Opinie o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Ustroń

Pracuje od początku w nowym dziale wtryskarek pracaa fajna,dosyć spokojnie tylko gorąc.Zarobki ok można robić soboty. (usunięte przez administratora)

Stara wtryskara
@Ustroń

Nie Łukasz tylko Jastrząb. Stare wtryski pamiętają xD

Patrycja

@Drops, bardzo proszę o nieużywanie na forum imion czy nawet inicjałów osób trzecich - takie dane podlegają ochronie. Rozumiem, że pracujesz w tej firmie, tak? Jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę? @Pracownik, jaka jest Twoja opinia o pracodawcy? Jesteś zadowolony z oferowanych Ci warunków? Polecasz aplikować do pracy w tej firmie? Zachęcam Cię do dodania swojej opinii!

Kmwtw

Witam, pracowalam w tej firmie 4 lata, w koncu powiedzialam sobie dosyc.... Nie dosc ze zarobki sa fatalne, podejrzewam ze najnizsze na strefie to jeszcze caly system zarzadzania, biuro i oczywiscie kierownik oraz team leaderzy, pracowalam na hali clean room, jest tam kierownik ktory (usunięte przez administratora) sie zna na robocie, nawet tasmy dodo drukarki nie potrafu zmienic, pewna pani tl ktora stosuje mobing, drze sie jak powalona, bardzo czesto ma zle dni chyba, biurro i specjalisci ktorzyy sie na niczym nie znaja, ta firma to porazka, wiekszosc polek sie zwolnilo pracuja praktyccznid sami ukraincy, SZCZERZE NIE POLECAM TEJ CHOREJ FIRMYNA CHYBA ZE CHCECIE PRACOWAC ZA 1700 netto

Qw
@Kmwtw

Zgadzam się z tobą w 100 procentach. Po postoju dużo pracowników ma odejść właśnie z tego powodu.

@Qw

Kto miał odejść odszedł po nowym roku, reszta przydupasow zostanie

Patrycja

@Pracownik, a czy Ty pracujesz w tej firmie? Co możesz napisać na temat pracy w tym miejscu? Jak obecnie przedstawia się sytuacja pracowników w Seoyon Electronics Poland? Czy ktoś z Was chciałby coś powiedzieć na ten temat?

@Patrycja

Tak. Jestem pracownikiem tej firmy. Widać że po odejściu starego prezesa jest spokojniej. Ale dalej jest nijaka atmosfera. Dalej pracują ludzie którym chyba nie zależy na tej pracy bo jak mówią że mają to wszystko w (usunięte przez administratora) ie i to widać to ży......ać się chce. Podobno kadry dzwonią do pracowników którzy odeszli i błagają aby wrócili. OMG.

Aldi
@Patrycja

Trudno to nazwać dobrą pracą czy zakładem pracy. Jak wszystkie zakłady i ludzie mówią na mieście jest to w tej chwili najgorsza firma z najgorszą opinią a Koreańczycy płacą w tej chwili najmniej na strefie i całych Gliwicach, podstawa z umowy to netto 1500 z groszami:) śmiech na sali. Drugi problem w tej firmie to pomówienia, atmosfera ale to wszystko nie robią Koreańczycy tylko liderzy z Polski, jak to przysłowie mówi dalej sra jak widzi, liderzy/liderki już teraz wszystko zrobią żeby tylko przypodobać się szefowi, ja juz miałam dość tej liderki tereski s. nie mówiąc już o poniżaniu, mobbingu dziwię się że jeszcze ktoś tego wszystkiego nie zgłosił do prokuratury. szczerze nie polecam tej firmy a tym bardzie pracowac z polakami, (usunięte przez administratora) upokorzenia, poniżania człowieka na początku dziennym. Wyzysk człowieka straszny liderzy nie liczą się z pracownikiem w ogóle, żeby tylko ochronic się to zjedzą nawet (usunięte przez administratora) podane na talerzu, ale juz za bramą jakie to one sa koleżankami (mówimy cały czas o liderach. nikt z nimi nie chce się spotkac po pracy, porozmawiac bo to sa normalnie wieśniaczki:) a nie liderki, bo normalny człowiek z podstawową kulturą, osobowością na pewno nie gnębił by tak drugiego człowieka w taki sposób żeby ta druga osoba ie musiała płakac.

