Opinie o Madkom SA w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Madkom SA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Madkom SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Madkom SA w Gdynia

Programista

Opinia Siwego, to wypisz wymaluj to jak wygląda praca w tej firmie. Niestety...Ciekawy jestem co dokładnie zostało usunięte przez "administratora" i o czym kadra zarządzająca nie chciałaby, aby inni się dowiedzieli :D

Krystyna
@Programista

Chciałabym się odnieść do Twojego wpisu. Otóż komentarze na forum bądź ich częściowa treść usuwane są tylko wtedy, gdy użytkownik między innymi nie przestrzega zasad kulturalnej wypowiedzi lub używa obraźliwego słownictwa w stosunku do innych. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj: https://www.gowork.pl/regulamin

Programista
@Krystyna

Nie tylko wtedy.... :)

Krystyna
@Programista

Co dokładnie masz na myśli? Jeśli masz jakieś wątpliwości co do treści, warto skontaktować się z administratorem. Chciałabym jednak wrócić do tematu. Zgadzasz się z opinią użytkownika @Siwy, może dodasz też coś od siebie? Zdradzisz, w jakim dziale pracujesz? Twoje wskazówki mogą być przydatne dla innych.

:D
@Krystyna

"Są tylko wtedy (...), gdy między innymi" :D Chyba wiem spod czyjego palca ten wpis - osoby, dla której wysyłanie sprzecznych informacji to codzienność.

Potencjalny

Patrząc na to co tu się wyprawia i spoglądając jako kota kto potencjalnie chciałby aplikować do tej firmy to powiem krótko... Jakaś patologia... Mam nieodparte wrażenie że prawda w oczy kole ale ktoś z HR czy też inne osoby tak broniące tej firmy to właśnie osoby do których nie dociera że jest źle... I wypisują te farmazony i przy tym o razaja komentujących słowami "żal mi ciebie" itp... słabe to jest.

Zenek

Słyszałem dobre opinie o firmie. Warto aplikować?

@Zenek

Warto. Jeżeli cenisz sobie dobre, ludzkie traktowanie oraz dobrą atmosferę w firmie to jak najbardziej. Nie ma tutaj sztywnego krawata. Słowo Pan i Pani pojawia się tylko w kierunku klientów. Lokalizacja bardzo dobra, wysiadasz z skm, przechodzisz przez ulice i już jesteś. Osobiście bardzo polecam.

Ds
@pracownik

I na tym niestety zalety się kończą...

@Ds

Zalet jest więcej. Oczywiście firma ma też wady, ale jak każda. W jednej zarobisz gorzej, ale będziesz traktowany po ludzku (np. w madkomie z wolnymi nie ma żadnych problemów lub jeśli jesteś chory to obowiązkowo zwolnienie lekarskie :)), a w drugiej zarobisz nieco lepiej, ale przez to będzie ciśnienie "Wskaźniki, statystyki muszą być wyrobione!!!" oraz traktowanie jako maszynka do robienia pieniędzy. Zarobki są moim zdaniem przeciętne, nie za mało, nie za dużo (przynajmniej z informacji, które gdzieś tam zdobyłem). Firma się rozwija, kto wie co pokaże przyszłość. Ja sam osobiście jestem bardzo zadowolony i polecam :)

Były
@Zenek

Nie!

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Madkom SA?

Oczywiście, integracje, świętowanie takich okazji jak Wielkanoc, czy Boże narodzenie to w Madkomie standard i często są bardzo fajnie organizowane :-)

Były
@odpowiedz

Organizowane są tylko po to, aby porobić zdjęcia bo ma fajnie wyglądać na profilu fb. :)

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Madkom SA po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Młodszy specjalista ds. wdrożeń i wsparcia klienta. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

odpowiadajacy

Zależy jakie stanowisko, ale niestety są to raczej zlecenia.

Artur
@odpowiadajacy

Możesz mi powiedzieć jaka atmosfera panuje w Madkom i czy pracownicy dobrze się ze sobą dogadują? To zawsze ważny czynnik, liczę że powiesz mi coś na ten temat. Daj znać!

odpowiadajacy
@Artur

Atmosfera super, gdyby nie zarobki i UoZ to naprawdę przyjazne i dobre miejsce pracy!

