Opinie o Etiuda Sp.j. Biuro Rozliczeń Rachunkowych w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Etiuda Sp.j. Biuro Rozliczeń Rachunkowych. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Etiuda Sp.j. Biuro Rozliczeń Rachunkowych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Etiuda Sp.j. Biuro Rozliczeń Rachunkowych w Kraków

Nie polecam, pracuje hybrydowy nie dostajesz dopłat do pensji i pracujesz na swoim prywatnym sprzęcie. Długi czas oczekiwania na instalację oprogramowania, brak organizacji zarządu. Jak na początek nie wróży to nic dobrego ...

M kandydat do pracy

Ja słyszałam, że na jednego pracownika przypada wiele firm, liczy się ilość a nie jakość... Wygląda to trochę jak gdyby pracowały na B2B niewspółmiernie do zarobków. Ponoć nie sprawdzają po sobie, nie wymieniają się z innymi księgowymi ... Pierwszy raz słyszę o takiej formie pracy w biurach. Mogły ktoś napisać co w przypadku jak księgowa zachoruje ? Czy to prawda że pracuje chora w domu i nie ma zastępstwa?

Gall

Brak zarządzania. Brak właściwej organizacji. Chaos . Nierówny podział obowiązków -jedni przeciążeni pracą, inni się nudzą - nieadekwatny do wynagrodzenia. Brak przejrzystej polityki wynagradzania i motywacji do pracy. Wynagrodzenia przeciętne, odstające od wynagrodzeń w innych tego typu firmach. Występują nadgodziny ale wynagrodzenie za nie jest wypłacane w najlepszym razie po kilku miesiącach. Słabe integracje - sztywne, polegajace na dziwnej rywalizacji. Klient rządzi nawet jak się spóźnia z dokumentami, jak ma w nich bałagan, jak domaga się dostępności 24x7. Zbyt ogólne umowy z klientami - nie wiadomo co jest w zakresie umowy a co nie. Nie polecam pracy w tej firmie.

Yyy
@xxx

Wykonują swoją pracę, jedynie swoje ale zgłaszają przełożonym, wpływ na te umowy to tylko szefostwo ma. Tak osoby z długim stażem zostają wyróżnieni. Zależy jakie zmiany bo niestety są równi i równiejsi...

Maria

czyli atmosfera to do dziś jest w porządku? a co z wysokością wynagrodzenia, jak można się do niej odnieść? pytam, bo zauważyłam ,że jest ogłoszenie na linku i nie podano w nim stawki a chcę się najpierw zorientować. Podzieliłby się ktoś swoim doświadczeniem z pracy tutaj? Warto aplikować?

zawiedzony pracownik
@Mm

Nie dba się o pracownika, budowanie relacji, zaangażowanie i co najważniejsze w tym zawodzie bieżące szkolenia. Wszystko zrzuca się na pracownika. Dlatego zmieniłam firm gdzie pracownik jest szanowany, a wszelkie pomyłki są analizowane + dodatkowe szkolenia i pomoc przełożonych. Tutaj tego brakuje, pracownik jest oskarżany, pomawiany, czasem nawet bez możliwości wyjaśnienia o wszystko trzeba się kłócić. Miałam ogrom przykrych sytuacji, przez kilka miesięcy potrafiłam prosić o pomoc przełożonych. Jeśli jesteś spokojnym pracownikiem i nie opowiadasz się za żadną stroną ani nie robisz z siebie ofiary... nie zgodzę się z wypowiedzią osoby powyżej. Przez wiele lat nie robiono szkoleń, nie interesowano się pracownikami. Do tej pory jest to chyba jedyne biuro w którym pracowałam i nie ma kontroli pracodawcy nad pracownikami, weryfikacji pracy, sprawdzania umiejętności. Natomiast (usunięte przez administratora) oraz lizustwo owszem jest.

