Opinie o Chema Elektromet Spółdzielnia Pracy w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Chema Elektromet Spółdzielnia Pracy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Chema Elektromet Spółdzielnia Pracy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chema Elektromet Spółdzielnia Pracy w Rzeszów

Kandydowałem na stanowisko inżynier utrzymania ruchu rozmowa kwalifikacyjna sprawiła na mnie dość pozytywne wrażenie. Po kilku dniach dzwoni do mnie pani z pozytywną opinią ... Jednak stawka jaka przedstawili nie była dla mnie satysfakcjonująca przez co umówiliśmy się na odpowiedź do dwóch dni. Gdy zadzwoniłem zgadzając się na stawkę zaproponowana przez firmę okazuje się że " nie ma zgody na zatrudnienie". Niestety na ten moment ciężko napisać mi coś pozytywnego na temat tej firmy.

Edward

Brzmi to, jakby okres pracy dla firmy był już wspomnieniem, w dodatku niezbyt miłym. A przecież rok temu patrząc za chętnym do działu zapewnienia jakości pisali o wynagrodzeniu zasadniczym brutto: 3.500 zł/ miesięcznie i innych składnikach płacowych, wynikających z Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy. I tak się zastanawiam na poczet przyszłych rekrutacji, ile jest dodatkowo do wypłaty z tych dodatkowych składników? Może jesteś jeszcze zorientowany w wysokości stawek?

Izka Nowy wpis

Z takich najświeższych rekrutacji, to rok temu poszukiwali pracownika działu zapewnienia jakości. Mam duże szanse na pracę, gdybym dzisiaj podesłała cv, nawet jak nie ma aktywnego ogłoszenia? W starym pisano o umowie o pracę i to mnie najbardziej interesuje, na jaki czas proponują tą pierwszą.

Bobo

Jeśli jest tak źle to dlaczego ludzie tam pracują po 40 , 50 lat?

Ktoś taki sobie
@Bobo

To w tej firmie pracują sami emeryci skoro ludzie pracują po 40, 50 lat?

Szok
@Bobo

Ludzie pracują tam po 40 lat bo tylko w Chemie mogą pracować. Do innej pracy nikt ich nie przyjmie bo brakuje im kwalifikacji, umiejętności i poczucia własnej wartości którego to pozbawiła ich właśnie praca w tej podłej firmie.

Weronika
@Szok

W jaki sposób praca tam miałaby pozbawić kogoś poczucia wartości? Strasznie to brzmi. A z tymi kwalifikacjami to już w ogóle.. 40 lat i żadnych kursów dla pracowników, rozwijania kompetencji? Szokujące

Szok
@Weronika

Przyjdź, popracuj, przekonaj się na własnej skórze. Albo ucz się na błędach innych. Powodzenia.

Radź sobie sam
@Szok

W jakich działach taka sytuacja ma miejsce skoro ludzie pracują tam po 40 lat?

Agata

To wygląda że atmosfera pomiędzy pracownikami jest niezbyt dobra... W każdym dziale jest tak samo? Czy może polecasz do któregoś jednak aplikować?

Tafla
@Agata

Tu sie nie klocom to firma na poziomie. Morza martwego Leniwie kazdy pracuje gdy porzytku malo czuje tak ze lazimy od sciany do sciany jak sie znudzi to do okna

Franciszek
@Tafla

A jakieś szkolenia i Wam tu robią, by sobie podnieść kwalifikacje i pozycję na rynku pracy? I ile dają pensji, może nie ma tu tak źle, skoro pisano, że są tacy, co 40 lat tu robią?

Szok Nowy wpis
@Radź sobie sam

Firma w ramach wdzięczności za długoletnią pracę wypłaca im co miesiąc wynagrodzenie za pracę w wysokości minimalnej krajowej pensji.

Ufff Nowy wpis
@Radź sobie sam

Firma z "wdzięczności" za długoletnią pracę wypłaca Pracownikom wynagrodzenie w wysokości minimalnej krajowej pensji.

