Opinie o CLAR SYSTEM w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CLAR SYSTEM. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CLAR SYSTEM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLAR SYSTEM w Poznań

Ktoska

Ja też nie polecam Clark system, mimo wielu lat pracy,ten ostatni okres przez kierownika Stanisława P. który jest w Wałbrzychu był koszmarem, mobbing, mobbing jeszczę raz mobbing, nie polecam współpracować z tym człowiekiem

@Ktoska

Dlaczego nikt tego nie zgłosił jeśli to prawda?

@Marta

Odpowiedź jest prosta, nikt nie zgłosi bo nie jest to prawda.

Ktoś
@Marta

Może się boją nie przyszło ci to do łba ?

Lola

Na obiekcie Sandem też jest (usunięte przez administratora) stosowany przez Clark serwis nie jaka brygadzistka Marzena i kierowniczkę Mariola na pracownikach wyzwiska krzyki zmuszanie do używania płynów do mycia podłóg nie rozdrobnionych wyzwis ok a takie jak do pracownicy Black co to oznacza kierowniczka wszystko zamiotla pod dywan dużo by tu pisać

Lola
@Lola

Nie polecam tam pracować Polkowice Sandem a firma clar serwis o tym trzeba powiadomić Poznań i a jak to nie pomoże to sąd pracy i inspekcja pracy wykańczają kobiety do takiego stopnia że lądują na psychotropach i się zwalniają a brygadzistka z kierowniczka to psiaprzyjaciolki ze szkolnych lat brak szacunku że ich strony do pracownika mają cię za nic

Izabela

Widzę, że do Poznania szukają koordynatora z prawem jazdy kat. B. Jakie jest to wynagrodzenie plus premie? Proszę o wskazówki. PS. Nie wiem, jaki sens ma pisanie o Białymstoku na profilu poznańskim. Może załóżcie oddzielny profil?

Łysy

Jeśli chodzi o ochronę Białystok to na początku wszystko pięknie ładnie,a potem co innego mówią,z ludzi robią baranów.Opowiadaja bajki myślą że ludzie są naiwni.

Ryś
@Łysy

Pracuje w ochronie w Białymstoku w Clar już ponad 3 lata i nigdy nie miałem rzadnych problemów czy to z wypłatą czy też z urlopem, kierownictwo też wporządku, nawet jak chorowałem nie było problemów ze zwolnieniem czy dniami wolnymi na rehabilitację. Polecam w zupełności. Zwroty za leki z pfron też otrzymuję, na paliwo ostatnio nawet zwrot za ubezpieczenie auta otrzymałem. Szef w biurze też zawsze pozytywnie podchodzi do załatwiania spraw. Obiekt też spokojny w centrum miasta, służby 12 lub 24 zawsze do uzgodnienia z Panem Sebastianem. Osobiście polecam, ale każdy ma swoje zdanie, jak pracuje się bez problemów to ich nie szukam.

Aneta

Jak wyglada praca na stanowisku referent ds logistyki ?

Pracownik Gospodarczy

miła pani w dziale zatrudnienia. Konkretne pytania i udzielenia jasnych informacji na temat miejsca i pracy do wykonania, jak również wynagrodzenia jakie otrzymam.

przebieg pracy, moje preferencje i możliwości co do godzin pracy.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Poszukujaca pracy. 14.10.2022.

Starałam się o Pracę Clar Serwis w woj. śląskim . Nie zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną .Ofertę znalazłam sama ,rozmawiałam tylko telefonicznie .Na kontakt telefoniczny miałam czekać od p.kierownik.Odezwała się pózniej niż przy pierwszej rozmowie.Okazało się .że żadnych konkretnych informacji oprócz tej .gdzie miałaby się ta praca odbywać nie uzyskałam.Pani kierownik powiedziała ,że mam zadzwonić do pana zktórym rozmawiałam na samym początku i dopiero on powiedział coś więcej.Ręce opadają a potencjalny pracodawca niczym się nie przejmuje.

Czarli

Firma clar system jeśli chodzi o Białystok i pana kierownika regionu, no facet jest w porządku wydaje się ogólnie miły, sympatyczny, kasa się zgadza, tylko trochę brak stanowczości tutaj generalnie chodzi o region Białystok. A generalnie chodzi o obiekt poza Białymstokiem.

