Opinie o Grażyna Gach Jangar w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grażyna Gach Jangar. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grażyna Gach Jangar o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grażyna Gach Jangar w Warszawa

Jak wygląda teraz sytuacja z wyrabianiem karty sportowej?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Grażyna Gach Jangar odbywa się w siedzibie firmy?

Jestem ciekawa atmosfery w pracy? ktoś coś?

Od
@Paweł

Odradzam. Jeśli jesteś 40-50latkiem, który chce rutynowej pracy, bez rozwoju i takiego „egzystowania”, to praca dla Ciebie. W innym przypadku skończysz z depresja.

Bożena
@Od

Czasami dla kogoś najważniejszym aspektem jest to by praca była stabilna. Nie wszyscy pragną nowych doznań w pracy i rozwoju a chcą sobie po prostu pracować w spokojnej atmosferze bez troski o to czy zostanie się zwolnionym. Czy w firmie własnie na coś takiego można liczyć?

Qwerty Nowy wpis
@Bożena

Jak tylko się da Cię postraszą zwolnieniem.

Xyz Nowy wpis

Nie. Tu poza pensja nic nie ma „za darmo”

Firma Grażyna Gach Jangar poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Marcel

To jest forum pracownicze i zupełnie nie rozumiem dlaczego ,akurat na tym forum ,klienci zostawiają uwagi?

fdsf
@Marcel

to pytanie do klienta, ale chyba sporo mowia o pracodawcy :)

Ewa S.

Zdecydowanie nie polecam. czekałam na zamówienie od listopada, miało być ZREALIZOWANE w pierwszym kwartale nowego roku, dzwoniłam w styczniu kiedy będzie dokładnie , powiedzieli że w marcu, potem powiedzieli że przełom marca i kwietnia dzwoniłam 13 go kwietnia to jeszcze nie wysłali naobiecywali i......czekam dalej towaru ani kasy .Pół roku czekać na zamówienie do szkoły -skandal. OMIJAĆ, OMIJAĆ I JESZCZE RAZ OMIJAĆ

chemik
@Ewa S.

Prawda , czekam na zamówienie równie długo i takie same "zapewnienia". Chyba trzeba będzie sprawę zgłosić na policję.

Kinga
@chemik

Pracowałam w tej firmie, dlatego pragnę uspokoić, że towar zawsze trafia do szkoły, tylko niestety czasem trochę dłużej trwa sprowadzenie towaru specjalnie dla szkół, po mimo, że firma robi co w jej mocy, żeby było to jak najszybciej. Piszę to, żeby wiedziała Pani, że to uczciwa firma i towar jak tylko bedzie już na miejscu to natychmiast do Państwa trafi.

Korektor

Idealnie to z pewnością nigdzie nie będzie. Wystarczy zająć się swoimi obowiązkami a praca będzie się podobała.

prawda
@Korektor

XDDD Skoro nie obchodzi Cię atmosfera w pracy, to nie mam pytań XD Praca ma być przyjemna. Nie ma być kołchozem.

Zofia

@nienawidze jangaru, jeśli pracujesz w Jangar to powiedz proszę na jakich warunkach firma zatrudnia nowych pracowników. Czy nowo zatrudnione osoby mogą liczyć na pomoc pozostałych pracowników? Jak wyglądają relacje pomiędzy nimi? Zachęcam Cię do napisania opinii o pracy w tej firmie.

@Zofia

Nowo zatrudnione osoby od pewnego czasu zatrudniane są na umowę o pracę na czas określony. Jest to moja osobista opinia ale uważam, że preferowany jest taki sposób zatrudnienia gdyż umożliwia utrzymanie w pracowniku uczucia niepewności co do ciągłości trwania umowy. Większość pracowników jest wobec siebie bardzo w porządku, każdy (z rzadkimi niechlubnymi wyjątkami) będzie starał się pomóc nowemu członkowi drużyny. Generalnie luźniejsza (czytaj: weselsza) atmosfera jest w magazynie ale wynika to z racji osobowości przełożonego. Zdarzają lub zdarzały się sporadyczne spotkania między pracownikami (w biurze handlowym jak i w magazynie) lecz szefostwo nie patrzy na to przychylnie w związku z czym pracownicy raczej się z tym ukrywają. Z punktu widzenia każdego januszowego pracodawcy pracownicy nie powinni zawierać znajomości prywatnych i spotykać się jedynie w pracy na szczeblu czysto profesjonalnym. Śmiesznym natomiast jest fakt, że o tym czym jest profesjonalizm decyduje szefowskie duo któremu do profesjonalizmu niestety w mojej opinii dużo brakuje.

