Profil firmy Adecco

Obserwuj
Dodaj opinię

Opinie o Adecco

kurus 2016-01-23 17:09:01
@poiiu to zależy jeszcze od tego gdzie jest praca bo pojawiają się w tej firmie oferty pracy w Norwegii, np na Dekarza, przy czym wymagane jest doświadczenie od 3 do 5 lat.
Addi 2016-01-26 19:40:26
Wg. mnie niektórzy chyba zbyt wiele oczekują od takich firm. Musisz mieć na uwadze, że jeśli wyjeżdżasz przez Adecco, to jesteś pracownikiem na wynajem. To świetna alternatywa dla ludzi, którzy sami na początek nie są w stanie ogarnąć sobie mieszkania, urzedów, etc. Jeśli znasz angielski, masz udokumentowane doświadczenie i wykształecnie, to na początek to rozwiązanie polecam. Nikt nie zrobi Cię w konia z wypłatą, pełny legal. Owszem, możesz próbować bezpośrednio u polaczków :) ale jak kończą się takie prace, niejeden się przekonał. Reasumując.. bez języka, znajomości, i dużej kwoty na start, to rozwiązanie jest najlepszym mi znanym. Pozdrawiam
kkk 2016-01-26 21:06:30
nie polecam firmy, szczegolnie oddzialu we wroclawiu. bylem zatrudniony jako consultant do innej pracy. obawialem sie zatrudnienia przez posrednictwo dlatego wypytalem sie dokladnie warunki razem z bonusami, dodatkami, opieka zdrowotna.... wszystko okazalo sie klamstwem, mimo zapenien pani ze nie odczuje zadnej roznicy miedzy konsultanem a praccownikiem. zostalem oszukany, oklamany gdyz nic a nic nie bylo prawda. nie przyslugiwalo mi nic co innym pracownika, nie liczac o bonusach.
idz 2016-01-27 14:49:20
musisz wiedzieć kkk, że praca u pośrednika to i tak redukuje wynagrodzenie sporo. Chociaż pomijając to ja bym się zgodził pracować u nich jako księgowy, bo wiem że oni kasę otrzymują imponującą.
bymi 2016-01-27 17:11:00
Ale Adecco bez języka nie bierze. I jeszcze 5 lat doświadczenia jak nie ma skond go wzionć bo wszędzie zatrudniają na budowach na lewo i na krutko.
Ferdynand Kiepski 2016-01-30 23:02:57
Kasiore to by wszyscy chcieli, ale robić to już ni ma komu!!! :)
najs 2016-02-01 21:40:44
No i ja się nie dziwię, że bez języka nie biorą. W końcu to jest praca za granicą i jakoś porozumieć się trzeba. No i na takiego cieślę szalunkowego to trzeba mieć potwierdzone dokumentami doświadczenie zawodowe jako cieśla szalunkowy – minimum 3 lata na przełomie ostatnich 5 lat.
alex 2016-02-04 14:49:10
Szukam opinii na temat pracy w Veghel jako orderpicker w magazynie Jumbo.
Krak 2016-02-19 18:46:13
Zatrzęsienie ofert tutaj jest, jestem naprawdę dość zdumiony, w sumie naprawdę musi być zacna firma, skoro tak pięknie się rozwija, wysyłac CV czy nie?
Turysta 2016-02-23 12:56:36
A to w Holandia te zjest zajebisty sklep zabawkami Jumbo ?Bo ja zawsze jak jestem w Bułgaria to tam chodzę na zakupy ?
A Adecco daj cie sobie spokój ...
Turysta 2016-02-23 12:56:41
A Adecco daj cie sobie spokój ...
Maniek 2016-03-10 19:46:48
Czesc :):) wieci moze cos o wyjazdzie jako ciesla szalunkowy do norwegi ??? bo juz wszystkie dokumenty im wysłałem nawet gadam bardzo dobrze do angielsku bo pracowałem w angli,szwecji ,wali, dubaju, i wielu krajach zachodnich dzwonili do mnie i co sie dowiedziałe to nie odnich zalezy ktp jedzie bo firmy norweskie wybieraja ludzi jak ktos cos wie to pisac na Barca1068@wp.pl
Nom 2016-03-11 12:42:35
Poczekaj trochę dłużej, a na pewno Ci się opłaci, mówię Ci, spokojnie, nie jest tak dramatycznie, oni wybierają trochę czasu, ale zawsze to jakoś końcowo jest ok
kol 2016-03-21 05:51:58
Jak nie robiłeś w Norwegi ti nikt cię nie wybierze. Bo preferowani są ludzie z dośw. w Norwegii. A takich jest od metra. Bo ostatnio przez 2 lata to tylko tam wszędzie zwolnienia i zwolnienia. A tak to możesz się najwyżej spodziewać w lipcu sierpniu telefonu żebyś jechał. Bo wtedy ja wiadomo jest sezon urlopowy. We wrześniu już ci podzięują. Ale się przez kilka tygodni nachapiesz, po doliczeniu kosztów to może razem jakieś 2 tyś złotych.
kuba 2016-03-21 08:37:03
na pewno jak ktoś pracował w Norwegii to ma większe szanse, ale wydaje mi się, że można też na pewno zarobić o 3 razy wiecej niż w Polsce na stanowiku chociażby jako hydraulik.
