Opinie o Hotel Verde Montana Wellness & Spa (Grupa Łapaj Sp. z o.o. sp.j.) w Kudowa-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hotel Verde Montana Wellness & Spa (Grupa Łapaj Sp. z o.o. sp.j.). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hotel Verde Montana Wellness & Spa (Grupa Łapaj Sp. z o.o. sp.j.) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Verde Montana Wellness & Spa (Grupa Łapaj Sp. z o.o. sp.j.) w Kudowa-Zdrój

ola

Pracuje tu , jest ok. Kierownictwo jest bardzo w porządku. Jak robisz swoje nikt się niczego nie czepia, wynagrodzenia też ok.

Mega Hotel

:) Polecam Hotel . Pozdrowienia dla fantastycznego personelu.

Rodzina z Łodzi

Bardzo polecamy Hotel. Fantastyczne baseny. Rewelacyjne zabiegi w spa.

@zadowolona

Bardzo polecam Hotel Verde Montana. Niesamowite miejsce przepyszna kuchnia wspaniałe animacje na ferie.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Hotel Verde Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kamila

A ty na jakim stanowisku robiłeś, że się w sumie przejmujesz sytuacją prezeski, jakieś wyższe? Cokolwiek z tego co piszesz ma faktyczny wpływ na pracę zwykłych pracowników niższego szczebla?

jolajolanda

Czytając twoje opinie mam wrażenie, że wylewasz tu swoje frustracje za swoje życiowe niepowodzenia. Nie wyszło ci w tej pracy, pogódź się z tym i rób swoje a nie osmarowujesz wszystkich tych, którym się chce pracować i do czegoś dążą. Nie lecz tu swoich kompleksów. Twoja praca w tym hotelu to krótki incydent, natomiast ludzie którzy tu pracują po kilkanaście lat są świadectwem tego że warto i zasługują na szacunek.

Sylwia

a na dzień dzisiejszy to jak praca utaj wygląda? pytam, bo były pracownik pisał kiedyś o jakiejś zmianie kierownictwa i tym, że warunki według niego zdawały się tu być nieodpowiednie jeśli o pracę chodzi... ktoś napisałby o tym coś więcej? jak się pracuje i na jakich stawkach?

Adaś

Ładnie czysto ale pokoje ciasne żeby się rozłożyć z całym dobytkiem zabranym na wakacje szczególnie jak się bierze pokój z dostawką to stolik z pokoju na balkon, duża część obsługi spa i sprzątaczki to osoby ze wschodu . Jedzenie bardzo dobre to wielki plus tak jak i basen i sauna . Choć dużo takich małych minusów jak bark piłeczek do pingponga sala gier zamknięta basen zewnętrzny to tylko dla maluszków , brak kawy do obiado kolacji,dopłatą za parking to jest śmieszne. Plan animacji rozdawany na recepcji jest nie aktualny i planem realnym . Każdy się tu czegoś może doszukać. Ale ogólnie można polecić bardzo dla rodzin z dziećmi .

Co sądzicie o zarobkach w firmie?

Treści zawarte w opniach co do zarządzania jak i negatywne o kierowniczych stanowiskach są prawdą! Hotel został daleko w tyle i nie respektuje się tu pracy obsługi która stara się jak najlepiej by działał. Słuchają ludzi którzy mają małą wiedzę a bardziej bajko pisarzy typu tzw kierownik sali.

Pracuje w tym hotelu już kilka lat Pracodawca daje stabilne warunki zatrudnienia tj. Umowa o pracę Wynagrodzenie też jest ok widomo mogło by być lepsze..... Atmosfera w pracy super zwłaszcza od czasu kiedy nie ma jednej dyrektorki....