Wrona

Praca w Madkom była moją pierwszą pracą w branży IT i bardzo dobrze to wspominam. Duże znaczenie ma to, do którego projektu się trafi, a może jeszcze większe, czy dział HR potrafi dopasować do siebie osoby pracujące przy jednym projekcie. Osobiście trafiłem na świetnych ludzi. Prawdę mówiąc atmosfera to najlepsza sprawa w tym miejscu. Niestety im dłużej tam się pracuje tym bardziej zaczyna dostrzegać się pewne problemy... W firmie jest kilka opornych osób, które blokują rozwój, chociaż może to jest dobra motywacja do zmiany pracy? :) Na pewno taka mała firma sprzyja temu aby w dosyć szybki sposób liznąć różnych tematów i mieć dostęp do naprawdę interesujących technologi: SQL, spaghetti code, docker, jenkins. Praca nie jest stresująca i pracownik ma dużo wolności co jest czasem plusem, a czasem minusem. Niektóre zespoły nawet bawią się w uprawianie różnych metodologii takich jak SCRUM. Osoba ogarnięta może w szybki sposób mieć wpływ na technologię, z którymi pracuje. Takie doświadczenie bardzo przydaje się w kolejnych firmach. W sytuacji gdyby Madkom zainwestował trochę więcej w pracownika i w technologię to naprawdę mogłoby być to fajne miejsce. Jednak nie zawsze skupiają się tylko na oprogramowaniu. Trzeba często postawić na swoim żeby wynegocjować np. podwyżkę, gdzie ta rozmowa i tak lubi być spychana na dalszy plan i w rezultacie na podwyżkę czeka się 2-3 miesiące. Nie będę pisał o rzeczach, które już są standardem w tej branży typu 2 monitory, czy owocowe poniedziałki, ale faktycznie w Madkomie to wszystko jest, a nawet było więcej herbat niż w moim aktualnym miejscu pracy. :) Polecam 7/10 całkiem dobre miejsce na rozpoczęcie przygody z programowaniem czy testowaniem.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Madkom SA?

Jakub

Tutaj o pozytywną atmosferę nie masz co się martwić. Mnóstwo życzliwych i uśmiechniętych osób, zawsze chętnych do pomocy.

fly

Osoba z hr która mnie rekrutowała bardo słaba, pytania banalne, jakby nie czytała mojego CV, ton olewający. Szkoda było czasu, podziękowałem.

Fly

Coraz trudniej o dobrą atmosferę, z nowymi nie warto się zaprzyjaźnić bo za tydzień/miesiąc juz ich nie ma, dobre osoby odeszły albo odejdą. Stara kadra się wykrusza,kadra kierownicza poza wyjątkami to śmiech na sali (osoby nie miłe itp.). Kiedyś było lepiej, obecnie szkoda pisać

Jakub
@Fly

Stara kadra nawet jak się zwolniła, to zaraz wróciła. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Nowi pracownicy mają flow na kasę. Tutaj jest po polsku i kasa też jest w PLN. Jest dużo szkoleń, jest propagowanie wiedzy, jest code review i jest ciężka praca z xdebugiem. Jak nie dajesz sobie z tym rady, to robisz self-exit. Nikt nie karze robić nadgodzin, a wystarczy je wcześniej zgłosić do przełożonego. Dział IT różni się od pozostałych, więc proszę nie uogólniać. Atmosfera jest super, ale o tym można się przekonać jak się już ktoś zatrudni, a nie na interview.

A
@Jakub

hahah - dobra januszerka :) dzial IT zawsze byl inny i ponad wszystkich innych

Asia
@Jakub

Ludzi którzy odeszli to wrócili... Hahaha... A bedac na rozmowie nauczyli się paru rzeczy... Kto te brednie wymyśla :)

Programistka

Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej i podobało mi się. Bezstresowo, duża wiedza prowadzących rozmowę. Miła atmosfera :) poszłam na rozmowę i czegoś się jeszcze nauczyłam (nie przytrafiło mi się to w innych firmach)

Siwy

Zaangażowanie pracownika nijak przekłada się na pensje. Niestety. Kod? Tak jak ktoś już napisał, potrafi nie tyle co podciąć, a nawet odciąć skrzydła. Nadgodziny? Nie warto. Nie staraj się i tak nie docenia. Zawsze jest za mało. Jak zapytasz o dodatkowe pieniądze to się dziwią, ze chcesz. Komunikacja a raczej jej BRAK to jeden z kilku minusów tej firmy. Umowa o prace i owszem(usunięte przez administratora) Kadra zarządzająca? Temat rzeka. (usunięte przez administratora)Owoce czy dni tematyczne tego nie zmienią. Współpracownicy fakt sympatyczni, ale tylko przez chwile. Później przesiąkają toksyczną atmosferą, albo się zwalniają (to akurat dobre wyjście-pozdrawiam!). Ulubione zajęcie to intrygi i ploteczki ;) (usunięte przez administratora)

