Opinie o Delta Contact w Warszawa

Delta Contact stabilna firma Call Center z pięcioletnią tradycją, świadcząca usługi z zakresu telema

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta Contact w Warszawa

Firma jest naprawdę spoko. Bardzo miła, luźna atmosfera. Zarobki jak na dzisiejsze czasy ok, zależy ile godzin się pracuje, dodatkowo premię są naprawdę spore. Naprawdę polecam każdemu, to nie jest żadna bezduszna korporacja. Liderzy są bardzo fajni pomagają na każdym kroku, a co do projektów to bardzo polecam FYRKLA, NC+i ING .

EWA 2
@Paweł

Zgadzam się Fyrkl jest trudnym ,ale fajnym projektem. Kierownictwo nawet spoko, Liderzy jak najbardziej doświadczeni, bardzo dbają o konsultantów , jeszcze nigdy się nie zawiodłam.

Waya
@Paweł

Trol

accept

Niepoważna firma. Umawiam się na szkolenie na Pradze, czekam prawie tydzień na to szkolenie, odmówiłam trzem firmom współpracy, bo już znalazłam pracę, a koleś z rekrutacji dzień roboczy przed szkoleniem informuje mnie, że szkolenie zostało odwołane! Żadnych wyjaśnień i zero poczucia odpowiedzialności, żadnego słowa "przepraszam" nie usłyszałam. Na rozmowie rekrutacyjnej nastąpiło ustne zawarcie umowy. Chcę to oczywiście zgłosić do Inspekcji Pracy, więc jeśli są inne osoby poszkodowane tak jak ja, to proszę odpisać na mój komentarz. Ktoś musi odpowiedzieć za to, że straciłam przynajmniej tydzień, w którym nie zarabiam ( a utrzymanie kosztuje), czekałam kilka dni na rozpoczęcie pracy, zrezygnowałam z innych firm i zapewne jakiś czas potrwa zanim znajdę pracę. Nie odpuszczę.

Bleeee
@accept

A na szkolenie z jakiego projektu byłaś umówiona?

Mica
@accept

Jakbyś poczytała wcześniej wypowiedzi /pomijając wypociny troli/ to byś sobie dała spokój z nimi. Kadra z łapanki i takie efekty.

Cukierek 21

Hej jutro wybieram się do nich na rozmowę rekrutacyjną Co lepiej wybrać(Doradca ds. Ubezpieczeń, POMOC w przedłużaniu umów abonentom TV, umówienia spotkania z przedstawicielem ubezpieczeniowym) co wybrać ? pomoże ktoś ?

MichalP

Na początek powiem, że w firmie pracowałem ponad pół roku i... BAAARDZO MIŁO wspominam ten okres. Atmosfera w pracy jest bardzo ok, grafik tym bardziej zważywszy na to że mogłem pracować tylko na ranne zmiany. NIESTETY miałem nieprzyjemność obsługiwać projekt Hapi pożyczki (odnoszę się teraz tylko do projektu) który okazał się totalnym dnem. Marna prowizja, klikania poczt głosowych itd. Miałem przechodzić do działu AXA ale niestety musiałem zamienić miejsce zamieszkania. Osoba która się stara na pewno zostanie tam doceniona. Polecam Axa oraz atmosferę ! Mam nadzieje, że może kiedyś uda mi się tam wrócić :)

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Tomasz

Jak widać osoby, którym nie jest po drodze z pracą w super firmie muszą gdzieś wyrzucić z siebie złość!!!

Lalala
@Tomasz

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, a to gdzie usiądziesz zależy tylko i wyłącznie od twoich umiejetności. Musisz zatem zachwycać się tą super firmą, bo wyżej raczej nie wejdziesz.

Xenna
@Lalala

Dokładnie, to są jego Himalaje, haha....

@Xenna

Xenna, ten portal jest poświęcony firmie Delta Contact a nie Tomaszowi więc po co te osobiste wycieczki? masz do niego jakiś żal?

