Opinie o Centrum Podróży Bentur s.c. Bernarda Zalicka-Maciejkiewicz Paweł Zalicki w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Centrum Podróży Bentur s.c. Bernarda Zalicka-Maciejkiewicz Paweł Zalicki. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Podróży Bentur s.c. Bernarda Zalicka-Maciejkiewicz Paweł Zalicki o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Podróży Bentur s.c. Bernarda Zalicka-Maciejkiewicz Paweł Zalicki w Łódź

Seniorzy Nowy wpis

WSPÓŁPRACA Z WASZYM BIUREM UKŁADA SIE BARDZO DOBRZE. ORGANIZOWANE PRZEZ WAS TURNUSY SĄ ZADAWALAJĄCE , MAMY NADZIEJĘ NA DALSZĄ DOBRĄ WSPÓŁPRACĘ. OCENA 5 Z +.

Klient Nowy wpis

Jestem zadowolna z pobytu nad morzem. Polecam biuro.

Wychowawca

Byłam wychowawcą na zimowisku. Współpraca z biurem bardzo dobra. Organizacja, fachowość na najwyższym poziomie. Polecam

Stefan
@Wychowawca

To był Twój pierwszy wyjazd? Jak oceniasz zarobki? I czy w takiej pracy można też samemu odpocząć? Jest czas dla siebie? :)

Koko Nowy wpis
@Stefan

Zawsze jest trochę czasu dla siebie :D

Irena Nowy wpis
@Koko

To jak z reguły taki dzień wychowawcy jest zorganizowany? Dużo tego odpoczynku będzie? ;)

Grupa z Płocka

Oddział PZERiI z siedzibą w Płocku składa podziękowanie dla Biura Podróży Bentur w Łodzi za profesjonalną organizację wypoczynku w Zakopanem, wycieczki do Wrocławia, turnusu w Ciechocinku i wycieczki Poczdam-Berlin-Tropical Island i pragnie poświadczyć pełne usatysfakcjonowanie ze współpracy w przygotowaniu wyjazdu dla naszych członków. Dziękujemy organizatorowi za udaną współpracę, za zapewnienie bezpiecznej podróży, za miłe i gościnne przyjęcie. Gratulujemy wyboru tak wspaniałego Pilota wycieczek- Pana Janusza. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również będziemy z Biurem Podróży Bentur tak świetnie współpracować jak w tym roku. Biuro Podróży w pełni spełniło warunki zawartej umowy i zasługuje na rekomendację sprawdzonego i zaufanego organizatora wypoczynku.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Centrum Podróży Bentur s.c. Bernarda Zalicka-Maciejkiewicz Paweł Zalicki? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Seniorzy z Krotoszyna

W tym roku skorzystaliśmy z usług Państwa Biura Bentur. Nasza grupa seniorów była na wakacjach w Polańczyku w Ośrodku Wypoczynkowym "DEDAL" od 16 do 24 lipca 2021 r. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Pani Monika Rospończyk z którą współpracowałam z dużym zaangażowaniem starała załatwić każdą naszą prośbę. Także podczas pobytu interesowała się jak nam się podoba. Wynikiem dobrej współpracy jest to, że będziemy korzystać z usług Państwa Biura w roku 2022.

Wioleta Olejnik

Polecam biuro. Pracuję od 2018 roku i jak dotąd wszystko ok. Miła atmosfera, warunki pracy również w porządku. Pracownicy dokładają wszelkich starań aby wszystkie wyjazdy były udane a klienci w 100% zadowoleni.

Grupa z Pabianic

Jesteśmy grupą z Pabianic, która wyjeżdża na wczasy i wycieczki z biurem Bentur od wielu lat, zawsze wszystko było zorganizowane bardzo dobrze. W tym roku również byliśmy na wczasach, właśnie wróciliśmy z wypoczynku nad morzem, jesteśmy zadowoleni z pobytu, fajny ośrodek, dobre wyżywienie, bezpieczny autokar. Polecamy biuro.

