Opinie o Adecco Consulting (Adecco Poland) w Warszawa

Światowy lider wśród firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adecco Poland w Warszawa

Tobie się nie podoba#

Zakończona współpraca, hmm, argument mojego wypowiedzenia ze strony Przełożonej, był następujący "bo mi się wydaje, że Tobie się nie podoba" - pełen biznesowy profesjonalizm ze strony HR. W projekcie do którego zostałam przyjęta, super atmosfera, Team leader świetna, dotarłyśmy się w trakcie a Przełożona w końcowym etapie, pełen profesjonalizm. Po zakończonym projekcie, oferta z wewnątrz firmy, jak wspomniałam wyżej "wydaje mi się, że Tobie się nie podoba". Tak, z perspektywy czasu, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Trudno oczekiwać dobrej współpracy, gdzie brakuje kompetencji do zarządzania Pracownikami, projektami, codzienną pracą, tematów zawodowych, bo cudze priv. są omawiane szczegółowo. Nie ma ludzi niezastąpionych to tylko biznes. Pomimo wszystko poznałam też świetnych ludzi. Pozdrawiam tych którzy, zostali na pokładzie :) i tych którzy szukają już nowego miejsca.

Czy pracodawca Adecco Poland motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tak :) nagodzinami, brakiem wsparcia i nieadekwatnym wynagrodzeniem…

Kasowane komentarze

(usunięte przez administratora) Motywują pracownika do rozwoju ale poza Adecco. Jeśli przyjdziesz i powiesz, że masz plan na rozwój, twój przełożony też ma na Ciebie jakiś plan to ostatecznie zostanie to zatrzymane na poziomie decyzji Warszawy bo "za wysokie koszty". Dużym plusem jest fakt, że kiedy podejmiesz decyzję o zmianie firmy to nikt nie próbuje ciebie zatrzymać bo wszyscy wiedzą, że nie mają co ci zaoferować aby ciebie zatrzymać. Ale spokojnie, twoi koledzy z biura dostaną twoje obowiązki więc zmotywują się niepłatnymi nadgodzinami do dalszej pracy ;)

ExPracownica#

Pewnie, otrzymujesz dodatkowy zakres zadań po tych co odeszli, jak ogarniesz to znaczy że Pracownik jest zmotywowany przez firmę :)

ACC Opole -Była pracownica

Cieszę się, że mam to za sobą. Odradzam każdemu wiązanie się z Adecco ACC oddział Opole. Niekompetencja, chaos, zastraszanie, nierealne wymagania, ciągłe zmiany zasad. Arogancja i buta przełożonych, team leaderki i trenerki, które znalazły się tam jakby przypadkowo. Brak merytorycznej pomocy, zarządzanie przez zastraszanie a nie rozwój pracowników. Brak przejrzystości w działaniu, np. pracownik jest podsumowany na 95-100% skuteczności, po czym dowiaduje się, że nadaje się tylko do zwolnienia. Zachowania ocierające się o mobbing. Potwierdzam również negatywne opinie o HR, legendarny oddział, bo wszyscy wątpią w ich realne istnienie. Raz udało mi się trafić na kompetentna osobę, czym jestem zszokowana do dziś. Jedyny pozytyw to rozwiązanie umowy. Wreszcie śpię spokojnie.

Opole
@ACC Opole -Była pracownica

Raczej piszesz o innym zespole niż tym stacjonującym na co dzień w Opolu, szczególnie, że przez ostatni rok team lederem był facet i szkolącym do pracy także ;)

Ocalony
@ACC Opole -Była pracownica

Faktycznie w HR HQ jakoś na początku roku pojawiła się osoba kompetentna z wiedzą, miła, koleżeńska, profesjonalna. Takich ludzi tam brakuje, ciekawe na jak długo zagrzeje miejsce ????

xdxdxdxd
@Ocalony

Ciężko zgodzić się z Twoją opinią - bo może mówisz o innych HR HQ Adecco ? Dalej nie ma tam niestety osób, które mają wiedzę, są pomocne i zaangażowane. przykład: przekazanie informacji - na pytanie pracowników czy to prawda - odpowiedź: zakładam, że tak, ale poczekajcie... o tym nie wiedziałam... to jendak sprawdzę :)

