Opinie o Brat.pl w Rabka-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Brat.pl. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Brat.pl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brat.pl w Rabka-Zdrój

Niesty nie są kolorowa firma i tak przyjazna jak mówią. Pięknie ładnie jest na rozmowie ze dają umowę o prace .. a tu wychodzi że nie .. będzie umowa zlecenie bo słabo idize bo kontrolę z sanepidu mają nie wiadomo jak to będzie .. z biura przychodzą dra (usunięte przez administratora)bo samej się nie chce iść lepiej się drzec.. Jest brudno wręcz (usunięte przez administratora) Kasa jak kasa podstawa tylko . Obiecują na początku że premia będzie .. nie ma rozdzielają między siebie kierowniczka i jej pupilki dostają które biorą wolne kiedy pasjuje a na dodatek nic nie robią a wyzyskuja się resztą.(usunięte przez administratora). jeden wyzysk pracownika.. ciężkie packzi po 25-30 kg trzeba dźwigać na dodatek nikt nie pomoże bo szybko szybko .. musi wyjść jak najwięcej paczek .. brak podstawach narzędzi np nożyki.. nawet nie ma czym sprzątać.. brak wody do picia bo biuro wszytko bierze bo oni tacy zmęczeni .. co nie które dziewczyny są super ale nie wszystkie .. Te pozytywne komentarze które są tu podane to pewnie sam sobie kierownik pisze bo kto z tej firmy odchodzi ma źle zdanie . Nikt tam pozytywnie się nie wypowie no może oprócz pupilów a jest ich raperem 4 na resztę osób których jest z 15

Tymon
@Berni

Proszę tej pani pod pseudonimem " pracownik" nie słuchać, ona pisze o innej firmie gdzie jest 15 pracownikjów. Ta firma ma ich więcej a po wypowiedziach widać, że została zwolniona i płacze w komentarzach. Pytanie: skoro została zwolniona to raczej nie dlatego, że dobrze pracowała ?

Jolka Nowy wpis

hej, kiedy ostatnio poszukiwano pracowników kompletujących na magazyn? kiedyś widziałam ofertę na zewnętrznym portalu a teraz jak chciałam sprawdzić na stronie to akurat niczego nie ma. piszecie też rozbieżnie odnośnie warunków. nie ma mimo wszystko rotacji?

Berni

firma zatrudnia tylko 15 pracowników ?

Tymon Nowy wpis

Agnieszka Nowy wpis

Polecam. Praca dwuzmianowa. Można się dogadać z kierownikami.

Kamil Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Czy szukają kogoś z papierami ma wózki IIWJO?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Brat.pl? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Kierownik się nie zgadza na urlopy chciaz pytasz go np tydz albo dwa wcześniej to taki fochy strzela .. a już zapomnieć o chorobie .. zaraz są pretensje że czemu cię nie ma .. można przyjść chorym Nie polecam tej firmy .. tam jest jeden wyzysk A pozytywne komentarze to sam kierownik sobie pisze bo nikt normalny nie powie nic dobrego o tej firmie .. zresztą można się ludzi z Rabki spytać to powiedzą jaka to firma ..

Pawel

Czy to prawda ze Kierownik daje umowy o prace tylko komu chce ( kto sie do niego ładnie usmiechnie a moze i cos wiecej), a reszta pracuje na zleceniowkach.(usunięte przez administratora)

Nie mam zastrzeżeń co do pracy w tej firmie, uczciwa i porządna firma. Ludzie pomocni oraz życzliwi. Kierownik bardzo miły.

Papi

Pracowałam w tej firmie. Ekipa jest spoko. Wiadomo, że są osoby , które pilnują żeby robota szła. Motywują do pracy bo to oczywiste, że trzeba pracować. Niektóre komentarze negatywne wydają się być pisane przez osoby które mają żal albo nie została im umowa przedłużona, nie wiem. Mnie nie spotkały żadne (usunięte przez administratora) czy inne straszne rzeczy które są poruszane.

