Opinie o CLAR SYSTEM w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CLAR SYSTEM. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CLAR SYSTEM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLAR SYSTEM w Poznań

Iwona

Witam potrzebuje opinii o tej firmie na terenie Płocka z góry serdecznie dziekuje

Patrycja

@Kati, czy możesz coś więcej napisać o swoich wrażeniach z pracy? Czy firma zapewnia system premiowy albo dodatki pozapłacowe? Jak oceniasz swój kontakt z pozostałymi pracownikami firmy CLAR SYSTEM? Na to forum zagląda wiele osób, głównie pracowników i potencjalnych kandydatów do pracy.

Patrycja

Firma CLAR SYSTEM aktualnie poszukuje pracowników. Pod tym linkiem można znaleźć wszystkie oferty pracy oraz szczegóły rekrutacji - http://www.clarsystem.pl/praca/oferty-pracy/ W ofertach jednak niewiele informacji można znaleźć na temat samych warunków zatrudnienia, dlatego chciałabym spytać o nie. Jakie one dokładniej są? Na jaką formę zatrudnienia może liczyć nowy pracownik na początku współpracy z firmą? Zachęcam Was do wypowiedzi.

Patrycja

@Asia Z tego, co udało mi się zobaczyć w ogłoszeniach, to firma CLAR SYSTEM nie poszukuje aktualnie rekruterów. Jeśli chodzi o inne stanowiska biurowe, to informacje na temat warunków zatrudnienia Specjalisty do spraw kadr, to możesz z nimi zapoznać się tutaj - https://www.gowork.pl/oferta/specjalista-ds.-kadr,2CMoJO9aAV06nRUqjYRhNs,warszawa Jest to także stanowisko biurowe.

Pracownik Gospodarczy

miła pani w dziale zatrudnienia. Konkretne pytania i udzielenia jasnych informacji na temat miejsca i pracy do wykonania, jak również wynagrodzenia jakie otrzymam.

przebieg pracy, moje preferencje i możliwości co do godzin pracy.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Asia

Ile może zarobić pracownik biurowy w Clar System np jako rekruter ? Polecacie tą firmę i pracę ?

@Asia

A szukają rekruterów?

@Asia

Nie ale jestem ciekawa

Patrycja

@Wojto Dziękuję za wypowiedź. Nasunęło mi się pytanie, gdyż w ostatnim czasie tylko jedna osoba o tym napisała. Jak oceniasz atmosferę w firmie CLAR SYSTEM? Tak samo, jak użytkownik ja? @Ewela Chciałabym Cię prosić o niepodawanie danych innych pracowników firmy, gdyż jest to wbrew regulaminowi. Wspomniałaś że jedni koordynatorzy pomagają nawet w sprawach prywatnych, płacą dodatki i premie oraz szkolą pracowników. Czy tym samym próbujesz powiedzieć, że druga para koordynatorów nie szkoli pracowników oraz nie wypłaca pracownikom dodatków oraz premii?

Przyszły pracownik

Szukam pracy i czytałem na stronie o tej firmie. Wychodzi na to że to jedna z większych firm sprzątających i jak widzę na kilkanaście tysięcy pracowników trafiła się grupa kilku niezadowolonych. Ciekawe ilu z nich zostało zwolnionych za brak chęci do pracy, nieobecności lub inne przewinienia. Zaczynam pracę w przyszłym tygodniu i choć kasa nie jest najlepsza to w innych firmach jest to samo jak będzie w tej firmie zobaczę.

Mopek

Ha ha ... powodzenia ;)

Jola
@Przyszły pracownik

Jak jeszcze nie pracujesz to nie powinieneś się wypowiadać, przepracuj chociaż 6 m-cy i wtedy napisz co sądzisz o pracy i ludziach. W tej firmie właśnie Ci którzy pracują rzetelnie są usuwani.

Buch
@Jola

Z tym się zgodze ale oszukują naczym się da niech sie jeszcze samolot kupią szczyt bezczelność kiedyś tego nie było co teraz jest pozdrawiam serdecznie

@Jola

Jolu chcesz sie wiecej dowiedzieć to pisz priw na fejsa Krzysztof Puchalski

Wojto
@Przyszły pracownik

Firma rzetelna ,nie ma opóźnień w wypłatach,wypłaca za wszystkie godziny przepracowane,można się dogadać z koordynatorem jezeli ktos chce mieć wolne.Polecam jak ktoś chce pracować , anie za leżenie żeby mu płacili

Patrycja

@ruda Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Zastanawia mnie jeszcze ta kwestia, o którą pytałam. Czy pracownik w firmie CLAR SYSTEM może liczyć na jakieś dodatkowe benefity? Jak to wyglądało w Twoim przypadku? Zapraszam do odpowiedzi.