@Grupa z Pabianic

Emeryci Bielawa

Grupa 40 emerytów wróciła z pobytu wczasowego w Rowach. Wykonawcą organizacji wczasów było Biuro Podróży "BEN-TUR" z Łodzi, któremu Zarząd Oddziału Rejonowego PZERiI w Bielawie, serdecznie dziękuje. Uczestnicy turnusu stwierdzili że były to bardzo udane wczasy, pogoda dopisała, wyżywienie bardzo dobre, za niewielkie mankamenty zakwaterowania dyrekcja Biura "BEN-TUR" zafundowała uczestnikom wspaniałą wycieczkę do FOKARIUM.

@Emeryci Bielawa

Kontrahent z Mazowsza

Brawo Bentur !!! Jesteście tak wspaniali, że potraficie nawet załatwić pogodę na życzenie. Dziękujemy za profesjonalne zorganizowanie wypoczynku w Mrzeżynie i Polanicy Zdrój w sezonie 2020 r. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z programu wycieczek jak i miejsc noclegowych. Wyjazdy spotkały się z pozytywnym przyjęciem ze strony uczestników. Mamy nadzieję, że skorzystamy z Państwa usług jeszcze nie raz. Bardzo dziękujemy za miłą i profesjonalną obsługę Waszego biura.

@Kontrahent z Mazowsza

Kasia Ciesielska

Polecam, Babcia jechała za ich pośrednictwem na turnus rehabilitacyjny. Fachowo dobrali ofertę do jej potrzeb. Doradzili, pomogli z formalnościami w MOPS-ie. Miła, uśmiechnięta obsługa.

@Kasia Ciesielska

Dominik T

Polecam biuro. Starannie zaplanowane wyjazdy, Profesjonalizm, Super obsługa. Na pewno skorzystam ponownie

@Dominik T

Wychowawczyni

Nie polecam pracy dla firmy Bentur. Na stanowisko kierownicze zatrudniają osoby niekompetentne. W przypadku gdy jedna z wychowawców kolonijnych chciała zjeść po przyjeździe kolację na spokojnie. Kierowniczka zaczęła coś mówić na temat organizacji kolonii i z pretensjami że tej wychowawczyni ze je a nie słucha. A był to czas kolacji na stołówce. Mnostwo bylo takich sytuacji lub podobnych kiedy to kierowniczka nie szanowała innych wychowawców. Pracowałam wielokrotnie dla różnych biur podroży, ale nigdy nie spotkałam się z takim brakiem organizacji. Dodatkowo miałam optrzymać pieniądze za dojazd do innej miejscowości skad miałam odebrać dzieci a nie otrzymałam pomimo, ze wysłałam faktury i rachunki. Jak również za nocleg.

Jolka
@Wychowawczyni

Raczej kierownik wykazała się profesjonalizmem. Trudno by wychowawca porzucił grupę i ot tak udał się na kolację.... Niestety praca wychowawcy wiąże się z odpowiedzialnością. Jeżdżę od wielu lat z różnymi biurami. Również z tym. Zawsze wszystko ok.!!!

Alek

@Kontrahent opowiedz coś więcej proszę o tym sposobie wspólpracy szefa

Kontrahent

Nie polecam ani współpracy z nimi, ani wysyłania dzieci, czy jakichkolwiek wyjazdów. Szczerze. Szef to laik na bakier z klasą i kompetencjami, położy ten interes prędzej czy później. Sposób współpracy, załatwiania spraw i kontaktów z ludźmi pozostawia wiele do życzenia.

Jacek
@Kontrahent

Dlaczego nie polecasz wyjazdów dla dzieci z tym biurem? Opowiesz o swoich doświadczeniach?

Paweł Zalicki
@Kontrahent

Szanowna Pani, jesteśmy ogromnie zdziwieni zamieszczoną tutaj opinią, gdyż biuro Bentur działa na polskim rynku blisko 25 lat i do tej pory wypracowało sobie renomę i szacunek wśród klientów indywidualnych i dużych przedsiębiorstw. Biuro prowadzi już drugie pokolenie fachowców i miłośników turystki, to właśnie dzięki ogromnemu zaangażowaniu całego zespołu i właściciela oraz stałemu monitorowaniu rynku i badaniu potrzeb swoich klientów, cały czas jesteśmy na rynku. Nasza sytuacja finansowa jest stabilna – zwróciliśmy wszystkie zaliczki osobom prywatnym i firmom. W obliczu pandemii byliśmy zmuszeni zrezygnować z nowo zatrudnionej osoby (Kontrahent), która najwyraźniej nie zrozumiała sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy mimo że uważa się za dobrze zorientowaną….. Obecnie mamy już przygotowaną dla naszych klientów nową ofertę na późną wiosnę oraz lato – czekamy tylko na wznowienie możliwości wyjazdów i spotkań. Zapraszamy do współpracy, a złośliwym mimo wszystko życzymy wszystkiego dobrego ???? Właściciel

