Opinie o Delta Contact w Warszawa

Delta Contact stabilna firma Call Center z pięcioletnią tradycją, świadcząca usługi z zakresu telema

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta Contact w Warszawa

Lodołam

Nie mogą dowiedzieć się czy Delta ma obecnie oferty pracy dla pracownika biurowego? Szukając pracy słyszałam, że to dobra firma i warto złożyć cv. Jeśli ktoś wie proszę o podpowiedź. Jaka tu jest atmosfera w firmie?

admin juz usuwal moje wpisy, ciekawe czy ten sie o
@Lodołam

atmosfera zalezy od kierownika projektu, bo rowniez on ja tworzy, nie tylko konsultanci, odradzam projekt wipa, reszta spoko

ex-pracownik
@Lodołam

jest ok. płaca do 15 lub 20 i bez opóźnień. tylko umowa zlecenie ale bez ściemy. uczciwie. ludzie ok. więcej sprzedaży niż infolinii. duża sala niestety. niektóre projekty stałe. od lat. w sumie polecam.

hej
@admin juz usuwal moje wpisy, ciekawe czy ten sie o

wip jest spoko dobre godziny - od ósmej

Telekom

Cieszę się, że pracuję w Delcie bo to fajna firma. Jak czytam wpisy niektórych to robi się słabo, bo jeśli ktoś jest bardzo delikatny to radzę zostać w domu. .

Mika

Nie ma warunków do pracy, przy temp. minus na dworze wietrzą sale oknami. Ledwie zaczelam, a juz sie przeziebilam, serdecznie odradzam.

Telek

Delta jest firma naprawdę spoko. Jeśli ktoś nie lubi tego rodzaju pracy musi ją zmienić.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
xyz

Na projekcie ubezpieczeń robią wszystko żeby tylko zabrać Ci Twoja prowizje i uciąć godziny jest coraz to gorzej......

Gocławianin

Myslalem zeby sie tu zatrudnic bo mam blisko i doswiadczenie ale z tego co czytam to biora byle uczniaka po gimnazjum. Jestem na to za wysoko.

Isaja
@Gocławianin

jest tutaj (Praga) "wymagający" projekt, na którym pracują ludzie po 5 lat i nie szukają czegoś innego; dobra stawka - jedna z najwyższych w Warszawie; naprzemienne połączenie przychodzące i wychodzące z priorytetem na przychodzące; szukają nowych osób bo projekt powiększa się; zadzwoń i sprawdź.

Milka
@Isaja

Napisz jeszcze żeby kupił sobie grubą pikowaną kamizelkę z kapturem bo na sali rządzą stare i podstarzałe lamperie z dusznościami które pracują nawet w zimie tylko przy otwartym oknie. Jak zarobisz na leki to traktuj to jak sukces..zawodowy.

Samanta

Ha,ha, ha..... nie rozśmieszaj mnie, bo mam zajady. Sensowne, jak i inne były sensowne, a teraz ciągle wiszą na nie ogłoszenia rekrutacyjne.

Bercia

Oferować to mogą i to wszystko. Pamiętam jak obiecywali rok temu nowe komputery a obecnie brakuje nawet sprawnych słuchawek i gąbek na słuchawki. Byłam tam parę m-cy temu, ale ziomala jest do tej pory i opowiada. Po prostu nadal działa tam "Pchła Szachrajka" która tylko obiecuje, na różnych spotkaniach świątecznych i tyle.

abc

Jaka jest obecnie stawka godzinowa dla nowych konsultantow? Z gory dziekuje za odpowiedz

abc

mmm

Czy płacą za szkolenia ?

Konek

Miks ty trollu , jak słusznie zauważyła Sylwia, weź się podłącz pod kroplówkę jak nie masz już konsultanta na swoim projekcie aby się podłączyć i mu przeszkadzać. Złotousty kadrowiczu hihi...

