Opinie o CLAR SYSTEM w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CLAR SYSTEM. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CLAR SYSTEM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLAR SYSTEM w Poznań

Beata

Firma Clar System bazują na naiwności i niewiedzy osób z grupą. Na dzień dzisiejszy w podobnej firmie dostaniecie 1900 zł na rękie za 5-dni pracy za 7-godzin pracy. Dodatkowe godziny są inaczej płatne a soboty i niedziele i święta to 150% twojego wynagrodzenia. Jeśli nie chodzisz na zwolnienie lub urlop w miesiącu dostaniesz od 200zł premi miesięcznej dodatkowo. Dodatkowo osoby z grupą bez znaczenia z jaką, dostaną wszelkie dofinansowania od 60% do nawet 120% z ZFRON. Czyli pracując cały miesiąc po 7godz 5dni, dostaniesz 1900zł + 200zl najniszej premi. Postaraj się faktury za leki to niech będzie 100zł , koszt podruży do pracy niech będzie 200zł. Więc prosty rachunek 2400zł miesięcznego wynagrodzenia na rękie. Ale niech ci wpadną nad godziny albo weekend to aż chce się pracować. Ale Uwaga To Nie W Firmie Clar system!!!. Tak postępują firmy którym zalerzy na ludziach, a teraz rozpoczeła się wojna o pracowników z grupą. Więc nie dajcie się oszukiwać w Clar System.

Adi
@Beata

poproszę o nazwę firmy sprzątającej w której tak dobrze się zarabia i w której tak dbają o osoby z grupą. Pracowałem już w kilku firmach sprzątających i jeszcze się nie spotkałem z tak wspaniałymi warunkami jak opisujesz. Chętnie się tam przeniosę.

Agnieszka W.
@Adi

Zapraszamy do IMPEL GRUP Nasze zarobki są adekwatne do wykonywanej pracy i nie bazują na najniższej krajowej napewno.

Adi
@Agnieszka W.

Już tam byłem i więcej tego błędu nie powtórzę. Impel i jego spółki DC system itp. Ale widać że konkurencja się boi clar systemu skoro zaczynają pisać opinię i bzdury na temat jak to u nich jest wspaniale.

Kati
@Beata

To samo piszecie w opiniach o innych firmach.Ja przeszłam kilka firm jako niepełnosprawna umiarkowanie i o niczym takim nigdy nie było mowy.Clar System polecam,od lat z nimi współpracowałam na Sląsku.Jesli masz kumatego Koordynatora to można duzo załatwic ale od siebie też coś trzeba dać.

Gdzie takie firmy sa?

Gośka

Witaj Beato. Podaj proszę nazwę konkurencji. Będę bardzo wdzięczna

Ted Bundy
@Agnieszka W.

Impel ?? To ochroniarskie coś? A żądają orzeczenia o niekaralności do sprzątania??? Bo takie firmy ,co żądają o niekaralności godne sa spłonąć żywcem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Beata

A już myślałam, że coś przeoczyłem z tymi premiami. .. Ale wypłaty regularnie terminowo wypłacane.

cichy
@Agnieszka W.

Impel w Zielonej górze pod inna nazwą najniższa krajowa

@Agnieszka W.

Słucham ??? Zarobki adekwatne do cieżkiej pracy fizycznej i do warunków gospodarczych i cen w Polsce do ponad 10 000 zl a nie sadze, że firma ochroniarska tyle płaci tak samo wykorzystuje ludzi z grupą jak reszta!!! Nie stosujecie sie do orzczeczeń o niepełnosprawności wy wszyscy i o czym mówicie wszyscy (usunięte przez administratora) Powołujecie sie na art. 16 KP (usunięte przez administratora)

@Kati

Czyli to wina koordynatora, że mnie wyzyskują i łamią przywileje stopnia umiarkowanego??? Czyli prosze mi odpowiedzieć kogo mam atakować spółke, zarzadców społki clear systemu, czy koordynatora, czy lekarza medycyny pracy za fałszowanie przywilejów stopnia umiarkowanego??? Dlaczego pracuje za darmo róznice godzin etatu zdrowgo człowieka a pomiędzy etatem chorego człowieka???