Dobrze zorientowany w temacie

Biuro jest na krawędzi bankructwa. Obecny właściciel niespecjalnie jest zainteresowany jego losem, nie orientuje się także w tematach turystyki jako takiej, przepisach itp. Dlatego polecam zastanowić się 2 razy nim podejmiecie współpracę z tym biurem zarówno jako klient, kontrahent, potencjalny pracownik.

Paweł Zalicki
@Dobrze zorientowany w temacie

Szanowna Pani, jesteśmy ogromnie zdziwieni zamieszczoną tutaj opinią, gdyż biuro Bentur działa na polskim rynku blisko 25 lat i do tej pory wypracowało sobie renomę i szacunek wśród klientów indywidualnych i dużych przedsiębiorstw. Biuro prowadzi już drugie pokolenie fachowców i miłośników turystki, to właśnie dzięki ogromnemu zaangażowaniu całego zespołu i właściciela oraz stałemu monitorowaniu rynku i badaniu potrzeb swoich klientów, cały czas jesteśmy na rynku. Nasza sytuacja finansowa jest stabilna – zwróciliśmy wszystkie zaliczki osobom prywatnym i firmom. W obliczu pandemii byliśmy zmuszeni zrezygnować z nowozatrudnionej osoby, która najwyraźniej nie zrozumiała sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy mimo że uważa się za dobrze zorientowaną….. Obecnie mamy już przygotowaną dla naszych klientów nową ofertę na późną wiosnę oraz lato – czekamy tylko na wznowienie możliwości wyjazdów i spotkań. Zapraszamy do współpracy, a złośliwym mimo wszystko życzymy wszystkiego dobrego ???? Właściciel

Jak sobie radzicie w czasie pandemii?

Powiedzcie jak nastroje w firmie i jak widzicie dalszą pracę? Warto w ogóle składać cv?

Kontrahent

Znam biuro, organizuję z nimi wycieczki, panie z biura są miłe, pomocne, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Dziwi mnie negatywna opinia.

Współpracowałam z firmą Bentur i nie mam zastrzeżeń.

Me

Wyjechałam jako wychowawca na kolonie letnie z Benturem. Pani kierownik była kompetentna i pomocna w razie trudniejszych chwil. Myślę, że dużo zależy na jaką kadrę się trafi bo jednak wychowawcy/kierownictwo się nie znają i mają często rozbieżne metody pracy. Atmosfera pracy dobra, pomimo bardzo wymagającej grupy. Zdecydowanie wychowawca pada na twarz po pełnym dniu pracy, nie wyjeżdża na wakacyjne wczasy. Chętnie podejmę współpracę ponownie.

Wychowawczyni
@Me

To na pewno opinia wystawiona przez Panią Monikę, albo jej znajomych. Podważam wiarygodność

Maja
@Wychowawczyni

Czy jest szansa, że w Bentur jest tak rozbudowane kierownictwo, że trafiłyście na zupełnie inne osoby na tych stanowiskach? Wasze opinie są bardzo rozbieżne co do oferowanych warunków pracy dla wychowawców, dlatego interesuje mnie kwestia tego, jak wiele osób pracuje w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Podróży Bentur s.c. Bernarda Zalicka-Maciejkiewicz Paweł Zalicki - Łódź

• Jak się pracuje w Centrum Podróży Bentur s.c. Bernarda Zalicka-Maciejkiewicz Paweł Zalicki?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Podróży Bentur s.c. Bernarda Zalicka-Maciejkiewicz Paweł Zalicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Podróży Bentur s.c. Bernarda Zalicka-Maciejkiewicz Paweł Zalicki?

Centrum Podróży Bentur s.c. Bernarda Zalicka-Maciejkiewicz Paweł Zalicki
4.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Piotrkowska 67
    90-422 Łódź