Opinie o Hotel Verde Montana Wellness & Spa (Grupa Łapaj Sp. z o.o. sp.j.) w Kudowa-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hotel Verde Montana Wellness & Spa (Grupa Łapaj Sp. z o.o. sp.j.). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hotel Verde Montana Wellness & Spa (Grupa Łapaj Sp. z o.o. sp.j.) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Verde Montana Wellness & Spa (Grupa Łapaj Sp. z o.o. sp.j.) w Kudowa-Zdrój

Były pracownik, bo rotacja jest nie samowita. Nie polecam tam pracy bo nie szanują pracowników! (usunięte przez administratora) którzy nie umie zarządzić personelem w całości, słuchają ludzi mówiących głupoty! Taki hotel ze wsi bo do miasta i z myśleniem racjonalnym to bardzo daleko ma. Wypłata stoi w miejscu i została daleko z tył.

Co rozumiesz przez to stwierdzenie, że ktoś w ogóle patrzy z góry? W jakichś konkretnych okolicznościach się to przejawia? Z tymi stawkami to na bieżąco stale jesteście? Zastanawia mnie sytuacja od kolejnego roku, może wtedy cos ruszy skoro piszecie ze jak na razie wszystko stoi w miejscu?

Motylka

Proponuję przyjść, popracować, przekonać się na własnych doświadczeniach bo opinie sięgające dna to mściwość zwolnionych pracowników! Za to co niektórzy odwalają wywaliła bym na zbity pysk, a jednak kierownicy i Panie Dyrektor przymykają oko na wiele sytuacji bo są zdania, że każdy zasługuje na szansę. Czytając opinie nikt się nie chce pracy podjąć, ale warto pomyśleć w drugą stronę, jeśli jest taki koszmar to jakim cudem ten Hotel jeszcze funkcjonuje ? Bo są i tacy, którzy idą do pracy z chęcią i uśmiechem. Jak w każdej branży są miesiące lepsze i gorsze, podkreślam W KAŻDEJ. Kolejna sprawa to komentarze piszą sami młodociani pracownicy, którzy weekendami bakowali by najchętniej a nie pracowali. Niestety trzeba przemyśleć jak się chce pracować w hotelarstwie czy gastronomii. Weekendy to podstawa! Więc albo praca i dobre zarobki, albo siedź w domu i pisz głupkowate komentarze. Prawda jest taka, że społeczeństwo nauczyło się smarować d..ę każdemu online bo nie mają tego odwagi powiedzieć w oczy..- za co? Za to, że zostali zwolnieni lub zostało naruszone ich ego bo ktoś zwrócił im uwagę w pracy za błędy . Teraz wszyscy chcą być nietykalni. Można zawsze skończyć lepszą szkołę i starać się o stanowisko kierownicze.. Warto więc najpierw przemyśleć kim się jest i jakie stanowisko jest dla danej osoby odpowiednie. Kolejna rzecz to plotki... Ja już tyle rzeczy słyszałam, a nie widzę w tej pracy niczego co mogłoby się przekładać na fakty, które czytam i słucham od innych osób. A jak się patrzę na niektórych jak ledwo wejdą do pracy i oni już po 5 min czują zmęczenie. Gratuluję determinacji, odpowiedzialności i co najważniejsze chęci ! Także w fabryce w Czechach jest lepiej. Tam nie ma odpowiedzialności a tego właśnie potrzebujecie ( wnioskuję czytając te śmieszne opinie ).. Chcecie pracować to będziecie pracować wszędzie. Mam nadzieję, że głód was nigdy nie przyciśnie bo może już wtedy nie będzie miejsca, żeby przyjąć Was do pracy.

@Motylka

nie sadze bo znam osobiscie znam te miejsce oraz kilka osob ktore pracuja lub pracowaly tam i wszystkie powtazaly to samo.... kary finansowe za byle co , zle traktowanie, niska wyplata , jak w komantarzach tutaj .... wiec nie ma o czym gadac.