Patrycja

@ja oraz @ok Może dacie się namówić na nieco bardziej rozbudowaną opinię? Nie napisaliście nic konkretnego w swoich wypowiedziach. Wypowiecie się może na temat benefitów, na które pracownik w firmie CLAR SYSTEM może liczyć? Nie zostało to uwzględnione, a jest to ważna informacja.

ruda
@Patrycja

pani z- ca Dyrektora P. KASIA kobieta do rany przełóż my ja nazywamy w pracy matka teresa i sluzbowo i prywatnie pomocna mila zrozumiała odpowiednia kobieta na odpowiednie stanowisko tak jak i kierownik Tomek kab...... mega zlory facet co do premii i uznan takkkk takkk takkk zawsze docenia pracownika nagrodzą premia . wypłata na czas ZAWSZE Dyrektor wspaniały zawsze pomocny mily uprzejmy i ludzki dziekuje ze moge z nimi pracowac pisze o Sosnowcu. pozdrawiam

pracuje w clar od października na Śląsku pod Pania Kasia i p. Tomkiem mega super ludzie pomocni, wyplata na czas, atmosfera miła. pozdrawiam

ok
@ja

popriema Sosnowiec super ludzie kasa na czas kierownictwo na 5 z plusem . polecam prace u Tomka K. i Pani Kasi

Patrycja

@kika Jeśli faktycznie taka sytuacja ma miejsce w firmie CLAR SYSTEM, to czy zostało to przez Ciebie gdzieś zgłoszone? Jeżeli tak - podaj proszę więcej informacji. I jak dokładniej wygląda praca w firmie CLAR SYSTEM?

Bobson

Ludzie nie idzcie tam!!!! Mobing pełną gębą. Wykorzystują ludzi niepełnosprawnych każąć im robić niepłatne nadgodziny bo nie ma ludzi. Zamiast urlop rehabilitacyjny ludzi musza pracować za darmo nadgodziny. W dodatku oszukują ludzi niepełnospranych na czas pracy. Tą firmą powinna zająć się inspekcja pracy. Jest tragedia. Obserwuje tą firme od dłuższego czasu w kilku miejscach. W Poznańskim i Inowrocławskim szpitalu tragedia!

Pyzolek
@Bobson

Bobson. Tu się z Tobą zgodzę, to nie jest tak fajnie jak deklarują, bo nie mówią całej prawdy, a poza tym nie które dokumenty są niszczone żeby nie mieć problemów, takich jak osoby, które mają duże ograniczenia co do wykonanych prac, żeby nie mieli spraw w sądach nad użycie osób niepełnosprawnych, wiem, bo tam pracowało się i z moimi dokumetami zrobili jak napisałam wcześniej.

kika
@Bobson

właśnie to samo jest u nas ciężkie oddziały ludzie niepełnosprawni pracują pojedynczo a powinno być co najmniej 2 osoby na zmianie to jest praca dla osoby niepełnosprawnej ?

Patrycja

@ooo Zapoznaj się z regulaminem serwisu zanim umieścisz komentarz. Nie możesz wypowiadać się na temat innych pracowników firmy podając przy tym ich dane osobowe. Niemniej, czy udało Ci się odzyskać swoją należność od firmy CLAR SYSTEM? I w jakich okolicznościach te pieniądze nie zostały Ci wypłacone? Napisz nieco więcej informacji.

Anonimowa

Nierzetelna, zakłamana, problematyczna firma nie wysyła zwolnień chorobowych do ZUSu i nikt z kadr nie wie dla czego?! Kpina nie firma... na pewno sprawa będzie się toczyć w sądzie jutro idę do prawnika

ooo
@Anonimowa

dokladnie.firma w opolu nie wyplaca naleznosci,nie odbiera telefonow,a koordynatorce pani elzbiecie kampa reginek zycze takich pracownikow aby zapamietala na cale zycie

Pikens

Ja jeszcze czekam za zwrot kase za bilet miesięczny po nad dwa miesiące bo pracowalem na stazu nie polecam isc do pracy na stazu

Patrycja

@Czarny36 Czy udało Ci się odzyskać swoją wypłatę? No i jak zakończyła się sytuacja z rzekomym pobiciem szefa firmy CLAR SYSTEM? Napisz proszę więcej informacji na temat tej sytuacji, gdyż jest to poważny zarzut i nie chcemy aby okazał się nieprawdziwy.

Pańcia

Najprostsze prace zawsze są opłacane bardzo nisko. Nie rozumiem pretensji do firmy, sami wybieramy taka pracę. Można wyjechać do różnych prac porządkowych za granicę wówczas zarobki będą znacznie wyższe.

Julita
@Pańcia

Może i pracę wybieramy sami ale to nie oznacza że można pracownika okradać ! Poniżać! I do tego znęcać się psychicznie !