Allo
@Aldi

Bez iskry nie ma ognia!!!

@@@
@Aldi

Teresa to jest pikuś, na 200% jest jedna liderka bez zachamowań. zainteresowani wiedzą o kogo chodzi :-(

Drops
@@@@

Bez zachamowan to pewnie Pani Aneta

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Patrycja

@KRS, rozumiem, dziękuję za zgłoszenie. Postaramy się to zmienić jak najszybciej. @Ustroń, dziękuję za Twoją wypowiedź, niemniej myślę jednak, że jej druga część jest zupełnie niepotrzebna na forum. To nie jest miejsce na plotki o osobach z pracy. @Aldi, co Twoim zdaniem powinno ulec zmianie na lepsze w tej firmie? @Pracownik, długo już pracujesz u tego pracodawcy?

Pracuje już 8 lat.

Patrycja

@Tolek, @Pracownik, dziękuję za dodane przez Was opinie dotyczące pracy w Schinchang Poland. Tego typu informacje, które przekazujecie tu na forum są niezwykle ważne, szczególnie dla osób, które dalej borykają się z decyzją o zatrudnieniu w tej firmie. Czy na forum znajdzie się jeszcze ktoś, kto będzie tak miły by dodać też coś od siebie?

KRS
@Patrycja

Firma nie nazywa się już Shinchang Poland. Obecna nazwa firmy to Seoyon Electronics Poland od kilku lat

Wiki

Szkoda, że niektórzy nie potrafią docenić pracy w dobrej firmie!!

Patrycja

Dzień dobry, czy mogłabym prosić o wypowiedź osoby która posiada długi staż w firmie Shinchang Poland na temat współpracy z innymi pracownikami? @Nick, @pracownik, moglibyście mi proszę dokładnie wytłumaczyć dlaczego macie takie zdanie a nie inne na temat tej firmy?

@Patrycja

A czy idzie pisać o czymś innym w tej SUPER firmie. OK o ludziach którzy wypływają flaki aby produkcja szła. O jak super wczoraj było na multifunction TLE. Spocilam się jak świnka.

Tolek

Jestem długoletnim pracownikiem tej firmy, szczerze mówiąc to nie polecam tej firmy nikomu! Jestem w trakcie szukania nowej pracy! Kiedyś nie było tak źle, ale to co się dzieje teraz to przechodzi ludzkie pojęcie, np począwszy od biura gdzie ostatnio zwolniło się masę osób tam nie ma kto pracować,co ktoś nowy przyjdzie to po paru dniach nękania go przez Andriu koreanca nie wytrzymuje i ucieka. Nikt nie chce pracować w takim stresie. Do tego przyszli nowi do działu sprzedaży których nie ma kto nauczyć programu, sami się uczą popełniając dużo błędów i czekając na papiery a kierowcy długo czekają na załadunki i tracą naprawdę cierpliwość. Panuje tam okropny chaos dosłownie ze wszystkim. Do tego pracuje tam ogromna ilość osób ze Wschodu, bo Polacy stamtąd uciekają i nie ma kto pracować!!! Do tego zarobki marne,masakra.

12yhfsey
@Tolek

Jest dokładnie tak jak napisał Tolek. Mogę potwierdzić bo pracowałem 7,5 roku w tym (usunięte przez administratora). To najgorsza firma w jakiej pracowałem a robiłem już w kilku firmach. Pensja to minimalna krajowa jest tam od zawsze a wymagania stale rosną bo co chwile dodają coś dodatkowego do roboty lub na co trzeba zwracać uwagę/sprawdzać. Tam człowiek na produkcji robi jako pracownik produkcji i kontrola jakości w jednym. Omijajcie wszyscy tą firmę szerokim łukiem bo tylko zszargacie sobie nerwy i ciągle będziecie poniewierani/upokarzani/oszukiwani i besztani za minimalną krajową i będą próbowali zrobić z was głupków co to np nie zauważyli gumy do żucia przyklejonej na złożonym przez siebie produkcie(bo ludzie tak bardzo nie chcą dostawać premii że gumy przyklejają). W tej chorej firmie człowiek się nie liczy w ogóle.

