Opinie o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Nikt

Witam czy aktualnie są przyjęcia na stanowiska kierownicze? Jak tak to jakie? Dziękuję za pomoc

ktoś
@Nikt

Tu dopiero poczujesz się nikim.

Cześć. Czy są u was przyjęcia do UR?

Dobra rada
@Kandydat

Lepiej szukaj gdzie indziej, ten (usunięte przez administratora) niedlugo upadnie :)

@Dobra rada

Tak, jak napisał przedmówca. Nie warto.

QC

O widze komentarze o piciu drinkow liderki z SMT i jej kolezanek zniknęły.. pewnie dlatego, że imprezuja z koreancami i winy zostaly wybaczone, a moze razem pija w pracy? Hmm :)

produkcja

(usunięte przez administratora) to jest odpowiednia nazwa tej firmy i taki napis powinnien być nad bramą. Wróciła wielka pani menadżer wazelina i już (usunięte przez administratora) popsuła atmosferę i całą robotę.

zmiana2
@produkcja

a ta (usunięte przez administratora) dzisiaj w torbach nawet nam szukała, czy miała jakiś nakaz no nie a to sa nasze rzeczy osobiste prywatne. oj daje wazeliny daje

Zmiana druga
@zmiana2

Zobaczycie niedługo ta(usunięte przez administratora) z toreb każe podpaski nam wyjmować ze jej ktoś jeszcze do(usunięte przez administratora) nie na robił. Ale co sie dziwicie jaka firma tact menadżerowie.

Xxxxx
@produkcja

Po co tu za wiele się rozpisywać, zluzmy pozew do sądu pracy( to nas nic nie będzie kosztować) pozew o mobbing w pracy i o odszkodowanie za psychikę, zaskarżmy ją za mobbing i ja tak samo z powództwa cywilnego za za utratę zdrowia na tle psychicznym i to samo pozew za mobbing zakład pracy i z powództwa cywilnego zakład za utratę zdrowia na tle psychicznym, przecież świadków mamy, dwa pozwy ważna panią menadżer i zakład do sądu pracy i ja i zakład pracy z powództwa cywile o. Załatwmy ich po prostu.

xxxx
@Xxxxx

usunięte jest za mob...ng. bardzo dobrze jestem za tym żeby ją i zakład skarżyć, słuchajcie musimy się jakoś razem skrzyknąc =, zmówić nie bedzie nam taka dzi..ka ublizac jak dyrekcja tego nie widzi to my zrobimy sami pożadek.

Uchachana
@xxxx

Skrzyknęły się działy na medal. Może warto pomyśleć dlaczego w głównej mierze tylko dziewczyny z kliniki podpisały "petycję " za namową swojej TL, która podpisu na niej nie złożyła. Dlaczego nikt z dolnej hali nie podpisał tego papierka skoro co tydzień wołają menadżerkę na rozmowy. Po ostatnich wydarzeniach potwierdza się fakt że Panie związkowe, które pełnią tam wyższe funkcje nie powinny być liderkami, bo stoją między młotem a kowadłem. Macie przykład postępowania zwiazko-liderki z Remoc.

Taki jeden
@produkcja

Dokładnie. Po pierwsze na menagera trzeba mieć wygląd a po drugie inteligencje. Wieśniara jakich mało!

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Ambrozia

Gdzie można złożyć CV i są przyjęcia.Prosze o info . Dziękuję

@Ambrozia

w kadrach u p. Ani

Katarzyna
@ja

A masz kontakt do tej Pani?

QC

Najlepsze sa pewne operatorki i liderka z nowego dzialu co pija wódke w pracy i sie z tym nie ukrywają

Obserwator
@QC

No imprezowiczki pierwsza klasa, na czele z tą liderką co zostawiła męża dla specjalisty, ale to moze było po drineczku w pracy i sie nie liczy? Ha ha ha

@Obserwator

Skoro to wiecie to czemu nie zgłosicie gdzieś do szefostwa? Chyba nie można u was tak sobie pić, co nie??

Ojacie

Wszystko zależy ile sobie zażyczysz Ale zazwyczaj to dokładnie te same płace, przynajmniej w biurze

Izabela
@Ojacie

A czy można wynagrodzenie negocjować sobie właśnie przy podpisywaniu umowy? W zależności od doświadczenia rzecz jasna. W ogóle czy na takiej rozmowie kwalifikacyjnej jest coś o co zawsze pytają?

zainteresowany

Widziałem ofertę pracy na specjalistę do biura. Jakia atmosfera panuje wśród pracowników biurowych? Godziny pracy sa stałe czy dużo nadgodzin? Widziałem że na rynku stawki od 7-11tyś netto na takim stanowisku więc ciekaw jestem czy firma płaci podobnie. Za pomoc będę wdzięczny.

Mr. Hadżimoto
@zainteresowany

Człowieku to pisz od razu, że chcesz kandydujesz na dyrektora a nie zwykłym ludziom głowę zawracasz..