????
@xdxdxdxd

I co w tym dziwnego? HR nie musi znać odpowiedzi na każde pytanie pracownika. Ma się znać na przepisach prawa pracy i swojej robocie bo za to odpowiada. A tak btw HR HQ jest jeden

Były szczęliwy...
@Opole

Ale jest tam także kobiet która, a zresztą kobiety bez żadnych kompetencji do bycia team liderką, czy trenerką, zwykłe kolesiostwo, nie polecam pracy tam, polecam unikać szerokim łukiem

@xdxdxdxd

100% profesjonalizmu (zakładam że tak, o tym nie wiedziałam, to jednak sprawdzę), ale ubaw z tym, że nie dla zainteresowanego Pracownika.

@????

Oczywiście, że nie musi znać odpowiedzi na każde pytanie Pracownika, bo obszar wiedzy jest ogromny. Ma się znać na przepisach, dobrze napisane, co również podlega olbrzymiej wątpliwości. Jeśli nie zna się odpowiedzi w danym momencie ok. ale wraca się z odpowiedzią do Pracownika po zgłębieniu tematu.

Expracownica

Szkoda słów na jakiekolwiek działania tej pseudo firmy...zero odpowiedzialności za pracownika, sama dowiaduję się w urzędzie, że dalej jestem zatrudniona, chociaż od ponad miesiąca nie pracuję bo rozwiązano ze mną umowę i tym samym powinnam otrzymać jakiekolwiek zaświadczenie o tym, że współpraca zakończyła się wcześniej niż na umowie, owego dokumentu który by to potwierdził, niestety mimo próśb nie otrzymałam, miałam jedynie szybko zwrócić sprzęt i dowidzenia. Przez wasz brak kompetencji i włażenie sobie w (usunięte przez administratora) nie mogę być nawet ubezpieczona zdrowotnie, radzę się wam zająć pracą a nie organizacja kolejnej imprezy integracyjnej, na której odstawiacie szopkę i prezentujecie się jako postępowa i światowa firma. Adecco nie ma nic wspólnego z postępem ani ze światem, jest to jedynie karykatura firmy i towarzystwo wzajemnie adoracji. Zdecydowanie nie polecam.

@Expracownica

Towarzystwo wspólnej adoracji potwierdzam. Jeśli byłaś zatrudniona na umowę o pracę, to dokumentem potwierdzającym jest świadectwo pracy, które Pracodawca ma obowiązek wydać w ostatnim dniu pracy, Jeśli Pracownik nie świadczy pracy w ostatnim dniu pracy dla Pracownika, to w terminie niezwłocznym do 7 dni (poczta, kurier). Adecco ma praktykę, wysyłka z datą stempla pocztowego 7 dzień m-ca a dokument jak dojdzie to będzie, przy dobrych wiatrach np. 16 dzień m-ca. Powodzenia na rynku pracy, byli Pracownicy Adecco to wartościowa kadra ????

Pracownik Produkcji

Bardzo miła obsługa, dostałam wybór działu na podejście przy rekrutacji nie mogę narzekać, zapomniano dodać że trzeba nosić pampersy i głodować 10 godzin bo liderka na dziale Buzek plastik nie puszcza wszystkich na przerwę nocną a gdy się upomnisz Adecco cię zwalnia z pracy!!! Tak jest w Nowym Dworze Mazowieckim woj.mazowieckie.

Czy wcześniej pracowałam na produkcji czy wiem co to za praca i z kąd się dowiedziałam o Adecco.

Byłypracownik

Nie polecam pracy w Adecco. Osoby niekompetentne zarządzają firmą. Jest tylko kilka osób, które w pełni nadają się do tego co robią. Brak szacunku do pracownika, bezpośredni przełożony zwalnia pracowników za brak efektów ich pracy, mimo że brak efektów jest spowodowany brakiem zapewnienia pracownikowi projektów na których ma pracować (do zadań zwykłego rektutera nie należy pozyskiwanie sobie klientów - od tego powinien być przełożony). Dodatkowo brak kompetencji przy zwalnianiu - zrzucenie tego obowiązku na kogoś innego. Komunikacja w tej firmie nie istnieje.