Bard

Co ty bredzisz, pogadają z tobą 2-3 godz. i modlą się abyś przyszła na drugi dzień. Omijaj łukiem projekt ING najpierw robią ci grafik godzin a potem sami go zrywają jak nie masz wyników po 3 godz. i do domu, a winna jest baza a nie ty. Efekt taki, ze przeszkoleni ludzie uciekają z tej roboty, a ci zaczynają rekrutacje od nowa i tak w kółko. Kadra do (usunięte przez administratora) jakiś wytatuowany wieśniak straszący wyglądem. ING nie polecam.

zemsta

nie ma bonusów

zemsta

Olaf opisał Murmańska, na 17 stycznia jest b. ciekawie ale nie tak "rozrywkowo" jak tam. atmosfera ok i więcej miejsca.

Olaf

Podzielę się z Wami kochani moimi wspomnieniami na temat pracy w delta contact. Postaram się przybliżyć kilka ciekawych smaczków. Takie top 10 faktów o delcie. 1. Lodówka znajdująca się w kuchni to istna czarna dziura. Po wprowadzeniu do niej materii w postaci np. obiadu lub jogurtu, twój posiłek w ciągu kilku chwil znikał w niewyjaśnionych okolicznościach. 2. zapach zioła wydobywający się z klopa 3. komunikat "przeloguj się na imp" 4. ubikacja to także mini studio fotograficzne, ok. 40% zatrudnionych tam kobiet regularnie robi sobie "selfie" w kiblu, następnie wrzuca zdjęcia na facebooka. 5. Kolega alkoholik wygrywający 0,5 litra wódki w konkusie tygodniowym na najlepszą sprzedaż 6. Koleżanka przyszła do pracy z kundlem, którego trzymała pod biurkiem. 7. Rotacja większa niż na peronie metro centrum o 8 rano. 8. kolega na rozmowie kwalifikacyjnej otrzymał informację, że szkolenie zaczyna się za tydzień, i jak do tej pory nie znajdzie niczego lepszego to może przyjść. 9. pilnuj pieniedzy 10. Nawet pana kanapki sprzedającego zleżałe żarcie za 20% ceny tu nie spotkacie :)

Sylwia
@Olaf

Masz racje, a jak widzę jeszcze tych trolii piszących zachęcające posty w godz. pracy , to rzygać mi się chce. "Kadra" siedzi i pisze posty pochwalne bo nie mają co robić, ponieważ ludzie uciekają i nie ma kim zarządzać. Zostają tylko leciwe panie z dusznościami rozwalające okna i wykłócające się ze wszystkimi. Odpuściłam sobie po paru tygodniach.

Sporto
@Olaf

co do pilnowania pieniędzy to przy podjęciu pracy w Delcie najpierw złóż pisemnie do kadr/księgowości wniosek o wyszczególnienie składników wynagrodzenia: godziny, prowizje i ew. premie! Na koncie widzisz kwotę ogólnie a jak spytasz ile i za co to Panie z biura informują że " cyt. nie ma możliwości wygenerowania kwot bo to system tak działa". Wiele osób miało źle naliczone wynagrodzenie- oczywiście na swoją niekorzyść i zrobiły z tego użytek. Specjalnie tak liczą księgowe- mają pracowników za idiotów..Pracowałem w Delcie kilka m-cy a odszedłem , bo nie mogłem znieść niekompetencji zastępczyni Dominika. K. nie umie szkolić tylko mówić " dobra, masz tu skrypt, czytaj, rzygać mi się chce jak Was słucham" itp. Jej przekleństw, nieskoordynowanych ruchów, słów, gestów i wpadania w rezonans jak przyjdą chłopaki na szkolenie- pewnie dlatego odchodzą, jak ja.