Ojacie
@zainteresowany

7-11tys netto w pln nie zarobisz???? Na pewno Twoje możliwości awansu zależą od Twoich umiejętności całowania pupci komu trzeba. Firma już zna z historii przypadki największych dzięciołów awansowanych dzięki wazeliniarstwu. Generalnie Quality w biurze to dzieci do bicia z tym że Quality Control do bicia na miejscu a Quality Assurance do bicia u klientów ???? Plus zapomnij o tym że pracodawca będzie miał szacunek do Ciebie-no chyba że kogoś zadowala szacunek w wersji koreańskiej...

2 zmiana

Odnośnie całej sytuacji która dotknęła Ukrainę i pracujących u nas tych ludzi a ostatnio nowych osób z Ukrainy. Sytuacja która ich zmusiła do emigracji i ci którzy wybrali nasz zakłąd do pracy to nie po to żeby tych ludzi wykorzytywać wyżywać się czy pokazywać że jest się kimś ważniejszym np jestem Liderką! osoba która sytuacja ją zmusiała do ucieczki z kraju podejmuje prace pracuje drugi dzień nawet nie zna do końca czym firma się zajmuje nie odbyła szkolenia stanowiskowego szkolenia bhp nie została zaznajomiona z zakłądem z grupą ze środowiskiem a nasza pani pewna Liderka się wyżywa nanich pogania krzyczy mści się nie wiadomo za co. Ludzie!!! te osoby potrzebują koniecznie pomocy psychologa normalnego traktowania a nie znęcania się na nich poganiania krzyczenia.

Może nowa

witam, chciałam zapytać jak wygląda praca w dziale jakości w biurze? Czy atmosfera jest ok i czy jest dużo wyjazdów? Będę wdzięczna za pomoc

Hej

Jak wygląda praca w tej firmie ?

Cały czas brak wody i kubków, co to jest za taka bogata firma która nie może kupić wody dla swoich pracowników.

Wkurzona

Panie Prezesie gdzie sa nasze wczasy pod grusza?

Jakas redukcja etatow?

Czy w Seoyon Electronics Poland zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Iwksn

To jest niekonczący sie okres probny haha

TakaJedna

Uważajcie co mówicie przy pani z Patrolu Katarzynie.G. Obgaduje i wyśmiewa wszystkich po kolei donosi do biura na swoje koleżanki z jakości z patrolu, incomingu i outgoingu. Donosi na produkcję , obgaduje wszystkich TL pokolei i z każdego się wyśmiewa. Zamiast zająć się swoją pracą to dziennie siedzi w biurze i na wszystkich nadaje a po kątach obgaduje Panie Specjalistki. Dwulicowiec i fałszywiec jeden , zwykły konfident . Chcesz coś wiedzieć idź do o p.Kasi.G a jak chcesz coś zachować w tajemnicy też idź do Katarzyny .G wszyscy będą wiedzieć za nim skończysz mówić.

Praca nie jest zła ale na magazynie są typki co pastwią się na pracownikach takim zachowaniem powinni wylecieć z dyscyplinarka !!!

Anonim ;)
@Anonim

Zapraszamy na magazyn to wyjaśnić. A nie pisać jakieś bzdury !!! Na magazynie wszyscy są zadowoleni ;) a jeżeli masz problem to podejc i go wyjaśnij !!! A nie pisać tylko umiesz !!!!

@Anonim ;)

Wiadomo ze nikt nic nie powie bo się boi :) a jeden lider zamiast zając się praca zajmuje się plotami i szuka afer i na dużo rzeczy pozwala a ba innych liderów zwala ze nic nie robią a sam dobrym przykładem niestety nie jest. Wiec na jakiej podstawie został liderem ? Może donosił ;)

Żenada....
@Anonim

Wiadomo o kogo chodzi. Jakość plus patrol liderzy. Plus pani z patrolu. Plus Pani z biura która z panią z patrolu K G wymienia się plotkami.

@Anonim

Dziewczyny wiedzą o kogo chodzi. Już kilka afer z ta Panią było.

@@@&@@@
@Żenada....

Żenada ty chyba tajnym obserwatorem jesteś, wiesz kto, kiedy z kim i gdzie. Następny Nick propanuje AFERZYSTKA.

Norbert

Widziałem informacje, że jest zamknięte na stałe, o co chodzi wiecie coś więcej? Chciałbym aplikować i dlatego pytam.

Zosia

Czy osoby pracujące na patrolu, rączki, potrafi się zajmować praca. A szczególnie 1 blondyna. Czy tylko zajmuje się roznoszeniem i dostarczaniem plotek z biura .

Masakra

Uważajcie co mówicie przy pani Katarzynie G z patrolu. Roznosiciel plotek

Zostaw merytoryczną opinię o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 565 ocen.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.