Karolcia Nowy wpis

Dzień dobry, jestem początkująca z zakresu księgowości i jak przeglądałam okoliczne ogłoszenia to pokazało mi się dawniejsze dla Asystentki ds. księgowych i administracyjnych. czy taka forma zatrudnienia byłaby jeszcze w ogóle możliwa? doświadczenie zostało oznaczone jako mile widziane, dlatego też się zainteresowałam

Maria

Serio? Mogę spytać jaki był tego powód? Jeśli coś poważnego to wolałabym wiedzieć jednak przed wysłaniem aplikacji :(

M
@Maria

- brak organizacji - brak poszanowania pracownika, puste słowa i niezrealizowane obietnice - brak poszanowania klientów przez zarząd firmy i obarczanie pracowników problemami - zrzucanie na barki pracowników zarządzania i organizacji firmy - brak szkoleń - brak wytycznych - osoba w zarządzie komentująca w formie żartu wygląd pracownic - słabe wynagrodzenie - presja pracy po godzinach i na chorobowym i problemy z urlopami - praca na swoim prywatnym sprzęcie Obecnie pracuje w firmie i kolejna osoba właśnie złożyła wypowiedzenie ... Możesz złożyć aplikacje zatrudnia Cię skoro w desperacji ogłaszają rekrutację na całą Polskę ????

xxx
@Maria

Bardzo miła rozmowa kwalifikacyjna :) stawki średnie.....szczególnie patrząc na inne biura ale możliwość pracy zdalnej

aa
@M

ponad tydzień czekałam na instalacje podstawowego programu aby móc zacząć pracować, dziwnie ta firma funkcjonuje

Mm Nowy wpis
@M

Dzieje się tak dlatego, że na rynku pracy jest bardzo mało dobrych, rzetelnych, doświadczonych księgowych. Ludzie odchodzą, bo nie radzą sobie z przepisami i księgowaniem. Jaka w tym wina właścicieli biura, że ktoś pracuje lata w zawodzie, a okazuje się potem że nie potrafi księgować ? Wasze opinie są pełne jadu, tylko zastanówcie się w kogo go wymierzacie, bo to nie wina właścicieli biura że sobie nie radzicie w zawodzie i robicie pracę byle jak… nie można wymagać wyłącznie od firmy, której od dawna stawiacie wygórowane wymagania. W żadnej firmie tak się nie przejmują pracownikami jak w tej, wiem bo w wielu już pracowałam.

zawiedzony pracownik Nowy wpis
@Mm

Z jakich przyczyn biuro przez Kogoś we wpisach mogło zostać ocenione za „kiepskie”? czy ktoś jest może w tym zorientowany? Od tygodnia w sieci widnieje oferta pracy dla Samodzielnego Księgowego. Byłbym nią zainteresowany, zwłaszcza ze praca została w tym przypadku określona jako zdalna. Interesuje mnie przy tym rozbieżność w przedziałach płacowych (7600 – 8300 zł) czy możecie się co do niej ustosunkować? Z czego wynika?

Zz

Maksymalnie na rękę po wielu latach dostaniesz 5 000 o takim wysokim wynagrodzeniu to zapomnij. Biuro nieprawidłowo zarządzane, niekorzystnie waloryzujące sprzedaż. Zarobienie większej kwoty = nadgodziny wypłacane raz w roku w gotówce. Możesz próbować nowym osobą udaje się czasem coś wytargować. Pilnuje dokumentów przy podpisywaniu umowy, mi chcieli zaniżyć wynagrodzenie na umowie mimo że ustnie byliśmy umówieni na wyższą stawkę.

@Zz

Zaciekawiło mnie to, że ta kasa wypłacana jest raz w roku, dlaczego? mimo wszystko żadna nadwyżka po drodze Ci nie ucieknie? Jak duże mogą być to kwoty? Są nieznaczące?

Ddd Nowy wpis

Dlatego, że w ciągu roku nie ma nadgodzin albo są odbierane. Nadgodziny mogą powstać wyłącznie u osób które robią sprawozdania finansowe które robi się raz w roku do 31.03 lub jeśli klient zarządza czegoś ekstra ale klient za to płaci. Tak się pisze tutaj o nadgodzinach a osobiście uważam że nie ma ich więcej niż w innych firmach. W większości firm jest tak, że nadgodziny się w pierwszej kolejności odbiera, większość korporacji w krk nie wypłaca nadgodzin zupełnie … chyba nie znacie rynku pracy :)