Iza
@Kandydat

Hmmmm ciekawe. A czy była ta zaproponowana kwota jedynie na start na jakiś czas próbny? Po np. 3 miesiącach była oferowana podwyżka, czy to była już właściwa pensja na tej posadzie? I czy były jakieś konkretne premie zapewnione?

Koko
@Kandydat

Z ciekawości to o jakiej kwocie mowa?

Edward Nowy wpis

Ja też znalazłem tą archiwalną ofertę na pracownika produkcji, a kilka tu osób odradzało pracę. Dajcie znać czy teraz sytuacja ma się lepiej, bo chciałbym w najbliższym czasie złożyć cv. Wtedy w tej ofercie proponowali 3400 brutto podstawy, na przestrzeni tych dwóch lat ta kwota się zmieniła? I zapytam ile wynosi dodatek stażowy, bo to też wyczytałem, że dają.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Chema Elektromet Spółdzielnia Pracy? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Operator maszyn CNC?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

Czy zarobki oferowane przez Chema Elektromet Spółdzielnia Pracy są adekwatne do zakresu obowiązków?

Opowiecie, jak pracuje się na stanowisku Inżynier Utrzymania Ruchu?? Myślę, czy nie wysłać, bo jestem kilka lat przed emeryturą i tu dają w benefitach możliwość uczestnictwa w programie emerytalnym (PPK). Jak ten program tu wygląda? Na czym on polega? Czy on jest efektywny i daje dobre dodatki, ale jak ma się wiele lat do emerytury, a jak się ma np. 6 lat do niej, to już sie nie opłaca w to inwestować?

Joanna

A mnie interesuje tu praca Pracownika produkcji. W ogłoszeniu, które widziałam, jest napisane, że dają jakieś składki płacowe wynikające z Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy. Co to oznacza, co to jest i ile tych składek, które z tego dostaje pracownik? Tu jest konkretna kwota?

Weronika

Sporo tego jak na moje oko. Te premie to na jakiej zasadzie przyznają? No i przede wszystkim, czy są realnie do osiągnięcia? Bo to naprawdę różnie bywa w zależności od firmy, jak się nie raz już miałam okazję przekonać…

Agata

Pislai tu coś o słabej kondycji finansowej. Prawda to? Dalej taki bogaty socjal firma oferuje? Chętnie bym złożyła podanie, ale jak ma być coś nie tak to fajnie by było jakbyście dali znać

Miro
@Agata

Jeśli jesteś udziałowcem to i socjal masz bogaty.. Tylko żeby nim zostać to trzeba swoje przeboleć

Zofia

Całkiem sporo tych benefitów się znalazło. Te bony na święta o których wspominasz to w jakich kwotach można liczyć? A jak z podwyżkami, co jaki czas można się o nie starać?

Aleksandra

Bony są zależne od stażu pracy w firmie czy każdy tyle samo dostaje? Mnie interesuje praca na produkcji, bo godziny pracy mi mega odpowiadają. Ale też jestem młoda i bym chciała się czegoś nauczyć a widziałam na internecie, że pomagają w realizacji szkoleń i kursów. Wiesz może czy firma opłaca przydatne szkolenia czy finansuje tylko część kosztów?

Ben

Patologia.

Tupaj

Osobiście nie rozumiem fali hejty jaka tu się wylewa .Pracowałem w tej firmie i mogę powiedzieć że jest to bardzo dobrze wspominany czas. Atmosfera w pracy była naprawdę świetna a i jako osoba zaraz po szkole nabrałem sporo doświadczenia i umiejętności . Co do zapłaty też jakoś nie narzekałem gdyż często zdążały się premie .

Łucja
@Tupaj

Brzmi spoko, ale w jakich wysokościach te premie się zdarzały tak właściwie? I w sumie to możesz napisać czego szczególnego się tutaj nauczyłeś podczas pracy? ;)

Habas
@Łucja

W różnych wysokościach premie zależy od wielu czynników

Premia
@Habas

Od 200 do 500 zł

Jaka umowa obowiązuje w Chema Elektromet Spółdzielnia Pracy podczas okresu próbnego?

yxz

Umowa o pracę

Elżbieta
@yxz

A na czas określony 3 miesiące tak jak przeważnie czy jakoś inaczej?