@Pańcia

Julita ma rację. Ja sama wybrałam sobie tę pracę i nawet byłam z niej zadowolona do czasu aż grupę sprzątającą nie przejęła firma Clar System , chociaż sama nie jestem pewna czy to ta firma bo ja w okresie dwóch lat przeszłam przez 5 spółek. Po półrocznej pracy w jednej spółce mój wypracowany urlop nie przechodził do następnej . Nigdy więc nie mogłam uzbierać urlopu tak aby go normalnie wykorzystać. Mówienie mi że można wyjechać za granicę jest grubo niepoprawne. Clar System jest zakładem pracy chronionej i zatrudnia ludzi niepełnosprawnych. Jak człowiek chory ma jechać do pracy za granicę? Pańcia powinna troszeczkę wysilić główkę i pomyśleć nim takie głupoty napisze.

ryba
@Pańcia

Co to znaczy - wyjechać za granicę, to będą lepsze zarobki? Jak można?, tu się mieszka i tu chce się pracować mając godne warunki pracy i poszanowanie. Sprzątaczka to też człowiek i żadna praca nie hańbi.

@Kasia

Kasiu nie wiem czy znasz tak ta firmę bo ja juz ja poznalem pracujac bardzo krutko jezeli tej firmie by zalezalo na pracownikach to dali by stawkę normalna ale by czlowiek nie musial czekac 2miesiac na wyplate i byc olewany przez ich kierownika z firmy raben grodzisk mazowiecki chlebnia

Agata
@Czarny36

ciekawe rzeczy Pan wypisuje. Tak się składa że ta firma zaczęła pracę w Chlebni niecały miesiąc temu a Pan już na wypłatę czeka dwa miesiące. Może poda pan imię to zapytam mojej Mamy która tam pracuje czy Pana zna czy tylko pisze pan żeby oczernić konkurencję.

Bulinka

Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej ,firma bardzo fajna .Po godzinie zadzwoniła Pani i zaprosiła mnie na piątek na szkolenie wdrażające.jeśli chodzi o wynagrodzenie to też(jak dla mnie)jest okey.Podstawa normalna,ale są zawrotne premie.No i dobrze ile dasz siebie,tyle masz .A marketingu zawsze tak było.Co do reszty nie wypowiadam się.

hendrak
@Bulinka

Gdzie jest ta premia i dla kogo jest premia bo ja pracując nie całe trzy lata nie widziałem żadnej premi wraz z moimi współpracownikami,ludzi nie ma do pracy a zwalnia się dobrze pracujacych pracowników bez sprawdzenia co się o nim mówi w danym zakładzie, nie ściaga się opini tylko od razu się zwalnia tylko brygadzistka powie koordynatorowi same kłamstwa i koordynator zaraz zwalnia go bez podania przyczyny nie polecam tej firmy odradzam w CLER SYSTEM nie liczy się jak pracownik pracuje tylko liczy się kasa zwalnia się pracownika z trzecią grupą inwalidzką i twierdzą że nie ma pieniędzy tak twiedzi brygana tego pracownika i za kilka dni przyjmują następną osobę na umowę zlecenie bez grupy inwalidzkiej a dla tego osobnika już są pieniądze gdzie tu jest sprawiedliwość, KŁAMSTWO I BŁUDA w tej firmie

Iwona
@hendrak

dokładnie tak jest. Pozbywają się ludzi pracujących a zostawiają tych, którzy może nie pracują ale za to utrzymują stopę koleżeńską z koordynatorami. Pracowałam u dwóch koordynatorów i stwierdzam że w tej firmie nie liczy się praca tylko kolesiostwo bierze górę.

@Bulinka

O jakiej zawrotnej premi piszesz? Zapomnij goła pensja i harówa . Nie podoba się przyjdzie nastepny

@Iwona

Dokładnie

@Iwona

Dokładnie

@Bulinka

Kobieto nie ic tam czekam na wyplate juz z jakies pultorej miech jak sie upomnialem o kase z rabenu to caly szef dzialu tej firmy mnie oskarzyl o pobicie chociaz bylem od 14:30 w domu to podal mnie na polici ze go o 16napadlem tylko ze sie okazalo ze dowoduw nie ma

jolki polki

w Nowym Sączu faktycznie popłynęli na przetargach np.NEWAG czy ZUS który wygrali za śmieszną kwotę mniejszą jak 3 lata temu bulą kary ile wlezie powód za mało pracowników za dużo roboty pracownicy to minimum 2 grupa inwalidzka a najlepiej specjalna a wymagania szok wywalili kogo się da z 3 grupą solidnych pracowników i nic poza minimalną nie oferują nawet zwrot za leki już nie płacą ludzi nie szanują firma to typowy''(usunięte przez administratora)''

Po prostu firma clars system w pozaniu nie nadajie sie zeby zlecenia brac za trudniajiom alkocholików do pracy do szpitala tak jest zeczywistos na szpitalu na gruwaldzkiej

bbtoggy

Polecam W Jeleniej Górze DWS

Zatrudniając pracownika nie wiemy czy on pije na rozmowę przychodzi trzeźwy i pachnący dopiero jak przyjdzie do pracy wczorajszy podejrzewamy że pije nikt nie jest ideałem.

Zostaw merytoryczną opinię o CLAR SYSTEM - Poznań

• Jak się pracuje w CLAR SYSTEM?

Zobacz opinie na temat firmy CLAR SYSTEM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLAR SYSTEM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 11 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLAR SYSTEM?

Kandydaci do pracy w CLAR SYSTEM napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLAR SYSTEM