Dobra firma, mi się miło pracuje. Liderka motywuje do pracy, jak ktos motywowanie traktuje jako (usunięte przez administratora) to powinien zostać w domu.

stanley

Pracuję wiele lat w firmie i jestem zadowolony. Kierownicy ludzie na poziomie, można się z nimi dogadać. Umowę o pracę mam od początku, z urlopem nie ma problemu (łatwiej dostać długi urlop w miesiącach maj-sierpień, co jest mi na rękę, zresztą jak większości osób). Rotacja osób jest tylko wśród nowych osób, którym się nie chce robić, przychodzą do pracy z myślą, że jakoś przeleci 8 godzin i się nie narobią. Ci co chcą pracować i dobrze pracują (a praca nie jest ciężka) to są na dłużej. Wiem , że parę osób robi na zlecenie, ale to są osoby, które na wstępie się na to zgodziły i im to odpowiada. Przychodzą na kilkanaście godzin w tygodniu w zależności od tego, jakie jest zapotrzebowanie w magazynie. Nie mam co narzekać, gdyby mi się nie podobało to bym zmienił firmę. Nikt na siłę mnie nie trzyma. Atmosfera jest fajna, nikt nikogo nie gnębi, ale pracować trzeba, w końcu po to się do pracy chodzi. Jak ktoś chce tylko przesiedzieć w pracy i ukrywać się za regałami z telefonem to nie ma czego tutaj szukać.

@stanley

Nie prawda ..(usunięte przez administratora) . najgorsza firma jaka może byc. Są pupilki i oni dostają urlopy kiedy chcą .. a ty jak chcesz to fochy szef pokazuje a kierowników tam jest więcej jak pracowników .. i jest (usunięte przez administratora) ze strony kierowniczki/liderki .. gnębi pogania i jest nie miła .. traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) ..

Berni

Firma jak firma, pracujesz jest ok, słabo pracujesz masz informacje zwrotną. Nie spotkałam się z tym że kierownik traktował pracowników jak (usunięte przez administratora) Takie opinie to pisza chyba ci co słabo robili. Swoją drogą w firmie jest kilku kierowników.

Alutka
@Berni

Hej, właśnie tak z chłopakiem się zastanawiamy nad rozbieżnościami w opiniach. Piszesz ze względnie jest ok? on na magazyniera aplikować by chciał, generalnie ma już doświadczenie choć chyba go nie potrzeba. jak często taki feedback z pracy się dostaje?

Widziałem na necie ofertę dla magazyniera z kiedyś, w której nie podkreślali by było potrzebne doświadczenie, co mi na rękę. Nawet jakiś tam rozwój przytaczali ale nie wiem jeszcze o co z nim chodziło. Jakieś szkolenia? i co do tych wcześniejszych opinii to czy warunki się polepszyły? Nie chce wdepnąć w minę

BYŁY

(usunięte przez administratora)Jego (usunięte przez administratora)jeszcze gorszy jak mu w (usunięte przez administratora)wejdziesz to Ci da umowę o prace nawet jak jesteś leniwy i chodzisz do pracy kiedy chcesz. A ludzie naprawdę pracowici którzy są tam dzień w dzień bez przerwy maja umowę o zlecenie i nie mogą sobie pozwolić nawet na 1 dzień urlopu. Takie są realia w tej firmie. Ktoś to powinien zgłosić do odpowiednich organów a właściciel niech kare zapłaci za traktowanie ludzi jak (usunięte przez administratora)

Brygida

Nie otrzymałam zamówienia. Nie odpowiada na telefony...

pasjonat magazynowy

Jest to najlepsza firma w jakiej kiedykolwiek miałem okazję pracować, praca jest bardzo przyjemna, a atmosfera panująca w firmie jest bliska idealnej. Polecam wszystkim te firmę, pozdrawiam.