...

Beznadziejna firma, dają umowę zlecenie na 2 lata, bez szans na etat, za najniższą krajową 13zł brutto/h, ewentualnie gówniane prowizje. Warunki pracy fatalne, większość pracuje w piwnicy, albo jest zimno albo nie ma czym oddychać, fotele mogą doprowadzić do skrzywienia kręgosłupa, ciągła rotacja,przez co bałagan jak cholera, koordynatorki to mają dosyć i tylko fochy strzelają, a kto zarządza ? Małoletni chłopcy po 23 lata którzy sami nie mają pojęcia o robocie, a fuchę mają tylko dzięki znajomością. NIE IDŹCIE TAM !!!

Serena
@...

Dokładnie, np. Tomek z braciszkiem.

@...

ale musiałeś być słabym sprzedawcą, jeśli tyle w Tobie złości; stawki półprawda - w zależności od projektu może być i 15 i 16 zł za godzinę ; Tomek z braciszkiem - kłamstwo, oni są liderami operacyjnymi a nie osobami zarządzającymi projektem; sobotę mamy remont sali na dole ; pozdrawiam :)

Małgoś
@Isaja

Nie nazywajcie pomagierów liderami. Są to naogół ludzie którzy nie daliby sobie rady na sali sprzedażowej a że na bez rybiu i rak ryba to zatrzymali ich do pomocy.

@Małgoś

skąd u ciebie taka słaba znajomość realiów w tej firmie? albo kłamiesz i specjalnie chcesz wprowadzać w błąd (ciekawe jaki masz w tym cel albo kto Cie do tego inspiruje?) albo po prostu zmyślasz bo nie znasz tej firmy. :(

Małgoś
@Isaja

Rozumiem że jesteś jednym z liderów wierzącym w swoją wielkość i nie omylność haha....

@Małgoś

Nie jestem liderem ale wkurzają mnie ludzie, którzy piszą kłamstwa bo nie sprawdzili się na jakimś projekcie albo po prostu liczyli na tzw. łatwy pieniądz a to jest trudna praca, obarczona stresem.

Nella
@Isaja

... i dlatego ta praca powinna być odpowiednio wynagradzana. A narazie to przypomina dojenie stada kóz, od każdego po kropelce,za ździebełko trawy, im większe stado to więcej gospodarzowi się nazbiera.

@Nella

bo na tym polega biznes, trzeba zarobić, żeby było co podzielić...

Xyz

Pracuje w tej firmie jakiś czas, atmosfera jest fajna, wyróżnia się bardzo pozytywnie moim zdaniem względem innych firm ( a trochę tego było). Grafik jest elastyczny, wynagrodzenie rzeczywiście 13 zł brutto,są różne projekty- każdy ma wybór, oczywiście można narzekać,ale można także nie pracować w ogóle.

to nie jest firma krzak. utrzymuje się już na rynku ponad 10 lat. to chyba coś? i nigdy nie było takiej sytuacji, żeby komuś nie wypłacili wynagrodzenia. pracowałam jakiś czas i wiem, że wypłata dla konsultanta to dla nich priorytet. a stawki są takie jakie są. no cóż mogłyby być wyższe ale żyjemy w czasach niskiego bezrobocia więc nie rozumiem dlaczego wylewa się z ludzi frustracja.

KamaX
@anonymous

niskie bezrobocie wymaga wyzszych płac. Widać że zatrudniają troli za niskie wynagrodzenie.

Serena

Tak , widzialam jej zaczerwienioną gębę nad nim. Myślala, ze sala jej nie widzi.Zalosne, ale to call....

Nikodem
@Serena

tradycji stało sie zadość.Szanuj konsultanta swego bo możesz mieć gorszego albo spadniesz ze stołka ale nie na cztery łapy

children
@Nikodem

kiedy te rude i blondynki przestaną się lansować,to zatrudnianie z łapanki to zenada.