Tobi

Na olx wisi ogłoszenie, że hotel szuka kelnera od pracy zmianowej. Oferują m.in. atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość podnoszenia kwalifikacji i gwarantowane premie uzależnione od wyników sprzedaży. To ostatnie to napiwki, czy jest inny sposób premiowania?

@=)

Mówisz? O jakich argumentach w tym przypadku jest mowa? na miejscu jeszcze nie byłem to w sumie nie wiem jakie te rotacje są, ilu ludzi teraz tu potrzeba? I wracając do tej kasy jeszcze to jakiej wysokości premie są mimo wszystko oferowane?

Izabela Nowy wpis

Hejka, niedawno pokazała mi się oferta do Hotelu na recepcje. Pierwsze co rzuca się w oczy to te widełki od 5 400 do 7 000 zł. czy możecie mi mniej więcej przybliżyć z czego bierze się ta różnica?

Pracownik Nowy wpis
@Izabela

prosze nam pokazac link do tej oferty - bo jesli to naprawde w tym hotelu takie widelki sa to pewnie zalezy od tego czy zrobisz 2 czy 3 etaty

Przemek Nowy wpis

Agusia XXL kasuje komentarze, za co serdecznie ją pozdrawiam. Odpowiadając, musisz pracować dzień, noc, w niedzielę i święta, żeby takie pieniądze otrzymać.

@Motylka

hahaha zabawne, prosze nam powiedziec jaka jest ta dobra wyplata ?? minimalna krajowa plus nadgodziny ? pani dyrektor sama napisala ten wpis czy moze znowu jej kolezanka iza lub inna ?? cos duzo tych nieudacznikow co wypisuja zle opinie , ciekawe ciekawe xD

@Motylka

Motylka !!!!!! Brawo jeszcze raz brawo !!!! W końcu ktoś ma odwagę powiedzieć prawdę o niektórych nie robach. Tyle co ten hotel, dyrekcja i kierownicy przyjęli chejtu to dziw że jeszcze pracują, funkcjonują , że im się jeszcze chce O tym nikt nie pomyślał i się nie zastanowił i nie zastanawia Żadne głupie plotki, głupie gadanie zawistnych i zazdrosnych ludzi się nie potwierdził y , pracuje tu i mam się dobrze Do tego nikt nie ma tu płacy minimalnej Ba nikt nawet nie mówił ani nie prosił abym tu coś napisał Ale mam już dosyć co niektorych którym się robić nie chce i wypisują te debilne rzeczy

parwda jest taka ze dyrekcja pracuje na pol etatu nad usuwaniem komentarzy xD prwada jets taka ze jak na jakiejs stronie sa opinie to zawsze sie sprawdzaja, powiedzmy ze jest ze dwie dobre a nawet i dziesiec ( nawet jesli dobrze wiemy ze znajomi pani dyrektor wypisuja jak iza na googlach, ) no ale ok powiedzmy ze te opinie sa prawdziwe, pozniej jest 20 zlych , no i jak , to wszyscy klamia ? wszyscy sa nieudacznikami , niechetni do pracy itd? z jednym sie zgodze, dziwie sie tez ze dyrekcja jeszcze nie opuscila stolka, mi by bylo wstyd gdybym miala taka opinie na Kudowie i Zawierciu. Prawda jest taka ze tam gdzie jest dobrze przychodza chetni do pracy za dobra wyplate i zadnych problemow nie ma bo nikt nie ma powodu do niezadowolenia ....wakacje sie zblizaja , juz brakuje wam pracownikow ze takie desperackje akcje wam do glowy przychodza ? pewnie tak ...

