Opinie o Tekno Polska Sp. z o.o. Sp.k. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tekno Polska Sp. z o.o. Sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tekno Polska Sp. z o.o. Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tekno Polska Sp. z o.o. Sp.k. w Łódź

Pracownik Nowy wpis

Witam z kim mozna się skontaktować w sprawie odebrania świadectwa pracy? Nie wiedziałam że firma upadła przebywałam na urlopie wychowawczym nikt mnie nie poinformował..

wierzyciel Nowy wpis

Firma ogłosiła Upadłość

szukam osoby co pracowała na g Nowy wpis

Kto praciwal na gietarce? Prosze o kontak minikar2@gmail. com

Bz@ Nowy wpis

Czy to jest adres biura rachunkowości?????

Kamil

@Tomasz Firma z opinią dobrego pracodawcy nie pozwala sobie na nieprawidłowości, łatwo się oskarża tylko czy są podstawy?

Iwona

A ja myślę, że nie ma co obrażać się na forum, a już szczególnie obrażać osób, które mają odmienne zdanie na temat firmy. Skoro Kamil ceni sobie tego pracodawcę to też ma do tego prawo. To samo tyczy się samej firmy - póki widnieje w KRS i działa jak dotychczas to nie ma co rozsiewać własnych plotek o jej upadłości. Wprowadzasz innych w błąd.

kinia
@Kamil

Nie pozwala sobie na nieprawidłowości?????? To ciekawe dlaczego od dwóch lat nie mogą zapłacić za wykonaną usługę instalacyjno elektryczną. Na wszystko są dokumenty i maile, więc mogę podyskutować z kimś kto broni tej prawidłowo prosperującej firmy.

Dorota
@Kamil

Dalej będziesz bzdury wypisywać(usunięte przez administratora)?

Maja
@Dorota

Wiesz, każdy ma prawo do własnego zdania i warto jest to uszanować. Sama chyba nie masz masz najlepszej opinii o firmie Tekno, ale byłoby dobrze, gdybyś wyjaśniła, dlaczego. Czy chodzi o zarobki czy o coś całkowicie innego?

Dorota
@Maja

A mało tu ludzie piszą, nie tylko pracwnicy, ale dostawcy i usługodawcy. Czytać nie potrafisz?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk

Edward

Przez Twój komentarz mam rozumieć, że firma Tekno Polska aktualnie nie funkcjonuje? Napisałeś, iż jest ona w upadłości, dlatego chciałbym sprecyzować informacje na ten temat. Niestety w internecie nic nie znalazłem.

Nik
@Edward

Bo nawet upadlosci nie umieja przeprowadzic. Firma zamknieta na cztery sposty. Wszyscy ludzie zwolnieni bez wyplat!

Plik

JESLI KTOS CHCE W NIEJ PRACOWAC TO POWODZENIE I SIĘ ZASTANAWIAC CZY 10 KAŻDEGO MIESIĄCA WYPŁATA WPŁYNIE NIE MA CO OSZUKIWAC LUDZI FIRMA JEST ZAŁOŻONA NAWET UKRAINA UCIEKA Z TEJ FIRMY.A ŻEBY COS ZAŁATWIĆ W BIURZE TO RECE OPADAJĄ MOZESZ SIE PROSIĆ A I TAK (usunięte przez administratora) ZAŁATWISZ.

@Plik

Co według Ciebie powinno się zdarzyć, by sytuacja uległa poprawie? Może jednak istnieje szansa na to, by w Tekno Polska zaszły jakieś zmiany? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?

S.B.G.

Firma rozwija się szybko, zwalniaja ludzi ktorzy nie chca pracowac i szybko zastępują złych dostawców. Niestety, zazdrość jest brzydka. Polecam wszystkim, aby zaczęli tutaj pracować

waldemar
@S.B.G.

jesteś śmieszny, firma oszukuje na każdym kroku nawet przy nowych pracownikach rozmawiają w jaki sposób ugadać się z firmą żeby wystawili zaniżone faktury i proszą o załatwienie tematu pracowników, żeby sami byli czyści. Nie wspominam już o traktowaniu pracowników. Jest tam kilka osób którzy naprawdę są porządni, ale kadra zarządzająca to dno.