Eheee
@Ted Bundy

A skąd pomysł, że to firmy wysyłają pracowników po KRK? Defakto tak jest, ale zapisane jest to w kontrakcie haha glupol

Eheee
@Damian Roguszka

Leżeć w domu. A nie wymagania. Bo jakiś stopień hahaha

Tymelo
@Beata

Chciałbym też znać tą firmę sprzątająca... Bo jak tyle płacą to chętnie złożę CV.. Beata zanim zaczniesz pisać bzdury zastanów się nad tym, że czytają to ludzie którzy mają wiedzę i doświadczenie w różnych firmach sprzątających.. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Iwona
@Tymelo

@Tymelo Rozumiem, że pracujesz w CLAR System. Co powiesz o atmosferze, która panuje w tym miejscu pomiędzy pracownikami?

lola
@Kati

pracuje w clear system jako niepelnosprawna,5 dni po 7 h za pół miesiąca dostałam 1100 na rękę a za caly mc prawie 2 000 na rękę, jako sprzątaczka ,polecam.

Zenon
@Beata

Potwierdzam.Pracowałem ale normalnie po 8h.czasem pytali czy przyjdę w sobotę do pracy to odmawiałem.te zakłady pracy chronionej to tylko nazwa.Żadnego szacunku do ludzi z grupą ani do bez grupy.Nigdy więcej takiego syfu.Teraz pracuję normalnie w normalnej firmie i za normalne pieniądze i nawet traktowanie jest na jakimś poziomie.

Iwona
@Damian Roguszka

dokładnie tak jak piszesz, przez cały rok miałam niższą pensje niż zagwarantowana przepisami.

@Beata

Nigdy nie korzystałam z refundacji leków. Jak z tego korzystać, zdaje się trzeba prosić o rachunek w aptece? Tylko za jakie leki należy się zwrot, za te na recepty, czy wszystkie leki, które w aptece kupujemy, włącznie z witaminami?

Kila
@Beata

To prawda w clar system nic nie ma ,mają gdzieś ludzi,

Dora
@Beata

Dokladnie tak sie dzieję, poniżanie człowieka do zera ,do poziomu podłogi,mam nadzieje że wkoncu sie ktos zajmnie tym potworem!!!!!!!!

Sewer
@Beata

Dokładnie mam druga grupę niepełnosprawnosci,brak socjalu chociaż nigdy nie byłem na zwolnieniu lekarskim ,do lekarza chodzę regularnie nawet w ten dzień pracy umawiam się tak by nie musieć brać na ten dzień wolnego,zarobki 3010 złotych miesięcznie czyli najniższą krajową,na święta brak dodatków czyli wielkie ZERO, Pewnie nie mają z czego za mało im Pefron pokrywa za niepełnosprawnego by coś dać od siebie

@Agnieszka W.

W IMPELU jeszcze gorzej za nic nie płacą !!!

@Agnieszka W.

W IMPELU jest jeszcze gorzej !!!!!!!!

@Agnieszka W.

IMPEL za nic nie płaci !!!! Dlatego ludzie uciekają z tej śmiesznej firmy IMPEL !!!! NIE Polecam !!!

@Ted Bundy

IMPEL Tragedia NIE Polecam !!!! Totalny Wyzysk Osób Niepełnosprawnych !!!! IMPEL za nic nie płaci - ZA NIC !!!!!!!!

@Ted Bundy

IMPEL za nic nie płaci !!!!!!!!!! Totalny Wyzysk Ludzi Niepełnosprawnych !!!!!!!!! IMPEL Tragedia !!!!!!

PIN - IMPEL ZG LUBIN
@Ted Bundy

IMPEL Katastrofa za nic nie płacą !!!!!!!!! NIE POLECAM IMPELA !!!!!!!!!!

Paulina
@Beata

Ta firma usługowa sprzątająca (usunięte przez administratora) na początku odrazu dają umowę o pracę tymczasową na 3 miesiące wypłaty . Na umowie było 3010 zł miesięcznie cały etap miałam pół etatu 1500 zło tego połowę

@Beata

Dokładnie jest tak jak mówisz i tak jest w Bydgoszczy.

@Beata

Gdzie tak jest?bo chyba nie w firmie Clar System.

@Beata

Kto takie bzdury wypisuje. Firma, która z dnia na dzień zmienia firmę zatrudnienia i z umowy o pracę zmienia na umowę zlecenie, oczywiście powodując obniżenie wynagrodzenia, a o jakich premiach jest mowa i zwrocie kasy za leki na podstawie faktur? A przysługujące urlopy z tytułu niepełnosprawności - utopia. Gdzie są reklamowane przez firmę zasady?,w jakim mieście?

