Opinie o CLAR SYSTEM w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CLAR SYSTEM. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CLAR SYSTEM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLAR SYSTEM w Poznań

LUBIN

Wszystko się zgadza !!!! Ja też sprzatałem Sąd w Lubinie !!! Nie dostałem żadnej umowy !!!!! Nie Polecam tej Firmy !!!!!

BOLO

Nie polecam !!!! Dostałem ponad 20 druków do wypełnienia !!!! NIE Dostałem żadnej Umowy !!!! Za Badania Okresowe musiałem płacić !!!!! Tragedia !!!! Sprzątałem SĄD w Lubinie !!!!! Zrezygnowałem Natychmiast !!!!

@BOLO

Pracowałam z firmą Clar System i jestem bardzo zadowolona

@Ewa

Proszę nas przekonać wymieniając zalety firmy.

@Ewa

Też pracuję w Clar

Były Pracownik LUBIN

Nie Polecam !!! Nie dostałem żadnej Umowy !!!! Za Badania musiałem płacić - obiecali zwrot forsy - NIC nie dostałem !!!!!! Nie można się wogóle do tej firmy dodzwonić !!!!!! Tylko wspomnę że też sprzątałem SĄD w LUBINIE !!!!!!!! jak wielu pozostałych którzy się pozwalniali !!!!!!!! Firma Tragedia Nie Polecam !!!!!!!!!!

Były Pracownik LUBIN

Tragedia !!!!! Sprzątałem SĄD w Lubinie !!! Nie dostałem żadnej umowy - za badania musiałem płacić - obiecali zwrot forsy Nic nie dostałem ! Firma Tragedia !!! Wykorzystują ludzi Niepełnosprawnych !!! Wstyd !!!! NIE POLECAM NIKOMU !!! Żenada !!!!

Pracownik Gospodarczy

miła pani w dziale zatrudnienia. Konkretne pytania i udzielenia jasnych informacji na temat miejsca i pracy do wykonania, jak również wynagrodzenia jakie otrzymam.

przebieg pracy, moje preferencje i możliwości co do godzin pracy.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Bartek

A może pracowal ktos na mmp na ulicy torunskiej w bydgoszczy jest tam taka wredna brygadzistka ja osobiscie polecam firme clar system omijajcie tylko ten jedne obiekt przez ta pania do dzis musze zazywac leki uspokajajace sprawa trafila do sadu

Fidzi

Ja też sprzątałem SĄD w Lubinie !!!! NIE Dostałem żadnej umowy !!!! Za badania musiałem płacić !!!! Nie Polecam Nikomu tej Firmy !!!!! Zrezygnowałem Natychmiast !!!!!!!!!!

maja

Czy ktoś z prezesów zajmie się wreszcie sprawą kierowniczki za Szpitala w Świeciu. Sytuacja beznadziejna brak rozeznania w grafikach wstawiane urlopy bez zgody pracownika , wysyłanie ludzi po innych oddziałach którzy nie wiedzą co mają robić , brak obsady na oddziałach ale mówi że jest obstawa , brak na bieżąco środków czystości jest wyliczane... każde spięcie z pracownikiem to zaraz dzwoni do Bydgoszczy . Brak zaufania do tej osoby wmawia rzeczy o których my nie wiemy a ona niby wie że te osoby tak powiedziały . Poprzednia kierowniczka była za pracownikami zaufana osoba do ludzi można było zawsze rozwiązać problem ta zaś za firmą brak zaufania (usunięte przez administratora) . Poprzednia kierowniczka załatwiła nam umowy na pół roku a ona powiedziała że to ona ubłagała w żywe oczy kłamie lecz zapomniała że to jest wszystko na e- mailach , były sytuacje gdzie mówiła że dzwoniła do pracownika ale żadnego telefonu tak naprawdę nie było , wysługuje się nie kiedy inną osobą aby zadzwoniła do pracownika że ma przyjść na zastępstwo bo od niej już nie chcą odbierać telefonów rzadko kiedy ma czas na rozmowę z pracownikiem słowa jej to robicie mi pod górkę powinnam was wszystkich zwolnić . Były sytuację gdzie nakrzyczała na pracowników przed pacjentami wstyd dorosła osoba a tak nie odpowiedzialna. Mogłabym jeszcze dużo pisać ..... paranoja nie wiem tylko czy Poznań wie co się tu dzieje szkoda mi ludzi z którymi pracuję od roku i naprawdę dużo się poświęcają a są traktowani jak w (usunięte przez administratora). Staramy się jak możemy ale niestety jak to powiedziała nasza Pani kierownik osoby grupą to osoby nie kumate lecz niestety to działa w inną stronę mam dość pomóżcie nam.