@waldemar

Praca jakto na produkcji. Warunki slabe. Brak nawet ubezpieczenia grupowego. Zero dofinansowania czy np wczasy pod gruszą. Ostatnio opóźnienie w wyplacie. Ukraińcy odchodzą nawet. Nie wiem czy tam zostanę. Kiedys bylo inaczej.

Podwykonawca
@S.B.G.

Firma oszukuje dostawców, przewoźników i pracowników. Zwodzą odnośnie płatności za faktury. Pracownicy z Ukrainy odeszli, bo firma która ich zatrudnia nie otrzymała zapłaty. Byłem ich podwykonawcą i do dzisiaj nie otrzymałem zapłaty za faktury, tylko obiecują i przeciągają. Przestrzegam wszystkich aby nie dali się nabrać na ich piękne słówka! Omijajcie ich z daleka, jeśli nie chcecie stracić pieniędzy. Panie S.B.G po co Pan zwala winę na zazdrość skoro to państwo macie problem i nie jesteście wypłacalni. Chcecie nabrać kolejne osoby?

S.B.G. Transport spzoo
@Podwykonawca

Jestem dostawcą tej firmy od roku i nigdy nie miałem żadnych problemów. Słyszałem, że niektórzy pracownicy i niektórzy sprzedawcy potajemnie zgodzili się ukraść pieniądze firmy, zwiększając koszty, a następnie dzieląc pieniądze. uważali, że są sprytni, ale zostali wytropieni i wyrzuceni, a teraz skarżą się, że nie mogą już kraść pieniędzy od tej firmy. teraz prawdopodobnie kradną gdzie indziej. Pracuję bardzo dobrze z tak uczciwymi ludźmi.

Podwykonawca
@S.B.G. Transport spzoo

S.B.G. Transport spzoo powiem Ci, że wymyślają coraz lepsze wymówki czemu nie spłacacie zaległych faktur. Jako dostawca skąd masz takie informację, chyba musisz być z nimi bardzo blisko. Codziennie słyszę od nich nową historię. Skoro tak dobrze Ci się współpracuje z nimi to czemu innym podwykonawcom, dostawcom a nawet pracownikom nie płacą? Jeśli możesz to w prywatnej wiadomości wyślij mi numer do osoby z którą się kontaktujesz i płaci Ci te pieniądze , albo potwierdzenie przelewu jakie ostatnie od nich dostałeś? Tyle jest tutaj osób poszkodowanych a żadnych dowodów potwierdzających twoja teorię że firma jest wypłacalna. Chętnie tez się z Tobą wszyscy którzy nie maja od nich wpłat spotkamy żebyś nam opowiedział dlaczego akurat Tobie płaca i jak to robisz? Podaj mi do siebie kontakt chętnie się skontaktuje. A jeśli tego nie zrobisz to znaczy że wypisujesz bzdury. Wybacz nie wierze Ci że to wspaniała firma.

spostrzegawczy
@Podwykonawca

Przecież oni sami wypisują te komentarze pod nazwą S.B.G. Transport spzoo co w Wy ślepi jesteście ?

S.B.G. Transport spzoo
@Podwykonawca

używam przedpłaty lub nikt ze mną nie pracuje

AKM
@S.B.G. Transport spzoo

Ja też chętnie spotkam z podwykonawcą, który tak chwali tą firmę. Ja również nie mogę doprosić się o uregulowanie płatności za fakturę, a mało tego ostatnio nawet nie chciano nas wpuścić do tej wspaniałej firmy. Nie odpowiadają na meile i nie odbierają telefonów, ukrywają się. Taka to jest uczciwa i rzetelna firma.

Mięcho
@S.B.G.

Chyba tutaj nie pracujesz albo firmy Ci się pomyliły ewentualnie zażywadz tych samych używek co Paolo . Firma to dno, oszukuje na każdym kroku i robi przekręt gdzie tylko może

@Mięcho

Proszę o nie obrażanie osób trzecich na forum. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, o ile robi to w sposób kulturalny. Nie negujcie komentarzy innych osób, tylko dlatego, że sami macie inne zdanie na dany temat. Zarzut oszustwa to poważne oskarżenie. Wstrzymajcie się z publikowaniem takowych zarzutów do czasu, gdy sprawa nie zostanie oficjalnie wyjaśniona. Jeśli macie problem związany z pracą w firmie, skontaktujcie się bezpośrednio z szefostwem.