Wojtek
@Beata

Wszyscy narzekający na firmę CLAR SYSTEM powinni się zastanowić nad tym czy chcą wogóle pracować gdzie kolwiek .Podejmując pracę w Clar macie zagwarantowana stawkę godzinową lub etat oczywiscie ,że na najniższą ķrajową ale wypłaty są w terminie do 15 każdego miesiąca a nie jak w innych firmach do 25 nastepnego miesiaca.Ktos zatrudniając się w takich firmach myslał ,że nic nie bedzie robił to jest w wielkim błędzie i musi sobie zdawać z tego sprawę Pozdrawiam i życzę owocnej pracy w Clar .To jest firma na plus

Kika
@Beata

Jaka premia? Od lat żadnej premii, zadnych bonów na święta. Smutne to bo najlepiej (usunięte przez administratora) i nic się nie odzywać, bo cię zwolnią. Tyle kasy dostają na niepełnosprawnych a nawet na świata złotówki nie dadzą.

Były procownik
@Beata

Jak wrucilem z chronionwego z 2018 roku to nie miałem pracy nie polecam tej firmy wogule i nikomu a starze lepiej omijac je clal system pozdrawiam serdecznie bardzo

@Beata

Oj,ktoś tu chyba rozpędził się albo dostał nagrodę za napisanie takiej opinii. Nie ma żadnych premii,ani zwrotów za faktury na lekarstwa,a w tej firmie pracuję kilka lat.

Były procownik clal system
@Beata

Mnie zastawili na lodzie bez pracy w 2018 roku jak wróciłem z chorobowego to nie miałem pracy Juz w szczecinie clal system mam nadzieję że ta firma spontajaca spetanie iztniec w szczecinie clal system i nie polecam tej firmy wogule nikomu pozdrawiam bardzo serdecznie clal system

@Beata

Niestety w Firmie Clar System takich przywilejów nie ma,nawet urlopu nie ma,mając orzeczenie z tytułu niepełosprawności,a zapłatę za leki mając faktury nie można nawet marzyć. Nie jest to firma,którą poleciłbym znajomym.

Aplikant

Mam spore doświadczenie w branży usług czystościowych, co trzeba zrobić żeby dostacy stanowisko np. brygadzisty lub koordynatora?

irena

Pracowałam w Tuchomiu 2 m--ce tyle wytrzymałam na umowę zlecenie .team super .pani brygadzistka Agnieszka do wywalenia . robi przekręty ma tez przy boku (usunięte przez administratora)który nie mówi tylko wrzeszczy na nowych pracowników i naduzywa alkoholu w pracy też do wymiany ,.bo wszyscy pracownicy wykonują dobrze swoje obowiązki .Ktoś powinien coś z tym zrobić bo nikt nie chce tam pracować .sprzątacze to też ludzie i wykształceni .a nie że się poniża

A,p,
@irena

Te brygadzistki to są niektóre super bo one lubią robić przekręty na swoją korzyść tak jak na obiekt Sandem Polkowice w clar serwis też jest super brygadzistki powinna już order dostac

@A,p,

w tym przypadku team został określony jako super ale czy masz mimo wszystko jakiś wpływ na zmianę obiektu? i czy staż pracy na cokolwiek wpływa czy jest całkowicie nieistotny i warunki są zawsze tożsame z osobami nowymi? w ostatnim czasie często zjawia się ktoś nowy czy poziom rotacji jest stabilny?

Normalny

Nie polecam pracy z kierownikiem regionalnym z Gdańska, udaje kulturalnego a słoma z butów wystaje, krzyczy, rzuca przekleństwa, poniża, grozi. (usunięte przez administratora)i wykorzystywanie pracownika a w zamian wyzwiska.

@Normalny

Jeśli o stanowisku kierowniczym mowa to jak można się nim tu w firmie stać? Mam na mysli to czy jest szansa na awans? Biorą ze środka? Jakie wymagania trzeba w razie czego spełniać i jak często kogoś by szukali na stanowiska kierownicze?

Wiem
@Magdalena

Ja bym uważał, praca jest ok ale dopóki będzie kierownik regionalny dotychczasowy w Gdańsku jaki jest to bym był ostrozny

a,p
@Wiem

Też tak uważam praca oky wszystko na czas tylko brygadzistki ,i kierowniczka zakłamane kierownik powinien być neutralny wysłuchać pracownika a ona co obstaje za brygadz, do wymiany obydwie to ludzie będą zadowoleni no chyba że takie same przyjdą nowe

@a,p

"do wymiany obydwie" to jest w ogóle realne z inicjatywy pracownika? gdzie ostateczne obiekcje przedstawiasz jeśli masz problem? i tak ogólnie to jak się stać taką brygadzistką? jakie obowiązki mi wtedy dorzucą?