nieprawda
@maja

Wstyd to pisać takie kłamliwe opinie. Jak można tak oczerniać człowieka! W końcu mamy kierowniczkę, która interesuje się szpitalem i pracownikami (poprzedniej prawie nie było w pracy), dobrze miały tylko jej koleżanki, czyli pewnie ty. Przykre to, że pracują tu jeszcze osoby które zrobią wszystko, żeby utrudnić komuś życie, bo nie mogą się już obijać. Nigdy nie słyszałam, żeby nowa kierowniczka na kogoś krzyknęła, albo wmawiała coś, czego nie było. Jak się nie podoba, to nikt na siłę cię nie trzyma. Większość pracowników jest zadowolona. Nieprawda, że nigdy nie ma czasu dla pracowników, wręcz przeciwnie, zawsze pomoże. Środków nigdy nie brakuje.

Kunegunda
@nieprawda

Nawiązując do komentarza o loginie@maja uważamy ze to nie prawda.Jesli uważasz że większość pracowników jest zadowolona to może zapytajmy ich o zdanie my zgadzamy się z wczesniesza opinia

...
@Kunegunda

"My" znaczy kto? Internet przyjmie wszystko, więc czujesz się bezkarna oczerniając kogoś i to w liczbie mnogiej... żal Rozmawiam z innymi pracownikami i wiem, że większość mówi, że jest dużo lepiej. Nie rozumiem tylko jednego, po co się tak męczysz, jak ci tak źle? Idź gdzieś indziej (usunięte przez administratora)

Pracownik Szpitala Swiecie
@maja

Nie zgadzam się kierowniczka jest bardzo w porządku i nie mam z nią żadnych problemów... A jeśli ktoś w pracy tnie (usunięte przez administratora) i się (usunięte przez administratora)to wtedy wypisuje takie głupoty. To jest żałosne jak tak można oczernić człowieka ...

Tur

Pani kierownik niema żadnych skrupułów nie ma żadnych uczuć człowiek dlaniej to maszynka do robienia pieniędzy dzwoni do pracownicy chorej umierającej kiedy wróci do pracy pracownica przepraszam nie żyje gdy inni zachorują to pani kierownik jest tak bezczelna że nie każe chorobowego tylko urlop (usunięte przez administratora)z nadgodzinami lewe umowy zlecenie karanie pracowników i wiele wiele innych spaw

@Tur

Brygadzistka Agnieszka którą niby zarządza ludźmi również niema skrupułów...slyszalem byłem świadkiem jak odnosi się do Pani sprzatajacych...potrafi ponizyc ubliza ..mobing..nagminny . Czasami jak słucham jak krzyczy na innych to mam ochotę się wtrącić...ale koordynator nie lepszy . Trzymają razem ...dal jej wolna rękę A ona robi co chce. Odradzam pracy .szczerze odradzam .Zabrze .Powen . Szlak mnie trafia jak słucham tego co ona mówi...jest taka samą osoba sprzątająca...tylko że ona nic nie robi i ma za to najniższą krajową...pytam za co???Za MIZIANIE bo inaczej tego nie można nazwać.

Barbara
@Seba

Nie martw się kolego czeba spowiedź tym ludziom żeby szły po swoje do sąd pracy im nas będzie więcej tym lepiej

Czy urlop w CLAR SYSTEM jest płatny 100%?