AKM
@Iwona

Jeśli zleceniodawca od pół roku nie chce zapłacić za dobre wykonanie zleconej pracy, nie odbiera telefonów, nie odpowiada na meile, nie chce rozmawiać to jak to można określić inaczej? Czy oszukanie zleceniobiorcy to nie jest oszustwo?

Iza

Firma jest zadłużona, niewypłacalna, skutecznie omijają obowiązek płacenia należności.

Jan

Uwaga Firma jest niewypłacalna ! nie wypłacają pensji ani pieniędzy dostawcą. Gdybym tylko wcześniej tutaj trafił :(, tą firmą powinna zająć się Policja ! śmieją się w twarz i wydają się być bezkarni.

Prawdomowny

Firma kiedyś nazywała się Tekno. Wystarczy wpisać Tekno w google i przeczytać opinie. Firma dno.

Paolo

Oszuści I kretacze! niewyplacalni!

Oszukany, niewypłacalna firma

Uwaga firma jest niewypłacalna ! Radzę uważać zwłaszcza usługodawcom i kontrahentom. Mam wszystkie pisma, faktury męczę się już z tą firmą od roku ! Zero odzewu na maile po odebraniu telefonu zapewnienia, że faktura będzie opłacona.

Heniek

Lepiej trzymać się z daleka... zero organizacji, zero kompetencji i tona długów. Nie polecam.

Kontrahent Open Axis
@Heniek

Firma Open Axis/Tekkno Polska wraz z panem Paolo Velardi mam wrażenie że działają na rynku wykorzystując innych, zarówno kontrachentów jak i pracownikow - jak widać po tym forum. Jestem ich kontrahentem, są mi winni kilkanaście tysięcy, jeśli mi zapłacą napiszę o nich lepszą opinię. W tym momencie są moimi dłużnikami.

Cieć

Dobre towarzystwo

Iwona

Czy firma Tekno Polska prowadzi obecnie rekrutacje? Czy ktoś posiada takie informacje? A może któryś z pracowników chciałby wypowiedzieć się o swoich doświadczeniach związanych z rekrutacją w tej firmie? Jak przebiegła rozmowa o pracę? Zachęcam do aktywności na forum. Jest to bardzo pomocne dla osób poszukujących pracy w Łodzi.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Tekno Polska Sp. z o.o. Sp.k.? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo ważna!

Zyczliwy

Jaka kariera? maja cię w du*IE i placa śmieszne pieniądze

Prawdomowny

Ciekawe dlaczego firma zmieniła nazwę? Dawne Tekno nazywa się teraz OpenAxis także ludzie uważajcie gdzie wysyłacie CV! Trafić tam to coś strasznego jeśli chcecie zarobić i aby was szanowano unikajcie tej włosko ukraińskiej firmy. Polacy tam są dla nich nikim

admin

Czy zrobienie wielkiej kariery w firmie Tekno Polska Sp. z o.o. Sp.k. jest możliwe? Wypowiedz się na naszym forum.

Wandzia
@admin

Nie nie Nie, jaka kariera? Zapie....na produkcji?za marne 1600?

PRAWDA

Totalny brak szacunku do pracownika traktowani są jak śmieci jeśli chodzi o Polaków brak obiecanych podwyżek oraz pakietów socjalnych wyśmiewanie się z ludzi pracujacych na produkcji.Oczekują od ludzi wiele a sami nic nie robią za biurkami.

Tak jest

Praca katastrofa

Zostaw merytoryczną opinię o Tekno Polska Sp. z o.o. Sp.k. - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tekno Polska Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Tekno Polska Sp. z o.o. Sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tekno Polska Sp. z o.o. Sp.k.
3.1/5 Na podstawie 25 ocen.

Tekno Polska Sp. z o.o. Sp.k.