Zawiedziony 2016-03-23 16:36:56
Obiecują złote góry jak się okazuje w praktyce to wszystko jest na odwrót . A na wyjazd możesz się nie doczekać bo zbierają pracowników żeby mieć w rezerwie w razie potrzeby.Nie zawsze są pełne godziny wypracowane ze względu na przestój z różnych powodów . Jeśli chodzi o opłacalność wyjazdu to zależy gdzie trafisz.Organizują kursy językowe dla cieśli bo brak chętnych przez tą agencję do podjęcia pracy . Powód ??? Nie opłaca się a te wyliczenia jak ktoś robi i wylicza że mu zostanie 9 tys zł na czysto ha ha ha . Niech policzy przejazdy do domu życie tam i niski kurs NOK . Nie polecam
zyzior 2016-03-24 17:09:06
Witam chciałem ostrzec przed propozycja pracy w Belgii dokładnie w vanderschueren diksmuide na rozmowie z szefem, czyli Lukiem będzie opowiadał bajki, które nie istnieją to jest praca sezonowa jak potrzebują ludzi to na chwile a jak zamówienia się kończą albo idziesz na bezrobotne i czekasz na telefon od szefa, ( który myśli ze ludzie będą jeździć 1500 lub więcej kilometrów do jego firmy na kilka miesięcy) a jak nie przepracowałeś roku w Polsce to możesz poszukać sobie nowej pracy klimat z belgami w pracy jest także oni trzymają się stołków przez jedno umilaniem Polakom pobyt w firmie każdy wie, jaki ostrzegam operatorów Frezarek tokarek oraz laserów, bo najczęściej szuka takich stanowisk
wiakaoa 2016-03-26 22:58:39
w zasadzie jak ktoś i tak planuje przeprowadzke do Norwegii to na pewno można próbować swoich sił jako Monter rusztowań, bo stawka 4 razy taka jak w Polsce jest.
niezadowolony 2016-03-28 13:54:49
Belgii dokładnie w vanderschueren diksmuide nie potrzebują żadnych programistów tylko ludzi do naciskania zielonego guzika i robienia norm z kosmosu radze się zastanowić nad wyjazdem
ANIA 2016-03-28 18:55:52
człowieku ty chodziłeś w ogóle do szkoły? przecież ty nie znasz języka polskiego
lidka 2016-03-29 14:43:43
Z tego co piszecie, to firma ma bardzo dobre warunki, ja zwróciłam uwagę na stanowisko Kucharza w Norwegii. Przed wyjazdem oferują tygodniowy kurs specjalistyczny dla kucharzy! Super!
ściema 2016-04-02 09:35:54
witam,
Wszystkich co dostali ofertę pracy w Belgii północno-zachodniej (Disksmuide) informuję, że firma szuka osób tylko do wciskania zielonego guzika. Każdy pracownik po 2 godzinach przeszkolenia normalnie musi wykonywać normę 200 lub 250 szt/8h. Po przepracowaniu 2 tyg okres ochronny kończy się i zaczynają powstawać problemy np.: że norma jest za mała o 2szt/h, jak masz czas 1 min to musisz sprzątać, dolewać oleju itd a norma maleje. Dodam jeszcze że belgowie lubią chodzić do kierowników na rozmowy na twój temat.
Nie polecam tej firmy http://www.vanderscheuren.be/ ponieważ uważam że to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Mam porównanie z inna belgijską firma.
Małym plusem tej oferty jest mieszkanie które kosztuje 95€/tydzień + internet ale jest na bardzo wysokim standardzie.
ywette 2016-04-02 09:40:21
każdy szuka czego innego @ściema to co dla Ciebie jest nie do przyjęcia innym może odpowiadać, dla Ciebie np nie jest ważne jak mieszkasz inni przeciwnie wolą lepiej mieszkać a mniej zarabiać
MAks 2016-04-05 16:00:20
Czy ktoś składał aplikacje na stanowisko montera nawierzchni kolejowej do Norwegii i się załapał na wyjazd, czy może to kolejny niewypał lub ściema ze strony Adecco?