XK

W clar system nic nie jest wiadome. Jeśli chodzi o Poznań. Za weekendy nie płaca nic więcej niż w tygodniu , ani złotówki premii za przepracowany weekend nic. Mało tego (usunięte przez administratora) na wypłatach żerują na naiwności innych ludzi. Mi osobiście za 21 dni przepracowanych ze stawka 19.30 brutto wypłacili 1580 zł i nikt nie potrafi wyjaśnić sprawy udają ze nic się nie stało i próbują zrobić debila. Ludzi nawet na najniższej krajowej potrafią oszukać

Pokrzywdzona

Interesuje mnie taka sprawa kto dostaję pieniądze za zastępstwa ciągle brakuje ludzi Pani kierowniczka odpowiada zacisnąć zęby i pracować myślę że to przekręty biorą pieniądze za ludzi i garstka ludzi niepenosprawnych Obrabia całe osiedle na Zawadzie w elblagu to co się teraz tam dzieje przechodzi wszelkie pojęcie

@Pokrzywdzona

Ja już nie mam czego zaciskać, a proteza jest jedna na 5 lat, a o ewentualnych wypłatach na cele rehabilitacyjne czy leki można zapomnieć. Inne firmy potrafią płacić premie za obecność i nienaganną pracę, a tu zastępować za darmo trzeba!!!

@Medium

pracuję w innej dużej firmie sprzątającej, u nas jest tak samo. Żadnych dodatków za zastępstwa, żadnych zwrotów za leki itp. Właśnie planuje sie przenieść tutaj bo znajoma która pracuje mówi że nie jest tak źle. Wypłaty dają na czas, nie obcinają kasy itp. Jeżeli zna Pani jakąś firmę gdzie jest lepiej to poproszę o nazwę.

@Marek

Proszę wybaczyć, ale odpowiem tylko podpowiedzią: proszę szukać po aktualnych ogłoszeniach, gdzie zostały zawarte wymienione przez mnie bonusy. Nie wiem, czy to nie jest wędka, ba każda firma ma niezadowolonych pracowników.... Osobiście nie sprawdziłam, ale rozważam.

@Medium

w firmie w której teraz pracuję, w ogłoszeniach również wpisuja różne bonusy, dodatkowe wynagrodzenia itp ale tak na prawdę to nigdy tego na oczy nie widziałem. Pewnie jest to zależne od obiektu, kierownika u którego się pracuje lub tak naprawdę od kontrachenta u którego firma sprząta bo oni też nie chcą płacić tylko idą po minimalce. Ja jednak spróbuję w tej firmie skoro ktoś ze znajomych mi ją poleca bo już tam pracuje. Bardziej wierzę jej opinii niż tych z internetu które nie wiadomo kto pisze. Nie urażając nikogo.

wieloletni tyracz clar system

ta antyludzka firma to nie firma, Auschwitz Birkenau to przy tym Pikuś. choć to jest firma czeska, zresztą reszta firm jest taka sama, wyzysk i dojenie pfronu/zfronu i up, jak nie masz znajomości w danej firmie to będą cię wykorzystywać, a nie pokornych odrazu zwalniają Jeden z dyrektorów kosztem pracownika spłaca(ł) kredyt hipoteczny, masakraa znajomy, były dyrektor pfronu opowiadał mi przy butelce jakie przekręty robią te firmy, aż głowa pęką w szwach zasada jest prosta min 3 mc (dla dotacji UP) maks 1 rok (gdy nie pokorny)

uczestnik projektu

To co czytam to tragedia i prawda. W Opolu jest obecnie projekt dla bezrobotnych a kierowniczka z Wrocławia - wybiera osoby tylko z probelami akoholowymi, którym wcale nie zależy na pracy, albo wciska pracę dla firmy clar w sprzątaniu dla wybranych firm. Chcielismy przystapić do projektu chociaż pensja 1560 zł i niby nie mozna mieć dodatkowych umów na zlecenie, ale jednak inni mają. (usunięte przez administratora) I TERAZ TYLKO KONTROLA. Jaka firma tak wykorzystuje projekty unijne do swoich celów!!!!!!!! Chieliśmy pracować w zawodach, jakie mamy od lat ale nie można - tutaj w Opolu tylko darmowy pracownik dla firm zaprzyjażnionych a człowiek nie ważny. Kierownik projektu z wrocławia nawet tutaj nie bywała po i po co, tylko telefon i wredny ton. Wstyd a KONSEKWENCJE GDZIE. Uważajcie i od razu reagujcie na takie firmy. Urząd pracy przecież musi wiedzieć jak i urząd marszałkowski o takich przekrętach. W Opolu przyjeli na 25 uczestników od kilku miesięcy trwania projektu tylko około 8-10 osób, zz których kilka rezygnowało bo byli zle traktowani. Nie wypłacają pieniędzy jakie się należą uczestnikom za dojazdy. Inne płatności też leżą Poinformowaliśmy kilka instytucji i teraz czekamy Ludzie z firmy clar to nieludzie

