej był dzień wolny!!! Panie podczas rozmowy nie zrozumiały moich 2 pytań: Co jest najważniejsze w tym banku i jaka jest ścieżka rozwoju na tym stanowisku. Usłyszałem, że można rozwijać się w PIONIE I POZIOMIE! :D LOL Podczas rozmowy Panie niechętnie w ogóle chciały odpowiadać na moje pytania...

@Marcin

Ha ha (usunięte przez administratora) gwiazda biznesu musiał czekać 10 min na rozmowę ???????????? weź ty gumowy młotek i sie ......w łeb albo lepiej jedz za granice pracować bo to miejsce dla elity tego kraju buhahaha. .....

WojtekBankowiec
@Marcin

Słabo że Cię to spotkało. U mnie w oddziale atmosfera jest w porządku i szefowa ma czyste wlosy :) Plany sprzedażowe są, ale do zrobienia (fajne produkty to można sprzedawać) i premia za nie też sensowna.

sieć sprzedaży

W sieci sprzedaży, czyli w Oddziałach zabierają samochody od stycznia 2018. Jednocześnie wprowadzają "mega atrakcyjny" program dający możliwość zakupu przez Pracowników na własny koszt samochodu (z własnej kieszeni) do celów służbowych. Ciekawi mnie jak rozwinie się ten program? Czy rozszerzą go o możliwość zakupu do celów służbowych (na własny koszt) komputera, telefonu, mebli? Czy może pojawi się możliwość zakupu papieru, długopisów, papieru toaletowego, mydła na własny koszt na preferencyjnych warunkach tylko i wyłącznie dla pracowników RB? Może kiedyś nam pozwolą? Czas pokaże? Czy Pracownik, którego nie będzie stać na laptopa czy telefon będzie mógł wziąć kredyt w RB na to? Bo polityka kredytowa "przykręciła śrubę" w ofercie pracowniczej. Czas pokaże? - Jakie udogodnienia dla Pracowników sieci zostaną wprowadzone. Cięcie gałęzi, na której się siedzi jest najlepszym dowodem na sytuację, jaka faktycznie jest w RB.

Iwonka
@sieć sprzedaży

Hmm, mamy luty i nic się nie wydarzyło? Samochody są jak były, a ludzi straszycie... Mam znajomych w innych bankach- u nas samochodów jest zdecydowanie więcej - i dla managerow i dla sprzedawcow corpo.

nikoś

Na jaką kasę może liczyć asystent ds operacji w Rudzie Śl.?

mała mi
@nikoś

na tle konkurencji wypada marnie... szkoda mi tych młodych pełnych zaangażowania ludzi, jak również pracowników, którzy wykonywali ich obowiązki przed rewolucją, ale każda rewolucja zjada własne dzieci

Martyna
@nikoś

czym się zajmuje asystent ds operacji w Rudzie Śl. , czy jest to praca na słuchawce ?

lola

Hej, hej, czy ktoś pracował jako Młodszy Konsultant telefonicznej obsługi Klienta w Rudzie Śląskiej? Bo ogolnie zarobki się tam pprawily, moje pytanie tylko czy ma się zmiany w każdy weekend????

Anka

Witam. Coś na temat mobilnego kasjera ktoś mógłby powiedzieć ? Zarobki , umowa itp. Pozdrawiam

anna

A jak z praca w Centrum w Rudzie Sląskiej na tzw słuchawce? Ktos pracuje/pracował i moze cos napisac?

Zostaw merytoryczną opinię o BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Raiffeisen Bank Polska S.A.) - Warszawa

• Jak się pracuje w BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Raiffeisen Bank Polska S.A.)?

Zobacz opinie na temat firmy BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Raiffeisen Bank Polska S.A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Raiffeisen Bank Polska S.A.)?

Kandydaci do pracy w BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Raiffeisen Bank Polska S.A.) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Raiffeisen Bank Polska S.A.)
2.2/5 Na podstawie 141 ocen.

BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Raiffeisen Bank Polska S.A.)