MAks 2016-04-05 16:00:46
Tamara 2016-04-05 18:43:16
O co w ogóle wam chodzi z tym zielonym guzikiem @Ania @niezadowolony? Wyjaśnij bo wprowadzacie jedynie zamęt. Wyjeżdżał już ktoś do Norwegii z nimi i powie coś nt zarobków
Lukas 2016-04-11 16:46:35
Byłem w lutym tego roku w sogndal region bergen.obiecali pierwszy kontrakt na 3miesiące,po przyjeździe na miejsce okazało się że tydzień muszę czekać na pracę potem dostałem kontrakt na 2 tyg. I po dwóch tyg.miałem znowu czekać.w Polsce byłem na tygodniowym kursie przygotowawczym w Rabce zdrój.czego oni nie obiecywali.z obietnicami nie pokrylo się nic.dodam do tego że jestem wykwalifikowanym cieśla z długim stażem pracy.pan lars beheim to niezły bałamuciarz.napiszę krótko:pieniędzy nie otrzymałem do dnia dzisiejszego,pisze maile i dzwonie do Pani z Rabki ona twierdzi że sprawę przekazała do oddziału w którym byłem.straciłem tylko pieniądze na przeloty i dojazdy autobusem.nie polecam tej firmy,bałamucą,kłamia i obiecują.
on 2016-04-15 14:20:50
może ktoś cos wie na temat zakładu AGRAFRESH W Belgii..co i jak tam jest.
Adam 2016-04-26 11:31:33
nie szanuja czasu drugiego człowieka. Jedna z Pań umówiła mnie na rozmowe na stanowisko magazynier. Po przybyciu na nią dowiedziałem się, że tak na prawdę nie potrzebnie tam przyszedłem bo z góry wiedziano ze sie nie dostanę (brak doświadczenia, tylko pytanie gdzie po szkole mam nabyć doświadczenie?)bo mają innych kandydatów już z doświadczeniem. Pani która mnie umawiała na rozmowe tak czy siak wiedziała o tym, iż nie dostanę tej pracy. Tak przynajmniej powiedziano mi w firmie.
Nr adam 2016-04-29 10:45:53
Odradzam bardzo mocne jaką kolwiek współpracę ztymi oszustami! Pojechałem z ni i do filetowania ryb do norwegi porażka na Maxa, Adecco jak kogoś nie oszuka to się pomyli na swoją koźysc,hamstwo,aroganstwo ,wyzysk to domena tych połgłowkąw
Forklift driver 2016-05-04 12:15:31
Adecco to oszuści,wyzyskiwacze,naciogacze i półgłówki ,stanowcze nie dlatego naganiacza
Nom 2016-05-05 14:48:45
No chyba Cię troszeczkę kolego poniosło, bardzo dobra firma
Anty wiesniak 2016-05-05 17:10:27
Forklift driver pisze prawdę ta firma bardzo mocno wyzykuje Polaków ,potrafi wywalić z domu na ulicę byłem świadkiem nie ras jak tak zrobiła pingwin koordynatorka Barbara oczywiscie polka tel do niej 476 522 850 i pieniędzy nie wypłacić i gość z tobołami poszedł na stacje benzynową aby złapać okazję do Polski 1300km miał do domu i do tej pory niedojechał ,rodzina jego szuka do tej pory , ,uwaźajcie na tych półgłówków,ta firma jak się pomyli to wtedy nie oszuka
Ukulele 2016-05-05 18:31:37
Zalezy do jakiej pracy idziesz. W kazdym biurze a w sumie w kazdej obsadzie u danego klienta najwazniejsi sa ludzie jacy tam pracują. Są mlodzi (ktorzy wiedzą ze obowiazuje stawka wiekowa w Holandii) zarabiaja po 250 -350 euro na reke i narzekaja w kolo i o wszystko maja pretensje. A tacy, co doswiadczyli "zyczliwosci" innych prac i pracodawców siedza cicho i pracuja ☺ ja pracowalem przez Adecco 2 lata w Zwolle i jezeli bede mogl wrócić, to wrócę. Sa czasami spiecia koordynatorem, ale w jakiej pracy jest zawsze super? Jak dla mnie wyplacalna firma, wszystko zawsze jasne.