@uczestnik projektu

Ja też byłam uczestnikiem projektu unijnego, ale elbląskiego ERKON-u i nie dotyczył on problemów alkoholowych, lecz społecznego wycofania z różnych powodów. Nie pamiętam dokładnie nazwy tego projektu, ale udział w nim (zajęcia z psychologiem, specjalistą od przepisów prawa pracy oraz tzw. trenerem pracy) zdecydowanie mnie wzmocniły. Właśnie poprzez ERKON zaprzyjaźniony z nim poprzedni pracodawca, który wiosną przegrał przetarg, przyjął mnie do pracy. Pierwszy raz w życiu pracuję jako sprzątaczka. Zostałam na obiekcie i trafiłam do Clar System. W Kmorder były kolorowe worki, które ułatwiały pracę, był krem do rąk na prośbę, w Clar System tego nie ma. Nie ma też płatnych zastępstw i się ludzie wykruszyli. Co do problemów alkoholowych, to głównym sprawcą jest POWSZECHNA DOSTĘPNOŚĆ ALKOHOLU. Gdyby zniknął on ze sklepowych półek, w dodatku w sklepach spożywczych (sic!), problem byłby zniknął. Alkohol jest NAJBARDZIEJ NIEBEZPIECZNYM NARKOTYKIEM (angielska klasyfikacja), jest też silną trucizną, która stacza człowieka do natury zwierzęcej, żeby nie rzec - czysto demonicznej. Myślę, że każdy alkoholik, choć może nie rozumie rosyjskiego, powinien odszukać sobie na (usunięte przez administratora) nazwisko Владимир Жданов (Władimir Żdanow) i przesłuchać choć jedno jego wystąpienie. Celebrowanie alkoholizmu jako choroby jest błędne i nieprawdziwe, jest instrumentalnym wykorzystywaniem ludzi wcześniej wkręconych przez mafie alkoholową.

Xxxx

I co do oddziału w Gdańsku. Zmiencie koordynatorów bo tam są chamskie kobiety, które nie mają kultury osobistej. Dziekuje im bardzo za wywalenie mnie z pracy tylko za to, że chce sie im zwrócić uwage. Dla nich to jest taka obraza że wolą wywalić kogoś.

Ryba
@Xxxx

Aż nie chce mi się wierzyć. Pracuję 2 lata I nie mam problemów z żadnym koordynatorem,a jest już trzeci /2 panie i 1 mężczyzna/. Byłam też w biurze i tam,też są mili ludzie.

Jagoda
@Ryba

Zapewnienia orzeczenie .01-u albo 2-p. Dlatego z Tobą nie dyskutują z czujnikami się nie dyskutuje tylko bierze się za nich potężną dotacje.

Ala
@Ryba

Bo czasem zdarzają się uczciwi ludzie ale to są wyjątki.

Były pracownik.
@Xxxx

Popieram oddział w Gdańsku tragedia. Koordynatorzy okropni, wymagać i dowalać obowiązków bo premie dostaniesz która nawet nie była adekwatna do twojej pracy.

@Xxxx

Gwoli formalności: oddział w Gdańsku nazywa się Clar Serwis? Pytałam koordynatorki, ale od niej niewiele się można dowiedzieć w sprawach organizacyjnych firmy.

Gonzo
@Xxxx

Jestem z kłodzka pracowałam firmie clar system w kinie na galeri sprzątaniu pani koordynator nikogo więcej nie słuchała tylko swoje dwie pracownice ignorowała mnie wczasie wspólnych rozmów dotyczących pracy tak samo zostałam wywalona z pracy przez pracownice ponieważ chciałam żeby było czysto ponieważ nie jestem nauczona byle jakiego sprzątania

Agnieszka

Pracowałam na dużym obiekcie w Poznaniu. Pani Koordynator choć bardzo zapracowana zawsze udzialała odpowiedzi i była pomocna. Jak to w sprzątaniu trzeba pracować, ale uważam, ze są cięższe prace. Wynagrodzenie zawsze na czas co dla mnie stanowi kluczowy element. Firma duża i stabilna więc nawet w Covidzie była praca z pełnym zabezpieczeniem