@Kasia

Każdy się zgadza z opinią, która jest negatywna, ale jak się pracodawcę pochwali to trzeba być znajomym, kolegą, rodziną, Izą i Króliczkiem Wielkanocnym. Każdy pracuje na takich warunkach na jakie się dogadał. Nie będę tutaj pisała ile zarabiam bo to moja prywatna sprawa, ale jestem z wypłaty bardzo zadowolona. Poza tym podpisałam klauzulę poufności. Tak tylko dla rozszerzenia Twojego umysłu droga Kasiu dodam, że jeśli klauzula to po coś ona jest i z pewnością nie dla najniższej średniej krajowej, heh. Piszesz o Pani Dyrektor i jej etacie na kasowaniu wiadomości. Słabo. Jakie musisz mieć smutne życie, że śledzisz intensywnie każdy wpis tutaj. Jestem pewna, że robisz to z nudów bo być może zostałaś zwolniona z Hotelu Verde Montana i teraz nie masz co robić i nie tylko siedzisz tutaj pół etatu jak to rzekomo stwierdziłaś u Pani Dyrektor. Ty przyjęłaś tutaj cały etat. Po gniewie w Twoich wypowiedziach widać, że pałasz do Pani Dyrektor wielką nienawiścią. Gwarantuje Tobie, że raczej Pani Dyrektor nie ma za bardzo czasu na usuwanie komentarzy, gdyż zajęta jest swoimi obowiązkami, ponad etat. Dba o gości, którzy wciąż jednak wybierają hotel, aby spędzić w nim mile chwile i są zadowoleni z obsługi, która tutaj wciąż pracuje. A komentarze przestały ją irytować już dawno bo jak to przysłowie mówi " Nie ma rady na (usunięte przez administratora) . Dodam na koniec, że możesz zawsze przyjść i powiedzieć mi to w oczy. Zapraszam, zobaczymy jakich argumentów użyjesz. Moje imię znajdziesz w nicku. Przekonasz się, że Pani Dyrektor nie ma nic wspólnego z moim wpisem. Jestem pewna, że poleje się hejt z Twojej strony jak i Twoich kolegów i koleżanek, którzy intensywnie tutaj Ciebie wspierają. Współczuję Kasiu, ale dzięki Bogu dla takich jak Ty w Verde nie ma miejsca i z tego się cieszę bo przynajmniej mam pewność, że pracuje z dobrymi ludźmi. Życzę wesołych świąt, spokojnych i być może w tym czasie Twoje serduszko troszkę zmądrzeje i odpuści ten plon nienawiści, bo widzę że rozum niedostępny na zmiany. Przy okazji wszystkich czytających opinie, zapraszam do nas do pracy. Gwarantuje, że mamy świetnych ludzi, fajne ekipy. Rzadko kiedy znajduje się takich fajnych ludzi. Pozdrawiam hejterów , mścicieli hahaha

Motylka

Dokładnie, zgadzam się. Tutaj nieroby długo nie wytrzymują i dlatego taka rotacja. Nikt o tym nie pomyśli. Kiedy dowiedziałam się o tych komentarzach tutaj i weszłam, żeby poszerzyć wiedzę to byłam w szoku! W końcu nie wytrzymałam. Ile można czytać takie bzdury. Szczerze, jestem pełna podziwu dla Pani Dyrektor, człowiek o słabych nerwach by tego nie wytrzymał. Ale najważniejsze że nosi głowę do góry i są jeszcze " normalne" osoby, które pracują z nami i mają chęci. Poza tym proszę spojrzeć na te wpisy, zdania kończące się "XD" moja córka tak pisze. Dorosły, odpowiedzialny człowiek tak się wypowiada publicznie? Nie sądzę. Nikt nie wpadnie na taki pomysł, żeby ocenić komentującego, tylko zapatrzeni są w negatywy, jakie tam zobaczą. Szkoda w tych czasach siłę mają wpisy a nie doświadczenia i chociażby próba podjęcia pracy i sprawdzenia czy to fakty i niektórzy rezygnują przez te durne komentarze, z pewnością. Pozdrawiam serdecznie i Wesołych, spokojnych Świąt życzę.

@Motylka

wiesz .... jak no ktos ma 90 % poprawnych opini ok ; ale jak jest ich 1% to czasem trzeba umiec wyciagnac wnioski. Tak sie sklada ze znam ten hotel bardzo dobrze osobiscie a takze mam tam sporo znajomych, kary finansowe , slabe wyplaty, zle traktowanie pracownikow to codzienny temat w tym hotelu jak z reszta mozesz zauwazyc tutaj .