@pasjonat magazynowy

Hej, a możesz coś powiedzieć na temat kierownika tutaj? Bo widziałam dość niepochlebne opinie tutaj na jego temat. :/

pasjonat magazynowy
@Agnieszka

Hej, moja opinia może nie będzie popularna patrząc na moich przedmówców ale według mnie kierownik jest w porządku osobą. Jest bardzo sympatyczny!

@pasjonat magazynowy

No to raczej dobrze, chociaż samo bycie sympatycznym chyba nie starcza w pracy? ;) w razie czego dobrze zarządza i idzie może na rękę w pewnych sprawach?

Holand

Kurczę co to jest? I serwis gowork na to pozwala że zasypują portal zdjęciami żeby nie było widać opinii. Firma super - 2400 na rękę z co drugą sobotą pracującą. Da się przeżyć (najlepiej z rodzicami) ale nie żyć.

@Holand

Witam, posiadamy własny firmowy profil na platformie GOWORK :) jak słusznie zauważono. Więc posty które się pojawiają, nawiązują do naszej marki. Odnośnie tematu wynagrodzenia, to kwestia indywidualna, którą Prezes, bądź kierownik ustala z pracownikiem na rozmowie rekrutacyjnej.

dana

Dziwne pytanie

@Holand

Te pozytywne komentarze to śmiech na sali, na pewno któryś z kierowników (usunięte przez administratora) to napisał. Nie dajcie się omamic tymi pięknymi słowami. Na poczatek moze opisze pozutywne aspekty firmy, poniewaz jest tego duzo mniej. Co prawda jeżeli chodzi o wolne lub załatwienia spraw prywatnych to racja idzie się dogadać. Nie w każdej firmie szefostwo idzie na rękę w tych kwestiach. Nikt nie rządzi twoimi dniami wolnymi co też jest super kwestia dogadania urlopu i wszystko jest super. W firmie funkcjonuje zasada czytników tzn wchodzisz do pracy musisz się wbić w czytnik idziesz do "ubikacji" to niema Cię w pracy i jest to odliczane przy rozliczeniu po powrocie z wc znowu się wbijasz i jesteś w pracy. Przerwa 15 min regulaminowo i o każde 2 min dłużej są pretensje. Przy kontroli szef chodził i prosił żebyśmy mówili że to tylko otwiera drzwi a nie liczy czasu. Organizacja pracy masakra jeden kierownik nadaje na drugiego że ten nie umie rządzić itd Tak jakby jeden chciał drugiego usunąć że stanowiska i sam rządzić. Paranoja ! A gdy są razem to przyjaciele trzymają się i nadają na pracowników. Szkoda bo to trochę fałszywe zachowanie i zamiast wyjaśnić coś w 4 oczy to za plecami rozmowy na siebie. Ludzie się starają zostają nadgodziny za które nie mają zapłacone. Po tym jak się upomina o pieniądze jest to ściągane i wypłacane nie adekwatnie do liczby nadgodzin tzn ma się 40 nadgodzin a szef płaci za 10 przy dobrych wiatrach. Pieniądze to rzecz za którą się idzie do pracy a przy każdej wypłacie min na konto reszta premia to ma się wrażenie jak by się chciało wyciągnąć od szefa kasę i się na nią nie zasługuje. A gdy schodzi się na rozmowę o podwyżce to jak by się igła szefa atakowalo i o każde złotówkę jest walka bo nie są chętni żeby co kolwiek podnieść. Jezeli jednak sie uda wywalczyc wiecej pieniazkow za swoja ciezka prace to ta podwyzka zostanie po paru miesiacach usunieta i zarabia sie to samo co wczesniej. Brawa dla szefa ! Ten czlowiek potrafi zmotywowac do pracy jak nikt inny ! Najlepiej żeby siedzieć cicho i pracować za 10 zł na godzinę. Ludzie którzy się upominali o zasłużona podwyżkę to już nie pracują. W święta była premia gdy wydamy w jego sklepie 200 zł to zapłacimy tylko 100 zł z kodem rabatowym. Gdy zapytano szefa czy sobie żartuje z nas to powiedział że on nigdy nie pracował i nie wiedział ze się daje premie na święta. A to tylko było w ramach sprawdzenia czy kody działają żeby potem to wprowadzić na sklep to na nas testował. Generalnie do wszystkiego idzie przywyknąć i się dostosować. Ponieważ dużo ludzi chciało by pracowało i nie narzekalo gdyby były dobre zarobki. No ale cóż kasa słaba czytniki liczące każdą minutę. Za dużo obowiązków na jedną osobę. Ciasnota w firmie. (usunięte przez administratora) kłamstwa i to co boli najbardziej każdego pracownika który zostanie (usunięte przez administratora) w tej firmie. Każdy z szefów mówię o głównym szefie oboje kierowników itd są osobami wierzącymi co tydzień do kościoła należą do wspólnot ogólnie dobrzy ludzie na pozór. Bo do drugiego człowieka odnoszą się jak do kogoś gorszego od siebie nic związanego z religią. wręcz robia przeciwieństwo tego co wyznaja i glosno glosza. Bo przecież w firmie niema Boga tylko jest pieniądz i biznes. Słowa kierownika, chytry dwa razy straci a siedem razy zyska. Co prawda nie ma idealnych firm i prac ale chociaż trzeba się starać o dobrych ludzi i pracowników którzy perfekcyjnie wykonuje pracę bo parę złotych do wypłaty uszczęśliwić każdego a szef nie zbiednieje. Ale polecam żeby każdy chętny poszedł i się sam przekonał i wyrobił swoją opinię bo to jest moje odczucie o tej firmie i nie powinno się kierować opinia innych. Pozdrawiam