Jadzia

Witam. Defakto nie jestem pracownicą tej firmy ale pracuje w firmie na Śląsku którą Clar System sprząta. Moje oburzenie i negatywna opinia wynika z tego że niejednokrotnie widziałam lub byłam świadkiem skandalicznego zachowania kierownictwa tej firmy i tego jak odnoszą się do swoich pracowników i jak ich traktują. To jest skandal! (usunięte przez administratora) Brygadzistka straszna osoba do której nic nie dociera..ona ma zawsze rację, nie pomagają tłumaczenia jej podwładnych, mało tego epitety które lecą w kierunku pracowników są wulgarne. Słownictwo tej kobiety świadczy o tym jaka to osoba. Zero szacunku do kogokolwiek. Niejednokrotnie stawałysmy w obronie tych kobiet że jest naprawdę czysto itp, a zazwyczaj kończyło się tym że osoba taka została usunięta z firmy. Widzę codziennie jak one harują bo to nie jest praca lekka, a ciągle są krytykowane, poniżane, niby leniwe. Jak ktoś się postawi, masakra po jakimś czasie albo sam odchodzi lub jest wyrzucany bo poprostu nie daje rady tak jest zawalany pracą. Mam nadzieję że ktoś z wyższych stanowisk tej firmy czyta te komentarze. Ludzie ogarnijcie tą firmę bo to co wyprawiacie z pracownikami jest wręcz ochydne

@Jadzia

Chyba wiem o jaki obiekt chodzi na Śląsku...czy to jest Powen Zabrze ????

Jadzia

Dokładnie

@Jadzia

Wiem....sam słyszałem jak poniza i krzyczy...drze wrecz się na pracowników A poza plecami poniza ubliza i poniewiera ...a co słowo to przekleństwo...niewiem jak te panie tam wytrzymują Wyrazy współczucia dla tych Pan

Kania
@Seba

Miałam przyjemność pracować na tym obiekcie. Masakra jakaś. A ochrona nie lepsza jest tam jedna "Pani" która szpieguje i donosi potem na pracowników, kto ile był w pomieszczeniu i ile sprzątał...Przy okazji pozdrawiam tą pracownice ochrony ..oczywiście nie serdecznie

@Kania

Co do ochrony to byłem świadkiem jak tak Pani z ochrony najezdzala na Panie sprzątające. To jest nie normalne zachowanie...wrecz oburzajace. Sama nie jest lepsza A wytyka wady innych . Może ma za kablowanie...donoszenie premię. Któż to wie...w dzisiejszych czasach ręka rękę myje ..to także wszysyko możliwe. Głębokie wyrazy współczucia dla Pań sprzatajacych..

@Seba

Czy tę panią z ochrony także zatrudnia Clar System? Ochrona ma swoje obowiązki, które mogą trochę być związane z zachowaniem sprzątających, ochrona w końcu pilnuje obiektu.

@Medium

Tak...ta sama firma i ten sam kierownik to także wiadomo o co chodzi .Ochrona wykonuje swoją pracę A sprzątające swoją...kazdy ma płacone za wykonanie usługi A nie za donoszenie i kablowanie .. Aczkolwiek rzeczywistość jest inna ...Pani z ochrony żeby mogła to by przejęła obowiązki koordynatora i rządziła cała gęba...to jest okropne . Każdemu zależy na pracy ale bez przesady z takim traktowanie ludzi. Tylko niech się karta odwróci...i wtedy jak poczują się te osoby co okropnie traktowały innych ... nikt nie jest wieczny. Pozdrawiam wszystkie Panie sprzątające

@Jadzia

Polska Grupa Kapitałowa, niemieckie (okupacyjne) porządki. Dodam na pocieszenie, że w moim mieście tak nie jest, przynajmniej na obiekcie, gdzie pracuję.

@Seba

Tej pani z ochrony warto grzecznie zaproponować złożenie oferty na stanowisko koordynatorki, proste. Natomiast plotek nikt nie powstrzyma, pogadają i przestaną. Każdy ma swój system wartości i własną miarą mierzy. Grunt to nie dać się zadeptać.

bla bla bla

No opinie na temat tej firmy są prawdziwe,bo tam pracowałam 2 lata.Jak kogoś nie ma to pracuję się za dwóch ,albo za trzech .Bez żadnej dodatkowej zapłaty!!! Skandal.!!! I to nadal trwa.Gdzie jest PIP?

oli
@bla bla bla

piszecie,ze zle,a nikt do tej pory tego nigdzie nie zglosil???zbierzcie sie w kilka osob(moze bylych czyt.,,wyrzuconych,,)i naglosnijcie(zgloscie do odpowiednich urzedow)sprawe!!!pisac sobie kazdy moze,ale nikt nie dziala!!!!!

