Opinie o Cezary Owisz Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Czartex w Truskolasy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Cezary Owisz Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Czartex. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cezary Owisz Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Czartex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cezary Owisz Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Czartex w Truskolasy

Sławek Nowy wpis

Dziwią mnie te negatywne opinie bi jeżdżę do Pana Czarka od lat i zawsze super sie dogaduję i dostaje super ceny za super jakość. Ale niestety jak ktos nie wie co chce i wydziwia to zawsze bedzie narzekać, towar uzywany nie podlega wymianie ani zwrotu, kazdy widzi co kupuje i niech nie wydziwia.

Robert Nowy wpis

Wrzućcie aktualna informacje jak się tu pracuje? Ostatni wpis jest dość pozytywny. W ogóle firma zatrudnia pracowników na umowach o prace czy tylko współpracuje na zasadzie B2B lub zleceniu?

Pawel Nowy wpis

Jak dla mnie gość konkretny i zawsze wszystko z nim załatwię, współpracuje już ładnych kilka lat i złego słowa powiedzieć nie mogę. A wiadomo najłatwiej jest wystawić zle opinie...

Kamil Nowy wpis

Widzę dużo oszukanych klientów. A jak pracownicy? Jest tam zła atmosfera?

Firma Cezary Owisz Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Czartex poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

(usunięte przez administratora) Przesyła złe części, nie takie jakie były zamówione. Straciłem około 500 zł.Po wielu próbach kontaktu powiedział mi, żebym kupił sobie częśći w sklepie. Nie zwrócił pieniędzy. Nie odbiera telefonów !!

Zawiedziona

Czartex to (usunięte przez administratora) którzy nie oddają obiecanych pieniedzy za zwrócony produkt. Od kilku miesięcy próbujemy odzyskać 1000 zł, jednak nasze telefony są blokowane, nie ma kontakty z właścicielem a pieniędzy brak. Nie polecam tej firmy, nie kupujcie NIC u nich i nie wspierajcie oszustów i złodzieji!!!

Przestrzegamy przed właścicielem tej firmy gość niedostępny traktuje klientów jak on Bóg a reszta się nie liczy a jego kierowniczek też nim perzesiąka nie kupujcie tam nic .

Zostaw merytoryczną opinię o Cezary Owisz Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Czartex - Truskolasy

Cezary Owisz Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Czartex
  • Słowackiego 38