Pracuje w tym hotelu od roku Dyrekcja i kierownictwo super bardzo pomocni Miła i koleżeńska atmosfera Kasa mogła by być lepsza ale nie ma tragedii

Daga

Śmieszni jesteście, Ogłaszacie się wszędzie że szukacie pracowników, ale na żadne wysłane zainteresowanie(3os o rożnym wykształceniu wysłaliśmy) nie odpowiadacie.Czyżby kryzys i zbieracie na potem numery kontaktowe?:D patrząc na opinie zaczynam doceniać braku zainteresowania ;)

Pracuję w hotelu od kilku lat i zdecydowanie polecam :) teraz szczególnie jak nie ma już jednej dyrektorki - atmosfera zdecydowanie się poprawiła :) umowa od początku pracy, imprezy integracyjne dla pracowników. wszystko super, polecam sprawdzić samemu a nie wierzyć negatywnym opiniom

Pracownik 2
@pracownik

Jesteś smieszny, teraz zwolnili prawie połowę ekipy jak nie więcej zostawili biuro, recepcje i parę innych osób reszta won / tak pracodawca oddzieczyl się za pracę ktora wykonywali pracownicy, nie polecam !!!

Pracownica
@pracownik

Aż tak jest słabo z pracownikami że sami sobie piszecie opinie?

Obsluga
@pracownik

Obłuda, to jest (usunięte przez administratora) na kulkach, nikt nic robi, jeden ogląda się na drugiego, biała podłoga nie jest biała, w kantoru śniadanka po 40 minut i kawka młodzi jedziemy na mopie, nawet bez wody, grafiki to jakaś masakra nic człowiek nie może zaplanować, nie polecam na stałe takiej pracy, tam nikt nad niczym nie panuje, imprezy integracyjne nie widziałem dla pracowników wiec nie wiem, umowa zlecenie, kończę ten koszmarrrr

Bez komentarza
@Obsluga

Opinia jak najbardziej prawdziwa, nikt nie wie o co chodzi, grafik zmieniany z godziny na godzinę... kierownika brak....

Czy Hotel Verde Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Bartek

Umowa o pracę:) polecam pracodawce!!!!

Made in ukraina
@Bartek

Kłamca, więcej osób nie ma umowy, wyzyskują ludzi! Wiadomo kto to mówi, nikt po tobie nie płacze!

Zbigniew
@Made in ukraina

Czyli wg. Ciebie zdecydowana większość pracowników nie może liczyć na zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę? A powiedz proszę, jaka jest różnica w wynagrodzeniu pomiędzy tymi osobami, wiesz coś na ten temat? Atmosfera sprzyja pracy?

Megi
@Made in ukraina

:)Uff po tobie tez hahaha zastanów się kto na tym skorzystał ahahha

@Zbigniew

Pracuję w tym hotelu, nie ma nikogo bez umowy. Czasami jest zlecenie ale w większości są to umowy o pracę

Ewelina

To już moja trzecia umowa w tym miejscu pracy. Uważam, że to jedno z najlepszych ofert w Kudowie, jeżeli ktoś szuka pracy na stałe i dobre warunki bez wyzysku. Pracuje z ludźmi którzy są ponad dwa lata i dłużej. Dla zainteresowanych - polecam przyjść przekonać się samemu, a nie słuchać plotek.

Olga

Może ktoś źle wybrał sobie prace a teraz siedzi na forum i biadoli?Firma ok!

pracownik 2

Kpina i pożal się boże zarządzanie...(usunięte przez administratora)pojawia się w hotelu licząc w skali miesiąca średnio na godzinę dziennie z czego połowę czasu spędza na kawie, śniadaniu i popierdółkach i tworzeniu pomysłów tzw. (usunięte przez administratora) które potem odbijają się na pracy innych bo odpowiedzialności już nie ma kto za nie wziąć... Szczerze nie polecam "solidnego" pracodawcy"

@pracownik 2

Dyrekcja jest ok zawsze mozna sie dogadac kierownicy super nie rozumiem a moze rozumiem dlaczego osoby potrafia tak pomawiac inne persony - kobieto znajdz sobie prace i zacznij pracowac a nie siedzisz na portalasz i pomawiasz inne osoby _ dziwne pracuje tutaj ok 80 osob i tylko ty jako praconik 2 wypowiadzasz sie negatywnie fakt kpina i pozal sie boze wypociny wymyslone z (usunięte przez administratora)

Stabilne zatrudnienie, profesjonalny pracodawca, polecam :)

pracownik 2

tą opinie ewidentnie widać pisał ktoś z marketingu na wyraźne polecenie "góry"

Sitek
@pracownik 2

Te opinie pisze pisze ktos ewidentnie z "dolu" z brakiem jakiejkolwiek wyobrazni

Kasja

Jake teraz wynagrodzenie???