@Motylka

jesli tak malo ludzi ma chec pojscia i przekonania sie to dlatego ze to duzy hotel w zwiazku z czy pracuje tam duzo ludzi , w kudowie wszyscy sie znaja, a po powrocie do domu nikt ladnych rzeczy o pracy nie opowiada, pozniej fama sie roznosi, wszyscy znaja juz zla opinie hotelu dlatego nikt tam nie chce isc ...ida ci co nie maja wyjscia, samotne matki, ludzie bez wyksztalcenia, albo ci co maja pecha i zle trafili bo chcieli wlasnie sprobowac i sie przkonac xD

tez tak mysle , ale powiedzmy niech bedzie ze to bezstronna osoba , kto bezstronny pisze zeby isc sie przekonac zeby pojsc pracowac tam ?? to przeciez jasne ze to reklama w stylu przyjdz sproboj nie jest tak zle zobaczysz ( bo pewnie niekt nie chce juz tam isc i brakuje im ludzi )

@Kasia

a druga rzecz to jesli ktos slyszy tak duzo krytyki o sobie to powinien w koncu zadac sobie pytanie, czy jest z nim wszystko ok zamiast powtarzac sobie w kolko ze przeciez jest tak pieknie w tej pracy ....wyciagnijcie jakies wnioski z tej krytyki ... nic nie bierze sie z niczego

@Kasia

Nie wiem skąd takie informacje, ale wiem jedno, że w Kudowie ogłoszeń i przyjęć do pracy jest mnóstwo! Żal mi tych, którzy pracują "za karę" bo wyjście zawsze jest. Wystarczy zmienić pracę. I nie zgadzam się zupełnie z tą opinią bo pracuje bardzo dużo młodych osób, którzy są bez zupełnie żadnych zobowiązań i przed niczym nie uciekają lub zostali przyparci do muru. Ja również do żadnych z tych wymienionych przez Ciebie nie należę. Samotne matki? Pracują pary lub kobiety, pod które układany jest grafik bo mąż lub partner pracuje na zmiany i wymieniają się opieką nad dzieckiem. Dla przykładu, są osoby, które odeszły bo chciały spróbować w innej firmie i wróciły. Taką większość osób znam! Ci, którzy narzekają może już są zwyczajnie wypaleni zawodowo? I jak z Twojej wypowiedzi wynika, narzekają ale wciąż pracują! Zgadzają się na "jakieś " warunki a później się żalą .. Samotna matka może pracować wszędzie, w sklepie, w hotelu, w fabryce... Więc dla mnie jeśli pracują w Verde bo nie mają wyjścia to widocznie pasują im warunki. Nie sądzisz ?

Kasia Nowy wpis
@Motylka

A może jednak warunki się poprawiły? Ktoś zasugerował, że nikt się nie odzywa, bo pracownicy zostali wyeliminowani. Nie mam pojęcia jakby miało to być możliwe, ale ciekawi mnie przy tym zdanie aktualnie zatrudnionych osób. Teraz chyba sezonu nie ma, więc jak się pracuje?

Motylka

Odpowiedź brzmi, spokojnie. Nabieramy siły na sezon. Taki czas poza sezonem w hotelu nie jest, aż tak spokojny jak w innych branżach. Ze względu na różnorodność pakietów, grup, zawsze się coś dzieje a w wolnych chwilach jest czas na porządki. To też czas potrzebny w pracy. W natłoku pracy kolekcjonuje się choćby nieświadomie wiele niepotrzebnych rzeczy. To dobry czas na porządkowanie tych spraw, które czasami zostają w tyle. Jak i wszędzie. Praca się zawsze znajdzie.