A,p,
@Magdalena

Ta cała clar to jedno wielkie zło omijać szerokim łukiem nie polecam a zwłaszcza brygadzistki M,H

@A,p,

nie znam nikogo personalnie, bardziej warunki pracy mnie interesują już w praktyce. co wobec tego wiadomo wobec jakichś szkoleń? jakiekolwiek są potrzebne? i czy w razie czego można na prośbę się przenieść / zmienić grupę?

Pracownik Gospodarczy

miła pani w dziale zatrudnienia. Konkretne pytania i udzielenia jasnych informacji na temat miejsca i pracy do wykonania, jak również wynagrodzenia jakie otrzymam.

przebieg pracy, moje preferencje i możliwości co do godzin pracy.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
OnaPracownica

Odnośnie postów dotyczących sądu okregowego w Warszawie alei solidanosci zgadzam się w 100 % . Po raz kolejny z rzędu P.Grzybowski okazał się Oszustem , koordynator obiektu , jakis czas temu pracujący w Aś olszynka grochowska ( dla chcących wiedzy udziele informacji czemu tam nie pracuje )

Magda
@OnaPracownica

Część potwierdzam w zupełności twój post, oszukiwał i (usunięte przez administratora) dalej , a co do jego pracy aś olszynka grochowowska to juz wiele osób ze środowiska firm sprzatajcych wie o co chodzi, dyscyplinarne zwolnienie zresztą czego oczekiwać od takiego człowieka pozbawienienego jakikolwiek zasad , przyjmuje na sąd okregowy alei solidanosci 127 osoby karane itp

@OnaPracownica

Bo ten clar serwis to jest jeden wielki (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) złodziejska na obiekcie Sandem w Polkowicach brygadzistka zakłamana (usunięte przez administratora) robi różne przekręty na koszt firmy dopisuje se dniówki a do pracy nie chodzi wielka byrygadzistka dorwała się do koryta a nic nie robi niech Poznań wkoncu zajmie się tym obiektem nią i kierowniczka wogule ludzi nie szanują tylko nie którym roboty dokłada pracowałem tam to wiem omijać to ścierwo szerokim łukiem ludzie nie dawajcie się wykorzystywac

Lolii
@Lola

Do dziś na sandemie w Polkowicach brygadzistka zastrasza pracowników stosuje wobec nich (usunięte przez administratora)ale noga już jej sie ludzie by pracowali tam przez nią się zwalniają

Pabloo

Ja też tam pracuje i wiem jak jest. Tylko najlepiej kogoś oskarżać, a nie patrzeć na siebie co się robi tak naprawde

Ą,p,

Tak trzeba pracować i się chce pracować jak jest atmosfera i ludzie normalni co rzadza a to też wyssane z palca że pracownik przychodzi do pracy pod wpływem alkoholu i siada na maszynę

Ale zauważyłam że wiele komentarzy jest którzy chwalą firmę ja pracowałem kilka lat w Białymstoku i zostałem zwolniona z dnia na dzień bez żadnej przyczyny także ja sobie poradziłam ale tak się nie postępuje z ludźmi dlatego odradzam, a chwala firme ci co mają dwójki grupy i nie odzywają się o swoje albo ci co mają układy .

P,a,
@Marta

To jest prawda że jednych się premiuje a drugich się gnębi w taki sposób że nowo przyjety jest już szykanowany żeby nie zadawać się z pracownica ,albo zdjęcia się robi żeby upodlic pracownika i był powód do zwolnienia kłamstwo i chamstwo ze strony kierownik M,i brygadzistki M,

Ronaldo

Ta cała firma clar system to chyba raczej kler się nazywa kłamią (usunięte przez administratora) i tyle bazują na naiwności ludzi obiecują co innego a robią co innego chodzi o kierownictwo Białystok

@Ronaldo

No to słabo jeśli faktycznie tak macie a na temat warunków w Poznaniu coś wiesz? Tu kierownictwo jest ok?

R...a
@Magdalena

Pracowałam w Solcom do końca października w ochronie przez długi czas. Obecnie odeszłam bo udało mi się znaleźć pracę w urzędzie na portierni na etacie dodatki, itp. ale muszę powiedzieć że nie miałam żadnych problemów. Szczerze podsumowując pracę w różnych firmach bo się zmieniały zależało kto wygra przetarg to najlepiej mi się pracowało u P. Marcina . Jeżeli ktoś potrzebuje stałej pracy na dłużej to niech korzysta. Pani w biurze zawsze pomocna, zaświadczenia i inne potrzebne dokumenty zawsze pomagała załatwić .