Jestem długoletnim pracownikiem firmy i odnoszę wrażenie, że zawsze narzekają i krytykują osoby które zwyczajnie sobie nie radzą na samodzielnym stanowisku. Najczęściej zwalniają się osoby, które nie poradziły sobie merytorycznie. Jest masa ludzi, którzy przychodzą na chwilę bo wydaje się im że umieją księgować a w rzeczywistości okazuje się że nie do końca poza wymaganiami ze swojej strony mają co zaoferować. Zadziwiające jest to, że zwalniają się niemal wyłącznie nowi pracownicy a jest masę długoletnich zadowolonych z pracy. Uważam, że większość opinii tutaj zamieszczonych jest krzywdzących i napisanych przez pracowników którzy sami sobie nie poradzili. Firma stawia na jakoś nie wiem kto pisze że nie, dlatego jeśli ktoś nie radzi sobie i robi masę błędów teraz może być zły i wyrzuca żale w Internecie. Niemniej problem jest i zawsze był w pracownikach. Nawiąże jeszcze do opinii, że osoby się nie sprawdzają czy nie zastępują - pracowałam w biurze (innym zaznaczę) gdzie notorycznie siedziałam po godzinach przez panie które nieobecne były notorycznie w pracy i podziękuję wolę samodzielne stanowisko.

Zastanawiam się nad oferta pracy asystentki, która była dostępna w sieci. tutaj w pewnym sensie podkreślono, że ktoś mógł sobie nie radzić i robić błędy a kiedyś podkreślano jeszcze, że jednak nie ma tu szkoleń. Czemu nie są wprowadzone jeśli widać, że komuś nie idzie?

Asystentka ma nadzór nad soba doświadczonej księgowej, która ją uczy i wprowadza do pracy. Samodzielne księgowe jak sama nazwa stanowiska mówi muszą posiadać wiedzę i na to stanowisko często przychodzą osoby niedoświadczone. W firmie są szkolenia, to również zakłamana informacja. Asystenci są uczeni przez swojego przełożonego to jest inne stanowisko. Poza tym są szkolenia dla wszystkich również samodzielnych pracowników i posiadamy dostęp do infolinii doradców podatkowych i ich platformy internetowej.

Rozmowę kwalifikacyjną w Etiuda Sp.j. Biuro Rozliczeń Rachunkowych masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Asystent / Asystentka samodzielnego księgowego?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.

Możecie uzasadnić tę poradę by szukać pracy w innej firmie? jak na razie nie ma żadnych ofert? wiem ze dla samodzielnego księgowego coś było ale to chyba ze 2 miesiące temu już. wskazywano prace zdalną, ciekawe ile osób bezpośrednio w biurze teraz pracuje?

Czy biuro cały czas się rozwija? Podkreślono w ostatnim komentarzu, że asystentka była potrzebna, bo nie było nikogo do pomocy, żeby obsłużyć klientów. z miesiąc temu także była widoczna oferta da samodzielnej księgowej i w tym przypadku też ciekawi mnie czy to ze względu na rozwój? Jeśli jest dużo pracy to czy byłaby szansa na podwyżki?

A są w ogóle jakieś przyjęcia dla asystentów teraz? widzę po prostu, że ktoś wspomniał o tym, że gdy się ma kogoś takiego to można sobie na dłuższy urlop pozwolić ale oferty cos mi się nie pokazywały. Wiecie wiec cos więcej o tym i napiszecie? gdzie są jakieś aktualne oferty, bo mi się nie wyświetlają?

No z tymi zastępstwami temat mnie zaciekawił, ktoś nawiązywał do chorowania i jednoczesnej pracy zdalnej. Jak to przekłada się później na kwestie urlopowe? Z jakim wyprzedzeniem trzeba je zapowiadać, żeby wszystko grało?

Katryna

Czy trzeba pracować na chorobowym ????‍????Przecież to nielegalne... Jak jest z zastępstwem gdy ktoś idzie na dłuższy urlop? Czy mógłby ktoś podać widełki wynagrodzenia ?plis

@Anonim

Serio na prywatnym sprzęcie i tam pracownik przechowuje i korzysta z dokumentów firmowych? A jak pracuje się w biurze to też na swoim? I dlaczego nie ma opcji, aby sprzęt z biura zabrać do domu?