Tola

Przed momentem czytałam opinie, w której bylo napisane, że często ustalona kwota na rozmowie nie zgadza się z tym co na umowie. O to ci chodzi? Czy jeszcze o coś innego? Z tą umową to tak serio, że się stawki nie zgadzają? I mimo to pracownicy ją podpisują?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Hotel Verde Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Przeglądam właśnie wpisy na forum i zauważyłem, że w listopadzie ktoś pisał o tym, że niektóre komentarze mogą został zgłoszone i ze będzie wobec nich organizowane jakieś postepowanie. Wiecie cos na ten temat? cos się wydarzyło? Chce mieć jasność co do warunków pracy po prostu, bo może zajrzę do Hotelu. Nowe osoby nie będą mieć problemów?

Czy Hotel Verde Montana Wellness & Spa (Grupa Łapaj Sp. z o.o. sp.j.) oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

O widzisz, a czemu od razu być w ten sposób nazwał te formę umowy? Osobiście jeszcze dokumentu przed sobą nie widziałam, wiec ciężko jest mi sobie wyobrazić w czym rzecz. Warunki na nim są w zasadzie elastyczne dla każdego czy raczej ten sam wzór podają?

ov2

Warunki są bardzo elastyczne 40 godzin w tygodniu i dodatkowo masz być dostępny na telefon, (usunięte przez administratora) zawsze będzie powiedziane, że zawaliłeś coś i masz to naprawić albo dopilnować. Oczywiście nie możesz się odbijać jak przyjedziesz na dodatkowe godziny :) (usunięte przez administratora) Mam nadzieję, że o taką elastyczność miałeś na myśli. Chyba, że chodzi o kwotę na umowie, która w dziwny sposób jest wpisywana inna niż na rozmowie o pracę, a w dziwny sposób na papierze jest kilka stów mniej, a bo to pensja netto, brutto, zasadnicza i takie tłumaczenie. Nadrobisz premią, której nigdy nie zobaczysz na oczy :)

(usunięte przez administratora)Jest chamska, krzykliwa, roszczeniowa, nie ma szacunku do pracowników oraz gości. Jest łasa na pieniądze-nawet pracowników którzy zarabiają najniższą krajową. Pracownicy którzy mają obiekcje co do niektórych decyzji, wylatują na (usunięte przez administratora) Od długiego czasu do pracy nie zgłaszają się żadne osoby z Kudowy, no i oczywiście tak zostanie, ponieważ każdy z mieszkańców jest zdania, że póki (usunięte przez administratora). tam zarządza, ten hotel nie będzie funkcjonował. Odradzam pracę w tym miejscu osobom z okolicy, a z daleka tym bardziej, ponieważ jeśli(usunięte przez administratora) coś w Was nie przypasuje...wylecicie w środku zimy na ulicę i nie będzie jej obchodziło czy macie samochód, czy macie gdzie się podziać, czy macie rodzinę w okolicy. Możecie siedzieć w parku przy -15°C i modlić się żeby ktoś Was przygarnął. Pozdrawiam, Była pracowniczka

Filip

Te dwie akurat to (usunięte przez administratora) pokroju głównej bohaterki. Ale jak to się mówi (usunięte przez administratora) To chyba najbardziej dwie oddane osoby, które życzliwie przekażą to co trzeba jak tylko będzie można. Wydawało mi się, że szczury pierwsze uciekają ze statku, ale w sumie gdzie mają iść Acha, jeszcze warto zwrócić uwagę, bo nieraz się żaliły, te dwie, że muszą do pracy przyjść w sobotę albo niedzielę i to wbrew kodeksowi pracy. Oczywiście pani agnieszka zażyczyła, a one nie potrafią powiedzieć nie, takie uległe.(usunięte przez administratora) Ciekawe komentarze na googlach się pojawiły :) Jestem ciekaw kiedy agnieszka zrobi czystki tutaj bo już pewnie bardzo mocno razi ją to w oczy

Vm

W związku z celową działalnością mającą szkalować dobre imię hotelu, toczy się postępowanie karne przed organami ścigania. Wszelkie konsekwencje prawne zostaną wyciągnięte wobec wszystkich osób umieszczających bezprawne komentarze i posty. Działania te mają charakter próby szantażu w celu uzyskania korzyści majątkowych i będę ścigane na drodze karnej i cywilnej.