Lolita
@Magdalena

Nie idźcie pracować do clar serwis na obiekt Sandem w Polkowicach chamskie zachowanie do pracowników jest ze strony brygadzistka ludzi kantuj na dniowkach omijajcie to (usunięte przez administratora) i mul

@Lolita

W jaki sposób mieliby robić coś niestosownego wobec tych wspomnianych dniówek? Mam na myśli to, że w takiej sytuacji ktoś już by to dawno zgłosił, prawda? Doszło do tego? Co do wspomnianej brygadzistki to jakie są obecnie warunki zatrudnienia na tym stanowisku?

Lolita
@Magdalena

A w taki sposób pracowałeś 3 soboty a wpisze ci 2 soboty a ta 1 dniówkę sobie i tak się lody kręci wystarczy że 4 soboty skubbnie ludziom i wpisze sobie bo ma umowę zlecenie dodatkowa pracuje i wiem a nikt tego nie zgłasza bo ludzie się boją bo zastrasza

Loliii
@Lolita

Sandem obiekt clar serwis idziesz do pracy na 2 zmianę jesteś sama na cały obiekt i musisz pracować za panią która poszła akurat na chorobowe no i co ba pracujesz za 2 osoby a płaci ci za jedną bo za tą panią brygadzistka sobie wpisuje te godziny i to jest takie wykorzystywanie ludzi z grupami brygadzistka chamska bezczelna ,zakłamana skłóca pracowników że Saba ,bry,Marzena ,H

@Loliii

Takie zastępstwa w innych firmach były płatne. Były osoby, które chętnie brały zastępstwa, ale np. mnie zdrowie nie pozwalało, brakowało sił. Tym bardziej, gdy podjęłam się pracować na takim odcinku, gdzie nikt nie chciał. Oczekiwanie, że w takiej sytuacji zastąpisz jeszcze chorą koleżankę powinno być wykluczone. Ja zdecydowanie odmawiałam.

Loli
@Medium

Tak można zastępować tylko żeby zapłacili za wykonaną pracę a nie za (usunięte przez administratora) a kasa szła do kieszeni brygadzistka wykorzystywanie ludzi naiwnych z grupami bez wiedzy nawet z urlopami były przekrętu pracownikowi wypisywała urlop i w tym samym czasie był w pracy i na urlopie

@Loli

Potwierdzam sytuacje z urlopami,które mają zastosowanie w tej firmie.

@Loli

Słusznie, w tym właśnie rzecz. Ale w moim przypadku nie dałoby rady nawet za realną zapłatę. Po swoich rewirach wszystko mnie bolało (po przechorowaniu modnej choroby) i w diabły poszły plany pracy na emeryturze, tym bardziej, że jeszcze poskracali płatny czas pracy, a ja się w swoim czasie rzadko wyrabiałam. Od niepełnosprawnych oczekują tyle, co od zdrowych ludzi, wg mnie to zwyczajny faszyzm. Przy tym polskie państwo mi nie pomogło w problemach z poprzednim zatrudnieniem w innym charakterze, mam dłużnika i sama jestem dłużna. Idei brak, by pracować na służbie rodzimemu kapitałowi.

Żołnierz

Nie ma nic gorszego niż pracować w firmie clar system to jest najgorsze (usunięte przez administratora) i najgorsza firma jaka może być jeśli chodzi o Białystok oddział. Cały ten kierownik jak się pokaże że na godzinę i jego nie ma nieobecny jest nic jego gościa nie obchodzi gość jest chamski tylko bajki opowiada i koloryzuje wszystko ludzie nie liczą się wcale wywalają z dnia na dzień ludzi tracą obiekty przez takich ludzi których mają jedna wielka (usunięte przez administratora)

Ryszard ochrona
@Żołnierz

Ja tam polecam firmę w Białymstoku. Pracuje tu w ochronie już od 2015 roku i nigdy nie mam z niczym problemów . Mam grupę dostaję zwroty z pfron za paliwo ubezpieczenie auta leki . Szef też jest bardzo OK. Żeby każdy taki był, a tych piszących wyżej domyślam się kto, to powiem popatrz A... j G....i na siebie i co zrobiłeś, a potem pisz głupoty, po co pisałeś głupoty na Prezesa itp, a teraz masz pretensje do Kierownika. Pamiętaj będzie Ci oddane .... Pozdrawiam i polecam Clar Białystok

Sandra

A jeśli chodzi o Białystok o firmy to kierownik jest bezczelny i chamski struga jakiegoś biznesmena a tak naprawdę to mu słoma z butów wystaje, a już nie mówiąc o przydupasieje to brak słów jest taki memlak który plącze się za plecami i trzymaj jego może jakiś znajomy, kłamią (usunięte przez administratora) ludzi jak się da ale to wszystko wychodzi z czasem. Kłamstwo ma krótkie nogi