Koksonka

W chwili obecnej jestem zatrudniona w Płocku w Clar system. Nie powiem złego słowa pieniążki są zawsze na czas a nawet i przed. Wszelkiego rodzaju dodatki są wypłacane. Pracownicy są dobrze traktowani.

@Koksonka

A na jakim stanowisku tak dobrze? :)

Za i przeciw
@Koksonka

Zakład zatrudnia osoby niepełnosprawne więc to nie jest żadnym plusem wypłata na czas,tylko wymóg. Inaczej straciła by firma dofinansowanie z PFRON

@Za i przeciw

Czyli bez orzeczenia o niepełnosprawności nie ma szans?

@Marta

ale w każdej firmie to zależy od obiektu, wszystkie zatrudniają osoby z orzeczeniem i zdrowe. Oni jako zakład chroniony muszą zatrudniać osoby z orzeczeniem żeby być takim zakładem. Ja jestem zdrowa i pracuję.

Agnieszka

A czemu muszą zatrudniać osoby z orzeczeniem? Wyjaśnisz? Bo nie bardzo rozumiem.

@Agnieszka

bo żeby być zakładem pracy chronionej muszą chyba mieć zatrudnionych ok 40% osób niepełnosprawnych na wszystkich zatrudnionych pracowników i chyba o to mu chodziło.

Walentyna
@Marta

Niekoniecznie. Proszę próbować, choc logiczne, że pefronowskie wsparcie pracodawcy to łakomy dla niego kąsek.

????
@Koksonka

Nie wierzę w to bo (usunięte przez administratora),nie płacą za zastępstwa.

Clear LUBIN

Nie Polecam Za badania Okresowe musiałem płacić - obiecali zwrot forsy - NIC nie dostałem !!!! Nie dali żadnej Umowy !!!!! Nie Polecam Clear System !!! Dodam tylko że też sprzątałem Sąd w Lubinie - uciekłem natychmiast !!!!! Takie Obiecanki to nie z Nami - Niepełnosprawnymi Ludzmi !!!!!! Zrezygnowałem tak jak wielu Innych Osób przedemną !!!!!! Miałem mnóstwo Druków do wypełnienia - a Umowy Żadnej !!!!!!! Tragedia !! Nie Polecam !!!!!

Walentyna
@Clear LUBIN

Ostatni rok przed emeryturą przepracowałam z Clar System, a dokładniej Clar Serwis, co ponoć jest ona firmą zależną od Clar System. Oczywiście, że jak pracodawcę interesują ludzie z orzeczoną grupą, to za dokumentami trzeba biegać. I żeby było tragiczniej, w czasie tego biegania podłapałam kowid, bo zmokłam we wiosennym deszczu. Szczęściem przeżyłam, ale zdrowie mocno podupadło, do tego stopnia, że nie byłam już zainteresowana kontynuacją pracy na emeryturze. Kowid uderzył w naczynia (wysypka, a pozostały blizny, jak piegi) i w wątrobę, co jak okazało się było przyczyną silnych bólów stawów. Ale już sama kontrola ciśnienia u lekarza medycyny pracy, to jak pobyt na SS Comando: sadzają do kąta, stają nad Tobą z aparatem i gwarantowane 30 punktów w górę. Cooo, leków pani nie bierze?!! Draństwo. Faszyzm w rozkwicie.

PAULA
@Clear LUBIN

Akurat w brak umowy to ja nie uwierzę... nie ma możliwości żeby w tej firmie nie było umowy o pracę badz Zlecenie

Batman

Witam Kordynator(usunięte przez administratora) spoko gość za pracownika oddał by życie dyrektor i zarząd zwalniajom z byle powodu i to ludzi z drugom grupom chore

Jędza
@Batman

Dokładnie tak jak piszesz. Sama dostałam wiadomość o wypowiedzeniu umowy z dla mnie absurdalnych powodów też mam drugą grupę.