@Tolek

Tolek ma 100% racji. Niestety parę lat temu został deportowany do nas taki gość jak Andrju i od tego czasu jak pamiętam zrobił się (usunięte przez administratora) Niestety przez niego pozwalniało się kilka fajnych, mających w dobrze głowie poukładane, osób. Co do pensji to brak słów. Kilka lat temu były fajne podwyżki ale z roku na rok były coraz to mniejsze. Teraz Seoyon to na strefie firma która najmniej płaci. Śmieją się z nas, że jeszcze tam pracujemy. Za niedługo odchodzę stąd i sądzę, będzie to najlepszy krok w moim życiu.

I co. Dalej taki sam b...el. Ja pie...le jak ta firma ma istnieć z takimi mułami w biurze.

Radek

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca, może trzeba doceniać to co się ma!!!

@Radek

Poważnie? Dlatego co miesiąc zwalnia się po 30osob z Ukraina włącznie? Cała strefa się śmieje z tej firmy. Może z 5lat temu miała dobra opinie, teraz to jeden wielki armagedon

@Radek

Może nowy prezes coś zmieni, bo stary już przestał ten (usunięte przez administratora) ogarniać. Może dlatego że miał nie kompetentnych podwładnych ( Buła, RJ itp). Z tego co widzę to jest troszkę lepiej ale dalej podwładni tacy sami.

To co się tam dzieje śmiało nadaje się jako materiał do telewizji. Jeżeli nie chcesz nabawić się nerwicy to omijaj to miejsce. Niekompetentni ludzie zajmują wysokie stanowiska, a szczególnie jedna z tl która potrafi ryczeć jak bardzo wszystko ja roz**erdala. Za niedługo zostaną tam tylko ludzie co do emerytury chcą dociągnąć bo reszta z ambicjami się zwolniła lub planuje zwolnic. Juz nawet obczyzna wraca do domu albo ucieka do innych firm bo ma dość

Rozwala mnie to nasz motto. PRACUJEMY SZCZERZE,MĄDRZE I RADOŚNIE. Myślę, że powinno być tylko szczerze.

Gliwa

Witam chciałbym sie dowiedziec że Koreańczycy nie uznają świeta 3maja w Polsce? Kazali pracownikom przyjść normalnie do pracy a w zamian 8maja mają wolne bo ich jest swieto w Koreii.

dull
@Gliwa

8 maja jest święto w Czechach i na Słowacji :P

Xxx
@dull

Koreański dzień matki jest ważniejszy niż nasze święto xd rok temu było to samo

kokojambo i do przodu
@Gliwa

Jedyne co oni uznają to niewolnictwo . Święto które uznają to dzień hujdaja i kija . Gdyby nieich kakao i emaile to by byli na poziomie sprzątaczki Korea im rozwiązuje problemy oni tylko udają że cokolwiek potrafią jak i specjalistki :))

Penny

Od tego tygodnia jest już nowy prezes. Zapowiada się, że będzie spokojniej.

Zaciekawiony

Czy to prawda że prezesa wy....ali?

@Zaciekawiony

niemożliwe!

Anonim2

Tak. Od piątku jest nowy

Daniel

Słyszałem, że to dobra firma. Mam zamiar aplikować, czy warto?

Hdjwka
@Daniel

Broń Boże

Jan12
@Daniel

Ja się stąd zwalniam jak i 30 innych zarobki kiepskie kiepska atmosfera.

Myślący

I znowu wpadną nadgodzinki. I po co te zakazy nadgodzin byly. I po co te postoje klientów. Glowy koreańców są jak wydmuszki. Kombinują a wystarczy słuchać Polaków.

Patrycja

Stary sobie na obiadki jeździ, a nas ledwie na kanapki z automatu stać...

Nudy

Nudna robota i tyle

Zostaw merytoryczną opinię o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 565 ocen.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.