Beata
@Sandra

Jestem pierwszy raz na tej stronie i jak to czytam to niewierze własnym oczom, pracuje w Fastach pod Białymstokiem zasłabł mi mąż jakiś czas temu na ulicy nie miałam jak dojechać do szpitala zadzwoniłam do kierownika bo nie miałam do kogo za chwilę przyjechał i pomógł mi dojechać nawet męża odwiedził w szpitalu załatwił zastępstwo za mnie a wy go oczerniacie , to złoty człowiek i wszyscy z tego biura , wstyd wstyd wstyd nie wierze w żadne złe opinie o tej firmie bo za długo tam pracuje !!!!!!

Roni

Ludzie przepłacza to wszystko że ta firma i całe kierownictwo w Białymstoku, karma ich dotknie bo ludzi z dnia na dzień się nie zwalnia obiecuje się co innego a robi się co innego, to jest chamstwo i nic więcej.

Alan

Jeśli chodzi o firmę clar system a szczególnie o Białystok chodzi o kierownictwo i brygadzista tak zwanego (usunięte przez administratora) którego kierownik trzyma bo razem wałki kręcą i koloryzują kłamią ludziom nie szanuje ludzi wcale , to cała firma to jakaś porażka totalna kierownika nigdy nie ma na godzinę gdzieś pada swoje działalność ma jakąś kompletne paranoja, pani w kadrach gdzieś zdalnie kilka dni pracuje ciężko z tą osobą się ogólnie dogadać, oby ta firma jak najszybciej upadła.

Jeśli chodzi o firmę clar system a szczególnie o Białystok to nie polecam pracy w tej firmie kierownik jest bardzo chamski i bezczelny i kłamie kłamie na każdym kroku, oby takich firm jak najmniej było i żeby ta firma jak najszybciej skończyła swoje działalność ludzi wywalają jak się da. Z dnia na dzień tylko swoich wrzucają

Danka
@Marta

Szczerze to myślę że pracujemy w różnych firmach . Ja w clar pracuje już dlugo i każdy z biura w Białymstoku jest wpoządku . Jeżeli chodzi o kierownika p. Marcina to rzeczywiście czasem opierdzieli ale nie za darmo trzeba zarobić na to . Ja polecam pracę w tej firmie w Białymstoku kokosów nie ma ale atmosfera jest ok.

@Danka

Kokosów nie? To napiszesz ile udaje się zgarnąć w najlepszym scenariuszu? Jeśli faktycznie atmosfera tak tu wszystko nadrabia to ile średni staż pracy może tam teraz wynieść?

Fiona

Firma to żenada, kierownictwo niesłowne jeśli chodzi o Białystok.porazka odradzam pracy w tej firmie.

Teresa Białystok
@Fiona

Nie uważam tak pracuje w firmie przy sprzątaniu co prawda krótko bo 5 miesiąc ale wszystko co miałam obiecane wypłata godziny pracy, obiekt jest tak jak szef mówił. W firmie dorabiam sobie popołudniami bo pracuje w dzień w innej firmie ale mamy czasy jakie mamy a kredyt za mieszkanie trzeba płacić. W moim przypadku jestem zadowolona z pracy. Zarobki minimalna krajowa ale zawsze coś ważne że na czas . Wolała bym pracować w biurze ale jak nie ma wyboru trzeba się cieszyć z tego co jest. W każdym bądź razie polecam pracę w Białymstoku .

@Teresa Białystok

Mam dobrego szefa, dobrze współpracujemy .Firma ok ,minus to taki brak kasy na święta choć już pracuje drugi rok z rzędu,bez żadnego zwolnienia lekarskiego .A szkoda bo człowieka jakoś by tym zmotywowali ,by dał od siebie więcej.Wiec w skrócie kierownik Zbyszek the best,a sama firma co do premii świątecznej (usunięte przez administratora)

@Teresa Białystok

Też pracuję w Clar System w Białymstoku . Jestem zadowolona z pracy i pracodawcy . Kontakt z firmą super . Mam porównanie bo zatrudniona byłam w innej . Wszystko jest tak jak ustalono . Koordynator pomocny i współpracujący . Z resztą , cała kadra pozytywna. Współpracownicy na obiekcie pracują bez zgrzytów. Nie myślę , że to wyjątek bo jaki powód aby jednych faworyzować A innymi pomiatać . Coś mi się wydaje ,że te złe opinie o Białymstoku piszą ludzie ,którzy nie do końca uczciwie rozstali się z firmą . Nagrabili A teraz psują opinię .