Jedyny koordynator ;)
@Siwy

Hmm ciekawa opinia. Ewidentnie nieobiektywna ale ok - rozumiem, że ktoś był rozżalony ;) Szkoda tylko, że ktoś pisze o komunikacji a jednocześnie daje jedynie anonimową opinię w internetach. Drogi Siwy - proszę daj mi znać co było dokładnie nie tak - obiecuję Ci pełną anonimowość. Chciałbym pogadać z Tobą osobiście, choćby mailowo bo np. o "intrygach i ploteczkach" słyszę pierwszy raz a pracuję tu już kilka lat... Pamiętaj, że tylko szczery feedback może coś zmienić na lepsze :) Maila powinieneś znać ale jeśli nie to napisz. Pozdrawiam

Czarny
@Siwy

Jak widać po pozytywnych ocenach opinii Siwego, chyba dużo osób się z bim zgadza :)

tensam
@Czarny

Ale o czym my tu możemy w ogóle rozmawiać skoro zachowujecie się jak dzieci? Zero konkretu, zero przykładowych sytuacji tylko jakieś pierdzielenie o samych negatywach co ewidentnie jest nieobiektywne. Na moją prośbę o konkrety i próbę zmiany sytuacji dostaję opinie "1/5 gwiazdek" LOL :D Co do pozytywnych ocen opinii Siwego... też mogę zaraz odpalić VPNa i nastukać sobie "pozytywnych ocen" :) Ale chyba nie tędy droga... Jak ma się coś zmienić na lepsze skoro jedyne co potraficie to anonimowo opluć? Dobrze wiem jak to wygląda... standup - nikt nie ma problemów, retro - nikt nie ma problemów, do dyrektora/przełożonego nikt nie chodzi bo przecież nie ma problemów... ale anonimową opinie nasmarować to pierwszy leci :)

Były2
@tensam

Od tego jest kadra zarządzająca by nie tylko się klepać po plecach jak to ma się w to w zwyczaju tej firmy... jest od tego aby dbać o to aby nie było takich sytuacji, wyłapywać co jest nie tak, i nie nie mieć pretensji do kogoś kto napisał negatywną opinie i robić jeszcze jakieś wyrzuty... Jak nie potrafisz dostrzegać błędów w swojej organizacji i sugerujesz ze pracownik powinien mówić o takich rzeczach (o których pisze siwy) na retro to albo masz to gleboko w 4 literach albo jesteś osoba niekompetentną na nie złym stanowisku. Trochę to żałosne, nie wiem czy to ktoś z zarządu czy "manager" ale nie tedy droga. Powodzenie

świetne miejsce :)

Helmut

@Siwy Zawsze pozostaje zmiana pracy tylko czy inna będzie równie dobra jak Madkom?

Maja

@pracownik, wspomniałeś w swojej wypowiedzi o zarobkach. Wyczuwam, że są one dla Ciebie raczej satysfakcjonujące. Czy według Ciebie istnieje w dłuższej perspektywie szansa na wzrost wynagrodzenia dla zaangażowanego pracownika?

Witold

Zwyczajnie niektórzy szukają przysłowiowej dziury w całym. Jak ktoś dobrze pracuje to zawsze sobie radzi.

Zawiedziony

Firma niestety nastawiona głównie na zysk za wszelką cenę. Zarobki przeciętne, a możliwość awansu czy podwyżki jest równie możliwa co udział naszych piłkarzy w mundialu. Generalnie duże aspiracje maleńkiej firmy. Zarząd faworyzuje część pracowników, zapominając o reszcie. Jeśli macie alternatywe, to unikajcie tej firmy, (usunięte przez administratora)

Rl9
@Zawiedziony

A nasi piłkarze jednak grają na mundialu

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

phpDev

Byłem tam na rozmowie w sprawie pracy na stanowisku junior php developer. Przepytano mnie z adminowania i testowania bardzo mocno... a z programowania w php niezbyt. Nie interesuję się testowaniem i nie mam o tym zbyt dużego pojęcia. Atmosfera rozmowy bardzo stresująca i nieprzyjemna. Nie polecam aplikować.

Jarek
@phpDev

A może na rozmowie rekrutacyjnej pytali o pisanie testów (TDD, BDD), a to jest już związane z programowaniem.

Maja

@phpDev co takiego wpłynęło na to, że atmosfera podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Madkom SA była stresująca i nieprzyjemna? Jak zachowywał się rekruter? Czy ktoś miał podobne wrażenia po rekrutacji czy może tylko TY tak odebrałeś tą sytuację?

Maja

@NiezleBajki ubezpieczenia? Czy jest ich kilka? Jakie są to ubezpieczenia i czy są one obowiązkowe? A to jest odtrącane z Waszych pensji?

Zostaw merytoryczną opinię o Madkom SA - Gdynia

• Jak się pracuje w Madkom SA?

Zobacz opinie na temat firmy Madkom SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Madkom SA
2.6/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Al. Zwycięstwa 96 lok. 98
    81-451 Gdynia