Basia
@bla bla bla

Tak.Zgadza sie.Trzeba bylo pracowac za dwoch.Byloby OK,ale bez zadnego dodatku ???? Robic za kogos bez dodatkowej zaplaty???

@oli

Witam ja próbuję coś robić ale ludzie są dziwni, milczą a potem pretensje że nikt nic z tym nie robi. Mam możliwości, znajomości i można zrobić tam porządek ale muszą być dowody. Wszystko odbędzie się anonimowo a i tak nikt nie chce ????

@Ona

może po prostu nic się nie dzieje?? a osoby piszące te opinie maja coś za uszami? Ja pracuję już rok i jakoś nic takiego nie zauważyłem. Nawet jak firma straciła obiekt to wszyscy ( 11 osób) przeszliśmy za naszą koordynatorka na inne obiekty clara.

@Andrzej

Sama jestem byłą pracownicą i nic nie mam za uszami a mimo to pracowałam miesiącami za kogoś 2-3 rejony bo ktoś był na L4 bez żadnych dodatkowych pieniędzy. Nabawiłam się między innymi zapalenia skóry dłoni bo przecież oszczędności nawet na rękawiczkach, o wszystko pretensje za dużo środków używamy za dużo papieru za dużo ręczników, nawet o to że brudne mopy oddajemy do prania..i że jest ich za dużo. Co tygodniowe sprawdzanie rejonów. Brygadzistka osoba bez kultury używająca wulgaryzmy i epitety w naszym kierunku, nigdy nic nie wiedząca więc proszę nie pisać bzdur...

@Ona

to po co tam pracowałaś? a teraz nawet nie masz odwagi sama zgłosić tych wszystkich nieprawidłowości do odpowiednich urzędów mimo znajomości na jakie się powołujesz. Szukasz teraz ludzi żeby rozegrać jakaś swoją prywatną wojenkę i nie przyjmujesz do wiadomości że są w tej firmie dobre obiekty i ludzie którym się dobrze pracuje. Szkoda tracić czasu na dalszą konwersację.

@Ona

Pracuję trzeci miesiąc pod Clar Serwice i rzeczywiście zapowiada się bieda. Nie chciałam iść za poprzednim pracodawcą, bo obiekt mam blisko domu i jest to wygodne. Koordynatorka u nas dobra dusza, ale nie ona liczy finanse, to ją rozliczają. Umiem oszczędzać, nie lubię używać rękawiczek, idą sporadycznie, ale brak worków na śmieci brzmi już beznadziejnie. Worki do odkurzacza małe i często trzeba je zmieniać, bo i śmierdzi i odkurzacz przestaje ciągnąć. Chętnie wymieniłabym rękawiczki na wazelinę lub krem do rąk. Tańsze przecież!

@Andrzej

A Ty nie pojmujesz że w większości obiektów które ta firma sprząta jest wyzysk, wykorzystywania i traktowanie ludzi jak śmieci dlaczego mamy się na to godzić?? W większości firmy które zatrudniają niepełnosprawnych tak prosperuje zapoznaj się najpierw z tematem a potem próbuj dyskutować. Niepełnosprawni nie są idiotami tylko chorymi ludźmi a te firmy tak właśnie podchodzą do pracownika mało tego dostają grubą kasę z państwa na to. To jest grubszy temat i tu PIP nie pomoże.

