Opinie o Bałkańskie Centrum Inwestycyjne Menada Król-Krajewska Krajewski sp.j. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bałkańskie Centrum Inwestycyjne Menada Król-Krajewska Krajewski sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bałkańskie Centrum Inwestycyjne Menada Król-Krajewska Krajewski sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bałkańskie Centrum Inwestycyjne Menada Król-Krajewska Krajewski sp.j. w Gniezno

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Bałkańskie Centrum Inwestycyjne Menada Król-Krajewska Krajewski sp.j.? Oddzwaniają zawsze?

krukjacek15@wp.pl

Z jaką firmą podpisała pani umowę bo mam taką samą sytuację.

awolfy@tlen.pl

Proszę o informację, z jaką firmą macie nową umowę. Będę wdzięczna za każdą podpowiedź.

Mario

Pani Anno, proszę uprzejmie o dane firmy z którą zaczęła pani współpracować? Dziękuję. Nieckarz12@gmail.com

@awolfy@tlen.pl

Witam czy uzyskala Pani informacje odnosnie firmy bo tez potrzebuje bo mam podobna sytuacja?

Agnieszka

Czy moglabym prosic o Pana emaila chcialabym zadanie jedno pytanie bo mam podobny problem z ktorego Pan wyszedl.

Miro

Pani Anno czy moge prosic o nazwe firmy z ktora podpisala Pani wspolprace? mobacz@yahoo,com

@Agnieszka

nowa110@wp.pl

@krukjacek15@wp.pl

Polecam https://service.apartment-sunnybeach.com/ właścicielka Joanna

Marek Nowy wpis

Anna Nowy wpis
@awolfy@tlen.pl

Dzień dobry, niestety firma , z którą podpisałam umowę to był kolejny pech (https://wakacjebulgaria.com/) właściciel podczas jej trwania bez podania przyczyny rozwiązał ją ze mną. Po sezonie musiałam sama sobie posprzątać. Po tym fakcie sami otworzyliśmy firmę, która na podstawie doświadczeń wielu lat inwestowania w Bułgarii, ma własny przejrzysty plan działania. https://service.apartment-sunnybeach.com/ Na tej stronie odpowiadał również nasz pracownik Marek. To nie SPAM. Z poważaniem

Anna Nowy wpis
@Agnieszka

Pani Agnieszko prosze sie skontaktować pod telefonem z tej strony https://service.apartment-sunnybeach.com/pl/. Może Pani spokojnie wszystkiego sie dowiedzieć. Wypytać. I z pewnościa otrzyma Pani odpowiedź. Polecam

maks

Nie polecam tej firmy jestem właścicielem mieszkania w Bg którym oni dysponowali zarabiali na mnie turystach a ja tylko straty,(usunięte przez administratora)

@maks

prosze opisac swoją sytuację, jestem na etapie podpisywania umowy, czy ta firma to (usunięte przez administratora)

Alex
@maks

Ja tez jestem inwestorem. I mam podobne wrażenie. Kilka lat temu kupiłem apartament i póki co kiepsko na tym wychodzę. Za każdym razem sa jakies niejasności. Źle naliczone stawki za wynajem lub wynajem apartamentu po zaniżonych stawkach. Rezygnuję z ich usług.

@maks

Czy moglabym prosic o Pana emaila mam podobny problem I chcialabym sie doradzic Dziekuje

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Menada Sp.j. Bałkańskie Centrum Inwestycyjne Król Krajewski?

Firma

dzień dobry, potoczny z dodatkiem biznesowy :).

Czy kandydat na stanowisko Rezydent turystyczny / Rezydentka turystyczna w firmie Bałkańskie Centrum Inwestycyjne Menada Król-Krajewska Krajewski sp.j. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Gogol

@pokrzywdzony Możesz dodać jakieś uzasadnienie? Łatwo jest oskarżać, ale trudno znaleźć jakiekolwiek uzasadnienie!

Zostaw merytoryczną opinię o Bałkańskie Centrum Inwestycyjne Menada Król-Krajewska Krajewski sp.j. - Gniezno

Bałkańskie Centrum Inwestycyjne Menada Król-Krajewska Krajewski sp.j.
  • Oś. Piastowskie 6A lok. 4
    62-200 Gniezno
  • NIP: 5842608704 REGON: 220387454 KRS: 0000276515

Bałkańskie Centrum Inwestycyjne Menada Król-Krajewska Krajewski sp.j.