antonik02@wop.pl

Jak to jest że przysyłacie towar / daktyl suszony krojony / ,którego termin ważności jest spożyć przed 30 . 06 2021

@antonik02@wop.pl

Dopowiedz sobie sam - najlepsze powiedzenie kierownika: Chytry dwa razy traci ale pięć razy zyska.

Marzena
@Stary

I to w stosunku do kogo? :-) Ciekawe rzeczy naprawdę tutaj czytam, ale zamiast sugestii wolałabym prosto z mostu :P

Jaki jest wkład kierownictwa Brat.pl w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Rumcajs

Żadna! Była porządna ekipa kiedyś, kilkanaście zgranych osób. Po przez pseudo kierownika (brata szefa) i również jego, wszyscy odeszli. Prawda taka jest ze oprócz obrażania ludzi i grania na gitarze. To kierownik nic innego nie potrafi! Ale co by tu zrobić żeby nie było widać fatalnej opinii!

@Rumcajs

Super firma panie - wyzysk na maxa za najniższą. Ciężko przeżyć w dobie obecnych cen dlatego ciągły nabór. Nie polecam !!!

@Rumcajs

A grywał wam chociaż coś fajnego? :/ To może zgrajcie się z ekipą w innej firmie, przecież ich od groma w Polsce jest. ;p

@Agnieszka

Tak - na nerwach jak się panoszył.

Aneta

Dzień dobry. Chciałabym zapytać o wolne stanowisko pracy w Państwa Firmie. Czy można przesłać CV? Jeżeli tak , to na jaki adres ? Aneta

Czy często w firmie Brat.pl zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Jeżeli potrzebujemy pracowników, zapraszamy na rozmowę do firmy, natomiast w dobie pandemii, głównie jesteśmy w kontakcie telefonicznym z zainteresowanymi (praca)

Zostaw merytoryczną opinię o Brat.pl - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w Brat.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Brat.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brat.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brat.pl
3.3/5 Na podstawie 15 ocen.

Brat.pl