Maja

Stanowczo odradzam, panie w gliwicach zajmujące rekrutacja do jednej z firm kompletnie się nie nadają , mówią że będą dzwonić oczywiscie echo, jak sam nie zadzwonisz nie licz na kontkat , nic nie wiedzą jesli chodzi o przyjęcia , są pośrednikiem a wiedzą tyle co ja. To co jakieś kabarety żarty z ludzi robią .

Smutek

Firma zniszczona przez wloski management na czele (nie szanujący ludzi uważający sie za nieomylnych i najlepszych z takimi kompetencjami te osoby w polskiej firmie nie wyszłyby nigdy na poziom średniego managera a tu zarządzają bardzo dużą organizacją) odbudowanie tego jak firma funkcjonowała jesscze kilka lat temu zajmie kilkanaście lat o ile będzie możliwe

ona

Jak długo czeka się na telefon od rekrutera? Spełniam wymagania a telefon milczy już ponad tydzień

Jajajaj

Wszystko ok, tylko jakby promowali ludzi kompetentnych a nie z przypadku, to by bylo dobrze.

Świadoma
@Jajajaj

Zdecydowanie zgadzam się z tą wypowiedzią. Łatanie struktury osobami niekompetentnymi.

Rozczarowana

Na początku wielkie obietnice premii rocznych, podwyżek, pracy zdalnej, rozwoju, wsparcia, nowoczesnych narzędzi pracy. Nastał maj premii nie ma i nie będzie, brak jakiegokolwiek komunikatu z góry, że ze względu na wyniki premii nie będzie, to świadczy tylko o braku szacunku do pracownika, podwyżki były, jak ktoś był szczęśliwcem dostał 200 zł brutto niektórzy mniej albo wcale. Koniec pracy zdalnej po trzech latach dobrze funkcjonującego systemu powrót do biur na 4 dni w tygodniu. Podwyżki cen pakietów medycznych o ponad 40 proc. Niestety doświadczeni pracownicy nie są w ogóle doceniani. Nadgodziny niepłatne, do odbioru, brak bonusów i premii za dodatkowe obowiązki. Odchodzą duzi klienci. To nie jest ta firma sprzed kilku lat, w zastraszającym tempie zmierza ku upadkowi.

Zniesmaczona

Nie polecam. Firma, która zmarnowała mój czas. Ich rekruterzy zapraszają mnie na rozmowy w sprawie pracy na linkedinie, totalnie nie sprawdzając mojego profilu, czy w ogóle odpowiadam wymaganiom Ich Klienta. Wysyłają oferty pracy gdzie popadnie, a że Ty potem zmarnujesz czas przygotowując się do rozmowy, tworząc odpowiednie CV i dopiero zaraz przed rozmową usłyszysz, że jednak nie wpasowujesz się w oczekiwania Pracodawcy - to peszek. Brak profesjonalizmu.

Tylko nie ADECCO

Jeśli to czytasz i myślisz o podjęciu pracy.. Mam nadzieję, że większość komentarzy wpłynie na Twoją decyzję. Jedna z najgorszych firm, w jakich pracowałem. Kierownicy nie mają szacunku do człowieka, zwalniają rzetelnych ludzi. Zaś po głowie głaskane są osoby, które wykonują target w sposób fraudowy. Tu nie liczy się człowiek, tylko tabelki w excelu. Pracownicy nie śpią po nocach, stresują się i dostają paranoi. ODRADZAM KAŻDEMU, DBAJMY O SWOJE DOBRO PSYCHICZNE.

Sourcing

Wypowiem się jako pracownik wewnętrzny. Firma kreuje się na taką co dba o pracownika,po czym zatrudnia kogoś takiego jak (usunięte przez administratora)i przymyka oko na jej wyczyny. Na to że kopie dołki pod każdą osobą,która wykonuje swoją pracę lepiej niż ona (dodam że o takie osoby nie jest ciężko).(usunięte przez administratora)

Cala prawda o Marzence
@Sourcing

To fakt. Marzenka to osoba która chyba ma problem… Wydaje się być bardzo nieszczęśliwa osoba która po prostu wyzywa swoje frustracje na innych w pracy. Całe szczęście już z nią nie pracuje, bo chyba bym popadła w większe kompleksy niż ma ona sama. Współczuje jej tylko, bo jak odchodziłam to widać było ze mało osób w organizacji ją lubi

Dobra Rada

Nie masz doświadczenia? Przyjdź, zdobądź wpis do CV i uciekaj jak najszybciej. Najgorsze korpo w jakim przyszło mi pracować. Zapomnij o czymś takim jak staranie się o podwyżkę, o tym że firma wyjdzie z tą inicjatywą to nawet nie myślę. HR czyta wiadomości i olewa. A na górę i ich kłamstwa to już w ogóle szkoda słów.

