Opinie o Delta Contact w Warszawa

Delta Contact stabilna firma Call Center z pięcioletnią tradycją, świadcząca usługi z zakresu telema

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta Contact w Warszawa

zzz

Przestrzegam. Firma przymusza do pracy np. ludzi z urzędu pracy. Na rozmowie o nic nie pytaja! Nie interesuje ich żadne doswiadczenie, nic a nic! Tylko chcą żebyś zaczynać juz zaraz. Jak nie zgodzisz sie na te marne warunki to konsekwencje... To świadczy o tym, ze firma zdesperowanie szuka pracowników, byle kogo. Czyli pewnie ludzie nie chcą tam bez przymysu pracować. A po drugie, przestroga dla kooperantów, bo jak zmuszaja ludzi w taki sposób to nowy pracownik np z UP pewnie ma gdzies ta prace, klienta i wyniki. Ps: cytat wypowiedzi kierownika, 'do pracy tu można sie przymusić on sie zmuszał i ok'. Wiele to mowi o podejściu do sprawy. Ale wybor pozostawiam wam:-)

konsultant
@zzz

Urząd pracy jest chyba od znalezienia pracy, a nie płacenia za siedzenie w domu i wybrzydzanie, też zostałem zatrudniony przez UP nie była to moja praca marzeń, ale spróbowałem i do momentu, aż nie znalazłem pracy w mojej branży posiedziałem w Delcie 4 miesiące i nie żałowałem.

Olala

Przede wszystkim powinien wejść tam sanepid. Słuchawki, klawiatury, pulpity to rój bakterii. Na sale wprowadzą każdego. Nie ważny wiek, zapach, świadomość, mentalność kandydata, ważne czy zarobi na nich. Możesz siedzieć obok niemytej od tygodni osoby, lub cuchnącej alkoholem. Tam nie chodzi o jakość pracownika tylko o ilość, im więcej zbajerują, to zawsze ktoś coś sprzeda. Niech na tablicy powieszą, ile miesięcznie bierze 2 osobowy zarząd i rodzinka z recepcji, a nie tylko, kto ile ma godz. i jakie zarobił ochłapy. Dużym minusem jest tzw.kadra, w większości bez kwalifikacji, konfliktowa, napędzająca fluktuacje kadr. Ich zasada działania jest prosta, jak ktoś jest za dobry i widzi to wszystko to "won". Zarząd tego nie widzi, bo liczy kasę dla siebie i rodzinki, a dziwi się dlaczego ludzie szybko uciekają. Urząd Pracy im nie pomoże, Delta tonie z powodu miernego zarządzania. Pracowałam tam kilka lat i takie mam wspomnienia. Mogę opisać każda osobę z tzw. kadry. Napiszcie z kim mieliście kontakt to podam jej charakterystykę, wg. mojej oceny.

Basia
@Olala

A na jakim projekcie pracowałaś ?

Pracownik Delta Contact

Nie polecam tam pracy. Po rozwiązaniu umowy nie wypłacają terminowo pensji a to co najgorsze nie odbierają telefonu.

mina
@Pracownik Delta Contact

to prawda, nie wypłacają pensji i premii w terminie od kilku m-cy, księgowa - pomyłka fachu. Dlatego brak ludzi do pracy bo "mieć umowę z Deltą Contact" to nie oznacza" mieć wypłatę, premie, prowizje w terminie" na koncie. Ja odeszłam.

poinformowany
@mina

Dobrze piszesz... i dobrze zrobiłaś. Jak tak mało płacą i jak piszecie, że nawet z wypłatami tych groszy mają problem. To ja tez tam nie zajrzę!

Iwona

@Cleo, czy posiadasz doświadczenia związane z pracą w Delta Contact? Może napiszesz coś na temat Twojego stanowiska? Na jakiej umowie jesteś zatrudniony? Czy praca na tym stanowisku zapewnia rozwój kompetencji? Zachęcam Ciebie do rozwinięcia wypowiedzi, gdyż może być pomocna dla wielu osób obecnych na forum.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
David

W zeszłym roku przez całe wakacje pracowałam na SUPER projekcie " Klejnot TV" była to niezapomniana przygoda. Niestety trzeba było wracać do szkoły . Polecam wszystkim tom firmę i to barszo , sam zamierzam wrócić na te wakacje . Dobra kasa się przyda . ????

Xena
@David

David, nawiąż kontakt z Maleństwem macie wspólne hobby - ortografia.