Plak

(usunięte przez administratora) w lecie brak wody w zimie zero posiłków. O wszystko trzeba prosić i czekać miesiącami. Dno i jeszcze metr mułu.

@Plak

A te posiłki to są deklarowane na jakiejś umowie, że ich wymagasz? wcześniej normalnie przysługiwały czy o co chodzi? co do braku wody.. o ile faktycznie występuje to czy nie wystarczy tego zgłosić? Może było to już zgłaszane?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w CLAR SYSTEM?

Wiola

Zapomnij o umowie na stałe tylko zlecenia albo jak masz grupę oni na takich pracownikach z grupami to żerują jak chieny

@Wiola

Zgadza sie Co do umuw mi przed swietami umowy nie przedluzyli chociaz man orzeczenie na 2lata umiarkowany Robi sie nie dobrze tam podano no powud ciecie po kosztach idioci now jeden pracodawca z ucalowaniem reki by wzial osobe z takim orzeczeniem widze kalkulatory majom tan dobre albo koordynatoròw uzdolnionych Levi's Płock

Kazia

Clarvsystem daje umowy z agencji tymczasowej

Zxzx

Clar System w Środzie Wlkp. (usunięte przez administratora)i wyżywanie się na pracownikach. Niestety brygadzistka dopuszcza się mobbingu (niektórych pracowników premiuje a innych dręczy). Zastępstw nie są płatne. Przykro to pisać,ale wiele zachowań, które miało miejsce powinno być ścigane prawem - nie mam już na to sił. Aczkolwiek odradzam pracę tam lub przynajmniej proszę być czujnym.

@Zxzx

Pracowałem tam Polkowice Sandem też tak jest (usunięte przez administratora)ze strony brygadzisty a kierowniczka to popiera ludzie obudźcie się to jest jedna wielka (usunięte przez administratora) nie polecam tam pracować (usunięte przez administratora)

Czy nowo zatrudnione osoby w CLAR SYSTEM otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Walentyna

W moim przypadku tak było, co do moich współpracowników, o ile wiem, również.

Oczywiście że nie . Najpierw umowa zlecenie potem jak się osobą wykarze to ewentualnie umowa o pracę ...

A ile trwa okres próbny tak w ogóle?

Ryba

Albo odwrotnie umowa o pracę, a później zlecenie....

Dorota

na jakim stanowisku pracujesz a na jakim pracuje Walentyna ? bo moze w tym problem ze macie inne i dlatego tez rozne umowy was obowiazywaly od poczatku ?

@Dorota

Umowy były na starcie, gdy tylko firma wygrała przetarg na obiekcie, gdzie pracowałam. Sprzątałam, czyli pracowałam najniżej, że tak powiem. Najpierw na 3 miesiące, potem dalej. Jedyne, co mnie wyróżniło od koleżanek, to fakt, że ja dostałam następną z większym niż one wyprzedzeniem. Nie wiem, dlaczego. Miałam niepełnosprawność umiarkowaną, trudny odcinek pracy i nie było na mnie nigdy skarg.

@Walentyna

Pytanie co koleżanki miały, bo wtedy dałoby radę porównać na co potencjalnie patrzą. Odnośnie tych niepełnosprawności chociażby?

@Magdalena

Sądzę, że odpowiedź jest w ostatnim moim zdaniu. Głównie stopień niepełnosprawności + dopłata do specjalna z PFRON, bo o tym nie napisałam. Taki pracownik był prawie za darmo.

@Walentyna

piszesz bzdury. Na obiektach przetargowych umowy o pracę są najczęściej (teraz chyba zawsze) wymogiem w postępowaniu przetargowym. Nie ma rozgraniczenia czy jesteś zdrowy czy masz orzeczenie umowę o pracę jest dawana. Ja jestem zdrowy i pracuję na umowie o pracę. Poza tym osoby z niepełnosprawnościami chodzą częściej na zwolnienia, mają dodatkowo 10 dni płatnego urlopu + ileś tam dni turnusu rehabilitacyjnego co łącznie im daje ok 50 dni płatnych wolnych od pracy. Dostają też jakieś zwroty z ZFRON więc tacy bardzo pokrzywdzeni nie są. Inaczej by mówili jak by te wszystkie ulgi dla pracodawców zlikwidować i skończyło by się zatrudnianie niepełnosprawnych. Bo teraz robi się to tylko po to żeby dać jakiś tam odpis dla klientów przez co usługa/oferta handlowa jest tańsza.