Praktykantka

Byłam tam na praktykach za free. Później mnie nie chcieli, bo byłam zbyt silną kandydatką xD Nie zalecam na żadnym etapie kariery tej "firmy".

DO ZBYT SILNEJ KANDYDATKI
@Praktykantka

Zatrudnienie osób wiąże się z możliwością która wynika z budżetu i ilości wakatów dostępnych w danym biurze. Staż był organizowany bez gwarancji zatrudnienia - a Silne i Temperamentne osoby jak najbardziej mile widziane.... Im więcej różnorodnych tym lepiej. Więc skoro nie dostałaś szansy to chyba jednak nie byłaś taka silna jak sądzisz, bo w tych kwestiach naprawdę firma potrafi być elastyczna, i jeśli "świeża krew" jest bardzo obiecująca, to firma zrobi wiele by taką osobę utrzymać :)

@DO ZBYT SILNEJ KANDYDATKI

Nie zrobi. Na tym samym stanowisku, osoby z różnym doświadczeniem mają to samo wynagrodzenie. Miała być możliwość rozmowy o podwyżkach 2 razy do roku. I mimo robionych wyników (tak dostaję premię) zero szans i perspektyw na nią. Brakuje administratorów i specjalistów ds. rekrutacji - administratorów ubywa, duża rotacyjność na pozostałych stanowiskach. Kadry - zadaj pytanie zignorują Cię. Powtórzę to co mówili inni tutaj. Adecco kreuje się na firmę propracowniczą - nie jest tak. Nadmiar pracy i zarobki nieadekwatne do jej ilości. Każdy od odpowiedzialności umywa ręce jak tylko można. Jest problem - nie ma się do kogo z nim zwrócić. @Praktykantka, firma nie dba o to by dobrzy pracownicy zostali. Wielu dobrych już widziałem i teraz rozwijają skrzydła w innych firmach. Aktualni pracownicy, którzy dobrze pracują już po paru miesiącach myślą jak uciec z Adecco i szukają innych możliwości rozwoju. Firmy nie polecam jako pracodawca. Jest dużo więcej osób odpowiadających niż realizujących zadania. W firmie panuje bałagan i chaos. Polityka firmy raczej kojarzy się z hasłem: nie ma ludzi niezastąpionych -> niech odejdzie a my zatrudnimy kogoś innego. I tak niestety smutna praktyka wygląda.

ufff mam to za sobą

Wiadomo ile ludzi tyle gustów, atmosfera pracy średnia, raczej mniej niż więcej. Duża część naprawdę fajnych lecz niedocenianych ludzi już kontynuuje karierę poza strukturami Adecco, to taki slang firmowy w tym miejscu. Co do zarobków dla niektórych to ocean możliwości dla innych kropla w tym oceanie. Narzędzia pracy, szału nie ma, brak kompatybilność systemowych i fajnych rozwiązań. Pracownicy they work po godzinach charytatywnie lub jak lider powalczy to zapłacą, natomiast przyjęte jest że nie ma wypłaty za nadgodziny. Benefity, raczej jak w większości firm opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie, stówka co miesiąc, pozostałe 4h dla rodziny, 4h na urodziny itd. skorzystasz jeśli nie będzie obłożenia pracą lub będziesz asertywny/-a teraz dodatkowy benefit sezonowy zimne poniedziałki  . Lokalizacja prestiżowa. Atmosfera ogólna pracy średnia, chodź są działy, które się trzymają, zdecydowanym fenomenem firmy jest wewnętrzny dział HR-ów w HQ-siedziba główna, Pracownicy tego działu którzy pozostawiają sprawy Pracowników bez odzewu, jeśli już to nastąpić sporo czasu mija. Pracownicy działu są i znikają (ghosting) – nowa szefowa działu bumerang (odchodzi i wraca). Wzmożone kontrole PIP w firmie, ludziom się chyba ulewa/ulało. Teraz dla Pracowników, okres oczekiwania, będzie nie będzie (nagroda roczna) – dajcie znać jaki efekt końcowy. Czy macie być dalej zmotywowani jak zaproszony gość na jednym z TOWN HALL. Wszystkim obecnym i przyszłym Pracownikom życzę powodzenia i wytrwałości