Fan_Chemy

Fantastyczna Firma. Work life balance na niespotykanym poziomie. Inni się tym tylko chwalą, Oni to totalnie praktykują. Bardzo dużo pozytywnych ludzi, co tworzy jakąś taką wyjątkową atmosferę. W chodzeniu do pracy największym problemem staje się poranne wstawanie z łóżka szczególnie zimą, ale po porannej kawie już jesteś w domu. Często zaskakują premiami, nawet początkujących pracowników, co uatrakcyjnia podstawowe wynagrodzenie zwłaszcza osób z niską podstawą. Jeśli to wydaje się niemożliwe, to tylko dodam, że nawet gazety w formie papierowej są, co na początku było dla mnie szokiem z którym musiałem się oswoić :)

Elżbieta
@Fan_Chemy

To spoko, że jest work life balance. Atmosfera też mega ważna. A jakie premie dają i za co?

Witam byłem na rozmowie kwalifikacyjnej z 4 osobami mieli bardzo dużo pytań i szukali magazyniera na stałe za 2800zl ciekaw jestem czy oni by robili za 2100 zł netto na stałe ??? Ludzie w garniturach ale myślenia zero nie polecam firmy jak ktoś proponuje 2800 brutto szuka pracownika za darmo

Stefan
@Nowy

Rozumiem że nie przyjąłeś tej oferty? Możesz mi powiedzieć jakie są wymagania względem pracownika w Chema Elektromet? I ile etapów miała rozmowa rekrutacyjna? Daj znać!

Patologia 4 osoby rekrutujące

1. 4 osoby rekrutujące ze strony firmy na 1 kandydata to patologia i to jeszcze na stanowisko MAGAZYNIER 2. 4 osoby rekrutujące ze strony firmy na 1 kandydata to przewaga liczebna, profesjonalne zbijanie poczucia wartości Nie zgadzajcie się na takie rozmowy, gdzie jest 4 osoby rekrutujące ze strony firmy na 1 kandydata, pytajcie przed rozmową ile będzie osób ze strony firmy. Prawidłowo prowadzona rekrutacja to maksymalnie 2 osoby rekrutujące ze strony firmy.

zainteresowany pracą w Chema

Rekrutacja wygląda tak, że po rozmowie pani kadrowa miała zadzwonić. I oczywiście cisza. Żadnego telefonu nie było. Podczas rozmowy rekrutacyjnej o pieniądzach nie chcą rozmawiać. Pewnie nie wolno, bo przecież trzeba jakoś wykarmić 12-osobową Radę Nadzorczą. To nie będzie pieniędzy dla pracownika. Ogłoszenia wciąż ponawiane tylko zmienia się nazwa działu, dział utrzymania ruchu, dział techniczny. Szkoda czasu na wysyłanie podania.

Hej, czy w firmie Chema Elektromet Spółdzielnia Pracy płacą za nadgodziny?

Zofia

Ok ale skoro nadgodziny nie są płatne to jak są rozliczane? Można sobie je odebrać w jakiś dzień? Jak często w ogóle nadgodziny się zdarzają w Chema Elektromecie i w jakich sytuacjach? Czy są one obowiązkowe?

Co jaki okres czasu w Chema Elektromet Spółdzielnia Pracy można ubiegać się o podwyżkę?

HUJUSMOJUS

Jak znam Firme to srednio co dekade ....

czysty

MOZNA ale po co i tam powiedza ze nie ma kasy

@czysty

A czy mogłabym się od Ciebie dowiedzieć ile obecnie w firmie Chema Elektromet wynosi wynagrodzenie? Faktycznie na podwyżkę nie ma szans?

Zostaw merytoryczną opinię o Chema Elektromet Spółdzielnia Pracy - Rzeszów

• Jak się pracuje w Chema Elektromet Spółdzielnia Pracy?

Zobacz opinie na temat firmy Chema Elektromet Spółdzielnia Pracy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chema Elektromet Spółdzielnia Pracy?

Chema Elektromet Spółdzielnia Pracy
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Przemysłowa lok. 9
    35-105 Rzeszów