Byly Pracownik
@Janusz Biznesu

pięknie powiedziane :D Lepiej bym nie mógł tego napisać. Tak właśnie było. uciekłem stamtąd dość szybko ;) Zero szans na rozwój. Co do szkolenia, na jednym takim byłem i to szkolenie to było szkoleniem tylko z nazwy. Chyba po to, żeby ludzie chcieli wyjechać. Ogólnie praca na wyjeździe i tyle. Zadnych merytorycznych korzyści. Ci ludzie chyba myślą, ze wszyscy wokół czyhają na ich pieniądze i żeby ich wykorzystać. Pewnie też dlatego krzywo się patrzą na spotkania pracowników poza pracą. Wiecie, oni wszędzie widzą spisek ;) Więc pewnie ludzie po pracy spotykają się po to żeby knuć przeciwko im! :P Tak samo to dzielnie na lepszych/gorszych bo jedni pracuja w biurze a inni w magazynie wiec nie powinni sie zadawac miedzy soba. Smieszne. Ciesze sie, ze ucieklem. Ten Januszcorp nadaje sie dla ludzi, ktorzy ida na emeryture i chca gdzies przycupnąć do tego czasu. Dla mlodych totalnie nie, bo niczego sie tutaj nie naucza

Zofia

@Janusz Biznesu, jeśli możesz to powiedz jeszcze proszę, czy według Ciebie wynagrodzenie oferowane przez pracodawcę jest adekwatne do wykonywanej pracy? Interesuje mnie też czy organizowane są jakiekolwiek szkolenia lub kursy, które prowadziłyby do rozwoju pracowników?

@Zofia

Wynagrodzenie odzwierciedla średnią dla danego zawodu w regionie zatrudnienia (aktualnie Warszawa- Janki) - nie ma biedy ale kokosów też nie uświadczysz. Na szkolenia nie należy liczyć; jeżeli pracownik odbywa jakiekolwiek szkolenia to są to jedynie te niezbędne w zakresie wykonywanych (lub planowanych) czynności ale pracownik nie ma wpływu na wybór szkolenia. Szkolone są też jedynie te osoby, które wykonują lub będą wykonywać czynności objęte programem szkolenia. Osobiście słyszałem o planowanych szkoleniach ale żadne nie doszło do skutku.

Zofia

@Czlowiek, a długo pracowałeś w Jangar sprzedaż Dydaktycznych Pomocy Grażyna Gach? Czy w firmie są jakieś dodatkowe benefity dla pracowników? Czy ktoś z użytkowników forum także zechciałby podzielić się z nami swoją opinią na temat pracy w tym miejscu? Gorąco zachęcam!

nienawidze jangaru
@Zofia

HAHAHAHA BENEFITY! :DDDDDD W Jangarze! :D hahahahah, co za świetny żart!

@Zofia

Kilku pracowników chciało kiedyś wyrobić kartę sportową nie oczekując nawet refundacji ze strony pracodawcy. Odpowiedź oczywiście była przecząca - boss oznajmił, że jest to świadczenie na rzecz pracownika, którego nie da się później rozliczyć zgodnie z przepisami. Jak zapewne każdy pracownik w Polsce wie, że karty sportowe i inne tego typu świadczenia rozlicza się według prawa bez najmniejszych problemów. De facto była to zwykła niechęć do pracowników i umilania im życia prywatnego choćby w najmniejszy sposób - zachowanie na porządku dziennym w firmie Jangar.

Od ostatniej opinii dotyczącej pracy w Jangar Sprzedaż Dydaktycznych Pomocy Grażyna Gach minęło już sporo czasu. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie?

Czlowiek

Najgorsza praca na swiecie. Sprzeczne polecenia. Szefowa jest niby G. Ale jej maz we wszystko sie wtraca, przez co powstaje konflikt polecenien i w pewnej chwili nie wiesz kogo sluchac. Jesli chcesz ciepla posadke, taka w ktorej pensja nigdy nie wzrosnie a ty sie nie rozwiniesz - to polecam. Ja po pracy tam mam traume. Nigdy wiecej malych polskich film.

Nsjsxnxjsis

Omijać tę firmę. Naobiecują, a końcowo zmarnują tylko twój czas.

JuzNieJangar :)

Najgorsza z nich wszystkich to jest E. I drogi przyszly pracowniku, jesli tam pojdziesz do pracy to uwazaj na nia, ze wszystkim lata do szefostwa :)

dobry czlowirk

Szczerze, z calego serca, odradzam

Uciekajcie od tej firmy jak najdalej

Sprawiedliwy

Przerażony: może nie to że prawdziwe :) Sądzę, że Państwo, którzy prowadzą firmę trochę zbyt bardzo ufają niektórym pracownikom :) Pracują lata, dupe obrabiają okropnie szefostwu, a przy nich zachowują się niczym potulne baranki. Wystarczy spojrzeć na to jaki był przemiał pracowników w ciągu kilku ostatnich lat. To nie jest 100% winy pracodawców :) Nie mam zamiaru wymieniac po imieniu ale wystarczy spojrzeć na staż pracy. Ci co najdłużej pracują, Ci są najgorsi. To oni eliminują tych, którzy się ciągle zmieniają :) I nie obarczam winą tych na emeryturze.

Agnieszka

NIE POLECAM!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Grażyna Gach Jangar - Warszawa

• Jak się pracuje w Grażyna Gach Jangar?

Zobacz opinie na temat firmy Grażyna Gach Jangar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grażyna Gach Jangar
  • Wyścigowa 18/39