Dziwna opinia, chyba bardzo bardzo dawny pracownik - fakt kiedyś rotacja była duża ale teraz - od roku czasu jest wręcz perfekcyjnie. I nawet teraz, w czasach drugiej fali, brak zwolnień a nawet zatrudnianie nowych osób bardzo na plus +

LALA

Dziwna jest wypowiedź, od ponad roku hotel pracował zaledwie kilka miesięcy, 4 no może lecz z polotem ,12 zl na rękę płacą na umowę zlecenie co niektórzy umowa o pracę ale też szału nie ma jak na tak duży hotel, atmosfera jest nijaka, można powiedzieć że jak nie trzymasz z władzą to wylatujesz, i tylko wtedy możesz liczyć na lepszą kasę, trzeba przytakiwac i zamykać oczy więc polecam każdemu sprawdzić i się przekonać - na marginesie czekamy na podwyżkę

Olo

Coś nie samowitego, a wiem że na kuchni nie było zmiany bo nie było pracowników a kelnerów tzw uczniów było zawsze duzo jak im dadzą zjesć, pościemniać to nic dziwnego. A rotacja była i jest! (usunięte przez administratora)

Oferta pracy

Jak rano poprawić sobie humor? Przeczytać ofertę pracy w verde: Oferujemy: zatrudnienie w stabilnej firmie w pełnym wymiarze czasu pracy, (Stabilna firma jak psychika pani krzyczącej na pracowników) atrakcyjne wynagrodzenie, (Jeżeli przyjdziesz do pracy w sobotę i niedzielę pomimo pracy od poniedziałku do piątku to może coś uzbierasz) pracę w miłej atmosferze, (Jeżeli masz fajny zespół to może odnajdziesz miłą atmosferę, ale większość jak tylko coś skomentuje poleci z tym do oprawczyni) możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji, (z pokojówki junior, możesz być później medium, a później senior) pakiet socjalny,(Ciekawe jaki, bo przez lata poza składką NFZ nie spotkałem się) elastyczny grafik pracy dostosowany do potrzeb.

Lol

Nie , znowu się wymiga i powie ze to oszczerstwa ze strony byłych pracowników Przecież ona nie poradzi sobie nigdzie indziej będzie za wszelka cenę broniła stołka bo dobrze wie ze w kotlinie jest spalona

…….

Pamiętacie jak wybuchła pandemia ? Jak w ciągu chwili kazali ludziom podpisać papiery o zmniejszeniu etatu albo papa ? Później nowy prezes przepraszał za ta decyzje zwalając winę na siostrę czy innych zarządzających hotelem po czym zrobił dokładnie to samo ludzie niby przeszli na postój a i tak w rzeczywistości robili różne prace na terenie hotelu np remonty …śmiesznie to wyglądało jak kucharze czy kelnerzy śmigali z pedzlami albo tapetowali pokoje owszem nie wyrabiali całego etatu ale płacił im rząd a nie pracodawca … i co zrobili ? Zaczęli naliczać niedogodziny które były do odpracowania w sezonie wiec jak norma wynosiła 160 godzin to musiałeś tułać 200 albo ponad efektem tego było to ze dalej płacili za etat a ludzie wyrabiali po 1,5 etatu i tak zamiast na jednym dziale zamiast 10 osób pracowało 5 bo robili ponad własne siły ale z zyskiem dla właściciela… W tym czasie zostało popełnione wiele wykroczeń o ile nie przestępstw. 1. Naliczanie niedogodzin i fałszowanie listy godzin 2. Zmiana stanowiska i specyfikacji pracy bo jak np. Kelner mógł malować ściany ? Jak recepcjonistka mogła myc okna ? To nie zgodne z bhp -ale na szczęście nikomu nic się nie stało 3. Dlaczego listy godzin były fałszowane i nijak miały się do grafiku czy tego urządzenia do liczenia godzin na którym pracownik się odbijał ? 4. Dlaczego nigdy nie można było zobaczyć wydruku z odbijaka ile przepracowało się godzin tylko księgowa przygotowywała jakieś śmieszne wyliczenie których nie dało się zweryfikować ? Wystarczy popatrzeć jak hotel został wyremontowany podczas covidu i ile z tego wszystkiego jest tam naszych pieniędzy które pracodawca sobie przywłaszczył pod przykrywka niedogodzin Hotel dostał prawie 11 000 000 dofinansowania z tarczy (dane zaciągnięte z https://sudop.uokik.gov.pl/search/aidBeneficiary) A kazali samotnie wychowującym matkom zostawiać dzieci bez opieki żeby tylko odrobić niedogodziny Wstyd i bezczelność