@Andrzej

I jeszcze jedno zgłosiłam dla Twojej wiadomości ale im nad będzie więcej tym sprawa bardziej się uda

Aga
@bla bla bla

Masz rację...pracuje się za dwie lub trzy osoby...zero dodatkowej gotówki...premi tylko jeszcze oper bo nie zdążyłes zrobić

Tur

Ja się zastanawiam czy prezesi i dyrektorzy firmy wiedzą co pracownicy transportu wewnętrznego ze szpitala w Inowrocławiu wykonują pracę chyba niewiedzą 6:15 zebranie brudnej sterylizacji od 6 piętra do 2 piętra oboczne od 1 piętra i parter . 7:10 wróżenie śniadania na oddziały brudna droga zbiera brudną bieliznę z oddziałuw 8 godz jest rozworzona sterylizacja na poradnie laryngoloczna chirurgiczna ortopedyczna onkologicznai neurologiczna stomatologiczna o 9 godz tworzenie wuzkuw że śniadania po ten jest apteka rozwozimy leki na oddziały brudna droga idzie i zbiera z oddziałuw śmieci później koło 10 godz wożą czystą bieliznę na oddziały potem jest wydawka techniczna i medyczna trakcie pracy zawozimy zgony z oddziałuw 8 godz rano przychodzi pracownik który z oddziałuw zbiera odpady medyczne to nie jest wszystko pani kordynator z Inowrocławia niema pojęcia co pracownicy faktycznie robią

Clar-ownie

Witam, jestem osobą, która nie pracowała w tej firmie. Za to moja Narzeczona spędziła tam 4 lata. Początek: Rozmowa kwalifikacyjna, na której dowiadujemy się, że są miesiące, kiedy trzeba dłużej zostać niż normowany czas pracy (8-16; rozumiem to bo często w branży, jest wysoki i niski sezon) Obowiązki narastają wraz z zdobytymi umiejętnościami w firmie. Natłok obowiązków. Moja Narzeczona pracowała czasami po 12-13godzin. Sam czekając w aucie na Janickiego i prosząc Ją, by w piątek o 20.30 skończyła Pracę.. Z czasem przyzwyczaiła się do "nadgodzin" ale ja, jako przedsiębiorca już nie. Sam chciałbym mieć taką osobę, która z samej woli robiła darmowe nadgodziny. ( Niestety moja branża nie dla kobiet..) Moja Narzeczona bardzo przejmowała się swoimi obowiązkami, próbowała sprostać zadaniom i robiła tyle, na ile jej starczyło sił. Widocznie za mało bo dostała wypowiedzenie. Takie to podziękowanie. Wiem, że każdy kij ma dwa końce.. ale za serce i całość jaką włożyła w pracę, nie powinna zostać tak potraktowana. System-owi Pa.

Pracą praca
@Clar-ownie

W jakiej okolicy pracowała i gdzie jakie miasto

Clar-ownie
@Pracą praca

Przy ulicy Janickiego 20 w Poznaniu. Pozdrawiam.

Pracą praca
@Clar-ownie

Napewno źle zrobili ale ja też źle czasem była potraktowana ale napewno mięli powód napewno byli skargi i czasem tak bywa zapytaj jej kogo ona miała pracodawcę .

Aedo
@Clar-ownie

Czemu sama wczesniej nie zmienila pracy? 4 lata? Nie dodales tylko ze narzeczona przejal inny dzial firmy. Z cala pewnoscia otoczenie bedzie miec lepsze.

Bardzo proszę o kontakt w tej sprawie agaa1234568@wp.pl

Czy coś zmieniło się w tej firmie? Pojawiają się ogłoszenia na Inowrocław i zastanawiam się czy warto?

Miau
@Nowy

Co ma sie zmienic? Przychodzisz i pracujesz. W tej branzy za pensje najnizsza. Sprzet jest, srodki chemiczne sa. Firma nie ma jednej twarzy. Kazdy region, kooordynator itd. ma inne podejscie do ludzi i pracy. Odgornych ideologii w zasadzie nie ma.

Iga
@Miau

Nie prawda ja mam wrażenie że oni mają taką politykę w firmie WYKORZYSTAĆ

Sprawiedliwy.

Chytry dwa razy traci , a (usunięte przez administratora) pyry trzy razy. My niewolnicy tortury , niewolenie, okradanie mamy już dosyć. Wyjdziemy na ulice i będziemy walczyć z naszymi oprawcami Paznańskimi Pyrami.

@Sprawiedliwy.

Bardzo proszę o kontakt agaa1234568@wp.pl.

Zostaw merytoryczną opinię o CLAR SYSTEM - Poznań

• Jak się pracuje w CLAR SYSTEM?

Zobacz opinie na temat firmy CLAR SYSTEM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLAR SYSTEM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 11 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLAR SYSTEM?

Kandydaci do pracy w CLAR SYSTEM napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLAR SYSTEM