Szimu

Czy szkolenia są płatne ?

pracownik333
@Szimu

zapytaj zespół rekrutacji. pytasz na forum? ufasz ludziom, którzy piszą te wszystkie komentarze?

Marcelina

Każdy ma prawo do pisania własnej opinii, bez względu na to czy jest ona pozytywna czy negatywna. Nie ma idealnej firmy, wszędzie można znaleźć jakieś błędy ale sądzę, że zawsze można je naprawić. Dla mnie Delta jest spoko.

Ane
@Marcelina

Jest spoko potwierdzam. Polecam WiP-a i Fyrkla.

Ane
@Marcelina

Jest spoko potwierdzam. Polecam WiP-a i Fyrkla.

Tobiasz
@Ane

ha, ha, hi, hi, he, he na wipie to można nabawic sie mega depreji, Fyrkl lepszy i kiero na Fyrklu spoko

prac
@Marcelina

o ile jest to opinia nie hejt. a hejt ludzi, którzy myślą, że praca to przedszkole.

Mala Mi

Ta firemka jeszcze istnieje???? Wszedzie tylko nie tam.

basia
@Mala Mi

co robisz na tym forum skoro tam nie pracujesz?

Fonika

Ja tam powiem tyle, że jestem bardzo zadowolona z pracy w Delta Contact. Może dlatego, że lubię pracę na telefonie? W każdym razie polecam dla amatorów takiej pracy.

Xawer
@Fonika

Dlatego piszesz pod pseudonimem trollu. Zadowolony pracownik podaje imię nazwisko, aby szefowie się o nim dowiedzieli i dali... 0,20gr więcej.

...
@Xawer

frustrat?

Trelak

Rozumiem, że są osoby niezadowolone z pracy w firmie. Jedno wiem z pewnością, że Delta Contact ma opinię dobrego pracodawcy. Może rozstanie z firma będzie korzystniejsze?

Banana
@Trelak

Więcej odchodzi niż przychodzi. Trolu, nie namawiaj do odejść, bo ostatni z kadry zgasi niedlugo swiatlo i krzyknie: " ciemność, widzę ciemność" haha...

Lonia
@Banana

Dobre, bo prawdziwe.

Mery

Jak zeszłam do tej piwnicy, z której widać tylko nogi osób chodzących po chodniku, to po wstępnej rozmowie miałam dosyć.

desa

Hej wybieram się do nich na rozmowę rekrutacyjną czy to prawda, że stawka teraz to 15 zł brutto?

Barabara
@desa

Desa, tylko nie Fyrkle, wszyscy uciekają s tamtąd.

Kacha
@desa

Na Fyrklach dali ostatnio 16 i też po uciekali. Liczy się również atmosfera, a ruda jest alergiczna.

Baetii

Ciekawe co dalej, Ta bez studiów skasowala dzisiaj Boskiego, a Boski ja olal i wyszedl przed czasem, ale jaja, stara kadra rezygnuje. Juz 7 osob z firkla tez olalo Szefowa. Ciekawe kiedy tzw. kadra zalozy sluchawki, haha....

Iwona

@Przemoo inne CC jak długo pracujesz w Delta Contact? Co powiesz o warunkach pracy? Jaka panuje atmosfera? Czy jest możliwość,aby się rozwijać w firmie?Jak często są szkolenia? Takie informacje są ważne dla osób, które zastanawiają się nad aplikowaniem do firmy.

ataman

jeśli będzie rekrutacja na ubezpieczenia komunikacyjne to polecam. Pracuję na tym projekcie.

Słuszek

Niestety nie każdy pasuje do firmy z kategorii call center, tym bardziej że firma wprowadza nowe projekty.

Zostaw merytoryczną opinię o Delta Contact - Warszawa

• Jak się pracuje w Delta Contact?

Zobacz opinie na temat firmy Delta Contact tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delta Contact?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 14 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delta Contact?

Kandydaci do pracy w Delta Contact napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delta Contact
3.4/5 Na podstawie 725 ocen.

Delta Contact