Tobi

=)
@Tobi

Odpuść sobie, lepiej iść do każdego innego miejsca. Będziesz ganiany za co tylko można, żeby poniżyć ciebie, żebyś czasami nie zawołał o jakieś pieniądze. Dzień przed rozliczeniem dostaniesz taki opieprz za błahostkę, że odechce ci się.

@=)

Błahostkę? A podasz jakie występują? Dobrze wiedzieć w razie czego na co uważać jeśli można sobie przez coś narobić problemów. W sumie na początku jest to jakoś szerzej wyjaśniane co i jak czy dopiero kolega obok podpowie?

=)

Zawsze znajdzie się coś, żeby nie wypłacić pracownikowi premii, o ile ktokolwiek zobaczył tam premię (hihi). Pomyśl chłopaku, jak tak "prestiżowe" miejsce może szukać cały czas ludzi. Każdy ucieka gdzie (usunięte przez administratora) rośnie jak zorientuje się gdzie wpadł =).

kandydat

Mnie doprowadzają do łez opinie na googlu. Nagle pojawia się kilka pozytywnych opinii, to wszystko jest super "szkoda, że nie dałeś 5+ hihi" wystawia ją konto przedstawiające się z nicka, wszystko ok. Ktoś napisze merytoryczną opinię to nagle oskarżenia, że to na 100% nie jest nikt kto był w hotelu, CO TY SOBIE MYŚLISZ HEJTERZE itp. Najlepiej reprezentuje "hotel" opinia gości co przyszli na śniadanie Wigilijne zapłacili grube pieniądze, oczywiście jak zwykle był to niewypał i na końcu jak to opisali to byli straszeni konsekwencjami prawnymi. Takie rzeczy dzieją się w XXI wieku.

Sylwia
@kandydat

twierdzisz, że wigilia nie przypadła gościom do gustu? a co z pracownikami? wiadomo jak wtedy praca jest zorganizowana w hotelu gdy zdarzają się tego typu wydarzenia okolicznościowe. Ile ich w sumie jest w roku i czy są jakoś lepiej odpłatne?

Basia
@Sylwia

Ciekawi mnie o jakim akcie odwagi świadczy przedstawianie się imieniem Sylwia, skoro nikt o takim imieniu nie pracuje w Kudowie. Hotel Verde Montana zarzuca brak odwagi, a tutaj widzimy kolejny przejaw hipokryzji.

Kultura

Wystarczy rozmowa kwalifikacyjna, po której na papierosie zapytałem się ludzi jak im się tu pracuje. Nigdy nie widziałem tak wystraszonych ludzi, po czym usłyszałem z piętra krzyk jakieś kobiety odnośnie ochrzanu pracownika (wydaje mi się, że to jedna z dyrektorek). Wy to nazywacie kulturą, której mam szukać w rozmowie?

@Kultura

Krzyki? To ja ciekaw jestem co ktoś mógł przeskrobać, żeby w ogóle taka reakcja była. Na podstawie czego sadzisz ze to osoba z wyższego stanowiska? czyli w razie czego jeśli o ekipę chodzi to relacje są ok? miedzy działami także?