Cleo
@David

Wróć do tej szkoły bo aż dziwne ze Cię zatrudnili tą Twoją pisownią

Iwona

Delta Contact poszukuje obecnie Doradcy ds. Ubezpieczeń. Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku będzie kontakt ze stałymi klientami Delta Contact w celu wzbogacenia ich polisy ubezpieczeniowej. Dla osób zainteresowanych ofertą pracy dodaję link: http://deltacontact.pl/aktualnie-poszukujemy/

Jerz

Pracowałem i na Murmańskiej, np na Fyrklu, projektach ubezpieczeniowych, czy telewizji, oraz na 17 stycznia na maszynkach, majtkach itp. Dużo zależy od projektu na którym się jest. Najlepiej na telewizji, lecz było dość krótko zimą, bo to nie była sprzedaż. Też fajne projekty to była Mennica - sprzedaż monet, medali itp. Ale od lat już nie ma tego projektu na Murmańskiej. Na 17 stycznia praca była bardziej monotonna. Przeszedłem tam zaraz po Fyrklu, bo nie było dla mnie za bardzo innych projektów. No cóż.... sprzedaż maszynek to nie szczyt marzeń zawodowych. No i tam było można być wylogowanym, jak nie było wyników. I do domu przed czasem, ale z pracy nie zwalniali. Odszedłem z Delta Contact częściowo wskutek braku pieniędzy, ale przede wszystkim wypalenia zawodowego. Po prawie 2 latach pracy na Murmańskiej lub 17 stycznia. Powiem tak, to co jest w umowie, wypłacają, nie ma problemów. Z tym że stawki dość niskie są. Zarobki w razie pracy 8 godzin dziennie i przy przeciętnych średnich prowizjach w okolicach 1800 - 2000 zł z zależności od projektu. To na rękę. Umowa zlecenie. Lecz od razu powiem, że trzeba niemało samozaparcia, by 8 godzin siedzieć na słuchawkach. Przeważnie ludzie pracują 6 do 7 godzin. Atmosfera w pracy dość dobra bo pracują fajni ludzie po prostu, nie ma np takiej wzajemnej rywalizacji czy zawiści jak w korporacjach, gdzie też miałem możliwość pracować. Może większe zarobki w tych korporacjach, to fakt, lecz człowiek idzie do roboty jak na ścięcie, a tu szło się na kompletnym luzie. Bez stresu. A stres to kilka lat życia mniej, co najmniej kilka! Superwizorzy różni, jak wszędzie, oczywiście dużo bardziej ludzcy i przyjaźni niż szefowie w korporacjach, to mówię od razu. Do minusów na Murmańskiej zaliczyłbym, że niekiedy brakowało stanowisk pracy, więc trzeba się było dobrze naszukać, lub poczekać aż zwolni się. Bo tam pracowało dziesiątki ludzi. Na 17 stycznia nie było tego problemu. Bardziej kameralnie było. Natomiast z superwizorów niezwykle miło wspominam Aneczkę na ubezpieczeniach, super-szefowa, nie pamięta mnie pewnie już, ja ją owszem. I Asieńkę, choć wiem, że już nie pracuje. Pozdrawiam obie serdecznie, jeśli mnie czytają.

Toja21

nie wypłacają terminowo pieniędzy. nie polecam.

Iwona

@Pracownik Delta Contact czy byłeś pracownikiem Delta Contact przez dłuży czas? Z jakiego powodu nie polecasz tu pracy? Jak oceniasz atmosferę wśród współpracowników. Czy z perspektywy już byłego pracownika, jest jeszcze coś co możesz przekazać na forum, co mogłoby pomóc osobom chętnym do pracy w Delta Contact?

Iwona

@Xena jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat Delta Contact to Twoja opinia z pewnością pomoże innym, którzy szukają informacji o tym pracodawcy. Pamiętaj, że to forum opinii o pracodawcach, dlatego zadbaj aby komentarze były merytoryczne i odnosiły się do pracy w Delta Contact.

Iwona

@Krzysiek rozumiem, że skoro grafik jest elastyczny to można go dopasować do swoich potrzeb, będąc np. studentem? Jesteś zatrudniony na umowę o pracę? Jak wygląda przyznawanie premii? Czy to % od wykonanego budżetu/ założonego planu czy może jest to inaczej rozliczane?

Krzysiek

Pracuje obecnie na Murmańskiej, naprawdę jest ok. Wiadome nie zawsze jest kolorowo, lecz jak człowiek jest uczciwy w stosunku do pracy i kierownictwa to szefostwo tym samym odpłaca. Grafik jest elastyczny, atmosfera SUPER, premie nie są złe ,zawsze można się dogadać. Każdemu serdecznie polecam. P.S Są same SUPER babeczki,można z nimi konie kraść szczególnie na FYRKLU.????

AJ
@Krzysiek

Muszę potwierdzić ekipa z FYRKLA jest najlepsza!!!!!!!

Moniś
@Krzysiek

Byłam kiedyś na Fyrklu, kiedy właśnie odeszła/uciekła duża grupa konsultantów i to o długim stażu, chyba połowa grupy.

AJ
@Moniś

Wcale nie odeszła połowa ekipy tylko trzy. Trzymajmy się faktów. Te osoby nie były najleprze . Cała elita najlepszych w dalszym ciągu pracuje .

@Moniś

Nikt nie uciekł tylko część naszych koleżanek została w nieuczciwy sposób przekupiona prze konkurencję. I nie byli to najlepsi ludzie tylko tacy, którzy połasili się na łatwy pieniądz" ale już im ta zamiana wyszła tzw. bokiem. A my mamy teraz super zespół i "kosimy kasiorę" ;)

Luboczka
@Isaja

Hi,hi,hi... putinowska propaganda.