Marica
@Sporto

A przykład idzie z góry, tzw. pomagierzy wyżywają się na konsultantach odsłuchując ich rozmowy /bo czas im leci za który im płacą / i potem wzywają go na przesłuchanie i się mądrzą, bo inaczej tego nie można nazwać. Na ING z braku konsultantów czepiają się tych co jeszcze zostali i starają się "naprawiać" ich rozmowy. A z braku chętnych do pracy na tym projekcie, czepiają się stale tych samych, najdłużej pracujących. Banalne dyskusje , banalne uwagi, zniechęcające do pracy. Gdy jeszcze tam byłam, widziałam jak taka blondyna podpieła się do konsultanta i zaczęła gaworzyć ze wszystkimi dookoła, dusza towarzystwa. Konsultant musiał w tym czasie rozmawiać z klientami w tym towarzyskim kociołku, a potem ta sama blondyna odsłuchuje go i mówi że mało koncetracji na kliencie, ż e n a d a.

Czlowiek

Pracowalem w delcie dluzszy czas. Nie zgodze sie z malkontentami odnosnie kierownictwa itp. Trzeba miec na uwadze ze idzie sie do PRACY a nie sobie posiedziec z glowa w chmurach i narzekac na wszystko dookola. Wlasnie przez takie podejscie fatalnych pracownikow Ci lepsi ktorzy robia wynik traca premie. I tu jest akurat problem delty. Stawka godzinowa minimalna pensja 15 dnia miesiaca i ostatnie 3 wyplaty z poslizgiem prawie tydzien. To akurat jest karygodne. Natomiast sama atmosfera w pracy i ludzie tam dluzej pracujacy na roznych stanowiskach nie mam prawa powiedziec zlego slowa bo naprawde sa mega sympatyczni i pomocni. Ale pod warunkiem ze robisz to tak jak powinienes i ze najzwyklej w swiecie nadajesz sie do pracy na takim stanowisku.

Traktowana jako nikt

Firma jest ok a na zarbki nie narzekam. Jednakże postawa liderka jaka reprezentuje swoją postawa liderka Anna R. Pozostawia niestety wiele do życzenia no. Dzis usłyszałyśmy ze nie jest ona etykieta żebyśmy ja wolały kiedy mamy problem . Całymi dniami siedzi przy komputerze albo jest na papierosie i nie można doprosić sie o załatwienie czegokolwiek. Szkolenia prowadzone przez ta osobę sa mało klarowne i pózniej jak siadasz na słuchawkę nic nie ogarniasz a ze strony ten osoby brak jakiegokolwiek wsparcia. Bardzo często podnosi na nas głos, jakby nie zrozumiała ze my czegoś nie potrafimy zrobić. Podaje nam często rozbieżne informacje jakby miała na celu umyślne wprowadzenie kogoś w błąd. Miesza sie w sprawy prywatne które nie sa związane w jakikolwiek sposób z nasza praca.

Kalina
@Traktowana jako nikt

A ja byłam na ING, żenada, te panienki niby pomagające Ci powiedzieć klientowi "do widzenia",wiszące Ci nad głową jak winogrona, bo muszą pokazać że coś robią. Z braku ludzi firma przesuwa do pomocy niektórych już po tygodniu pracy. Taka z awansu potem wydziera się nad konsultantem który mógłby ją uczyć od podstaw.Pomagierki chodzą i tylko łapią spojrzenia nowych konsultantów z nadzieją że może się załapią i szkolą ich do upadłego, aż gostek więcej nie przyjdzie bo ma dosyć tego...prowadzenia rozmów z dwoma na raz.

Serek

25/h brutto, to była infolinia testowa, nie wiadomo czy ją dostanie Delta, czy też nie.

Kadet

Jak stabilne to jadę. Napisz gdzie dają zakwaterowanie i jakie są tam warunki/pokój ilu osobowy, wyżywienie itp/. Czy od razu jest umowa o pracę na czas nieokreślony, czy po 3 m-cach?

Zostaw merytoryczną opinię o Delta Contact - Warszawa

• Jak się pracuje w Delta Contact?

Zobacz opinie na temat firmy Delta Contact tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delta Contact?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 14 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delta Contact?

Kandydaci do pracy w Delta Contact napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delta Contact
3.4/5 Na podstawie 725 ocen.

Delta Contact