Medium
@Jędza

Czy wskazano przyczyny zwolnienia? W Elblągu Clar System przegrał przetarg, może w innych miejscach również?

gość

Pracowałem w tej firmie w S tarachowicach powiem krótko firma to dno i wodorosty pani która na pięknie na początku śpiewała okazała się osoba której sie poprzewracało w (usunięte przez administratora) od pełnionej funkcji kierowniczej dla mnie żenada

Wiktoria
@gość

Jest to wątek dotyczący oddziału firmy CLAR SYSTEM, który zlokalizowany jest w Poznaniu, a nie zaś w Starachowicach. Ale oczywiście dobrze, że zechciałaś podzielić się z nami swoim zdaniem o tym pracodawcy. Proszę Cię tylko, żebyś zawsze pamiętał o posługiwaniu się kulturalnym słownictwem. Sam nadmieniłeś, iż pracowałeś tam bardzo krótko. Może zatem nie zdążyłeś poznać tego pracodawcy od tej nieco lepszej strony? Nie uważasz?

Jędza
@gość

Mogę spytac na którym obiekcie byłeś w Starachowicach? Ja też pracuje w tej firmie i właśnie dowiedziałam się o tym że wypowiadają mi umowę podając absurdalne powody. Kilka osób które były przede mną zostały potraktowane w podobny sposób.

Kraków awf

(usunięte przez administratora) nie firma wykorzystywali ludzi na Awf żeby donosili na innych i kręcili z Ochroną źle traktowali osoby z grupą pani Krysia dawała (usunięte przez administratora) ochronie zamiast skupić się na innych nie polecam tej firmy w Krakowie. Nigdy nie zapomnę co tam się działo 3,5roku gnębienia i poniżenia

Ryba

Jakie i komu, na jakim stanowisku wypłacane są premie?

Dorota
@Ryba

w ostatnich komentarzach tutaj nikt nic nie wspominał ze firma płaci premie, masz jakieś inne info ?

Zenek

Chciałbym wiedzieć jak się pracuje w ochronie Clar System w Poznaniu ? Mam zacząć w tej firmie ?

Majster
@Zenek

Chcesz umowę to szukaj pracy gdzie indziej. Mamią umowami ale ni widu, ni słychu.

@Majster

W sensie, że w ogóle tych umów nie macie? Czy o co chodzi?

Wojciech

Rekruterka Magdalena odpowiada drwiącym tonem na pytania. Więc i ja podniosłem głos box tą babą rozmawiać się nie da. Radzę omijać tą firmę szerokim łukiem. Opolski oddział.

Barbara

Pracowałam dwa lata i nie mam dobrej opinii o zakładzie pracowałam od stycznia 2020 do czerwca 2020 prawie sama na całym obiekcie bo koleżanka Marta często było na l4 brygadztka Agnieszka nawe nie myślała żeby pomagać ale kasa brała za koleżanka teraz sprawa jest w sądzie pracy oby więcej byłych pracowników ich oddało do sądu i walczyli z nimi ja pracowałam w Zabrzu

Aga
@Barbara

Brawo Ty ...nalezy się takiej osobie solidne kopnięcie w du....kasę brać to tak A robić to zwykła szara pracownica . I w taki sposób dorobila się auta ..prawo jazdy ..i drogiego gatunkowego psa ...ktos na to pracować musiał...moja sprawa też jest w sądzie...mobing ...zero pieniędzy za zastępstwo..i nagminne poniżanie...oby nas było więcej...Amen

Medium
@Barbara

Dobry pomysł! Moja poprzednia firma zawsze za zastępstwa płaciła, ta niestety nie. Pracuję tam tylko dlatego, że mam blisko z domu, no i jestem tuż przed emeryturą. Poprzednia uczciwsza firma w moim obiekcie przegrała przetarg. Clar Serwis zaoferował tańsze usługi i teraz widać, jak pieniądze oszczędza. Koleżanki są zbulwersowane. Czasem nachodzą mnie podejrzenia, że cały ten Clar Serwis to (usunięte przez administratora)firma, a nie żadna tam polska grupa kapitałowa identycznie jak (usunięte przez administratora)

Barbara
@Aga

Powinni my się wszyscy spotkać co pracowali i pracują i napisać do sądu pracy za nie płacone dnowki tylko proszę podać gdzie i napisać do wszystkich chętnych może Kotowice

Anet
@Barbara

A na którym obiekcie w Zabrzu Pani pracowała?

Beti

Firma nie jest godna polecenia.Przed przyjęciem do pracy w ochronie Clark system zostałam wysłany na szkolenie do Szczecin przez 4 dni jeździłam pokonując 200 kg dziennie ,miały być zwrócone koszty a tu ani nie zwrócili kosztów ani nie zatrudnili nie polecam .