@Luboczka

nie wprowadzaj tu polityki, to portal o pracodawcach; jeśli masz rzetelne informacje poparte faktami to je podaj i nie używaj inwektyw, nie najlepiej to o Tobie świadczy

Iwona

@Ewelina możesz opisać w jaki sposób firma Delta Contact wspiera kobiety w ciąży, osoby niepełnosprawne i studentów? W wielu firmach jest to mało spotykane, dlatego warto, abyś przybliżyła tę kwestię na forum. Napisz też jak przydzielane są projekty? Ze względu na grupę do której należysz, staż pracy czy może na jakiejś innej podstawie? Czy Delta Contact zatrudniana umowę o pracę? @David możesz dać znać na forum jak wygląda praca w sezonie wakacyjnym i na jakich warunkach się ona odbywa?

Nicoll
@Iwona

Śmieszne, jak grubymi nićmi kadra szyje sieci, aby złapać parę duszyczek. Trochę finezji, chociaż wiem że w colach o to trudno.

Nicola , coś mi tu pachnie nieuczciwą konkurencją :(

@Nicoll

Nicola, cos mi tu pachnie nieuczciwą konkurencją :(

Maleństwo
@Nicoll

Żenada, twój komentaż jest nie trafiony .

Nicoll
@Maleństwo

Żenująca to jest Twoja ortografia - nietrafiona.

Zosia

A czy jest tu ktoś kto pracuje na Okęciu? Jaka tam atmosfera i jaki projekt najlepszy?Dajcie info, bo chcę tam aplikować ale nie wiem czy jest sens.Dzięki z góry :)

Ewelina

Cześć, pracuję od kilku lat w Delta contact. Jestem zadowolona z pracy, mogę uczciwie polecić każdemu. Firma cały czas się rozwija , mamy dużo projektów , jedne są łatwiejsze drugie bardziej wymagające . Byłam już na kilku projektach i bardzo sobie chwalę . Firma wspiera bardzo kobiety w ciąży, osoby niepełnosprawne i studentów.

Iwona

@Krzysiek Delta Contact prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko doradcy w różnych dziedzinach swojej działalności ( http://deltacontact.pl/aktualnie-poszukujemy/ ). Czy specyfikacja któregoś z nich odpowiada Twoim obowiązkom i mógłbyś coś więcej napisać. Np. jak wygląda proces rekrutacyjny? Czy pracodawca wywiązuje się z obietnic, które składa na rozmowie? Czy można liczyć na szkolenia produktowe i z technik sprzedaży?

Krzysiek
@Iwona

Jak najbardziej . Jak zaczynasz pracę na danym projekcie masz obszerne szkolenia produktowe i oczywiście z technik sprzedażowych , szkoli bardzo wykwalifikowana kadra kierownicza . Ponadto są codzienie spodkania motywujące do pracy. Bardzo polecam szczegulnie mój projekt Fyrkl . Kadra bardzo doświadczona i chętnie dzieli się swoją wiedzą.

Szkoda, że nie potrafimy doceniać pracy w dobrej firmie!!!

Witold

Jak firma jest bardzo dobra to i na forum nie ma narzekania!!! Polecam

Waya
@Witold

Trol

mina
@Witold

na 17 stycznia od maja padnie VIP , Luxmed, Ubezpieczenia, 1 osoba z "wody" bo nierentowne i starzy Vipowcy klną jak szewcy bo nierentowni. reszta to ??? bo RODO i koniec

Iwona

@Cukierek 21, co w ostateczności wybrałeś/aś? No i najważniejsze, jak Ci poszła rozmowa rekrutacyjna oraz z jakim wynikiem? @Witold, dlaczego tak uważasz? Wyjaśnij bardziej szczegółowo dlaczego masz taką opinię oraz co na nią wpłynęło. @accept, czy Twoja sprawa się wyjaśniła oraz dlaczego w ogóle miała miejsce? Powtórzę jeszcze pytanie użytkownika @Bleee, do jakiego projektu to miało być szkolenie? @Waya, @Roma, nie ukrywam, że wasze wypowiedzi są bardzo lakoniczne. Napiszcie w bardziej przejrzysty i zrozumiały sposób o co w nich chodzi.

Konsutant

Od kilku lat pracuję w Delta Contakt .Byłam na różnych projektach ,obecnie chyba na najtrudniejszym FYRKL .Pierwszy raz czytam opinie o firmie na GOWORK. Przyznam że jestem zaskoczona niektórymi. Moim zdaniem negatywnie piszą osoby ,które często zmieniają pracę i zrażeni niepowodzeniami wylewają swoje żale w internecie. Wymiana komputerów,podwyżka stawki godzinowej, prowizja często przekraczająca 1000zł za miesiąc to tylko niektóre ostatnie pozytywne zmiany. Zapraszam do nas.

Roma
@Konsutant

Trol

Zostaw merytoryczną opinię o Delta Contact - Warszawa

• Jak się pracuje w Delta Contact?

Zobacz opinie na temat firmy Delta Contact tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delta Contact?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 14 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delta Contact?

Kandydaci do pracy w Delta Contact napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delta Contact
3.4/5 Na podstawie 725 ocen.

Delta Contact