Nikomu nie polecam pracy w tym miejscu. Szczególnie osobom spoza Kudowy. 'Zakwaterowanie' które oferują to mieszkanie w malutkich pokojach po 2-3 osoby. I po 5-7 osób na jedną łazienkę czy kuchnie. Ogromna rotacja pracowników, bo nikt nie chce mieszkać ani pracować w takich warunkach.

To prawda .Mieszkanie z obcokrajowcami którzy nie mają żadnej kultury robia co chcą i defastują .Zero prywatności polacy muszą płacić za śniadania i obiady a oni absolutnie nie . Polacy nie są tam szanowani istna dyskryminacja jedna łazienka na 8 osób to porażka .

Emilia
@675

Myślę, że dobrym pomysłem byłoby zgłoszenie problemów ze współlokatorami do osób decyzyjnych z firmie. Czy podjęliście już próbę przedstawienia tego tematu? Być może udałoby się wypracować z szefostwem rozwiązanie, które spowodowałoby wzrost satysfakcji z zakwaterowania. Jak myślicie? A może dodatkowo zechcecie dodać informację, jaki rodzaj umów otrzymują w firmie pracownicy.

Rafał
@Emilia

oczywiście że było to zgłaszane. Ale nikt na to nie reaguje. Jedyne rozwiazanie to unikajcie tego miejsca!

@675

Zawsze można wynająć sobie mieszkanie na własna rękę / nikt nikogo nie zmusza aby mieszkał w mieszkaniu udostępnionym przez pracodawcę( apartamenty w nowo wybudowanym budynku pokoje 2 osobowe ) / jest tez gro osób które pracują i mieszkają w Kudowie wraz z rodzinami i nikt z nich nie wymusza mieszkania na pracodawcy/ jeżeli chcesz zapewnić sobie intymność to kup lub wynajmij mieszkanie - proste / praca/ pracodawca jest Ok tylko ludzie tworzą między sobą właśnie taka zawiść kto ma więcej i za co kto płaci a za co nie płaci taka nasza polska mentalność / chyba / Pozdro

Emilia
@Marcin

Dziękuję za wyjaśnienie kwestii zakwaterowania. A jak oceniasz warunki zatrudnienia? Czy obecnie Verde Montana Hotel jest miejscem, w którym można liczyć na stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę? Jest to ważny aspekt, który moim zdaniem biorą pod uwagę prawie wszystkie osoby szukające nowego pracodawcy. Na pewno chciałyby dowiedzieć się więc, jakie są tu możliwości.

Julek
@Marcin

Byłeś chociaż raz w Kudowej że wypisujesz takie bzdury? Kudowa to malutka miejscowość uzdrowiskowa, i to bardzo popularna wśród turystów. Miejscowym bardziej opłaca się wynajmować podobowo dla turystów. Dlatego ofert wynajmu długoterminowego prawie nie ma. A jak się pojawiają to cena jest kosmiczna. Dlatego nie pisz bzdur że można wynająć.

@Julek

Bylem i jestem i wynajmuje dla chcącego nic trudnego no niestety moja draga, za intymnisc i wygody sie placi mowie ludzie pracujacy w tym miejscu mieszkaja i opacaja rachunki a ty co za darmo bys chciala mieszkac i kasowac wyplate - ogarnij sie / to nie czasy komuny gdzie za darmo dostawalas mieszkanie robotnicze

Julek
@Marcin

A jaki jest sens trzymać sie kurczowo tej pracy? I oddawać wypłate na meszkanie? W dużym mieście zarobisz więcej a zapłacisz za wynajem tyle samo.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Verde Montana Wellness & Spa (Grupa Łapaj Sp. z o.o. sp.j.) - Kudowa-Zdrój

• Jak się pracuje w Hotel Verde Montana Wellness & Spa (Grupa Łapaj Sp. z o.o. sp.j.)?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Verde Montana Wellness & Spa (Grupa Łapaj Sp. z o.o. sp.j.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Verde Montana Wellness & Spa (Grupa Łapaj Sp. z o.o. sp.j.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hotel Verde Montana Wellness & Spa (Grupa Łapaj Sp. z o.o. sp.j.)