Weronika
@Beti

A czy podczas tego szkolenia miałeś już podpisaną umowę? Czy miała być podpisana dopiero po ukończeniu tego szkolenia?

Xyz

Zdecydowanie nie polecam. Miałam podjąć zatrudnienie, Panie odprowadziły mnie po obiekcie, omawiały warunki i zakres. Miałam zacząć kilka dni później, nagle telefon że jednej coś wypadło. No i okej, rozumiem to i czekałam na telefon. Miesiąc. Miesiąc czekania na telefon. Zapytałam czy to nadal aktualne bo nie wiem po prostu co robić. Po kilku dniach z łaski odpowiedź, że jeszcze owa pani nie wróciła. Ja lubię jasne sytuacje, a nie kręcenie, no że jednak mnie nie zatrudniają. Odrobinę ludzkiej przyzwoitości bym prosiła.

Pijaństwo, sex w aktualnie pustych pokojach, romanse, imprezy. Fajna praca w szczawnie. Polecam

Jeśli chcecie trafić do najgorszej firmy, to polecam Clar System. Na początku udają w porządku ludzi, a potem z czasem okazuje się prawdziwe ich oblicze byłam zatrudniona na terenie Rumi w Multikinie. Pan który mnie zatrudniał miał kompletnie gdzieś co się dzieje na obiekcie, no chyba że posypały się kary to się zainteresuje na chwilę, a odbieranie telefonów czy SMS nigdy nie doznałam. Jak byłby problemy między pracownikami ciężko było mu zajechać i sprawdzić, panującą sytuacje oczywiście na wszystko zawsze miał czas. Przez bardzo długi czas na zmianie pracowałam tylko ja z koleżanką byliśmy same, i nie interesowało firmę że ciężko w dwójkę było sprzątać całe kino każdego dnia. A premie? To słowo nie znane w tej pożal się Boże firmie, a oszczędność na produktach to normalne czasami się myło się niemal samą wodą bo przecież musimy oszczędzać na wszystkim nawet na sprzęcie, jeszcze przed moim wyjazdem odkurzacz jest cały sklejony taśmą a jak przełożony się dowiedział i widział stwierdził że jest jeszcze okey i może tak być. A co do wykorzystania osób z grupą to jak najbardziej jest prawdą, na szczęście ja do tej grupy nie należę więc nie mogli mnie już tak wyzyskać. Najlepsze zostawiam na koniec. W styczniu 2022 miałam wyjazd, kiedy Pan Filip G. o tym się dowiedział STWIERDZIŁ że to wymysł i MOJA wymówka żeby po prostu nie pracować co ciekawsze mam dokument potwierdzający że faktycznie miałam wyjazd, więc nie mogłam pracować ale nadal jest zdania że mi się nie chce pracować. Lepiej unikać ich szerokim łukiem.

JANINA

NIE POLECAM FIRMA (usunięte przez administratora) PRACOWNIKOW ZA 2 TYGODNIE PRACY WFIRMIE W GRUDNIU W TYM 5 DNI ZASYĘPSTWO PO8 GODZ DODATKOWO SPRZĄTANIE HALI PO REMONĆIE PO LICZNYCH INTERWENCJACH U PANA LESZKA W KRAKOWIE PRZELEW OTRZYMAŁAM UWAGA ;;;;;; 149 ZŁ DOPIERO 15 LUTEGO PO ROZMOWIE Z PANEM LESZKIEM POWIEDZIAŁ ŻE WYSŁAŁ ZLECENIE DO POZNANIA NA KWOTE 840 ZŁ BRUTTO JAKI SPOSOBEM Z TEJ KWOTY ZOSTAŁO 149 ZŁ NETTO MOŻE KŚIĘGOWA ŚIĘ DO TEGO USTOSUNKUJE

Waldek
@JANINA

To pisz do Poznania, może masz komornika a potem zdziwienie.

Zostaw merytoryczną opinię o CLAR SYSTEM - Poznań

• Jak się pracuje w CLAR SYSTEM?

Zobacz opinie na temat firmy CLAR SYSTEM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLAR SYSTEM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 11 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLAR SYSTEM?

Kandydaci do pracy w CLAR SYSTEM napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLAR SYSTEM