pro
@ufff mam to za sobą

W gwoli ścisłości, nie było w tym roku premii rocznej, bo podobno firma nie wyrobiła żadnego z KPI, chociaż co miesiąc to słyszeliśmy jakie świetne wyniki osiągamy

moneyback
@pro

ponoć nie były wyrobione żadne KPI, o których poinformowana była jedynie 'góra' ale co szumne spotkanie słyszy się slogany; big client, big project, big oportunity.... 1 kwietnia był, o podwyżkach ani słowa, premii rocznej brak

Masakra
@moneyback

Szczerze Wam współczuję. Rok temu pieniądze za premie roczną były na kontach bankowych po 20 marca. Jak dobrze ze juz nie pracuje z tymi kłamczuchami.

Czy urlop w Adecco Poland jest płatny 100%?

hmm mam to za sobą

A jak inaczej, przecież to nie wynika z zasad czy regulaminu Adecco a z przepisów prawnych/kodeksu pracy

As

Co jakieś czas czytam Wasze opinie które są w prawdzie mówiąc częściowo prawda. Dziś napisze swoją wersję to co myślę.(usunięte przez administratora) Wszystkie informacje dostaje miesiąc a nawet 2 wcześniej zrozumcie to jest nie możliwe że ktoś kogo nazwali hurtownikiem dostaje informację z takim wyprzedzeniem... kupuje iqosy które nikt nie chce kupować bo są już nowe modele. 2.4+ wycofali i wprowadzili 3duo a on kupował tylko 2.4+. Tak samo jest teraz mamy nowe iqosy a on kupuje tylko stare. Nawet inne osoby które są rzekomo hurtownikami też kupują tak samo. Zastanawiające też jest to co ma na torbie napisane hurtownik 2.0. Jak kiedyś pytałam co to znaczy że akurat 2.0 to powiedział projekt hurtownik 2.0. A na pytanie co to jest za projekt lub czemu 2.0 a nie 1.0 to zmienił temat. Skoro jest hurtownikiem to czemu pmi nie obsługuje takiego klienta? Przecież to zloty klient... lubie osobiście (usunięte przez administratora) i nawet bardzo ale to że Wszyscy udają że jest hurtownikiem to wg mnie ściema. Kiedyś było głośno że wzywa Policje że by kupić iqosa 5 sztuk a teraz kupuje 10 beż policji bo firmie jest to wygodne i zmieniły zasady bo po 5 było za mało. Koordynatorzy i supervisori nawet wyżej jak przyjeżdżają na wyzytacje unikają i udają że nie wydza jego. Przecież to wydać jak unikają wzrokowo lub mówią że przyjdą później... pytanie czemu unikają skoro nie jest w PMI? A może nikt nie wie dla kogo on pracuje ale każdy ma swój mózg i domyśla się kto jest kim. I każdy chce pracować. Skoro jest hurtownikiem to czemu wzywa Policje i z dowodem osobistym pokazuje identyfikator z logo firmy i wyjaśnia że wykonuje swoją pracę... jak ktoś połączy pewne fakty to wiadomo kim on jest i dla kogo pracuje. Wspiera Nas w sprzedaży bo my nie wyrabiamy planów i to jest pewne. A w Polsce albo wiedzą kim on jest albo udają że nikt nic nie wie w sumie standard.

