Opinie o Ivendo Bartosz Kućmin w Iława

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ivendo Bartosz Kućmin. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ivendo Bartosz Kućmin o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ivendo Bartosz Kućmin w Iława

Kacper

Najgorszy internet z jakiego kiedykolwiek korzystałem. Co chwila rozłącza z nie wiadomo jakich przyczyn(jeszcze nie było dnia żeby nie wywaliło internetu na kilka min.), o prędkości to już nie wspomnę(gdzie w umowie jest 6MB/s, a w rzeczywistości jest 1-4MB/s) , a gdy wzywam serwis to tylko sprawdzą czy router działa, wymienią zasilacz od routera i tyle. NIE POLECAM!.

Radek

@Blady a czemu odradzasz? Weź coś więcej napisz..

jarek

Doskonały internet TV bardzo dobre wszystko sie poprawiło lepsza technologia widać że Ivendo dba o klijenta jak się komuś nie podoba może przejść do Plusa Albo pleja zobaczy jak go potraktują byłem w plusie tragedia masz płacić i milczeć tyle na temat

Blady

STANOWCZO ODRADZAM

jarek
@Blady

zazdrościc załóż swoją firme będziesz konkurencją jak masz problem idż do plusa albo pleja prosta sprawa

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ivendo Bartosz Kućmin kandydat na stanowisko TECHNIK WSPARCIA IT ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Hub

Nie polecam!! Internet ledwo zipie, prędkości bez przerwy drastycznie spadają, są momenty w których wogole nie ma internetu. ODRADZAM

Jarobot

Wlasciciel jest nieslowny uwazaj na niego.

tomek
@Jarobot

zazdrościsz operatywności weż się do pracy

Agnieszka
@tomek

Czy możesz napisać coś o pracy w Ivendo? Jak ogólnie z atmosferą w tym miejscu? Wyraź swoją opinię.

jack

mieszkam pod iławą światłowód mniej niz zero tv wogóle nie działa .panowie z serwisu bezczelni aroganncy wćibscy....masakra nie polecam

Jurek

@jarobot dlaczego tak twierdzisz ? Jesteś pracownikiem tej firmy ? Napisz coś więcej.

tomek

dobra firma zazdrośnicy ją szkalują ale to Polska nic nie zmienimy prymitywny naród

Konik

Pracuje w Ivendo od roku. Szef jest w porządku - na tyle ile szef może taki być:) Atmosfera jest fajna, choć pracy dużo i czasem jest młyn, który męczy. Nie doświadczyłem jednak wyżywania się, niesprawiedliwości, jest ok. Praca jak praca nie zawsze się podoba, ale jest tak jak się umówiliśmy co dla mnie jest w porządku. Jak nie będę musiał to nie będę chciał zmienić firmy.

Agnieszka
@Konik

Czy możesz odpowiedzieć na dwa pytania, co do pracy w Ivendo? Po pierwsze - czy pamiętasz, jak przeprowadzona została z Tobą rozmowa rekrutacyjna? I drugie pytanie - byłeś zadowolony z tego, jak wdrożyli Cię do tej firmy (szkolenie, pomoc pracowników itp.)?

Misio

Podtrzymuje Natal. Pracownicy niech sie wypowiedza?

Natal

To jest forum dla pracowników oceniających pracę w firmie.!!

iV
@Natal

Prawda

Aneta Borowska

Od kilku dni nie ma internetu proszę o numer tel bo ten który mam jest nie dostępny i w żaden sposób nie można się skontaktować

Michał Dziwisz

Internet działa bardzo dobrze, korzystam na osiedlu Piastowskim z łącz światłowodowych. Owszem, okazjonalnie zdarzają się przerwy w dostawie usług, ale przez 2 lata miała miejsce jedna, słownie jedna poważna awaria z powodu której internetu nie było przez ładnych kilka godzin a kiedy był, jakość jego pozostawiała wiele do życzenia. Obecnie Ivendo należy do węzła PLIX, co nie jest bez znaczenia dla dostępu do najważniejszych polskich portali, np. ping do wp.pl między 7 a 14 ms Zawsze można coś poprawić, ale jeśli chodzi o kablowego dostawcę internetu w Iławie Ivendo jest najlepszą opcją. Jak wygląda sytuacja w przypadku wifi ciężko mi powiedzieć, bo z tego rozwiązania nie korzystam i osobiście nie mam zaufania do takich technologii.

as
@Michał Dziwisz

Nie jest zły. Co prawda w porównaniu do kabla daje nie więcej niż 60% ale i tak w porównaniu do innych operatorów jest to bardzo szybki internet.

@as

Wszystkie pojawiające się na wątku wpisy to komentarze konsumentów firmy Ivendo Bartosz Kućmin. Są one ważne, ponieważ pokazują, w jaki sposób firma jest postrzegana na szeroko rozumianym runku. Warto jednak zwrócić uwagę, że forum to powstało w celu szerzenia wiedzy na temat pracodawcy i warunków panujących w miejscu zatrudnienia. Czy ktoś z użytkowników zechciałby więc zabrać głos i powiedzieć, jak wygląda atmosfera tam panująca? Można liczyć na wzajemną pomoc?

Tttt
@Witold

Może tylko konsumenci mają coś do powiedzenia...

Fifi
@Tttt

Miałem ten internet. Nie mogłem narzekać. Później zmieniłem dostawce, ale to przez przeprowadzkę. Pozdrawiam!

ola maćkowik

Internet tragedia, o wiele niższa prędkość, aniżeli ta która jest w umowie, według pożal się Boże serwisantowi wszystko jest okej. Coraz częściej brak dostępu do internetu, nawiet kilka godzin dziennie, przy czym sytuacją zdadza się prawie codziennie. Najgorzej wieczorami, więcej nie ma, aniżeli jest. Niestety muszę meczyc się jeszcze rok z tą "firma". Nie polecam, jest coraz gorzej. Usługa na poziomie ZERO

Seccond

Nie polecam, łącze na poziomie początku 2008 roku. Technicy posiadają wiedzę na poziomie ucznia z gimnazjum Moje sugestie dla Ivendo Bartosz Kućmin: Zmienić tych pseudo techników

Witold

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić najświeższy stan firmy Ivendo Bartosz Kućmin? Czy aktualnie szukają pracowników do firmy? Coś wiecie na ten temat?

Witold

Jak Wam się pracuje w Ivedo? Kto podzieli się informacją? Widzę same wpisy od klientów firmy, więc wasze komentarze od strony pracownika będą bardziej cenniejsze. Jest przewidziana umowa o pracę?

kolpi11

internet jest tragiczny...

kka22

Widzę że tu cholera jakiś grupowy hejt na Ivendo powstał. Ale nie powiem że internet (usunięte przez administratora) urywa.

Zostaw merytoryczną opinię o Ivendo Bartosz Kućmin - Iława

• Jak się pracuje w Ivendo Bartosz Kućmin?

Zobacz opinie na temat firmy Ivendo Bartosz Kućmin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ivendo Bartosz Kućmin?

Ivendo Bartosz Kućmin