Ryba

Niestety,bywa odwrotnie. Umowa o pracę,a później umowa zlecenie z obniżonym wynagrodzeniem - dramat. Żadnego dodatkowego wynagrodzenia / za przepracowanie bez zwolnień lekarskich,nie wykorzystanych przysługujących urlopów wypoczynkowych,nie wspominając dodatkowych z tyt.niepełnosprawności, - za które też nie wypłacają pieniędzy/. Jedyny plus,to bieżące wynagrodzenia płatne są terminowo.

Ktoś

Idź do impela normalne kierownictwo wiem bo byłam jak potrzebowałam se zarobic

@Ktoś

A możesz porównać warunki tu i tu skoro znasz? Fajnie byłoby mieć zestawienie skoro radzisz

Janek
@Ktoś

ale ściema, byłem tam i po 2 miesiącach odszedłem z tej jak to nazwałeś normalności. teraz jestem w Clar od 6 miesięcy i zarobki są te same ( ale na czas) a traktowanie ludzi dużo lepsze a do impela na pewno nie wracam.

Kika

Umowę tymczasową.

@Janek

dużo lepsze traktowanie? czyli jak tu w końcu z nim jest, opiszesz na podstawie jakiejś sytuacji, żeby wiadomo było? i tak jak piszesz, terminowość 100%?

Lola

Nie otrzymują tylko zlecenie ewentualnie jak masz grupę to umowa o pracę bo oni na takich zeruja

@Lola

Zastanawia mnie to, że tyle negatywów tu wpada a ludzie wciąż się zatrudniają... Czemu? Czyli teraz jest większość na uop może, bo biorą z grupą, tak?

Krystyna
@Magdalena

Bo tak na prawdę, wszystkie te komentarze pisze tylko kilka osób. Podejrzewam że większość z nich została zwolniona za jakieś przewinienia i teraz w internecie mogą sobie popisac jak to było źle. Był tu nawet jeden z obiektu na którym ja sprzątam i żalił się jak to jest źle, jak firma nie płaci i jak go wykorzystują ale zapomniał dodać że wiecznie przychodził na kacu i został zwolniony za picie w pracy a całą resztę wymyślił żeby..... no właśnie nie wiadomo dla czego.

Kraków awf

W Krakowie AWF. Kierownik ok tylko te (usunięte przez administratora) dawały jakieś pieniądze na lewe przez moje konto. Żeby były czyste pani Krystyna. Nie płaciła za soboty i niedziele zabierała pieniądze kazała donosić na kierownika awf pana A i pana T. Omijać szerokim łukiem tę firmę powinna nie istnieć zrujnowała mi (usunięte przez administratora) zdrowie psychiczne gnębiła pani Krystyna nadgiminie i jeszcze śmiała się w żywe oczy ta kurwa*nie powinna nigdzie pracować odpowie kiedyś mi za to. Karma wraca a Aśka nie lepsza. Trzyma razem z nią uważajcie i pilnujcie pieniędzy przeżyłam w ostatnim roku koszmar jak kazała donosić powiedziałam jej siierdala*mobbing!!!!!!!!! I z tą firmą sed hud.

Agnieszka
@Kraków awf

Jak to nie miałaś płacone za soboty i niedziele? Jakąś umowę w ogóle miałaś? To za pozostałe dni dostawałaś rozliczenie, a za weekendy nie? Nie bardzo rozumiem.

Helena

Witam, interesują mnie szczegóły stanowiska Brygadzista, spotkałam się z ofertą pracy do nich. Ile wymagają doświadczenia, żeby w ogóle zostać wziętym pod uwagę? Może ktoś tutaj wie?

To firms Jedna wielka pomyłka jak tak dale beda tonic jak robia to wkoncu beda na siebie robic sami pracowalem rok czasu obiekt Levi's plock posiadam orzeczenie jeszcze na 2lata w stopniu umiarkowanym teraz przed swietami dowiedzialem die ze umowa o prace tymczasowa bo take sypiom nie zostanie no przeduzona no firms tnie po kosztach zostalem zwolniony dzialowi last zycze ogromnych zyskuw zwalniajac pracownikòw darmowyxh bo taking ludzi majom za darmo jeszcze dofinasowanie na nas zwalniajcie dalej a obiekty same sie sprzatnom smiech na sali

Zostaw merytoryczną opinię o CLAR SYSTEM - Poznań

• Jak się pracuje w CLAR SYSTEM?

Zobacz opinie na temat firmy CLAR SYSTEM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLAR SYSTEM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 11 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLAR SYSTEM?

Kandydaci do pracy w CLAR SYSTEM napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLAR SYSTEM