Nowa
@As

Cześć. Zgadzam się z waszą opinią kiedyś nasza koordynatorka i supervizorka mocno walczyli ze by zrobić wszystko że by nie kupował lub miał bardzo utrudniony zakup. Ale widocznie to był albo zrobiony ze by ktoś się wykazał wyżej albo udawali ze chcą utrudnić. Ale wydocznie facet był na to tak mocno przygotowany ze pewnie miał nawet z tego nie złą rozrywke. Wszyscy mówiły ze by nie sprzedawać, ograniczać, a nawet kazali chować i udawać ze nie ma towaru ze by tylko nie sprzedawać więcej niż 3-4 sztuki. A teraz? Facet przyjezdza kupuje 10 i wszystkim wszystko pasuje. A jak więcej hurtowników przyjezdza to chwałą ze dobrze ze dużo sprzedajemy. Widać że firma już nic z tym nie chce lub nie może zrobić, nawet szafkę będziemy mieli większą ze by więcej towaru się zmieściło na sprzedaż dla hurtowników. Facet pewnie jest tak przygotowany na każdą zmianę ze pewnie firma jeszcze nie wprowadziła zmiany a on już ma na to rozwiązanie. Teraz jak już wiem jak to jest to hurtownik (usunięte przez administratora) jest moim ulubionym konsumentem. Czy jest z Philipa nie wiem ale i tak go lubię bo pokazuje wszystkim ze nie ma sensu z nim walczyć bo i tak kupi. Po za tym jest faktycznie bardzo pomocny i wyrozumiały jak ktoś jest nowy I czegoś nie umie. Miałam zupełnie inne zdanie na początku ale teraz już to się zmieniło na 180 stopni. (usunięte przez administratora)

Bzdura

Dziwne jest to że wystawiacie pozytywną opinię o facecie którego wcześniej nikt nie lubił. Wszyscy narzekały i zgłaszały do swoich przełożonych jak przychodził i prosił że by sprzedać teraz nagle same pozytywne opinie... ostatnio ten facet był u nas gdzie prawie nigdy nie przyjeżdżał był z kolegą. Kiedyś więcej niż 2 nie sprzedawaliśmy a teraz wziął 10 i poszedł. Wyglądało to jak by jeździł na kontrolę i sprawdzał jak inny sobie radzą ile kupują i ile sprzedają punkty. Od kilku miesięcy nie przyjezdzal a tu nagle przyjeżdża. W dodatku okazalo sie ze jezdzil w ten sam dzien do punktow gdzie nigdy nie jezdzil. Przeciez to taki zbieg okolicznosci. Nikt nie jest glupi i widać że facet pracuje dla kogoś tylko pytanie dla kogo?

ŻąValŻą

Obserwuję dyskusję na tym kanale od dość dłuższego czasu i odnoszę wrażenie, że pod każdym postem punktującym to, co w tej firmie nie działa poprawnie jedna (i chyba ta sama) osoba usilnie tą firmę broni. To jest nawet w pewnym stopniu zrozumiałe, psychologia określa taki stan jako "syndrom sztokholmski" :) Pracuję w tej firmie już na tyle długo, żeby móc powiedzieć, że Adecco poznałem od środka - początkowy zachwyt z czasem przerodził się w obojętność, teraz to głownie smutek nad zmarnowanym potencjałem tej korporacji. Wiem jedno, i potwierdzi to większość pracowników w szczerej rozmowie - siła napędowa tej firmy czyli szeregowy pracownik jest niezauważana, powiedziałbym, że niedoceniana. Ostatnie masowe odejścia nie są związane wyłącznie z tym, że u konkurencji lepiej się zarabia - istotnym czynnikiem jest to, że pracownicy nie mają poczucia docenienia za swoją pracę. Ścieżka rozwoju w tej firmie to wyłącznie czekanie aż kolega ze stołkiem wyżej zostanie wyłowiony przez konkurencję, albo zwolniony w przypływie widzimisię szefostwa, co ostatnio nie jest rzadkością. Oficjalny przepływ informacji w Adecco nie istnieje - o tym, że Twój projekt wygasa/klient odchodzi dowiesz się, ale na pewno nie od przełożonego. Nie wspomnę już o braku pomysłu na tą firmę przez kadrę zarządzającą, bo wiemy jak jest. Obecnie jestem na etapie szukania nowej pracy, bo na tą chwilę Adecco poza stagnacją nie jest w stanie zaoferować mi nic innego.

Zumba

Problemem sa ludzie, ktorzy nie robia nic poza narzekaniem. W kazdym miejscu sa fajne rzeczy i takie malo fajne, wiec jak sie tak komus bardzo niepodoba, to po co sie meczyc...firma wporzo, zwlaszcza jak chce sie zobaczyc jak sie pracuje w takim duzym korpo

Zostaw merytoryczną opinię o Adecco Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Adecco Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Adecco Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 151.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adecco Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 114, z czego 5 to opinie pozytywne, 88 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adecco Poland?

Kandydaci do pracy w Adecco Poland napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adecco Poland