Jak jest z pakietem medycznym w Hotel Verde Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Ludzie pracujący na niższym szczeblu są traktowani jak rzeczy. Często praca w warunkach poniżające gidności człowieka. Praca z pijanymi ludźmi, co jawnie preferowane przez osoby wyżej na stanowiskach. Na imprezie szef kuchni kilka lat temu dawał butelkę wódki na środku dla kucharza (kumpel z młodości) bo był na kacu!!!! Drugiego kucharza zwolnili z musu bo okradł kelnera, co zmiana przychodził pijany a często 2 kucharzy pijanych którzy w czasie pracy pili. Było to za przyzwoleniem szefa kuchni. Sztywna konstrukcja kolesiostwa trzyma hotel. W odpowiedzi za pewne będzie obsmarowanie mnie. A jest to ich styl!!!!

Luiza

Zastanawia mnie ten temat poruszanego alkoholu, zwłaszcza, że nikt się co do niego nie odniósł. Na jaki okres czasu piszesz o tych zajściach? I co na to przede wszystkim sami goście hotelowi? Nikt by tego nie zauważył? A kierownik? Jest jeden czy więcej osób nadzoruje pracowników?

Witam

Odradzam aplikowania do tego hotelu.Sam proces rekrutacji był na tyle dziwny,atmosferę czuć napiętą że de facto zapaliła się czerwona lampka i nie zdecydowałam się na współpracę,a czytając tutaj komentarze, widzę że w śmieszny sposób menagerka podszywa się pod innych ludzi pisząc ,,niejawne,,komentarze ;)

Ile jest i jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji w Verde Montana (Hotel Verde Sp. Z O.O.)?

Wolna amerykanka! Kolesi zatrudniają nic nie wiedzących!

Sylwia

"kolesi"? a co to oznacza tak w hotelowym słownictwie? sugerujesz przy tym, że nie ma tu zbyt wysokiego progu wejścia? a jakie jest minimum, żeby móc się dostać i na temat którego stanowiska tak właściwie piszemy?

@polecam

W odniesieniu do ostatnich opinie w dalszym ciągu widzimy iż osoby, które zostały zwolnione dyscyplinarnie nie mogą się z tym faktem pogodzić. Radzimy aby poszukać sobie innego zainteresowania a nie żyć przeszłością.

????
@@polecam

Raczej to zmierzenie się z traumą, a nie zycie przeszłością, że do tego szamba się przyszło ????

@@polecam

Opinia tak jest nie adekwatna do rzeczywistości. Jestem inną osobą i nie wiem kogo zwolniliście ale organizacja ludzi działających jest równa zero a koleśostwo jest między starymi pracownikami. Dodam że osoba rządząca na kuchni nie ma pojęcia o tej funkcji! Ludzie w pracy po alkoholu, sam kupił dla innej osoby mocny trunek. Kolesiostwo i taka większa wioska!

Stanowczo należy odradzić miejsca pracy. Do myślenia daje wielomiesięczne poszukiwania na dane stanowiska. Zastanówcie się kilka razy zanim złożycie dokumenty.

Nie polecam pracy w hotelu! Ludzie traktowani są jak rzeczy. Zero organizacji a właściciel nie wie co się dzieje. Szczerze odradzam!

ola

Pracuje tu , jest ok. Kierownictwo jest bardzo w porządku. Jak robisz swoje nikt się niczego nie czepia, wynagrodzenia też ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Verde Montana Wellness & Spa (Grupa Łapaj Sp. z o.o. sp.j.) - Kudowa-Zdrój

• Jak się pracuje w Hotel Verde Montana Wellness & Spa (Grupa Łapaj Sp. z o.o. sp.j.)?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Verde Montana Wellness & Spa (Grupa Łapaj Sp. z o.o. sp.j.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Verde Montana Wellness & Spa (Grupa Łapaj Sp. z o.o. sp.j.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hotel Verde Montana Wellness & Spa (Grupa Łapaj Sp. z o.o. sp.j.)