W biurze znajdują się komputery stacjonarne, nie ma dodatkowego sprzętu aby pracować zdalnie. Z domu pracujesz na swój koszt, nie ma dodatków za zużycie energii elektrycznej itp., za nadgodziny również nie dostaniesz wypłaty na konto bankowe.

Sabina
@Anonim

O, stacjonarnie, ok. A to jakiś taki leciwy sprzęt czy nowszy? A ta kasa za nadgodziny to jak nie na konto, to może do ręki? Albo te godziny można innego dnia odebrać?

OL
@Sabina

Stacjonarnie sprzęt jest dobry i sprawny. Skoro wypłata za nadgodziny nie wpływa na konto wraz z wynagrodzeniem to wiadomo..... albo odbierasz nadgodziny ale w przeliczeniu wychodzi niekorzystnie dla pracownika. Pracownik dostaje taka ilość firm że odbiór nadgodzin nie wspominając o urlopie jest problematyczna.

@OL

Czy te problemy z odbiorem godzin i ilością firm sugerują jakieś braki kadrowe? Nie będą brać po prostu więcej osób żeby to jakoś poluzować? Z tego co piszecie to nie jest cos w rodzaju akordu lecz czysta godzinówka? Jakie tu maja techniki na podział pracy? jej kultura jest taka jak w każdym biurze?

M kandydat do pracy

Czy to prawda że w firmie często zmieniają się pracownicy ? Czy jest dobra atmosfera w biurze? Czy raczej dziewczyny jedna drugiej wilkiem? Jak wyglądają płace? Będę wdzięczna za odpowiedź ????

Gall

Aneczka
@Gall

No tu właśnie są opinie o słabej płacy, ale nikt nie podał kwot. Powyżej minimalnej jest? Ogólnie komentarze nie zachęcają, ale sama nie wiem już. O co chodzi z tą rywalizacją w czasie integracji, chodzi ci o jakieś konkursy? I skąd ten nierówny podział obowiązków, to zależy kto jest lubiany czy jakoś inaczej to rozdzielają?

J.
@Gall

Niestety muszę się zgodzić z osobą powyżej + sztuczne podlizywanie się. Nadgodziny ponoć wypłacają raz w roku ..(usunięte przez administratora) Umowy z klientami dramat o ile w ogóle są ... straszny bałagan... kiepskie biuro, rzadko się coś takiego spotyka. I ponoć trzeba uważać bo są w biurze (usunięte przez administratora)

xxx
@J.

Odnośnie tych umów to jak pracownicy sobie z nimi w takim razie radzą? I kto przede wszystkim na wpływ na jej treść? Czy osoby starsze stażem uzyskują jakiekolwiek przywileje? Są perspektywy na zmianę?

Yyy
@xxx

roxi

duzo pracy ale mila atmosfera

@roxi

Atmosfera to teraz jeden z waxniejszych aspektow

Były klient
@roxi

Nie jest zbyt sympatycznie, zabrałem swoją firmę z tego biura jedno mówią drugie robią ...porażka

Roman

Nie widać żadnej opinii dotyczącej firmy Etiuda, więc może ktoś, kto miał okazję pracować, bądź dalej pracuje, wypowie się na temat tejże pracy? Jak przebiega współpraca? Może coś na temat procesu rekrutacyjnego oraz warunków, które firma zapewnia swoim pracownikom? Jak widzicie, nikt do tej pory się na temat firmy Etiuda nie wypowiedział, więc każda merytoryczna opinia jest bardzo ważna!

Zostaw merytoryczną opinię o Etiuda Sp.j. Biuro Rozliczeń Rachunkowych - Kraków

• Jak się pracuje w Etiuda Sp.j. Biuro Rozliczeń Rachunkowych?

Zobacz opinie na temat firmy Etiuda Sp.j. Biuro Rozliczeń Rachunkowych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Etiuda Sp.j. Biuro Rozliczeń Rachunkowych?

Etiuda Sp.j. Biuro Rozliczeń Rachunkowych
  • Wadowicka 8A