Madkom SA

Gdynia

Opinie o Madkom SA

Zawiedziony 2014-01-21 19:33:22
Firma niestety nastawiona głównie na zysk za wszelką cenę. Zarobki przeciętne, a możliwość awansu czy podwyżki jest równie możliwa co udział naszych piłkarzy w mundialu. Generalnie duże aspiracje maleńkiej firmy. Zarząd faworyzuje część pracowników, zapominając o reszcie. Jeśli macie alternatywe, to unikajcie tej firmy, (usunięte przez administratora)
hałas 2015-07-15 15:35:19
Ja pracuję w tej firmie od 4 miesięcy początki są ciężkie , ale efekt jest dobry Praca + zarobki w znakomiciej formie. Nie oszukuje się że mogły by być wyższe. Acz jako pracownik w dziale IT pensję mam powyżej średniej krajowej prawie 4k bez 10 zł :)
Kuba 2015-09-20 13:47:34
Spędziłem w MADKOM'ie prawie 8 miesięcy, ogólnie zarobki są ok, ale najlepsze w tej firmie jest to że można się bardzo dużo nauczyć, możliwości rozwoju czy awansu naprawdę są i można to odczuć. Pracownicy to zbieranina profesjonalnych, zdroworozsądkowych i uprzejmych ludzi. Najlepsze miejsce do pracy jakie widziałem.
hejCieki 2015-09-28 13:17:04
W tym przedziale to młodszy programista ale to nie zasada.
nobody 2016-01-13 23:31:43
Poniżej zamieszczam własną SUBIEKTYWNĄ ocenę. Ocena ta, może się różnić w zależności od stanowiska.
Mój staż pracy 1 rok

Plusy:
+ nowoczesny budynek PPNT
+ dobra lokalizacja, łatwy dojazd, blisko SKM
+ zarobki zależne od umiejętności
+ dbanie o pracownika: małe upominki od czasu do czasu
+ szkolenia wewnętrzne

Minusy:
- słaba kultura pracy
- chaotyczny charakter pracy
- średnie kwalifikacje niektórych osób z kadry kierowniczej
- niewymagający jakości klient (sektor publiczny)
- firma rodzinna
adela 2016-03-03 08:42:55
Zależy na jakim stanowisku się pracuje. Ja zarabiałam strasznie cienko (najniższa krajowa). Kultury w miejscu pracy brak całkowity. Nieprofesjonalizm i brak poszanowania czasu pracy pracownika.
we 2016-03-18 09:01:36
Firma krzak o wielkim mniemaniu o sobie... Nie polecam, wszytko się zgadza z kom Zawiedziony - 2014-01-21 19:33:22.
Duży plus to bardzo fajni ludzie oczywiście z wyjątkami.
ps. Jak widać po niektórych komentarzach HR nie śpi ;)
Sayuri 2016-06-02 15:58:31
Dostalas zaproszenie na rozmowe?
sa 2016-07-09 14:03:22
@zuaza ciekawe czy bierzesz pod uwagę że prawo jazdy musisz mieć
sonia 2016-10-25 14:24:44
Kiepska płaca, kiepska organizacja pracy, kiepska kultura pracy, jak ktoś wspomniał fajni ludzie.
odradzam!
Zostaw swoją opinię o Madkom SA - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Madkom SA