bolo 2016-05-15 17:34:19
przepracowałem w adecco 8 lat byłem w wielu odziałach bywało lepiej i gorzej nikt mnie nie oszuał ale stanowczo odradzam adecco Alesund.Jednej Pani z biura wydaje się że Norwegia to Korea Północna a ona jest tam Przywódcom i Dyktatorem.Jak Pani powie że czrne jest białe a ty powiesz że to prawda masz spokój ale jak powiesz że nie prawda i czarne jest czarne masz już pojechane Pani będzie cie gnoić na każdym kroku
zbyszek 2016-05-15 20:30:51
to szczera prawda i jeszcze najgorsi są jej przydupasy i donosiciele
Harry 2016-05-16 10:40:47
Wszyscy w Adecco prubują szybko się Ciebie pozbyć chyba dlatego ze w polskiej naturze leźy antypolskosc i zawiść tak jest Adecco najgorszym naganiqcze w Norwegii bez wonpienia a alesaund po wino być dawno zamknięte pszez sond pracy ,bardzo oszukują,wyzyskują bezczelnie kłamią
zygan 2016-05-16 17:14:53
to co ludzie piszą tu Adecco Alesun a zwłaszcza o Pani to prawda Pani jest bardzo mściwa np.Jeden koleś jak jej odmówił wożenia ludzi do pracy swoim prywatny i drogim samochodem to rok siedział bez pracy a ona brała nowych a takich i innych prykładów mozna podać bardzo dużo ja też odradzam ten odział
Anty wiesniak 2016-05-18 17:18:39
Pracowałem pszy filetowanie rybnym w Norwegi i ostro tego żałuję , hamstwo i złodziejstwo , nikomu nieradze tam jechać w te [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
inio 2016-05-22 16:21:19
jedyny plus ADECCO placą w terminie a o reszcie nie będę się wypowiadał,szkoda czsu i energi
r 2016-06-03 18:56:15
kochani co powiecie o zatrudnieniu u nich jako osoba sprzatająca w miejscowości Reykjavík - opłaca się?
Ulm 2016-06-09 11:19:19
Ta ala firma z Norwegi po miesiącu pracy w rybach niewypłacając mi zadnych pieniedzy wyźuciła mnie z zakwaterowania i kazała niewracac ,,musiałem dzwonic do rodziny aby ta kupiła mi bilet do polski a pieniedzy do tejpory za pszepracowany miesiąc niema ,najgorsza moja firma adeco ,sprawa jest w sondzie
poiiu 2016-06-09 15:43:30
przecież nadal działają i płacą. Jest nawet oferta teraz jako Mechanik maszyn ciężkich/ samochodów - Islandia.
kawanaławe 2016-06-14 10:52:07
Polecam pracę przez addeco Poland. Dlaczego ?, ponieważ przede wszystkim, umowa o pracę, pełne ubezpieczenie, składki na emeryturę, a praca jak wszędzie, ja osobiście nie odczuwam czy gorsza czy lepsza. W ciągu roku trzech lat zmieniłem osiem razy firmę... można na mnie mówić skoczek. Dopiero dzięki Addeco Poland znalazłem pracę na tyle dobrą że już pracuję pół roku i będę miał umowę firmową. Stawki dobre na początek np 9 zł netto to jest plus, bo wszędzie dają 7.30 lub 7.80 a to są stawki które nie motywują i się odpuszcza taką pracę z takimi stawkami. 9 zł na początek to jest już coś naprawdę, a potem więcej i więcej. Ja dziękuję im :)
poiiu 2016-06-14 14:26:12
Cieśla Szalunkowy z podstawowym angielskim się przyda – a praca jest w Norwegii z tego co wiem, więc wyjazdowa.
maoak 2016-06-15 10:06:42
jak szukacie nadal pracy do Norwegii to jest bardzo ciekawa opcja pracy jako Cieśla Szalunkowy z podstawowym angielskim i tutj własnie tylko ten angielski jest wymagany, ale wydaje mi się, ze to akurat nie problem, też zawsze można się doszkolić na pewno.
Nombre 2016-06-15 10:09:00
miejscowość niby pracy to Schopstal , nie wysyłajcie żadnego przelewu na niby list z umową bo tak naprawdę jest to potwierdzenie waszych danych z banku jeżeli ktoś już wcześniej temu palantowi wysłał skan dowodów wiem co mówie bo założył na moje dane konto w Idea Bank
rfgb 2016-06-15 11:20:33
praca za granica ma na prawde duzo plusow..chociazby to ze mozna zdobyc na prawde spore dosiwadczenie czy tez sporo zarobic no i podszkolic sie z jezyka obecego
sebastian 2016-06-25 19:30:02
Absoultnie nie polecam, Niepowazna firma strata czasu dla ludzi rzeczywiscie szukajacych zatrudnienie. Znudzona pani w recepcji powinna wziasc urlop moze jakis bezplatny?
Brak odpowiedzi na kontakt z mojej strony. Brak odpowiedzi na zapytania z mojej strony odeslanie do innego wojewodztwa???
brak odpowiediz na maila brak odpowiedzi na zdany test jezykowy?
Jak to funkcjonuje???
dfg 2016-06-25 19:52:13
hmm a ciekawe jak tam u nich jest na praktykach bo tez widze ze szukaja w dziale rekrutacji, pewnie doswiadczenie mozna zdobyc
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adecco